Telefon kılıfları; telefonları korumaya ve dışarıdan gelebilecek darbeleri önlemeye yarıyor. Aynı zamanda düşme, kırılma, çatlama, çizilme gibi risklere karşı da telefonları koruyor. Hassas kasa ve ekran yapısına sahip olan telefonlar herhangi bir darbeden çabucak etkilenebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için de telefon kılıfları kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Öncelikle iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları incelendiğinde birçok model ve ürün çeşidi kullanıcıların karşısına çıkıyor. Telefonun ekran, kamera, kasa yapılarına uygun cep telefonu kılıfları kullanıcılar için farklı renk, desen ve tasarımlar ile üretiliyor. 6 Plus telefon kılıfları; telefonun yan kısımlarını, ekranını, kamerasını ve arka kısmını tamamen sararak dışarıdan gelebilecek darbelere karşı önlem alıyor. Aynı zamanda telefonun kullanımı kısıtlamayan bir telefon kılıfı kullanmak da önemli bir konu oluyor. iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları dayanıklı ve sağlam yapıda üretiliyor. Telefon kılıfları gelişen teknoloji ile birlikte tasarım alternatifleri de sunuyor. Yapılan dizayn ve tasarımlar daha canlı renklerde daha gerçekçi desenlerde oluyor. Kişiye özel tasarım seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca telefon kılıfı telefonda takılıyken; mesajlaşma, telefonda konuşma, şarj etme, fotoğraf çekme, oyun oynama gibi eylemleriniz de aksamıyor. Koruma amaçlı üretilen kılıflar telefona şıklık da sağlıyor. Özgün ve modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken birçok telefon kılıfı modeli markalar tarafından üretiliyor. Aynı zamanda Apple markasının iPhone6 Plus orjinal kılıf seçenekleri de ürün yelpazesinde yer alıyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları Modelleri

iPhone telefon için birden çok kılıf modeli üretiliyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarını ve telefonların korumasını sağlamak ana esaslardan oluyor. Renkli, düz, desenli, özel tasarım gibi modeller seçim alternatifleri arasında yer alıyor. Kullanıcıya tutuş ve kullanım kolaylığı sağlamak da amaçlanıyor. iPhone 6 Plus silikon kılıf modelleri leke ve parmak izi tutmayan birbirinden farklı renk ve desen seçeneği bulunan modeller üretiliyor. Silikon kılıflarda genellikle sade ve minimal desenler tercih ediliyor. Şeffaf olan modellerde telefonun rengi de görünür biçimde oluyor. iPhone 6 Plus lansman kılıf seçeneği ise; genellikle yumuşak yapıda oluyor. Yapıları gereği daha dikkat çekici biçimde üretiliyor. Marjinal ve minimalist desen seçenekleri de ürün yelpazeleri arasında yer alıyor. Telefonu korumak amaçlı kullanılan telefon kılıflarının göze hitap etmesi de önemli oluyor. Bu bağlamda iPhone 6 Plus deri kılıf seçenekleri de tercih edilebilir. Deri kılıflarda kamera koruması bulunan model seçenekleri de bulunuyor. Böylece kameranın çizilmemesi, tozlanmaması gibi imkanlar sağlanıyor. İçi kadife dışı silikon ya da içi kadife dışı deri olan kartlıklı modeller de kullanıcılar tarafından beğeniliyor. iPhone 6 Plus kartlıklı kılıf modelleri kullanıcılara farklı anlamlarda da avantaj sağlıyor. Dışarı çıkarken yanınıza cüzdan almak istemediğinizde kartlık kısmına; para, kart, kimlik gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz. Başka bir bakımdan incelenen telefon kılıflarında teknolojinin gelişmesi ile birlikte farklı fonksiyonel özellikler de gözlemleniyor. Bunlardan biri de powerbank entegreli telefon kılıfları oluyor. Logolu, askılı, kamera kızaklı gibi modeller de iPhone 6 Plus telefon kılıfları ürün yelpazesinde yer alıyor. iPhone 6 Plus cüzdan kılıf modelleri de kartlıklı olanları anımsatıyor. Kapaklı olarak üretilen bu kılıf çeşidinde kapağın iç kısmında cüzdana benzeyen küçük bir bölme bulunuyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıflarının İşlevselliği

iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları işlevselliği ile kullanıcılara birçok avantaj sağlıyor. Hem koruma hem de estetik bir görünüm sağlayan telefon kılıfları arasında birçok farklı model ve fonksiyonel özellik bulunuyor. Söz konusu telefon kılıflarının işlevleri incelendiğinde şu gibi sonuçlar elde ediliyor:

 • Öncelikle cep telefonu kılıfları incelendiğinde telefonları koruma altına aldığı gözlemleniyor.
 • Çizilmelere, dışarıdan gelebilecek darbelere, düşmeye, telefonun tozlanmasına gibi olumsuzlukları minimize etmek amaçlanıyor.
 • Görsel anlamda da kullanıcıyı memnun eden modeller bulunuyor.
 • Desen, renk ve kullanıldığı malzeme ile telefonların daha canlı ve dikkat çekici olması da sağlanıyor.
 • Askılı telefon kılıfları, cüzdan ya da kartlıklı telefon kılıfları kullanıcılara kolaylık da sağlıyor.
 • Aynı zamanda yüzüklü telefon kılıf modelleri tutuş kolaylığı ile kullanıcıyı cezbediyor.
 • Herhangi bir düşme esnasında telefona gelebilecek zararın önüne geçiliyor.
 • Telefonlar için artan bir dayanıklılık sağlanıyor.
 • Görsel çekiciliği artıran telefon kılıfı seçenekleri ile de telefonlarınızı dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.
 • Telefonların uzun süreli kullanımının sağlanması ana esaslardan oluyor.
 • Silikon ya da deri kılıfların dayanıklı yapısı ile telefonun arka kasa kısmının hem zarar görmesi engelleniyor hem de herhangi bir renk solması gibi durumun önüne geçiliyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları Fiyatları

iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları farklı özelliklere sahip olarak üretiliyor ve bu sebeple iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları fiyatları modeline göre dolayısıyla özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Telefon kılıfı modelleri, farklı özelliklerle olduğu gibi çok farklı fiyat seçenekleri ile de çok geniş bir kitleye sunuluyor. Telefon kılıfı fiyat listesi gibi arama yaparak Hepsiburada rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Söz konusu ürünlerin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırarak kendi bütçeniz ya da beklentiniz dahilinde değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Hepsiburada’da özellik filtrelemesi yapabilirsiniz. Daha sonra kendinize göre bir fiyat aralığı belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz aralıkta listelenen ürünleri artan ya da azalan sıralama ile listeleyebilirsiniz. Ayrıca üründe olabilecek indirimlerinden haberdar olmak için ürünlere fiyat alarmı kurabilirsiniz. Ürünleri fiyatına, kullanılan malzemenin türüne, rengine göre kategorileştirebilirsiniz. Ayrıca satın alabileceğiniz benzer telefon kılıflarını belirleyebilir, fiyat yönünden birbirleri ile karşılaştırabilirsiniz.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları Yorumları

iPhone 6 Plus cep telefonu kılıf yorumlarını incelemek ürünler hakkında daha önceden bilgi sahibi olmak için önemli bir husus oluyor. Kılıfların sağladığı özellikler kadar kullanıcı yorumlarının da dikkate alınması gerekiyor. Söz konusu ürünleri daha önce deneyimleyen kullanıcıların yorumları satın almadan önce online alışveriş sürecinde sizlere yardımcı olabiliyor. Ürünler hakkında kafanıza takılan sorulara cevaplar alabiliyorsunuz. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda da sizlere avantaj sağlayabiliyor. Aynı zamanda kullanıcıların vermiş olduğu değerlendirme puanına göre de ürünleri filtreleyebilirsiniz. Bu durum daha kolay bir şekilde karar vermenize yardımcı olabilir. Alışveriş sürecinde yapılan değerlendirmeleri incelemek birçok avantaj sağlayabilir. Sizde aynı şekilde satın aldığınız ürünlere yorum yaparak diğer kullanıcıların faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ürün ile ilgili belirtmek istediğiniz olumlu ya da olumsuz özellikleri de ekleyebilirsiniz.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları İndirim ve Kampanyaları

iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfı gibi pek çok ürüne indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Hepsiburada’da bazı zamanlar ürünler üzerinde çeşitli indirim ve kampanyalara rastlanabiliyor. Özel günlerde ve yılın belli zamanlarında ürün kategorilerinde çeşitli indirimler oluyor.  Söz konusu cep telefonu kılıfları için fiyat ve özellik araştırması yapabilir, “Süper Fiyat, Süper Teklif” kısmına bakabilirsiniz. “Kampanyalar” bölümünü de inceleyerek ürünün kampanyada olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı fiyat araştırması yapan kullanıcılar alacakları ürünlerin bütçelerine uygun olmasına dikkat ediyor. Bu sebeple ürünlerde oluşabilecek indirim ve kampanyalar cazip bir teklif oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Marka