Bu yılın en çok merak edilen telefon modellerinden biri olan iPhone X, farklı görünümü ile yenilikçi bir tasarıma sahip olduğunu kanıtlıyor. Elbette gelişmiş teknolojiye sahip tüm yeni nesil cihazlarda olduğu gibi bu gelişmiş telefon modelini de dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruma altına almak gerekiyor. Çerçevesiz bir ekrana sahip olan model, büyük ekranlı telefonlardan hoşlanan kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Ön kısmının tamamen ekrandan oluştuğu düşünüldüğünde ve ürünün fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda telefonun düşmelere karşı daha çok korunmaya alınması gerektiği sonucu ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra iPhone X cep telefonu kılıfları ile cihaz kullanımı çok daha kolay bir hale gelirken, estetik açısından da hoş bir görünüm ortaya çıkıyor.

Teknolojinin gelişmiş olanakları ile üretilen iPhone X modeli, telefonunuzu sıkı bir koruma altına alarak kullanım ömrünü uzatıyor. Dolayısıyla iPhone X cep telefonu kılıfları, Apple firmasının müşterilerine sağladığı en kullanışlı olanaklar arasında yer alıyor. Model yapısına göre farklı tasarımlara ve kullanım özelliklerine sahip olan kılıf modellerinin fiyatları ise bu kriterlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Buna göre her müşteriye ihtiyacına yönelik olarak birbirinden farklı özellklere sahip kılıflar üretiliyor. Apple'nın orjinal ürün garantisi sunduğu bu kılıflar, telefon ile birlikte set halinde ya da ayrı olarak da satışa sunulabiliyor.

iPhone X Cep Telefonu Kılıfları 

Yeni ve farklı bir kasaya sahip olan iPhone X modeline uygun farklı fiyat aralıklarında birçok kılıf çeşidi bulunuyor. Her biri yüksek kalitede olan, ürün güvenliği sağlayan ve garantili kullanım özelliğiyle sunulan bu kılıflar detaylı olarak incelendiğinde ise farklı birtakım özelikleri içerisinde barındıryor. iPhone X kılıf modellerindeki başarısıyla ön plana çıkan bazı modellerde ürünün rengi ve dış tasarımı dikkat çekiyor. Bazılarında ise sunduğu kullanım kolaylığı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Sert plastik yapıya sahip ve sade tasarımdaki iPhone X cep telefonu kılıfları cebe rahatça girip çıkarken, klas tarzı sayesinde özellikle iş hayatı içerisindeki insanlara hitap etmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra kılıf modellerinde sadelikten ve fonksiyonellikten hoşlananlar için de etkileyici detaylar barındırıyor.

Tercihini sade ve şık görünümden yana kullananlar için sunulan çeşitli kılıf modelleri ise şeffaf yapıdaki malzemeleri sayesinde telefona estetik bir görünüm kazandırıyor. Güvenlik açısından da etkili özellikler taşıyan bazı kılıf modelleri, kenarlarındaki köşeli koruma detayı ile ön kısmı komple ekran olan telefonu iyice sararak darbelere karşı korunaklı hale getiriyor. Dört tarafı kapalı olan bu modeller, özellikle beyaz renkteki iPhone X modeli ile estetik bir görünüm yakalamayı başarıyor. Ayrıca bu özelliğe sahip olan kılıflar, telefona beklenen korumayı sağlarken bunu ince yapısına rağmen başarıyor. Dolayısıyla telefona ağırlık vermeyen ve zarif bir görünüme sahip olan kılıf seçeneği arayanların öncelikle bu özellikleri göz önünde bulundurması gerekiyor.  

Etkileyici tasarıma ve güven verici özelliklere sahip iPhone X cep telefonu kılıfları arasında yer alan dört tarafı kapalı yapıya sahip olanlar ile telefonun darbelere karşı daha dayanıklı bir yapı sergilemesi amaçlanıyor. Bununla birlikte kılıfın arka yüzünün kaymaması telefonu tutmayı ve cepte taşımayı kolaylaştırırken, düşme riskini de en aza indirgiyor. Mıknatıslı içeriği sayesinde ise telefon ile kılıf rahatlıkla bir bütün oluşturarak, güven içerisinde kullanıma olanak sağlıyor. Diğerlerine göre daha ince olan  iPhone X cep telefonu kılıfları ise telefonun hem zarif görünümünden bir şey kaybetmemesine hem de tam kapasite koruma altına alınmasına yardımcı oluyor. Tüm bu iPhone X cep telefonu kılıfları kullanıcıların ihtiyacına uygun şekilde farklı özelliker barındırırken fiyat seçenekleriyle de her bütçeye hitap etmeyi başarıyor.

iPhone X Cep Telefonu Kılıfları

582 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone X
  2. iPhone 6
  3. iPhone 7
  4. iPhone 8 Plus
  5. Galaxy Note 8
  6. Galaxy J7 Prime
  7. P9 Lite
  8. Mi 6
  9. iPhone 8
  10. iPhone 6S
  11. iPhone 7 Plus
  12. Galaxy J5
  13. iPhone 6 Plus
  14. Galaxy Note 5
  15. Galaxy A5
  16. Galaxy J7
  17. Galaxy A7
  18. Galaxy A3
  19. iPhone 5
  20. Galaxy Note 4
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi - Kılıflar
 7. Garanti Tipi
 8. Malzeme Türü A-Z
 9. Satıcı A-Z
 10. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Anker
  4. Apple
  5. Otterbox
  6. Microsonic
  7. Lifeproof
  8. Gpack
  9. Teleplus
  10. KılıfShop
  11. Happyshop
  12. KNY
  13. iDeal of Sweden
  14. Book Case
  15. Kapakevi
  16. VERUS
  17. Baseus
  18. Microcase
  19. Justin Case
  20. Buff
 • Telefon Modeli iPhone X
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
BAŞA DÖN