Gelişmiş özellikler ve estetik tasarım detaylarıyla birlikte sunulan iPhone 6 Plus modeli, 5.5 inç değerindeki geniş bir ekrana sahip olması sebebiyle olası darbelere karşı hassas bir konumda yer alıyor. Bu büyük yüzey alanı ve ince yapısı için farklı koruma standartları sunan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları ise orijinal ürün garantisiyle de kullanıcının kılıf üzerindeki kullanım hakkını koruma altına alıyor. Birbirinden farklı niteliklere ve görünüme sahip olan kılıf modelleri, hemen hemen her isteği karşılayabilecek şekilde tasarlanıyor. Bununla birlikte çeşitli markalar tarafından kullanıma sunulan kılıflar, kaliteli ve güvenilir yanlarından da ödün vermiyor.

iPhone 6 Plus modelinin yapısal olarak daha geniş bir boyutta olması ve aynı şekilde ekranın da cihazda büyük yer kaplaması, telefonu tek elle kullanmak isteyen kişiler için daha riskli olmasına sebep oluyor. Büyüklüğünden dolayı bazı kullanıcıların tek elle sağlam bir şekilde kavrayamayacağı telefonun darbelere ve düşmeye karşı risk altında olması ise kaliteli ve fonksiyonel bir kılıfa olan ihtiyacı artıyor. Farklı markalar tarafından kullanıcıların beğenesine sunulan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları ise güvenlik dışında estetik ve fonksiyonellik bazında da hemen hemen her kullanıcının ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Orijinal ürün garantisi sunan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları arasında yer alan bazı modellerde ürünün garanti kapsamında yer aldığını ve orijinal olduğunu belirten özel barkodlar yer alıyor. Farklı kullanım özelliklerine ve görünüme sahip olsa da kılıf modelleri cihazın arka, yan ve köşe kısımlarını tamamen kapsayarak koruma altına alıyor. Kenar kısımlarında sert malzemeden çerçeve detayına sahip olan kılıf modelleri, darbelere karşı telefonu çok daha güçlü bir hale getiriyor. Telefonun daha şık bir görünüm kazanmasını sağlayan bu modellerin çerçeve ve kılıf kısmı birbirinden ayrılabiliyor. Bu da kılıfın rahatlıkla temizlenebilmesine olanak tanıyor.

Metal seri olarak adlandırılan kılıf modellerinde yer alan metal çerçeve de aynı şekilde ürünü görsel olarak bir üst seviyeye taşımayı başarırken, korunma kapasitesini de arttırıyor. Sade ve şık bir görünüme sahip ince kılıf modelleri ise bu ince yapısına rağmen sert polikarbon malzeme içerdiği için telefona tam kapasite bir koruma sağlamayı başarıyor. Ayrıca telefonu sıkı bir şekilde saran ve bu sayede düşmesini önleyen iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, telefonun mevcut estetik yapısını değiştirmeden aynı çizgide kalmasını sağlıyor ve çiziklere, düşmeye karşı cihaza dayanıklılık kazandırıyor. Bunun yanı sıra tuş takımları, kamera aparatı ve diğer bölümler, telefonunun düştüğü durumlarda dahi sağlam yapıdaki sahip kılıf sayesinde yer ile temas etmiyor.

Tasarım detaylarında ve kullanım özelliklerinde kalitesini gözle görülür şekilde ortaya koyan iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, dayanıklılık konusundaki üstün performansıyla kullanıcısına güven vermeyi başarıyor. Bunun yanı sıra kılıfların dış kaplama malzemesi her ne kadar sert plastik olsa da yumuşak ve ipeksi bir dokunuş hissi vermeyi başarıyor. Göz alıcı renklerdeki ve tasarımdaki modeller ise telefonunu daha şık bir hale getirip, kendi tarzını ortaya koymak isteyen kullanıcılar için ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Dikkat çekici tasarımı ile ön plana çıkan bazı iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, ilk etapta göze oldukça ağır görünse de hafif yapısı ile kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor. Bununla birlikte telefona oldukça estetik bir görünüm kazandırırken; darbe, çizilme ve lekelenme durumlarında telefonun etkilenme seviyesi mümkün olduğunca en aza indirgeniyor. Dış kaplaması sert PC ile üretilen iPhone 6 Plus cep telefonu kılıfları, Air Cushion teknolojisi içeriyor. Bu da kılıfın içerisinde yer alan havalandırma noktalarının telefona olası darbelere karşı itici güç kazandırdığı anlamında geliyor. Bununla birlikte bazı kılıfların dış katmanında emici güç olarak adlandırılan bumper köşeler de cihazın estetik görünümüne katma değer sağlarken, korunma oranını da dikkate değer bir seviyede arttırıyor.

iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kılıfları

780 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 6 Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy A5
  16. Galaxy A3
  17. Galaxy J7
  18. iPhone 5
  19. Galaxy Note 4
  20. Galaxy A7
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Apple
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Ttec
  7. Totu Design
  8. Addison
  9. Gpack
  10. Remeto
  11. Teleplus
  12. CoverZone
  13. Book Case
  14. iDeal of Sweden
  15. Ehr.
  16. INOVAXİS
  17. KNY
  18. Happyshop
  19. Justin Case
  20. Sunix
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 6 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN