Bu yılın en çok merak edilen telefon modellerinden biri olan iPhone X, farklı görünümü ile yenilikçi bir tasarıma sahip olduğunu kanıtlıyor. Elbette gelişmiş teknolojiye sahip tüm yeni nesil cihazlarda olduğu gibi bu gelişmiş telefon modelini de dışarıdan gelebilecek darbelere karşı koruma altına almak gerekiyor. Çerçevesiz bir ekrana sahip olan model, büyük ekranlı telefonlardan hoşlanan kullanıcılara hitap etmeyi başarıyor. Ön kısmının tamamen ekrandan oluştuğu düşünüldüğünde ve ürünün fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda telefonun düşmelere karşı daha çok korunmaya alınması gerektiği sonucu ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra iPhone X cep telefonu kılıfları ile cihaz kullanımı çok daha kolay bir hale gelirken, estetik açısından da hoş bir görünüm ortaya çıkıyor.

Teknolojinin gelişmiş olanakları ile üretilen iPhone X modeli, telefonunuzu sıkı bir koruma altına alarak kullanım ömrünü uzatıyor. Dolayısıyla iPhone X cep telefonu kılıfları, Apple firmasının müşterilerine sağladığı en kullanışlı olanaklar arasında yer alıyor. Model yapısına göre farklı tasarımlara ve kullanım özelliklerine sahip olan kılıf modellerinin fiyatları ise bu kriterlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Buna göre her müşteriye ihtiyacına yönelik olarak birbirinden farklı özellklere sahip kılıflar üretiliyor. Apple'nın orjinal ürün garantisi sunduğu bu kılıflar, telefon ile birlikte set halinde ya da ayrı olarak da satışa sunulabiliyor.

Cep telefonunuzu etkilerden ve darbelerden koruyacak olan iPhone X Cep Telefonu Kılıfları farklı renk ve modelleri ile dikkat çekiyor. İstenmeyen durumlara karşı telefonun zarar görmesini engelleyen ve aynı zamanda telefonunuza farklı bir hava katan ürünler, çeşitli seçenekleri ile her kesime hitap ediyor. Telefonun arka kapağının ya da ekranının çizilmesini, kırılmasını ya da darbe almasını engellemeyi amaçlayan kılıflar, telefonların dayanıklı bir hale gelmesini sağlıyor. Yüksek ücretler ile alınmış olan iPhone X telefonlarınızı darbelere karşı daha korunaklı hale getiren bu ürünler, farklı renk seçenekleri ve malzeme kullanımları ile de  telefonun estetik bir görüntü kazanmasını sağlıyor. 

Şık ve Dayanıklı Ürün Seçenekleri

Hybrid malzemeler kullanılarak tasarlanan telefon kılıfları, telefonunuzun kasasında ve yan taraflarında oluşan çizilmeleri en aza indirmeyi amaçlıyor. Güçlü malzeme kullanımları sayesinde darbeyi emerek etkisiz hale getirmek üzere tasarlanmış olan ürünler, telefonun başına gelebilecek olumsuz durumların önüne geçiyor. Bu sayede sizi ağır telefon tamirat masraflarından kurtararak ekonomik bir ürün seçeneği oluşturuyor. Aynı zamanda yüksek direnç özelliği gösteren ürünler, telefonun yere düşmesi sonucu alacağı darbeleri de azaltarak, kırılma ve çatlama gibi sorunları da ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Koruyucu özelliklerinin yanı sıra işlevsellikleri ile de dikkat çeken kılıflar, dekoratif bir görüntü de sergiliyor. Farklı figürler ile baskılı modeller eğlenceli ve keyifli bir telefon görüntüsü sunarken, karbon ve hibrit ile güçlendirilmiş modeller daha sert ve karizmatik bir görüntü sağlıyor.

Farklı Telefon Kılıfı Modelleri

Arka kapak olarak tasarlanmış olan iPhone X Cep Telefonu Kılıfları, telefonun arka tarafını koruma altına alıyor. Darbeye ve çizilmelere karşı üstün çözümler sunan arka kapak kılıflar, telefonunuzun kullanım ömrünü de artırıyor. Ayrıca baskılı modelleri sayesinde şık ve zarif bir telefona kavuşmanıza da ortam hazırlıyor. Kapaklı kılıf seçenekleri hem telefonun arka tarafını hem de ön paneli korumayı amaçlıyor. Kılıfın ön tarafında bulunan ekran, telefonunuzu kısayollar ile kullanmanıza imkân tanırken aynı zamanda da farklı bir görüntü kazanmasına yardım ediyor. Stant kılıf olarak hazırlanmış kılıf seçenekleri ise hem koruma hem de çok yönlü kullanımı birlikte sunuyor. Telefonun arka kısmını koruyan stant kılıf modelleri aynı zamanda film ve dizi izleyebilmeniz için bir masa görevi de görüyor. Açılabilen ayaklar sayesinde telefonu masa üzerinde dilediğiniz açı ile kullanmanızı sağlayan kılıflar, güçlü ve dayanıklı kullanımı ile de dikkat çekiyor. Mıknatıslı olarak hazırlanmış olan kılıf modelleri ise telefonunuzu araç içerisinde rahat bir şekilde kullanabilmenize ya da metal zeminler üzerinde dilediğiniz yere sabitleyebilmenize ortam hazırlıyor.

Kullanım Kolaylığı Sağlayan iPhone X Cep Telefonu Kılıfları

Cihazın her köşesini kavrayan silikon, metal ya da plastik gövdeleri ile kaliteli bir koruma özelliği sunan iPhone X Cep Telefonu Kılıfları, farklı modelleri ile her ihtiyaca yönelik seçenekler sunuyor. Görüşme yaparken ya da mesajlaşırken kolaylık sağlayan kılıf modelleri, elden düşmeyi de engelleyerek keyifli bir telefon deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Parmak izi yapmayan soft ve pürüzsüz yapıları sayesinde temiz ve hijyenik bir kullanım olanağı sunan kılıflar, telefonunuzun ilk günkü gibi kalmasına da katkıda bulunuyor. Silikon ile güçlendirilmiş ultra koruma sunan ürünler, telefon kullanım kolaylığı sağlarken aynı zamanda da uzun ömürlü bir deneyim yaşamanıza imkân sunuyor. Parmak tutuculu kılıflar spor yapanların tercihleri arasında yer alırken stantlı kılıflar film ve dizi tutkunlarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Farklı fiyatları ile her bütçeye hitap eden ürünlerin en öne çıkan özellikleri ise şu şekilde ortaya çıkıyor:

 • iPhone X telefonunuzu koruma altına alarak çizilmeleri, kırılmaları ve yıpranmaları en aza indiriyor.
 • Farklı desenler ve modellerle hazırlanmış ürünler, estetik, zarif veya güçlü bir tarz yaratmanıza yardımcı oluyor.
 • Stant modu olan ürünler film ve dizi izleme keyfinizi artırıyor.
 • Parmak izi ve toz tutmayan ürünler temiz ve özenli bir kullanımı da beraberinde getiriyor.
 • Farklı tarzlarda hazırlanmış süet, deri ya da silikon modeller elden kaymayan yapıları ile tek elle kullanım avantajını beraberinde getiriyor. 
 • Mıknatıslı modeller araç içi telefon kullanım deneyiminizi iyileştiriyor. 

iPhone X Cep Telefonu Kılıfları 

Yeni ve farklı bir kasaya sahip olan iPhone X modeline uygun farklı fiyat aralıklarında birçok kılıf çeşidi bulunuyor. Her biri yüksek kalitede olan, ürün güvenliği sağlayan ve garantili kullanım özelliğiyle sunulan bu kılıflar detaylı olarak incelendiğinde ise farklı birtakım özelikleri içerisinde barındıryor. iPhone X kılıf modellerindeki başarısıyla ön plana çıkan bazı modellerde ürünün rengi ve dış tasarımı dikkat çekiyor. Bazılarında ise sunduğu kullanım kolaylığı ile kullanıcılardan tam not alıyor. Sert plastik yapıya sahip ve sade tasarımdaki iPhone X cep telefonu kılıfları cebe rahatça girip çıkarken, klas tarzı sayesinde özellikle iş hayatı içerisindeki insanlara hitap etmeyi başarıyor. Bunun yanı sıra kılıf modellerinde sadelikten ve fonksiyonellikten hoşlananlar için de etkileyici detaylar barındırıyor.

Tercihini sade ve şık görünümden yana kullananlar için sunulan çeşitli kılıf modelleri ise şeffaf yapıdaki malzemeleri sayesinde telefona estetik bir görünüm kazandırıyor. Güvenlik açısından da etkili özellikler taşıyan bazı kılıf modelleri, kenarlarındaki köşeli koruma detayı ile ön kısmı komple ekran olan telefonu iyice sararak darbelere karşı korunaklı hale getiriyor. Dört tarafı kapalı olan bu modeller, özellikle beyaz renkteki iPhone X modeli ile estetik bir görünüm yakalamayı başarıyor. Ayrıca bu özelliğe sahip olan kılıflar, telefona beklenen korumayı sağlarken bunu ince yapısına rağmen başarıyor. Dolayısıyla telefona ağırlık vermeyen ve zarif bir görünüme sahip olan kılıf seçeneği arayanların öncelikle bu özellikleri göz önünde bulundurması gerekiyor.  

Etkileyici tasarıma ve güven verici özelliklere sahip iPhone X cep telefonu kılıfları arasında yer alan dört tarafı kapalı yapıya sahip olanlar ile telefonun darbelere karşı daha dayanıklı bir yapı sergilemesi amaçlanıyor. Bununla birlikte kılıfın arka yüzünün kaymaması telefonu tutmayı ve cepte taşımayı kolaylaştırırken, düşme riskini de en aza indirgiyor. Mıknatıslı içeriği sayesinde ise telefon ile kılıf rahatlıkla bir bütün oluşturarak, güven içerisinde kullanıma olanak sağlıyor. Diğerlerine göre daha ince olan  iPhone X cep telefonu kılıfları ise telefonun hem zarif görünümünden bir şey kaybetmemesine hem de tam kapasite koruma altına alınmasına yardımcı oluyor. Tüm bu iPhone X cep telefonu kılıfları kullanıcıların ihtiyacına uygun şekilde farklı özelliker barındırırken fiyat seçenekleriyle de her bütçeye hitap etmeyi başarıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone X Cep Telefonu Kılıfları

6.293 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone X
  2. iPhone 11
  3. Redmi Note 8
  4. iPhone 7
  5. iPhone 7 Plus
  6. iPhone 6S
  7. iPhone XR
  8. iPhone 8 Plus
  9. iPhone 6
  10. Galaxy A50
  11. iPhone 6S Plus
  12. Redmi Note 7
  13. P20 Lite
  14. Mate 20 Lite
  15. P30 Lite
  16. iPhone 8
  17. Mate 10 Lite
  18. Galaxy A70
  19. iPhone 11 Pro Max
  20. iPhone 11 Pro
  21. iPhone XS Max
  22. iPhone XS
  23. P Smart 2019
  24. Galaxy A30
  25. Galaxy A10
  26. Galaxy S10
  27. Galaxy J6 Plus
  28. Galaxy A7 2018
  29. Galaxy A20
  30. Galaxy J4 Plus
  31. Galaxy A9 2018
  32. Galaxy J7 Prime
  33. Galaxy S9
  34. Galaxy M20
  35. iPhone 6 Plus
  36. Galaxy S8
  37. Mi 9
  38. Galaxy S9 Plus
  39. Galaxy Note 9
  40. P Smart
  41. Galaxy M10
  42. Galaxy J7
  43. Galaxy Note 8
  44. Galaxy S10 Plus
  45. Galaxy S8 Plus
  46. Galaxy A51
  47. Y7 2019
  48. Galaxy S10e
  49. Galaxy J6
  50. P30 Pro
 3. Markalar A-Z
  1. Spigen
  2. Case 4U
  3. Apple
  4. Viva Madrid
  5. iDeal of Sweden
  6. Microsonic
  7. Gpack
  8. Case Street
  9. Tekno Grup
  10. Happyshop
  11. Tbkcase
  12. KNY
  13. Ehr.
  14. Teleplus
  15. Jopus
  16. Casestore
  17. Kaltel Gsm
  18. CoverZone
  19. Aksesuarkolic
  20. Svart Case
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Kılıf Tipi
 7. Malzeme Türü A-Z
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Renk A-Z
 10. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone X
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102
Başa dön