Apple markasının sevilen modelleri arasında yer alan iPhone 11 için üretilen telefon koruma kılıfları, akıllı telefonun kozmetik açıdan hasar görmesini önlerken daha keyifli bir kullanım süreci de sağlar. Silikondan deriye, metalden cama pek çok farklı malzemeden üretilen iPhone 11 kılıf modelleri arasında kartlıklı, cüzdanlı, askılı gibi işlevsel ürünler de yer alır. Akıllı telefonun arka kapağını darbelere, sivri cisimlere ve güneş ışınlarına karşı koruma altına alan yarım iPhone 11 kılıf modellerinin yanı sıra tam koruma sağlayan kılıflar da vardır. iPhone 11 model akıllı telefonun kullanım keyfini artırması için zengin bir renk ve desen seçkin sahip olan koruma kılıfları, kullanıcılara telefonlarını günlük kombinleri ve değişen ruh hallerine uygun hale getirme ayrıcalığı sağlamasıyla öne çıkar.

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Özellikleri

Silikon, deri, PU, cam, plastik, akrilik ve metal malzemelerden üretilen iPhone telefon kılıflarının öncelikli amacı cihazın kasasını sert cisimlerden darbelerden ve güneşin zararlı ışınlarından korumaktır. Bununla birlikte belirli bir yükseklikten düşmeye karşı da koruma sağlayan iPhone telefon kılıfları, büyük maddi zararların oluşmasını da önlemeye yardımcı olur. Yarım kılıf formunda tasarlanan bu kılıflar genellikle cihazın ekranını korumak için yeterli değildir Bu sebeple yarım kılıfların mutlaka telefon ekran koruyucu ile kullanılması önerilir. Öte yandan tam koruma sağlayan iPhone 11 sert kılıf modellerinde ekran koruma filmi kullanılması gerekmez. Telefonun kasa renginden memnun olan kullanıcılar genellikle iPhone 11 şeffaf kılıf modellerini tercih eder. Silikon, akrilik veya cam malzemeden üretilen bu iPhone 11 silikon kılıf logolu olmasıyla öne çıkar.

Bazı iPhone 11 kaplama, çerçeve kılıf modellerinde kamera lensleri için de koruma kapağı bulunur. iPhone 11 kamera korumalı kılıf çeşitlerinde yer alan koruma kapağı sağa-sola hareket ettirilerek kolaylıkla açılıp kapatılabilir. Bu sayede kullanıcıların kamera lensleri için koruma filmi satın alması gerekmez. Öte yandan bazı iPhone 11 kılıf modelleri kamera lenslerinin zemine temasını önleyecek şekilde tasarlanır. Çok sayıda renk seçeneğine sahip olan bu kılıflar arasında iPhone 11 mavi, sarı, turuncu, pembe, lila kılıf gibi enerjik modeller bulmak mümkündür. Bununla birlikte iPhone 11 simli, renkli kılıf gibi eğlenceli ve sıra dışı tasarımlar da vardır. iPhone 11 siyah, beyaz silikon kılıf veya iPhone 11 siyah kılıf gibi daha sade tasarımlar ise telefonunun daha sade görünmesini tercih edenler için idealdir.

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Çeşitleri

Çeşitli markalar tarafından üretilen iPhone 11 koruyucu kılıf ürünleri, farklı kullanım alışkanlıklarına yanıt verecek nitelikte modellerden oluşur. Bunlar arasında iPhone 11 magsafe kılıf olarak adlandırılan temassız şarjı destekleyen kılıflar öne çıkar. iPhone 11 akıllı telefon modelinin temassız şarj özelliğini kılıf takılıyken de kullanabilme olanağı tanıyan bu özel tasarım telefon kılıfları, pratik bir kullanım sürecini destekler. Cihazı çeşitli dış etkenlere karşı koruyan klasik iPhone 11 silikon kılıf ve iPhone 11 cam kılıf çeşitlerinin yanı sıra iPhone 11 su geçirmez, kırılmaz kılıf gibi aksesuarlar da vardır. Telefonu sürekli düşüren kullanıcılar için uzmanların iPhone 11 kılıf önerisi de bu yöndedir.

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Modelleri

İşlev, genel form, ek aksesuarlar ve görsel tasarım açısından birçok iPhone 11 telefon kılıfı modeli vardır. iPhone 11 kapaklı, zırhlı, standlı, yüzüklü, bataryalı kılıf gibi aksesuarlı modellerin yoğun ilgi gördüğü bu seçkide ayrıca iPhone 11 kartlıklı, şarjlı, askılı, mıknatıslı, aynalı kılıf tasarımları da sık tercih edilir. iPhone 11 360 derece kılıf olarak adlandırılan aksesuar ise mıknatıslı olup cihazın ekranını, arka kapağını, kenarlarını köşelerini koruma altına alır. Bazı 360 derece kılıflar su geçirmez niteliktedir. Üretim malzemesi ve tasarımı fark etmeksizin pek çok iPhone 11 kılıf Apple logoludur. Marka hayranlarının yoğun ilgi gösterdiği bu aksesuarların hissedilmeyecek kadar ince olanları da vardır. Söz konusu iPhone 11 ultra ince kılıf modelleri, cihazın daha geniş veya kalın görünmesine neden olmadığı için sık tercih edilir.

Şık ve zarif görünümleriyle dikkat çeken iPhone 11 deri kılıf tasarımları arasında en çok iPhone 11 cüzdan kılıf modelleri tercih edilir. Bu kılıflar kullanıcılara kimlikten kredi kartına, nakitten, anahtara pek çok kişisel eşyayı çantasız taşıma ayrıcalığı sağlar. Deri malzemeden üretilenler arasında iPhone 11 kılıf desenli tasarımlar da bulunur. iPhone 11 metal, kumaş kılıf modelleri ise zengin renk seçenekleri ile öne çıkar. Bunlar arasında iPhone 11 beyaz, kırmızı, yeşil, mor kılıf gibi tek renkli tasarımların yanı sıra baskılı, desenli ve kişiye özel olarak tasarlanan modeller dikkat çeker. Ayrıca iPhone 11 gold, neon kılıf veya iPhone 11 taşlı, sulu, isimli kılıf gibi dikkat çekici telefon koruma kılıfı modelleri de bulmak mümkündür.

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Kullanımı

Hem konforlu hem de pratik bir kullanım sürecine sahip olan iPhone 11 için kılıf modelleri, türüne göre farklı şekilde cihaza uygulanır. Uygulama, kullanım veya çıkarma sırasında cihazda herhangi bir deformasyona neden olmayan bu koruma kılıfları, defalarca takılıp çıkarılabilir. Bu da kullanıcılara kılıflarını diledikleri zaman değiştirebilme olanağı tanır. Genel olarak iPhone 11 cep telefonu kılıfı kullanımında dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

  • Yarım kılıf modellerinin cihaza giydirilmesi için telefonun kılıf üzerine hizalanması ve yavaşça köşelerde başlayarak kılıf içine yerleştirilmesi yeterlidir.
  • Yarım veya tam kılıflar uygulanırken cihaz soketlerinin, kılıftaki soket boşluklarına denk geldiğinden emin olmak gerekir.
  • Koruma filmi formundaki kılıflar ise tıpkı ekran koruma filmi gibi uygulanır. Bunun için cihazın arka kapağının tozlardan arındırılmış ve mutlaka kuru olması gerekir.
  • 360 derece olarak da bilinen iPhone 11 sağlam kılıf modelleri ise mıknatısla birbirine sabitlenen ön ve arka koruma kılıflarından oluşur.
  • iPhone 11 ince kılıf ve standart kılıf modellerinin tamamı cihazı belirli şiddetteki darbelere ve sivri cisimlere karşı koruyacak niteliktedir.Ancak suya karşı korumaları söz konusu değildir.
  • Suya karşı da koruma sağlamak isteyenlerin 360 derece su geçirmez kılıfları tercih etmesi gerekir. Uzmanların iPhone 11 kılıf tavsiye ve önerileri de bu yöndedir.

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Fiyatları

Apple ve farklı markalar tarafından üretilen lisanslı iPhone 11 telefon kılıfları, zengin ürün yelpazesi nedeniyle geniş bir fiyat aralığında kullanıcılara sunulur. Genellikle malzeme, özellikler ve ek aksesuarlara göre belirlenen iPhone 11 kılıf fiyatları, desen, baskı ve renk farklılıklarından da etkilenir. Dolayısıyla silikondan üretilen iPhone 11 kılıf şeffaf desenli modelleri ile gerçek deriden yapılan iPhone 11 orijinal kılıf fiyatları birbirinden farklıdır. iPhone 11 arkası cam kılıf ve iPhone 11 manyetik kılıf fiyatları da aynı düzeyde değildir. Bununla birlikte iPhone 11 kişiye özel kılıf fiyatları tamamen farklı şekilde belirlenir. Cüzdanlı, standlı, yüzüklü, bataryalı, şarjlı, askılı telefon kılıfı modellerinde de tamamen farklı bir fiyatlandırma uygulanır. Siz de iPhone 11 model akıllı telefonunuz için yeni bir kılıf arayışındaysanız zengin ürün seçkisine göz atabilir, kılıf modellerini yakından inceleyerek dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

iPhone 11 cep telefonu kılıfı alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Apple markasının iPhone 11 cep telefonu modeli için üretilen telefon kılıfları, cihaz ile birebir uyumludur. Dolayısıyla soket-hoparlör-kamera lenslerinin konumları ile ilgili herhangi bir uyum sorunu meydana gelmez. Dolayısıyla kullanıcının tarzına ve kullanım alışkanlıklarına uygun olan kılıfı tercih etmesi yeterlidir.

iPhone 11 cep telefonu kılıfı kullanmak zararlı mı?

Cep telefonlarının arka kapağı, kenarları, köşeleri hatta kılıf modeline göre ekranını da korumak amacıyla tasarlanan telefon kılıfları, kullanım sırasında cihaza herhangi bir zarar vermez. Bu durum iPhone 11 telefon kılıfları için de geçerlidir.

iPhone 11 cep telefonu kılıfı nasıl çıkarılır?

Lansman kılıf adı yarım kılıf kullanılıyor ise köşelerden başlayarak kılıfı cihazdan çıkarmak mümkündür. Mıknatıslı tam koruma kılıflarında ise ekranı ve arka kapağı koruyan kılıfların birbirinden uzaklaştırılması yeterlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfları

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Renk