Gelişmiş özellikler ve estetik tasarım detaylarıyla birlikte sunulan iPhone 6 Plus modeli, 5.5 inç değerindeki geniş bir ekrana sahip olması sebebiyle olası darbelere karşı hassas bir konumda yer alıyor. Bu büyük yüzey alanı ve ince yapısı için farklı koruma standartları sunan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları ise orijinal ürün garantisiyle de kullanıcının kılıf üzerindeki kullanım hakkını koruma altına alıyor. Birbirinden farklı niteliklere ve görünüme sahip olan kılıf modelleri, hemen hemen her isteği karşılayabilecek şekilde tasarlanıyor. Bununla birlikte çeşitli markalar tarafından kullanıma sunulan kılıflar, kaliteli ve güvenilir yanlarından da ödün vermiyor.

iPhone 6 Plus modelinin yapısal olarak daha geniş bir boyutta olması ve aynı şekilde ekranın da cihazda büyük yer kaplaması, telefonu tek elle kullanmak isteyen kişiler için daha riskli olmasına sebep oluyor. Büyüklüğünden dolayı bazı kullanıcıların tek elle sağlam bir şekilde kavrayamayacağı telefonun darbelere ve düşmeye karşı risk altında olması ise kaliteli ve fonksiyonel bir kılıfa olan ihtiyacı artıyor. Farklı markalar tarafından kullanıcıların beğenesine sunulan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları ise güvenlik dışında estetik ve fonksiyonellik bazında da hemen hemen her kullanıcının ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Orijinal ürün garantisi sunan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları arasında yer alan bazı modellerde ürünün garanti kapsamında yer aldığını ve orijinal olduğunu belirten özel barkodlar yer alıyor. Farklı kullanım özelliklerine ve görünüme sahip olsa da kılıf modelleri cihazın arka, yan ve köşe kısımlarını tamamen kapsayarak koruma altına alıyor. Kenar kısımlarında sert malzemeden çerçeve detayına sahip olan kılıf modelleri, darbelere karşı telefonu çok daha güçlü bir hale getiriyor. Telefonun daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayan bu modellerin çerçeve ve kılıf kısmı birbirinden ayrılabiliyor. Bu da kılıfın rahatlıkla temizlenebilmesine olanak tanıyor.

Metal seri olarak adlandırılan kılıf modellerinde yer alan metal çerçeve de aynı şekilde ürünü görsel olarak bir üst seviyeye taşımayı başarırken, korunma kapasitesini de arttırıyor. Sade ve şık bir görünüme sahip ince kılıf modelleri ise bu ince yapısına rağmen sert polikarbon malzeme içerdiği için telefona tam kapasite bir koruma sağlamayı başarıyor. Ayrıca telefonu sıkı bir şekilde saran ve bu sayede düşmesini önleyen iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, telefonun mevcut estetik yapısını değiştirmeden aynı çizgide kalmasını sağlıyor ve çiziklere, düşmeye karşı cihaza dayanıklılık kazandırıyor. Bunun yanı sıra tuş takımları, kamera aparatı ve diğer bölümler, telefonunun düştüğü durumlarda dahi sağlam yapıdaki sahip kılıf sayesinde yer ile temas etmiyor.

Tasarım detaylarında ve kullanım özelliklerinde kalitesini gözle görülür şekilde ortaya koyan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, dayanıklılık konusundaki üstün performansıyla kullanıcısına güven vermeyi başarıyor. Bunun yanı sıra kılıfların dış kaplama malzemesi her ne kadar sert plastik olsa da yumuşak ve ipeksi bir dokunuş hissi vermeyi başarıyor. Göz alıcı renklerdeki ve tasarımdaki modeller ise telefonunu daha şık bir hale getirip, kendi tarzını ortaya koymak isteyen kullanıcılar için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Dikkat çekici tasarımı ile ön plana çıkan bazı iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, ilk etapta göze oldukça ağır görünse de hafif yapısı ile kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor. Bununla birlikte telefona oldukça estetik bir görünüm kazandırırken; darbe, çizilme ve lekelenme durumlarında telefonun etkilenme seviyesi mümkün olduğunca en aza indirgeniyor. Dış kaplaması sert PC ile üretilen iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, Air Cushion teknolojisi içeriyor. Bu da kılıfın içerisinde yer alan havalandırma noktalarının telefona olası darbelere karşı itici güç kazandırdığı anlamında geliyor. Bununla birlikte bazı kılıfların dış katmanında emici güç olarak adlandırılan bumper köşeler de cihazın estetik görünümüne katma değer sağlarken, korunma oranını da dikkate değer bir seviyede arttırıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy M31
Galaxy J7 Prime
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 1998 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102