2018 yılında teknoloji tutkunlarıyla buluşan Huawei P Smart 2019 cep telefonu, şık tasarımı ve işlevsel özellikleriyle beğeni toplarken, ürün için geliştirilen kılıf modelleri de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Telefonun görünümünü estetik açıdan geliştirmekle birlikte telefonun muhtemel çarpma ve düşme gibi olumsuzluklara karşı daha dayanıklı olmasını sağlayan P Smart 2019 cep telefonu kılıfları kullanıcıların ihtiyacına göre hayli farklılık gösteriyor. Ürünlerin fiyatlandırmaları ise aksesuarların üretiminde yer verilen materyale ve kılıfın yapısına göre değişiklik gösteriyor.

Telefonun ölçüleriyle birebir uyumluluk gösteren Huawei P Smart 2019 cep telefonu kılıfları; silikon, sert polikarbon, kauçuk ve suni deri gibi materyallerden üretilebiliyor. Akıllı cep telefonunun standart ölçülerinden memnun olan ancak telefonunu, basit yüzey çiziklerinden korumak isteyenlerin yönelebilecekleri şeffaf veya farklı renklerde geliştirilen ultra ince silikon kılıflar bulunuyor. 0.2 mm gibi dikkat çekici bir inceliğe sahip olmasıyla akıllı telefonun var olan boyutlarını arttırmayan silikon kılıflar, cihazın pürüzlü yüzeylere rahatça konumlandırılabilmesini sağlarken kayması muhtemel kumaş ve benzeri yüzeylerden kaymasını da engelleyebiliyor. Kamera, flaş, şarj bağlantı noktası gibi bölümler için gerekli düzeyde açıklıklarla desteklenen silikon formdaki Huawei P Smart 2019 cep telefonu kılıfları, telefona kolayca takıldığı gibi yine kolayca çıkarılabiliyor. Kapak formundaki polikarbon kılıflar ise telefonu düşme ve çarpma gibi unsurlardan koruyor. Markaların geliştirdiği kılıf modeline bağlı olarak kılıf renk ve tasarımları bakımından çeşitlilik bulunuyor.

Telefonunu elinde ya da araç içinde mümkün olan eb güvenli şekilde kullanmak isteyenler ise arka kısmı yüzüklü Huawei P Smart 2019 cep telefonu kılıflarını tercih edebiliyor. Mıknatıs gibi ekstralarla da donatılan kılıfların bazıları, araç içi kullanımlarda sahiplerine büyük konfor sunuyor. Telefonun farklı açılarda değerlendirilebilmesine olanak veren yüzük bölmesi, kendi çevresinde dönebildiği gibi aşağı ve yukarı yönlü açı kazandırılarak da kullanılabiliyor.

Zorlu koşullarda çalışan, şantiye ve saha çalışmalarında, telefonunun herhangi bir şekilde zarar görmesini istemeyen teknoloji meraklıları, çok katmanlı kauçuk yapıdaki kılıflara yönelebiliyor. Renk ve yapı açısından büyük farklılık arz eden kauçuk Huawei P Smart 2019 cep telefonu kılıfları, stant gibi özellikler de sunabiliyor. Telefonunu sabit bir zemin üzerine yerleştirerek yatay veya dikey konumda değerlendirmeyi planlayanların ilgisini çeken çözümler, cihazı, çarpma ve düşme gibi olumsuzluklara karşı en iyi şekilde koruyor. Sağlığına önem veren ve egzersiz esnasında telefonunu kolunda taşıyarak hem antrenman detaylarının telefon tarafından takip edilmesini hem de telefonunun güvende olmasını arzu eden teknoloji tutkunları, yine kauçukla desteklenen P Smart 2019 cep telefonu kılıflarını alışveriş listelerine ekleyebiliyor.

Telefonunu ileri düzeyde korurken sahip olduğu kılıfın taşıdığı özelliklerden yararlanmayı amaçlayanlar, seçimlerini kapaklı kılıflardan yana yapabiliyor. İç haznesinde yer alan bölmelere kredi kartı, para, kimlik yerleştirilebilen kılıflar, gelen aramalara kılıf kapağı açılmaksızın yanıt verilebilmesini mümkün kılıyor. Kapak kısmı kendiliğinden açılmayan ve genellikle mıknatıs yardımıyla sabit duran kapak bölümü, cihazın ön yüzüne gelebilecek darbeleri de engelleyerek telefonun, yaşanabilecek aksiliklerden etkilenmesinin önüne geçebiliyor. Alternatif renk seçenekleri sayesinde her türlü beğeniye hitap eden, telefonun dört farklı rengiyle de uyumluluk gösterebilen Huawei P Smart 2019 cep telefonu kılıfları, bütçeyi zorlamayacak fiyat aralıklarında olmasıyla da öne çıkıyor.

Sağlığa zararlı olmayan materyallerle geliştirilen kılıflar, uzun soluklu kullanımlarda yapılarını ve renklerini kaybetmemeleriyle kullanıcıların takdirini kazanıyor. Kullandıkları telefonu bir teknolojik aygıt olmasının yanında şık bir obje olarak değerlendirip bu objenin görünümünü zenginleştirmeyi hedefleyenler, diledikleri kılıfı edinerek telefonlarına bambaşka bir çehre kazandırabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

P Smart 2019 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2854 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102