P30 Lite cep telefonu kılıfları üstün korumayı şık tasarımla buluşturuyor ve kullanıcıları konforlu, keyifli bir kullanım alanı vadediyor. Yenilikçi teknolojilerden beslenen kılıflar farklı özellikleri ile çeşitli gereksinimlere hitap ediyor. Dış görünümden koruma düzeyine elde tutuş ergonomisinden dayanıklılığa değin pek çok detay göz önüne alınıyor. Kılıflar düşme, çarpma gibi durumlardaki darbe emiciliği dikkate alınarak çeşitli koruma seviyeleri sunuyor. Kısa mesafeli düşüşlerde iyi derece koruma sağlayan Huawei kılıflar çok daha keyifli bir kullanım alanı yaratıyor. Kılıf tercihinde cihazın kılıfa tam uyumlu olması gerekiyor. Tam uyumluluk sayesinde telefon kılıftan düşmediği gibi cep telefonu üzerinde yer alan tüm donanım birimleri etkili biçimde kullanılabiliyor. İlgi alanınıza hitap eden tasarımlarla stilinizi telefonunuz aracılığı ile yansıtabilir, kaliteli ve üstün korumalı P30 Lite kılıflar ile cihazınızı güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Telefonunuzun Korumasını Artırın

Gelişen teknoloji sayesinde cep telefonları kaliteli ve dayanıklı bir yapı sergilese de belli bir noktaya kadar koruma sağlıyor, kullanıcılar ekstra güvenlik ve uzun süre kullanım için kılıfları yaygın biçimde tercih ediyor. Yoğun kullanım dolayısıyla çarpma, düşme, çizilme, aşınma gibi sorunlara açık olan telefonlar farklı koruma dereceleri ile geliyor. Kimi Huawei kılıflar yalnızca kenar ve köşeleri korurken zırhlı P30 Lite kılıflar tüm telefonu iyi derecede koruma altına alıyor.

Ürünler farklı ana materyallerden üretiliyor. Silikon, plastik ve kumaş malzemeden imal edilen kılıflar oldukça fazla tercih ediliyor. Bu malzemelerin koruma düzeyleri de üretim teknolojilerine göre farklılaşıyor. Yumuşak silikonlu P30 Lite kılıflar iyi derece koruma sağlamakla birlikte koruyuculuğu artırmak adına kalın silikon kullanılan seriler nispeten daha kalın olabiliyor. Sertleştirilmiş silikonlu Huawei kılıflar ise hem iyi derecede koruma hem de ince ve hafif olması ile farkını ortaya koyuyor. Sert plastik P30 Lite kılıf çeşitleri ise inceliği ile ön plana çıkıyor, ekstra katmanlı versiyonları ultra koruma da sunuyor. Yeni nesil karbonfiber Huawei P30 Lite kılıflar ise hem şık bir görüntü hem de son derece iyi bir dayanıklılık ve koruma vadediyor. İnce hatlara sahip yumuşak karbonfiber doku telefonu da kalınlaştırmıyor. Yalnızca cihazın çerçevesini koruyan Bumper kılıf modellerinin ekran koruyucu filmlerle kullanılması önerilmekle birlikte kimi silikon Huawei kılıflar hem arka hem de ön alanı koruyor.

Şık ve İşlevsel Tasarımlarla Konfor Sağlayın

Cep telefonları koruma sunması bir yana tarzınızı da ortaya koyma olanağıyla da kullanıcıları cezbediyor. Telefonunuzun dokusunu, desenini, kalınlığını ya da kalıbını kendiniz belirleyebilirsiniz. Örneğin; sade tasarımları tercih edenler için tek renkli, minimal desenli seriler iyi bir seçenek olurken canlı, gösterişli kişiliğini dışavurmak isteyenler için çok renkli, parlak, daha yoğun desen detaylı P30 Lite kılıflar ideal olabiliyor. Siyah rengin asaletiyle ağırbaşlı tarzınızı yansıtabilir, taşlı kılıflarla gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Huawei P30 kılıfların bayraklı, simli, doğa temalı, kılcal çizgili, geometrik biçimli, geleneksel motifli, popüler film karakterli, yazılı da dahil yüzlerce modeli üretiliyor. Farklı arka plan renklerinden beslenen bu desenler özel baskı teknikleri kılıflara aktarılıyor. Huawei telefonun orijinal tasarımını sergilemek isteğindekiler şeffaf P30 Lite kılıflar ile bunu gerçekleştirebiliyor ve aynı anda cihazı koruma altına da almış oluyor.

İşlevsel Huawei kılıf tasarımları cihazın kullanımını kolaylaştırıyor, kullanıcıya çok daha rahat, eğlenceli ve konforlu bir kullanım alanı sunuyor. Pencereli ön kapaklı P30 Lite kılıflar, cüzdanlı kılıf modelleri, popsocket tasarımlar, kol bantlı Huawei kılıflar, tuş bölümü ekstra yumuşak kılıflar bu anlamda öne çıkıyor. İlgi alanınıza yönelik kılıf çeşitleri arasından koruma ve kullanım ihtiyaçlarınızı iyi derecede karşılayacak modelleri seçebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

P30 Lite Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2807 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102