Telefon kılıfları, cep telefonlarının dış etkilere karşı korunması için kullanılan ve akıllı telefonunuzun daha uzun süreler boyunca sağlam kalmasını sağlayan aksesuarlardan biridir. Her marka ve model için farklı özelliklere sahip cep telefonu kılıfları üretiliyor olsa da kullandığınız modele uygun cep telefonu kılıflarını bulmanız ve kullanım özelliklerinize göre tercih yapmanız son derece önemlidir. İyi bir cep telefonu kılıfı akıllı cihazınızı en iyi şekilde korumalı, meydana gelebilecek kazaları ve bu kazalardan dolayı oluşan kuvvetli darbeleri iyi bir şekilde absorbe etmeli ve dayanıklı olmalıdır. 


Telefon marka ve modeline göre çeşitlilik gösteren cep telefonu kılıfları, özellikle iPhone 11 kullanıcıları için bolca seçenek sunar. iPhone 11 cep telefonu kılıfları şeffaftan deriye, kalın plastikten metale kadar çok geniş bir alana yayılır. Cep telefonu kılıf modelleri arasında geniş bir yer kaplayan iPhone cep telefonu kılıfları herkesin zevkine göre iyi bir alternatif sunar. Günlük hayatta, doğada, kampta, işyerinde veya plajda olsun; farklı kullanım ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan kılıf modelleri, her şartta ve her koşulda mobil akıllı cihazınızı dış etkilere karşı korur. 


iPhone 11 Telefon Kılıfı Modelleri


Bir mobil cep telefonunun ne kadar çok satıldığı, o ürün için üretilen aksesuarların miktarını da belirler. Bu nedenle Apple tarafından üretilen ve en çok satan cep telefonları listesinde üst sıralarda yer alan iPhone 11 için bolca telefon kılıfı modeli mevcuttur. iPhone 11 telefon kılıfı modelleri kullanıcıların zevk, beğeni ve ihtiyaçlarına göre bolca çeşit sunar. Bu modeller arasında size en uygun olanını seçmeli, uzun süre severek kullanacağınız modeli bulmalısınız.  


Eğer ağır işlerde çalışıyor ve telefonunuzu tozlu, kirli alanlarda kullanıyorsanız telefonunuzun hoparlör ve şarj girişlerini kapatan modellere yönelmelisiniz. iPhone 11 satın alırken özellikle beğendiğiniz ve rengini arkadaşlarınıza göstermeye bayıldığınız kırmızı gibi ilgi çekici tonlar için ise şeffaf cep telefonu kılıfları daha uygundur. Bolca spor yapanlar için ise kola sabitlenen veya askılı cep telefonu kılıfları son derece ideal olacaktır. Dilerseniz iPhone 11 telefon kabı modellerine birlikte bakalım ve farklı ihtiyaçlarınız için üretilen farklı özellikteki telefon kılıflarını tanıyalım.


Şeffaf iPhone 11 Kılıf


iPhone cep telefonu kılıfları arasında en çok tercih edilenlerden biri şeffaf modellerdir. Şehirde yaşayanlar ve telefonunu tehlikeli ortamlara sokmayanlar için ideal olan bu kılıflar her türlü marka ve model için de mevcuttur. Plastik yapıları ve şeffaf görünümleri ile telefonun estetik tasarımını saklamayan hatta daha da öne çıkaran bu modeller, hem koruyuculuk hem de cep telefonu için albeni sunar.


iPhone 11 telefon kılıfı şeffaf olarak tercih edilirse, telefon üreticisi Apple’ın kullanıcılara sunduğu gövde renklerinin üstü kapatılmış olmaz. Şeffaf iPhone 11 kılıf bu yönüyle cep telefonu konusunda sadece siyah ve beyaz gibi renkler tercih etmeyen, kırmızı veya yeşil gibi ilgi çekici renkleri de seven kullanıcılar için idealdir.


Silikon iPhone 11 Kılıf


Şeffaf iPhone 11 kılıf modelleri ile benzerlik gösteren bu kılıflar, tamamen açık bir görüntü sunmamasıyla ve farklı renk seçenekleri ile şeffaf modellerden ayrılır. Renkli iPhone 11 kılıfları için en çok tercih edilen malzemelerden biri olan silikon, şeffaf ve arkasını olduğu gibi gösteren modellerin aksine daha renkli ve ilginç tarzlarda karşımıza çıkabilir. 

Deri veya metal kılıf kullanmak istemeyenler için en iyi alternatif silikon iPhone 11 kılıf modelleri aklınıza gelebilecek her türlü renkte ve türde karşınıza çıkabilir. Silikon iPhone 11 kılıf modelleri ile telefonunuzun rengine göre kombinler yapabilir, neon renklerden mat renklere kadar çok geniş bir renk kartelasından faydalanabilirsiniz. Renkleri telefonunuzla uyumlu seçmek ve farklı kombinler hazırlamak, iPhone 11 kılıfı ile dikkat çekmenizi sağlar. 


Yüzüklü iPhone 11 Kılıf


iPhone 11 telefon kılıfları arasındaki en kullanışlı modellerden biri de yüzüklü olarak tasarlanan kılıf modelleridir. Silikon, metal veya deri fark etmeksizin her türlü model ile karşımıza çıkan bu kılıflar, arka kısımlarına eklenen yüzük aparatı sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Yüzüklü iPhone 11 kılıf tek eliyle cep telefonu kullanan insanlar için kolaylık sağlar. 


Telefonu elinizde tutarken sağ baş parmağınızla ekranın sol üst kısmına dokunmak istediğinizde yüzükten yardım alabilir ve kontrolü kaybetmeden ekranın her yerine ulaşabilirsiniz. Bu iPhone 11 telefon kabı modeli aynı zamanda bol bol film ve dizi izleyenler için de idealdir. Nedeni ise yüzük aparatının aynı zamanda bir stand görevi görmesi ve telefonun arkasına destek olarak yatay kullanımı ve video izlemeyi kolaylaştımasıdır. Yüzüklü kılıf modelleri ile hem telefonunuzu tehlikelerden koruyabilir hem de kullanışlı bir aksesuar edinmiş olursunuz. 


Deri iPhone 11 KılıfiPhone cep telefonu kılıfları arasında en çok tercih edilenlerden biri de deri modeller. Kurumsal hayatta veya ciddi ortamlarda kıyafetinize ve tarzınıza uyum sağlayacak özellikteki deri kılıflar, işlevsel ve kullanışlı yapılarının yanında estetik olarak da son derece tatmin edicidir. Deri iPhone 11 kılıf modelleri silikon modellere kıyasla daha ağır başlı renklere sahiptir. 


Çoğunlukla bordo, kahverengi, lacivert gibi renklerle karşımıza çıkan deri telefon kılıfı modelleri iPhone modelleri için Apple tarafından üretilen kırmızı ve mor gibi öne çıkan renk seçeneklerine de sahiptir. Deri cep telefonu kılıfları yapıları gereği temiz ve özenli kullanımları hak eder. Eğer mobil telefonunuz için daha ciddi ve daha ihtişamlı görünen bir kılıf modeli arıyorsanız deri cep telefonu kabı seçenekleri aradığınız özellikleri size sunacaktır.


Kamera Korumalı iPhone 11 Kılıf


Güncel modellerinde arka bölümdeki kamera alanını daha da çıkıntılı bir hale getiren Apple, iPhone 11 modelinde 2 adet kameraya, iPhone 11 Pro modelinde 3 adet kameraya yer veriyor. Dışarı doğru çıkıntılı olarak yerleştirilen bu kameralar olası dış darbelere karşı kamera korumalı telefon kabı ile korunuyor.


Kamera alanını etrafında ekstra bir yükselti bulunduran kamera korumalı iPhone 11 kılıf öne çıkan kamera lenslerini koruma özelliğiyle tercih sebebi oluyor. Eğer siz de telefonunu koruma konusunda sıkıntı yaşayan ve sık sık cep telefonunu düşüren biri iseniz kamera korumalı telefon kılıfı istediğiniz güvenliği size sunacaktır.


iPhone 11 Cüzdan Kılıf


Deri kılıfların şıklığını ve daha fazla işlevselliği aynı anda isteyenler için en iyi seçeneklerden biri de iPhone 11 cüzdan kılıf. Kapaklı yapıları sayesinde iPhone cep telefonunuzun ekranını da koruyan bu cep telefonu kılıfı modelleri hem estetik görünümleriyle ön plana çıkar hem de yanınızda sürekli taşımak istediğiniz kağıt para, kredi kartı, ulaşım kartı veya kimlik gibi malzemelere de ev sahipliği yapar. 

İç bölümlerinde bulunan gözler sayesinde kart boyutundaki eşyalarınızı kolayca yanınıza almanıza izin veren iPhone 11 cüzdan kılıf tıpkı deri kılıflarda olduğu gibi resmi kıyafetlere veya profesyonel iş yaşantınıza kolaylıkla uyum sağlar.  Farklı renk seçeneklerine sahip cüzdan telefon kabı modelleri ile kıyafetinize göre kombinler yapabilir, farklı ortamlar için farklı özellikteki kılıfları tercih edebilirsiniz. 


iPhone 11 Askılı Kılıf


iPhone 11 telefon kabı modellerinden birisi de askılı modellerdir. Bu tarz cep telefonu kılıfları özel olarak tasarlanan yapıları sayesinde bir çanta gibi kolayca boynunuza asılabilir. Farklı renk alternatiflerine sahip iPhone 11 askılı kılıf modelleri, telefon kabının alt veya üst tarafından sabitlenen ip tutma aparatlarına ve uzunca bir ipe sahiptir.


Yanında çanta taşımak istemeyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alan askılı kılıf modelleri iPhone için de bolca seçenek sunar. Çeşitli renklere sahip bu kılıfların özellikle ip kısımları da turuncu, sarı, kırmızı gibi farklı renklere sahiptir. Bu renk çeşitliliği sayesinde hem işlevsel bir kabı kullanarak telefonunuzu korumak hem de kıyafetlerinize uygun seçimleri yapmak mümkündür. 


Orjinal iPhone 11 Telefon Kabı


Apple’ın ürettiği cep telefonları ile birlikte satışa sunduğu orjinal modeller de yine iPhone 11 kılıf seçenekleri arasında. Satıcısının Apple olarak kayıtlara geçtiği bu ürünler yüksek kaliteleri ile tam koruma sunar. Farklı renk seçeneklerine sahip orjinal iPhone 11 telefon kabı aynı zamanda batarya özelliğine de sahip olabilir. 


Orjinal renklerle uyumlu olarak üretilen bu modeller gün içerisinde çok fazla telefon kullanan ve batarya sıkıntısı yaşayanların imdadına koşabilir. Bataryalı iPhone 11 kılıf haricinde şeffaf kılıflar da yine Apple üretimi olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler de yine Apple kalitesini ve sağlamlığını tercih etmek isteyen ve şeffaf ürünlerle cep telefonunun göz alıcı rengini saklamak istemeyenler için idealdir. 


iPhone 11 Spigen Kılıf


Cep telefonu kılıfı konusundaki uzman markalardan biri de Spigen. Apple’ın ürettiği tüm telefonlar için farklı özellikteki kılıflar üreten tecrübeli üretici Spigen, iPhone 11 kılıfları ile de ön plana çıkar. iPhone 11 liquid crystal ve iPhone 11 ultra hybrid gibi modelleri ile ön plana çıkan Spigen, çok daha fazla koruma isteyenler için iPhone 11 tough armor ve iPhone 11 rugged armor gibi yüksek korumalı seçeneklere de sahiptir. 


Spigen tarafından üretilen çok ince telefon kılıfları ve 360 derece koruma sağlayan ürünler de mevcuttur. iPhone 11 Spigen kılıf modelleri arasından kendinize uygun modeli seçebilir ve yüksek koruma ihtiyaçlarınız için etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Renkli modeller de yine karakterini kullandığı cep telefonu kılıfına yansıtmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. 


iPhone 11 Telefon Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Telefon kılıfı tercihi yaparken en önemli konulardan birisi sağlamlıktır. Esas olarak akıllı telefonunuzu korumak için imal edilen bu aksesuarlar üretim amacına uygun olarak olası kazalara karşı koruma sağlamalıdır. Yüksekten düşme, ezilme, çizilme, sıkışma ve her türlü darbe için cep telefonunun kasasını koruması gereken cep telefonu kılıfları bu durumu sağlayacak özelliklere sahip olmalıdır. 


iPhone 11 telefon kılıfları arasında bu amaca uygun olarak üretilen birçok kılıf mevcuttur. iPhone 11 modellerinin arka bölümünde bulunan kamera çıkıntısını koruyan, bolca toz ve kir bulunan ortamlarda bulunanlar için hoparlör ve şarj girişlerini kapatan, telefonunu sık sık düşürenler için 360 derece koruma sunan farklı özellikteki ürünler ortak nokta olarak koruma görevini üstlenir. Telefon kılıfı tercihi aşamasında kullanım özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve size uygun olarak üretilen kılıflardan birini tercih etmelisiniz. 


Satın almayı düşündüğünüz iPhone 11 telefon kabı için birçok farklı renk mevcuttur. Aynı anda birden fazla cep telefonu kılıfı satın alarak farklı renklerle farklı kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ciddiyetin hakim olduğu resmi ortamlar için deri iPhone 11 kılıfları ile ortamın ağır başlı havasını yakalayabilir, yaz aylarında açık renkli ve silikon kılıflar ile pozitif enerjinizi açığa çıkarabilir, spor yaparken ise daha işlevsel kılıflardan faydalanabilirsiniz. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfları Ne Kadar?


Her konuda olduğu gibi iPhone 11 telefon kılıfı konusunda da kalite ve ürün özellikleri fiyatlar konusunda belirleyicidir. 10 Türk Lirası gibi oldukça ekonomik fiyat etiketleriyle açılan fiyat yelpazesi kılıfın sahip olduğu koruma özelliklerine ve batarya gibi ekstra donanımlara göre 1000 Türk Lirası gibi fiyat etiketlerine de ulaşabilir. Örneğin su geçirmezlik konusunda %100 garanti veren bir iPhone 11 su geçirmez kılıf diğer kılıflara göre ekstra suya karşı koruma özelliği sunduğu için daha yüksek fiyatlara sahiptir. 


Cep telefonu kılıfı fiyatları geniş bir alana yayılmış olsa da Hepsiburada sayfalarında her bütçeye uygun bir model bulmak mümkündür. Renk tercihiniz veya malzeme tercihiniz ne olursa olsun; üretilen iPhone 11 telefon kabı modellerinden birini seçebilir ve cep telefonunuz için oluşabilecek olumsuz senaryoların önüne geçebilirsiniz. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Üreten Markalar Hangileri?


Birçok farklı marka iPhone 11 cep telefonu kılıfı üretiyor olsa da bu konuda öne çıkan bazı markalar vardır. Spigen iPhone 11 kılıfları konusunda önde gelen aksesuar markalarından biridir. Case 4U, Gpack, Krusell, Otter, KNY, Vendas, Baseus, CaseArt gibi markalar da yine iPhone 11 için cep telefonu kılıfı üreten ve öne çıkan markalardır.


Hangi iPhone 11 Kılıfı Daha Çok Koruma Sağlar?


Bir telefon için en iyi korumayı sağlayan ürün cep telefonunun en çok yerini kapatan ürünüdür. 360 derece koruma sağlayan kılıflar bu konuda son derece başarılıdır ve akıllı telefonun hemen hemen her yerini kapatarak hasar durumlarını büyük ölçüde önler. iPhone 11 Spigen Tough Armor gibi kalın kılıflar ise yüksekten düşme gibi daha şiddetli durumlar için idealdir. Telefonun ekran kısmına doğru çıkıntı gösteren ve düşme konularında ekranı da fazlasıyla koruyan benzer tarzdaki kılıflar, cep telefonunu güvende hissetmek isteyenler için son derece idealdir. 


Kapaklı iPhone 11 kılıfları ve cüzdan iPhone 11 kılıfları da koruma konusunda son derece başarılıdır. Bu tarz ürünler de cep telefonunun ekranının kapalı olmasını sağlayarak olası bir darbeye karşı önlem alır. Bu tarz ürünler aynı zamanda toz ve kir gibi yabancı maddelerin telefona ulaşmasına da engel olur. Özellikle cüzdan şeklinde tasarlanan ürünler telefonun büyük ölçüde saklanmasını ve korunmasını olanaklı kılar. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfının Temizliği Nasıl Yapılır?


Cep telefonu kılıfları gün boyunca elimizdeki ve ortamdaki kir, toz, pas gibi dış etkenlere maruz kalır. Bu nedenle cep telefonu kılıfı temizliği son derece önemlidir. Bu temizlik işlemleri sırasında kılıfa zarar vermemek ve kalıcı hasarlar bırakmamak gerekir. Bunun için iPhone 11 telefon kılıfı kullananların tercih ettikleri ürünün malzemesini bilmesi şarttır. Örneğin deri malzemeler için yüksek derece alkol içerek kolonya gibi temizleyiciler kullanmak kötü sonuçlar doğurabilir. Dış kısmında hareketli bir mekanizma bulunan yüzüklü iPhone 11 kılıfları gibi modeller de yine kullanılan temizlik malzemesinin özelliklerine göre kalıcı hasarlar görebilir. Bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü temizlik işlemi için dikkatli olmalısınız. 


Eğer kullandığınız telefon kılıfının hangi malzemeden üretildiğini bilmiyorsanız düşük alkollü ıslak mendiller ve hafif ıslak sabunlu bezler tercih edebilirsiniz. Temizlik işlemi sonrasında kılıfınızı tamamen kuruttuğunuzdan emin olmalısınız. Islak kalan bir kılıf, içerisinde bulunan telefona da kalıcı hasarlar verebilir. 

https://www.hepsiburada.com/cep-telefonu-kiliflari-c-16102?filtreler=telefonmodeli:iPhone€2011


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfları


Telefon kılıfları, cep telefonlarının dış etkilere karşı korunması için kullanılan ve akıllı telefonunuzun daha uzun süreler boyunca sağlam kalmasını sağlayan aksesuarlardan biridir. Her marka ve model için farklı özelliklere sahip cep telefonu kılıfları üretiliyor olsa da kullandığınız modele uygun cep telefonu kılıflarını bulmanız ve kullanım özelliklerinize göre tercih yapmanız son derece önemlidir. İyi bir cep telefonu kılıfı akıllı cihazınızı en iyi şekilde korumalı, meydana gelebilecek kazaları ve bu kazalardan dolayı oluşan kuvvetli darbeleri iyi bir şekilde absorbe etmeli ve dayanıklı olmalıdır. 


Telefon marka ve modeline göre çeşitlilik gösteren cep telefonu kılıfları, özellikle iPhone 11 kullanıcıları için bolca seçenek sunar. iPhone 11 cep telefonu kılıfları şeffaftan deriye, kalın plastikten metale kadar çok geniş bir alana yayılır. Cep telefonu kılıf modelleri arasında geniş bir yer kaplayan iPhone cep telefonu kılıfları herkesin zevkine göre iyi bir alternatif sunar. Günlük hayatta, doğada, kampta, işyerinde veya plajda olsun; farklı kullanım ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan kılıf modelleri, her şartta ve her koşulda mobil akıllı cihazınızı dış etkilere karşı korur. 


iPhone 11 Telefon Kılıfı Modelleri


Bir mobil cep telefonunun ne kadar çok satıldığı, o ürün için üretilen aksesuarların miktarını da belirler. Bu nedenle Apple tarafından üretilen ve en çok satan cep telefonları listesinde üst sıralarda yer alan iPhone 11 için bolca telefon kılıfı modeli mevcuttur. iPhone 11 telefon kılıfı modelleri kullanıcıların zevk, beğeni ve ihtiyaçlarına göre bolca çeşit sunar. Bu modeller arasında size en uygun olanını seçmeli, uzun süre severek kullanacağınız modeli bulmalısınız.  


Eğer ağır işlerde çalışıyor ve telefonunuzu tozlu, kirli alanlarda kullanıyorsanız telefonunuzun hoparlör ve şarj girişlerini kapatan modellere yönelmelisiniz. iPhone 11 satın alırken özellikle beğendiğiniz ve rengini arkadaşlarınıza göstermeye bayıldığınız kırmızı gibi ilgi çekici tonlar için ise şeffaf cep telefonu kılıfları daha uygundur. Bolca spor yapanlar için ise kola sabitlenen veya askılı cep telefonu kılıfları son derece ideal olacaktır. Dilerseniz iPhone 11 telefon kabı modellerine birlikte bakalım ve farklı ihtiyaçlarınız için üretilen farklı özellikteki telefon kılıflarını tanıyalım.


Şeffaf iPhone 11 Kılıf


iPhone cep telefonu kılıfları arasında en çok tercih edilenlerden biri şeffaf modellerdir. Şehirde yaşayanlar ve telefonunu tehlikeli ortamlara sokmayanlar için ideal olan bu kılıflar her türlü marka ve model için de mevcuttur. Plastik yapıları ve şeffaf görünümleri ile telefonun estetik tasarımını saklamayan hatta daha da öne çıkaran bu modeller, hem koruyuculuk hem de cep telefonu için albeni sunar.


iPhone 11 telefon kılıfı şeffaf olarak tercih edilirse, telefon üreticisi Apple’ın kullanıcılara sunduğu gövde renklerinin üstü kapatılmış olmaz. Şeffaf iPhone 11 kılıf bu yönüyle cep telefonu konusunda sadece siyah ve beyaz gibi renkler tercih etmeyen, kırmızı veya yeşil gibi ilgi çekici renkleri de seven kullanıcılar için idealdir.


Silikon iPhone 11 Kılıf


Şeffaf iPhone 11 kılıf modelleri ile benzerlik gösteren bu kılıflar, tamamen açık bir görüntü sunmamasıyla ve farklı renk seçenekleri ile şeffaf modellerden ayrılır. Renkli iPhone 11 kılıfları için en çok tercih edilen malzemelerden biri olan silikon, şeffaf ve arkasını olduğu gibi gösteren modellerin aksine daha renkli ve ilginç tarzlarda karşımıza çıkabilir. 

Deri veya metal kılıf kullanmak istemeyenler için en iyi alternatif silikon iPhone 11 kılıf modelleri aklınıza gelebilecek her türlü renkte ve türde karşınıza çıkabilir. Silikon iPhone 11 kılıf modelleri ile telefonunuzun rengine göre kombinler yapabilir, neon renklerden mat renklere kadar çok geniş bir renk kartelasından faydalanabilirsiniz. Renkleri telefonunuzla uyumlu seçmek ve farklı kombinler hazırlamak, iPhone 11 kılıfı ile dikkat çekmenizi sağlar. 


Yüzüklü iPhone 11 Kılıf


iPhone 11 telefon kılıfları arasındaki en kullanışlı modellerden biri de yüzüklü olarak tasarlanan kılıf modelleridir. Silikon, metal veya deri fark etmeksizin her türlü model ile karşımıza çıkan bu kılıflar, arka kısımlarına eklenen yüzük aparatı sayesinde kullanım kolaylığı sunar. Yüzüklü iPhone 11 kılıf tek eliyle cep telefonu kullanan insanlar için kolaylık sağlar. 


Telefonu elinizde tutarken sağ baş parmağınızla ekranın sol üst kısmına dokunmak istediğinizde yüzükten yardım alabilir ve kontrolü kaybetmeden ekranın her yerine ulaşabilirsiniz. Bu iPhone 11 telefon kabı modeli aynı zamanda bol bol film ve dizi izleyenler için de idealdir. Nedeni ise yüzük aparatının aynı zamanda bir stand görevi görmesi ve telefonun arkasına destek olarak yatay kullanımı ve video izlemeyi kolaylaştımasıdır. Yüzüklü kılıf modelleri ile hem telefonunuzu tehlikelerden koruyabilir hem de kullanışlı bir aksesuar edinmiş olursunuz. 


Deri iPhone 11 KılıfiPhone cep telefonu kılıfları arasında en çok tercih edilenlerden biri de deri modeller. Kurumsal hayatta veya ciddi ortamlarda kıyafetinize ve tarzınıza uyum sağlayacak özellikteki deri kılıflar, işlevsel ve kullanışlı yapılarının yanında estetik olarak da son derece tatmin edicidir. Deri iPhone 11 kılıf modelleri silikon modellere kıyasla daha ağır başlı renklere sahiptir. 


Çoğunlukla bordo, kahverengi, lacivert gibi renklerle karşımıza çıkan deri telefon kılıfı modelleri iPhone modelleri için Apple tarafından üretilen kırmızı ve mor gibi öne çıkan renk seçeneklerine de sahiptir. Deri cep telefonu kılıfları yapıları gereği temiz ve özenli kullanımları hak eder. Eğer mobil telefonunuz için daha ciddi ve daha ihtişamlı görünen bir kılıf modeli arıyorsanız deri cep telefonu kabı seçenekleri aradığınız özellikleri size sunacaktır.


Kamera Korumalı iPhone 11 Kılıf


Güncel modellerinde arka bölümdeki kamera alanını daha da çıkıntılı bir hale getiren Apple, iPhone 11 modelinde 2 adet kameraya, iPhone 11 Pro modelinde 3 adet kameraya yer veriyor. Dışarı doğru çıkıntılı olarak yerleştirilen bu kameralar olası dış darbelere karşı kamera korumalı telefon kabı ile korunuyor.


Kamera alanını etrafında ekstra bir yükselti bulunduran kamera korumalı iPhone 11 kılıf öne çıkan kamera lenslerini koruma özelliğiyle tercih sebebi oluyor. Eğer siz de telefonunu koruma konusunda sıkıntı yaşayan ve sık sık cep telefonunu düşüren biri iseniz kamera korumalı telefon kılıfı istediğiniz güvenliği size sunacaktır.


iPhone 11 Cüzdan Kılıf


Deri kılıfların şıklığını ve daha fazla işlevselliği aynı anda isteyenler için en iyi seçeneklerden biri de iPhone 11 cüzdan kılıf. Kapaklı yapıları sayesinde iPhone cep telefonunuzun ekranını da koruyan bu cep telefonu kılıfı modelleri hem estetik görünümleriyle ön plana çıkar hem de yanınızda sürekli taşımak istediğiniz kağıt para, kredi kartı, ulaşım kartı veya kimlik gibi malzemelere de ev sahipliği yapar. 

İç bölümlerinde bulunan gözler sayesinde kart boyutundaki eşyalarınızı kolayca yanınıza almanıza izin veren iPhone 11 cüzdan kılıf tıpkı deri kılıflarda olduğu gibi resmi kıyafetlere veya profesyonel iş yaşantınıza kolaylıkla uyum sağlar.  Farklı renk seçeneklerine sahip cüzdan telefon kabı modelleri ile kıyafetinize göre kombinler yapabilir, farklı ortamlar için farklı özellikteki kılıfları tercih edebilirsiniz. 


iPhone 11 Askılı Kılıf


iPhone 11 telefon kabı modellerinden birisi de askılı modellerdir. Bu tarz cep telefonu kılıfları özel olarak tasarlanan yapıları sayesinde bir çanta gibi kolayca boynunuza asılabilir. Farklı renk alternatiflerine sahip iPhone 11 askılı kılıf modelleri, telefon kabının alt veya üst tarafından sabitlenen ip tutma aparatlarına ve uzunca bir ipe sahiptir.


Yanında çanta taşımak istemeyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alan askılı kılıf modelleri iPhone için de bolca seçenek sunar. Çeşitli renklere sahip bu kılıfların özellikle ip kısımları da turuncu, sarı, kırmızı gibi farklı renklere sahiptir. Bu renk çeşitliliği sayesinde hem işlevsel bir kabı kullanarak telefonunuzu korumak hem de kıyafetlerinize uygun seçimleri yapmak mümkündür. 


Orjinal iPhone 11 Telefon Kabı


Apple’ın ürettiği cep telefonları ile birlikte satışa sunduğu orjinal modeller de yine iPhone 11 kılıf seçenekleri arasında. Satıcısının Apple olarak kayıtlara geçtiği bu ürünler yüksek kaliteleri ile tam koruma sunar. Farklı renk seçeneklerine sahip orjinal iPhone 11 telefon kabı aynı zamanda batarya özelliğine de sahip olabilir. 


Orjinal renklerle uyumlu olarak üretilen bu modeller gün içerisinde çok fazla telefon kullanan ve batarya sıkıntısı yaşayanların imdadına koşabilir. Bataryalı iPhone 11 kılıf haricinde şeffaf kılıflar da yine Apple üretimi olarak karşımıza çıkar. Bu ürünler de yine Apple kalitesini ve sağlamlığını tercih etmek isteyen ve şeffaf ürünlerle cep telefonunun göz alıcı rengini saklamak istemeyenler için idealdir. 


iPhone 11 Spigen Kılıf


Cep telefonu kılıfı konusundaki uzman markalardan biri de Spigen. Apple’ın ürettiği tüm telefonlar için farklı özellikteki kılıflar üreten tecrübeli üretici Spigen, iPhone 11 kılıfları ile de ön plana çıkar. iPhone 11 liquid crystal ve iPhone 11 ultra hybrid gibi modelleri ile ön plana çıkan Spigen, çok daha fazla koruma isteyenler için iPhone 11 tough armor ve iPhone 11 rugged armor gibi yüksek korumalı seçeneklere de sahiptir. 


Spigen tarafından üretilen çok ince telefon kılıfları ve 360 derece koruma sağlayan ürünler de mevcuttur. iPhone 11 Spigen kılıf modelleri arasından kendinize uygun modeli seçebilir ve yüksek koruma ihtiyaçlarınız için etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Renkli modeller de yine karakterini kullandığı cep telefonu kılıfına yansıtmak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir. 


iPhone 11 Telefon Kılıfı Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?


Telefon kılıfı tercihi yaparken en önemli konulardan birisi sağlamlıktır. Esas olarak akıllı telefonunuzu korumak için imal edilen bu aksesuarlar üretim amacına uygun olarak olası kazalara karşı koruma sağlamalıdır. Yüksekten düşme, ezilme, çizilme, sıkışma ve her türlü darbe için cep telefonunun kasasını koruması gereken cep telefonu kılıfları bu durumu sağlayacak özelliklere sahip olmalıdır. 


iPhone 11 telefon kılıfları arasında bu amaca uygun olarak üretilen birçok kılıf mevcuttur. iPhone 11 modellerinin arka bölümünde bulunan kamera çıkıntısını koruyan, bolca toz ve kir bulunan ortamlarda bulunanlar için hoparlör ve şarj girişlerini kapatan, telefonunu sık sık düşürenler için 360 derece koruma sunan farklı özellikteki ürünler ortak nokta olarak koruma görevini üstlenir. Telefon kılıfı tercihi aşamasında kullanım özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve size uygun olarak üretilen kılıflardan birini tercih etmelisiniz. 


Satın almayı düşündüğünüz iPhone 11 telefon kabı için birçok farklı renk mevcuttur. Aynı anda birden fazla cep telefonu kılıfı satın alarak farklı renklerle farklı kıyafetlerinizi kombinleyebilirsiniz. Ciddiyetin hakim olduğu resmi ortamlar için deri iPhone 11 kılıfları ile ortamın ağır başlı havasını yakalayabilir, yaz aylarında açık renkli ve silikon kılıflar ile pozitif enerjinizi açığa çıkarabilir, spor yaparken ise daha işlevsel kılıflardan faydalanabilirsiniz. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfları Ne Kadar?


Her konuda olduğu gibi iPhone 11 telefon kılıfı konusunda da kalite ve ürün özellikleri fiyatlar konusunda belirleyicidir. 10 Türk Lirası gibi oldukça ekonomik fiyat etiketleriyle açılan fiyat yelpazesi kılıfın sahip olduğu koruma özelliklerine ve batarya gibi ekstra donanımlara göre 1000 Türk Lirası gibi fiyat etiketlerine de ulaşabilir. Örneğin su geçirmezlik konusunda %100 garanti veren bir iPhone 11 su geçirmez kılıf diğer kılıflara göre ekstra suya karşı koruma özelliği sunduğu için daha yüksek fiyatlara sahiptir. 


Cep telefonu kılıfı fiyatları geniş bir alana yayılmış olsa da Hepsiburada sayfalarında her bütçeye uygun bir model bulmak mümkündür. Renk tercihiniz veya malzeme tercihiniz ne olursa olsun; üretilen iPhone 11 telefon kabı modellerinden birini seçebilir ve cep telefonunuz için oluşabilecek olumsuz senaryoların önüne geçebilirsiniz. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfı Üreten Markalar Hangileri?


Birçok farklı marka iPhone 11 cep telefonu kılıfı üretiyor olsa da bu konuda öne çıkan bazı markalar vardır. Spigen iPhone 11 kılıfları konusunda önde gelen aksesuar markalarından biridir. Case 4U, Gpack, Krusell, Otter, KNY, Vendas, Baseus, CaseArt gibi markalar da yine iPhone 11 için cep telefonu kılıfı üreten ve öne çıkan markalardır.


Hangi iPhone 11 Kılıfı Daha Çok Koruma Sağlar?


Bir telefon için en iyi korumayı sağlayan ürün cep telefonunun en çok yerini kapatan ürünüdür. 360 derece koruma sağlayan kılıflar bu konuda son derece başarılıdır ve akıllı telefonun hemen hemen her yerini kapatarak hasar durumlarını büyük ölçüde önler. iPhone 11 Spigen Tough Armor gibi kalın kılıflar ise yüksekten düşme gibi daha şiddetli durumlar için idealdir. Telefonun ekran kısmına doğru çıkıntı gösteren ve düşme konularında ekranı da fazlasıyla koruyan benzer tarzdaki kılıflar, cep telefonunu güvende hissetmek isteyenler için son derece idealdir. 


Kapaklı iPhone 11 kılıfları ve cüzdan iPhone 11 kılıfları da koruma konusunda son derece başarılıdır. Bu tarz ürünler de cep telefonunun ekranının kapalı olmasını sağlayarak olası bir darbeye karşı önlem alır. Bu tarz ürünler aynı zamanda toz ve kir gibi yabancı maddelerin telefona ulaşmasına da engel olur. Özellikle cüzdan şeklinde tasarlanan ürünler telefonun büyük ölçüde saklanmasını ve korunmasını olanaklı kılar. 


iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfının Temizliği Nasıl Yapılır?


Cep telefonu kılıfları gün boyunca elimizdeki ve ortamdaki kir, toz, pas gibi dış etkenlere maruz kalır. Bu nedenle cep telefonu kılıfı temizliği son derece önemlidir. Bu temizlik işlemleri sırasında kılıfa zarar vermemek ve kalıcı hasarlar bırakmamak gerekir. Bunun için iPhone 11 telefon kılıfı kullananların tercih ettikleri ürünün malzemesini bilmesi şarttır. Örneğin deri malzemeler için yüksek derece alkol içerek kolonya gibi temizleyiciler kullanmak kötü sonuçlar doğurabilir. Dış kısmında hareketli bir mekanizma bulunan yüzüklü iPhone 11 kılıfları gibi modeller de yine kullanılan temizlik malzemesinin özelliklerine göre kalıcı hasarlar görebilir. Bu ve bunun gibi nedenlerden ötürü temizlik işlemi için dikkatli olmalısınız. 


Eğer kullandığınız telefon kılıfının hangi malzemeden üretildiğini bilmiyorsanız düşük alkollü ıslak mendiller ve hafif ıslak sabunlu bezler tercih edebilirsiniz. Temizlik işlemi sonrasında kılıfınızı tamamen kuruttuğunuzdan emin olmalısınız. Islak kalan bir kılıf, içerisinde bulunan telefona da kalıcı hasarlar verebilir. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 11 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 13
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 13 Pro Max
iPhone 12 Pro Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone 12 Pro
iPhone 13 Pro
20
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone 11 Pro Max
iPhone 8
Galaxy A50
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 6099 ürün