Mi 9 cep telefonu kılıfları hem koruma standartları hem de göz alıcı tasarımları ile ilgi çekiyor. Yenilikçi tekniklerle üretilen keyifli ve güvenli bir kullanım vadediyor. Kaliteli materyallerden üretilen Xiaomi kılıflar darbelere karşı üstün koruma sağlayarak farkını ortaya koyuyor. Çeşitli desen renk, baskı seçenekleri ile üretilen, farklı özelliklere sahip ana materyallerden güç alan ve farklı ağırlık, incelik, kalıp, doku seçenekleri ile öne çıkan kılıfları tüketicileri cezbediyor. Telefonu çarpma, düşme, çizilme, aşınma gibi sorunlara karşı koruyan kılıfların koruma düzeyleri ve bölgeleri modelden modele değişiyor. Kimi modeller tüm telefonu iyi biçimde korurken bazı seriler cihazın belli bölgelerini darbelerden koruyor. Bu noktada kullanıcı tercihleri devreye giriyor.

Telefonunuzu Olası Tehlikelerden Koruyun

Cep telefonlarının yoğun ve sürekli kullanımı kullanıcıları çevresel faktörlere karşı ekstra önlemler almaya yönlendiriyor. Telefonlar ne derece kaliteli olursa olsun belli oranda koruma sağlıyor ve bu da çeşitli meblağlar verilerek satın alınan telefonları kılıflarla güçlendirmeyi gerekli kılıyor. Kılıfların ana materyalleri, darbe emicilik dereceleri, sağlamlık seviyeleri ve koruma bölgeleri değiştiğinden ihtiyacı en iyi biçimde karşılayacak olanları tercih etmek önem arz ediyor. Telefonun gövdesini koruyan Xiaomi çerçeveler, kenarlarını koruyanlar, tüm cihazı koruyan Armor seriler ya da yalnızca ekranı ya da kamerayı koruyan kılıflar arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kılıflar temel olarak çok yüksek olmayan mesafelerden düşüşlerde koruma sağlayacak şekilde üretiliyor. Yeni nesil Mi 9 cep telefonu kılıfları bu anlamda daha fazla koruyuculuk sağlayarak klasmanı içerisinde fark yaratıyor. Çerçeve korumalı kılıfların özel koruma filmleri ile kullanılması öneriliyor.

Şık ve Estetik Tasarımlar

Xiaomi farklı tarzlara ve gereksinimlere hitap eden çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Kılıflar tek renkli ya da çoklu renk kombinasyonlu olan modellerden farklı türdeki desenleri içerenlere değin geniş bir yelpazeden tüketiciye ulaşıyor. Parlak ya da mat renkli, hayvan figürlü, yazılı, çiçek temalı, bayraklı, taraftar amblemli, simli, taşlı, sade vb. dizaynlar arasından dilediğinizi tercih edebilir, tarzınızı en iyi biçimde yansıtabilirsiniz. Ürünlerin dokuları farklılık arz ediyor. Sert, yumuşak, pürüzsüz ya da dolgulu Mi 9 koruma kılıfları dikkat çekici özel hatları ile ilgi çekici dokunuşlar yaratıyor. Bunlara ek olarak, cüzdanlı, parmak tutuculu, kol bantlı Mi 9 kılıflar da hem ziyanları hem de işlevsellikleri ile rağbet görüyor.

Ana Materyal Koruma Düzeyi Üzerinde Etkili

Cep telefonu koruyucularının deri, plastik ve silikon malzemeli olanları en yaygın biçimde kullanılanlar arasında yer alıyor. Bu materyaller çeşitli tekniklerle kılıf formuna büründüğünden kendi içerisinde farklı özellikler sergiliyor. Örneğin; sert plastikli Xiaomi Mi 9 kılıflar yumuşak silikonlu kılıflarla benzer koruma düzeyi sunarken silikon seriler nispeten kalın bir görüntü sunabiliyor. Sertleştirilmiş silikonlu Xiaom Mi 9 kılıflar ise hem daha iyi bir koruma sağlıyor hem de telefonu kalınlaştırmıyor. Çok katmanlı sert plastikli seriler de ekstra koruma ile ince tasarımı kullanıcıya sunuyor. Kimi tasarımlarda farklı materyallerin birleşimi tercih ediliyor. Örneğin; silikon – rubber telefon kılıfları hem üstün koruması hem de ele uygun ergonomisi ile dikkat çekiyor.

Zırhlı Mi 9 koruma kılıfları yeni nesil ürünler arasında yer alıyor. TPU kılıflar karbonfiber detaylarla destekleniyor ve ortaya hem güçlü bir koruma hem de son derece şık bir dizayn çıkıyor. İç alanında ve köşelerinde hava kanalları kullanılan kılıflar darbeyi çok daha iyi biçimde emiyor. Mi 9 karbonfiber kılıflar aynı zamanda son derece ince ve şık bir stil de sunuyor.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Mi 9 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2505 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102