Çoklu Şarj Cihazları

Sunduğu teknik özelliklerle günlük hayatın en önemli parçası haline gelen akıllı aygıtlar, sınırlı boyuttaki bataryaları nedeniyle kullanım yoğunluğuna bağlı olarak, yalnızca birkaç saat boyunca kullanılabiliyor. İşi gereği, iletişim sürecinin sekteye uğramamasını ya da eğlenceye yönelik uygulamaları daha uzun süre değerlendirebilmeyi arzu edenler, akıllı aygıtların getirdiği hızlı şarj imkânlarından yararlanıyor. Ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilen çoklu şarj cihazları, aynı anda; akıllı cep telefonu, tablet, taşınabilir bilgisayar, taşınabilir şarj aleti ve yeni nesil mobil oyun konsollarını şarj edebiliyor.

Farklı üreticilerin geliştirdikleri hızlı şarj olanaklarından yararlanılabilmesini sağlayan ürünler, iki ve daha fazla sayıda çıkışla gelebiliyor. Tercih edilen modele bağlı olarak iOS, Android ve her iki işletim sistemini kullanan aygıtları beraber şarj edebilen cihazlar, tek çıkış üzerinden 3,4 amperlik akım sunabiliyor. Kimi ürünlerde aynı anda birden fazla şarj edildiğinde portlardan sunulan akım azalabilirken kimi modellerde akım değeri sabit kalıyor. Sahip olduğu aygıta ait bataryanın mümkün olan kısa sürede tam doluluğa ulaşmasını amaçlayanların yönelebilecekleri ürünler evlerin yanı sıra; ofis, kafeterya ve restoranlarda değerlendiriliyor. Kutu içeriğinde şarj kablosunu bulundurabilen modeller, dijital gösterge gibi ekstraları beraberinde getirebiliyor. Şarj edilen aygıtlara hangi oranda akım iletildiğinin anbean takip edilebilmesini sağlayan dijital göstergeli cihazlar, akıllı akım eşleştirme gibi teknolojilerle beğeni topluyor. Şarj için takılan aygıtların hangi oranda akıma gereksinim duyduğunu tespit eden şarj cihazları, ilgili aygıtların bataryalarını kısa sürede dolduruyor.

Tasarımlarıyla büyük çeşitlilik sergileyen çoklu şarj cihazları, prize takıldığında çok fazla yer kaplamayan yapıda olabildiği gibi prizin büyük kısmını kaplayarak yalnızca aygıt şarj etmeye yönelik bir forma da dönüştürebiliyor. Tasarımlarının yanında renkleriyle de her türlü beğeniye hitap eden ürünler, dayanıklı materyallerden imal ediliyor. Aşırı ısınmaya mukavemet gösteren ve yanmaz materyallerden üretilebilen modeller de teknoloji tutkunlarıyla buluşuyor. CE belgeleriyle kalitelerini ispatlayan ürünler, doğaya zarar vermeyen geri dönüşümlü malzemeye başvurularak da üretilebiliyor. Seçilebilecek cihazlardan bazıları, güvenlik konusunda hassas olan profesyonellerin zorlu testlerinden başarıyla geçmiş oluyor. Özellikle günlerce uygulanan çalışma testleriyle her türlü olumsuzluğa karşı çalışma performansından ve yapısından taviz vermeyen modeller, kullanıcıların beklentilerini karşılıyor.

Çoklu Şarj Cihazı Fiyatları

Kendinden dönüştürücülü kablolarla zenginleştirilen çoklu şarj cihazları; 30 pin, 8 pin ve Micro-USB bağlantılarıyla teknoloji tutkunlarına esneklik kazandırıyor. Harici kablo edinme neticesinde oluşacak masrafları da en başından engelleyen modeller, alternatif renklerde yanabilen LED aydınlatmalarıyla şarj süreci hakkında kullanıcılarını bilgilendirebiliyor. Kullanım esnasında hem şarj cihazının hem de şarj edilen aygıtların güvenliği için pek çok koruma mekanizmasını geliştirdikleri şarj cihazlarına entegre ediyor. Aşırı akım, aşırı şarj, kısa devre koruması, güç dalgalanması koruması ve devamlı yüksek kaliteli akım sağlama gibi özellikler, ürünlerin değerini arttırıyor. Bunlara ek olarak, devre tasarımları ve iç aksamları da uzun süreli kullanımlarda sorun yaratmayacak şekilde dizayn edilen modeller, akıllı aygıtların güvenle şarj edilebilmesini mümkün kılıyor.

Evinde ya da iş yerindeyken sahip olduğu aygıtları konforlu ve hızlı biçimde şarj etmek arzusundaki herkesin alışveriş listelerine ekleyebilecekleri ürünler, sunduğu olanaklara göre farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Cihazların; bağlantı portu sayısı, sunduğu akım, dijital gösterge, dönüştürücülü kablo ekstrası ve daha birçok ayrıntı, çoklu şarj cihazı fiyatları noktasında değişiklik oluşmasına zemin hazırlıyor.

Birbirinden başarılı markaların ortaya koyduğu çoklu şarj cihazları, modern yaşamın vazgeçilmezi olan ürünlerin, gün boyu kullanılabilir olmasını sağlarken iletişim ve eğlencenin kesintisiz sürdürülebilmesini temin ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çoklu Şarj Cihazları

1324 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 47 / 1324 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?