İnce bir kasaya sahip olan iPhone 6 Plus modeli; bunun yanı sıra geniş ekranı, hafifliği ve fonksiyonel birçok özelliğiyle de ön plana çıkmayı başaran Apple modelleri arasında yer alıyor. Dolayısıyla bu özelliklere sahip olan bir telefonun tüm bunlara uygun bir kılıf ile birlikte kullanılması gerekiyor. Özellikle telefonun ince bir yapıya sahip olması ve ekranın cihazın büyük bir bölümünü kaplaması; ürünü darbe ve düşme gibi durumlarda oluşabilecek hasarlara karşı daha açık bir hale getiriyor. Kullanışlı ve kaliteli iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları ise dış etkenlere karşı telefonun zarif görünümünü kaybetmeden zarar görmemesini sağlayarak cihazın kullanım ömrünü uzatmayı başarıyor.

Telefon kılıfları cihazın güvenilirliğini büyük oranda garanti altına alırken, sahip olduğu ekstra özellikleri sayesinde de kullanıcıların farklı isteklerine hitap etmeyi başarıyor. Her alıcının kılıf satın almadaki amacı birbirinden farklı olabiliyor. Buna göre bazıları en fazla tasarımıyla ilgilenirken, bazıları ise ürünün fonksiyonel yapısını daha çok dikkate alıyor. Bu iki faktörün dışında gelen özellikler ise kılıf modelini kullanıcı için daha cazip bir hale getirebiliyor. Örneğin, bazıiPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları stand özelliğiyle birlikte sunuluyor. Buna göre telefondan bir şey izlemek, oyun oynamak ya da sabitleyip daha rahat işlem yapmak, bu isteği karşılayabilecek kılıf modelleri sayesinde mümkün hale geliyor. Dolayısıyla kılıf satın almadan önce yalnızca koruma ve tasarım değil, kullanım özelliklerini de incelemek gerekiyor.

iPhone 6S Plus Cep Telefonu Kılıfları

Bazı kılıf modelleri kaliteli yapıya sahip sert plastik malzemeden yapıldığı için telefonu çok daha korunaklı bir hale getirirken, bazılarında ise tasarıma daha büyük öncelik veriliyor. Bununla birlikte tüm özellikleri bir arada bulunduran iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları da iPhone kullanıcılarının seçenekleri arasında yer alıyor. Fiyatlar ise ürünlerin kalitesine ve kullanım özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada alıcının kendi ihtiyacını belirlemesi; telefona kattığı estetik değer, kullanım kolaylığı ya da güvenlik konularından hangisinin önceliği olduğunu belirleyip buna göre model seçiminde bulunması büyük önem taşıyor.

Telefonun görünümünü olduğu gibi koruyan iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları, cihaz ile oldukça iyi bir uyum yakalamayı başarıyor. İnce ve sade yapıdaki modeller ile telefona zarif bir görünüm kazandırılırken, sert malzemeden oluşan dış kaplaması ise düşme ve darbelere karşı telefonun hasar almasını zorlaştırıyor. Bu da daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunuyor. Ayrıca ince yapıya sahip olan modeller, telefonun renginin daha çok ortaya çıkmasına yardımcı oluyor ve estetik bir görünüm kazanmasını sağlıyor. 

Farklı nitelikte ve fiyattaki iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları arasında yer alan dört tarafı kapalı modeller telefona tam kapasite bir koruma sağlıyor. Cihazın estetik bir görünüm kazanmasında büyük payı olan bu kılıflar, kullanışlı ve şık bir tamamlayıcı arayanlar için ideal seçenekler arasında yer alıyor. Bazı kılıfların arka kısmında tasarımsal olarak üst düzey denilebilecek ayrıntılar dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra sert bir dokuya sahip materyalden yapılan kaplama sayesinde telefonun elden ya da cepten kayması önleniyor. Bu özellik aynı zamanda kılıfın darbelere karşı emici bir güç olmasında büyük rol oynuyor.   

Sert ve kaliteli malzeme ile üretilen iPhone 6S Plus cep telefonu kılıfları, sağlamlık arayan kullanıcılar için en ideal seçenekler arasında bulunuyor. Bununla birlikte farklı bir görünüme sahip olan bazı modeller kullanışlı olmalarının dışında, telefonun estetik unsurlarına katma değer sağlıyor. Kalın ve ağır görünümlü olanlar ise ele tam oturan ve kullandığı kılıfı hissetmek isteyen kullanıcılar için etkileyici bir seçenek olarak sunuluyor.

iPhone 6S Plus Cep Telefonu Kılıfları

463 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 6S Plus
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone X
  5. iPhone 8 Plus
  6. Galaxy Note 8
  7. Galaxy J7 Prime
  8. P9 Lite
  9. Mi 6
  10. iPhone 8
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 7 Plus
  13. Galaxy J5
  14. iPhone 6 Plus
  15. Galaxy Note 5
  16. Galaxy A5
  17. Galaxy J7
  18. Galaxy A3
  19. Galaxy A7
  20. iPhone 5
  21. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Apple
  4. Otterbox
  5. Microsonic
  6. Lifeproof
  7. Addison
  8. Remeto
  9. Teleplus
  10. Book Case
  11. Kapakevi
  12. KNY
  13. iDeal of Sweden
  14. CaseUp
  15. Gpack
  16. Happyshop
  17. Justin Case
  18. Ehr.
  19. Laut
  20. Lopard
 • Telefon Modeli iPhone 6S Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN