Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyson V11™ Extra Kablosuz Süpürge

Dyson
29.759,07 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160032

Dyson V11 kablosuz süpürge, yenilikçi ve teknolojik bir deneyim arayan kişiler için oldukça uygun olan modeller arasındadır. Süpürgeler, geçmişten günümüze kullanılan ve evleri temizlemenin etkili yollarından olan aletlerdir. Evlerde ya da iş yerlerinde, çeşitli yüzeylerin temizlenebilmesi için kullanılan cihazlar, toz ve kirleri içine çekerek hapseder. Böylece süpürülen bölgeler, tozdan ve kirden uzak kalarak temizlenir. Kablosuz Dyson süpürge ise kendine has özellikleri ile ön plana çıkar. Öncelikli olarak bu ürünün kablosuz şekilde çalışabilmesi, pratik bir kullanım sağlar. Bununla birlikte güçlü emiş gücü sayesinde en ufak tozlar bile ortamdan temizlenmiş olur. Süpürgelerden beklenen en önemli özellik, temizleme fonksiyonudur. Dyson markası da buna uygun olarak ürünlerinin tamamını, üst düzey kalitede üretir. Bahsi geçen modelin üretimde kullanılan her bir malzeme, kaliteli olduğundan sağlam ve dayanıklı bir kullanım sunar. Dyson V11 Extra, üstün performansı ile de ön planda olan bir üründür. Cihazı kullanan kişiler, süpürme işlemini çok daha kolay bir şekilde halledebilirler. Aynı zamanda akıllı cihaz statüsünde yer alan bu modeller, ev temizliği konusuna teknolojik bir yaklaşım katar. Gündelik yaşamdaki en büyük yardımcılardan biri olan Dyson V11 modeli, hayatı kolaylaştıran ve yapılan temizliği hızlandıran bir etkiye sahiptir. Bununla birlikte ürünler, çoğu kişi için sıkıcı ve monoton geçen temizlik süreçlerinin daha eğlenceli bir hal almasını da sağlar. Temizlik açısından akla gelebilecek her yerin hijyenini sağlayan bu ürünler, kolay kullanımı ile de bilinir. Ürün üzerinde yer alan LCD ekran sayesinde, temizleme ve şarj bilgilerini görmek de mümkün hale gelir. Ekranda yer alan bilgilerin her biri gerçek zamanlı detaylardır. Bu sayede cihazdan işlevsel şekilde yararlanabilirsiniz.

Öne Çıkan Dyson V11 Extra Kablosuz Süpürge Özellikleri

Dyson V11 özellikleri, gelişen teknolojilerin de yardımı ile birlikte çok sayıda fayda sağlar. Kullanıcı talep ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanabilmesi amacı ile özellik sayısı artan bu ürün, pek çok fırsatı da beraberinde getirir. Bu ürünün ön plana çıkan ilk özelliği, kullanım süresidir. 60 dakikayı aşan kullanım süresi sayesinde etkili bir deneyim sunar. Bu modelinin içerisinde yer alan güçlü motor, cihazın emiş gücünün yüksek olmasını sağlar. 125.000 rpm güce sahip olan cihaz, en küçük toz tanelerinin dahi temizlenebilmesini sağlar. Bu yüksek motor gücüne karşın uzun süreli şarj deneyimi, verimli bir kullanım sağlar. Dyson V11 çeşitleri, bu özellik değişimlerine göre farklılaşır. Ürün içerisinde yer alan filtreleme sistemi sayesinde 0.3 mikronluk boyuttaki tozların yüzde 99’unu hapsederek etkin temizlik sağlar. Filtrelerin bu kadar küçük tozları tutabilmesine karşın en ufak bir emiş gücü kaybı bile yaşanmaz. Bu süpürge ile birlikte gelen Motorbar temizleme başlığı ile evcil hayvanlarınızın tüylerini de etkili bir şekilde ortamdan uzaklaştırabilirsiniz. Dyson V11 Extra kablosuz dikey süpürge ürünü, otomatik mod özelliği sayesinde çalışma süresini ayarlayarak dengeli bir kullanım sağlar. Bu özellik sayesinde güç ve elektrik tasarrufu yapmak da mümkün hale gelir. Süpürge üzerinde iki mod özelliğinin bulunması, tercihlerinize göre temizlik yapmanızı kolaylaştırır. Bu seçeneklerden ilki; eko mod olarak geçer. Eko mod, güç tasarrufu yapmak isteyen kişilerin kullanımına sunulur. Diğer bir mod çeşidi ise boost olarak söylenebilir. Bu mod aktifken derinlemesine ve etkili bir temizlik yapılabilir. Güçlü emiş gücü sağlayan bu ayar, daha fazla güç tüketilmesine sebep olabilir. Otomatik mod kullanımı ile alet, kendini özel olarak ayarlayarak verimli ve etkili bir kullanım sunar.

Geniş Kullanım Alanıyla Dyson V11 Extra

Dyson V11 Extra kablosuz süpürge yorumları incelendiğinde, kullanım alanlarının ne kadar geniş olduğu anlaşılabilir. Bu ürünler, sürekli olarak gündemde olan ve yaygınca kullanılan süpürgelerdir. Ev, iş yeri, bahçe, dükkan, restoran ve bunlara benzer pek çok yerde kullanılabilen Dyson süpürge, ergonomik bir kullanım sunar. Şarjlı bir ürün olması sebebi ile kablo takma derdi olmadan pratik bir temizlik sağlanabilir. Özellikle hızlı temizleme işlemlerinin yapılması gerekli olan iş yerleri için de verimli bir ürün olan Dyson V11 Extra modeli, kullanıcılara etkili bir temizlik sunar. Gündelik yaşam çok hareketli ve yoğun olduğu için temizleme işlerinde hızlı olmak, vakit tasarrufu açısından önemlidir. Kapsamlı özellikleri ile temizlik işlerinin hızlıca halledilmesini sağlayan bu ürün, hızın yanı sıra yanında gelen pek çok aksesuarı ile çeşitli yüzeylerin aynı anda temizlenebilmesini de sağlar. Mobilya altı adaptörü, kolaylıkla erişemeyeceğiniz alanların temizlenebilmesini sağlar. Bunun doğal bir sonucu olarak da evin her yeri en uç noktasına kadar temizlenebilir. Dyson V11 Extra kablosuz süpürge satın almak isteyen kişiler, pek çok kullanım alanı olan bu ürün sayesinde evinin her yerini rahatça temizleyebilir. Kutu içeriğinde yer alan aralık temizleme başlığı, köşe noktalarda kalan yerleri kolay bir şekilde süpürmenizi sağlar. Aynı zamanda şarj aletinin de cihaz ile birlikte gelmesi sayesinde süpürge istenildiği zaman şarj edilebilir. Mini motorhead başlık ise yatakların üstleri, döşemeler ve merdivenlerde yer alan kirin temizlenmesini sağlar. Pek çok kullanım alanı olan bu ürünü, Dyson V11 Extra kablosuz süpürge kampanya haberlerini takip ederek avantajlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Avantajlı Dyson V11 Extra Kablosuz Süpürge Fiyatları

Dyson V11 Extra kablosuz süpürge fiyatları, cihazın özelliklerine ve tasarım detaylarına bağlı olarak belirlenir. Fiyatlar üzerinde etkili olan ilk konu; alınan süpürgenin modeli ile alakalı olur. Dyson markasının her bir modeli, aynı kalitede ve aynı standartlarda üretilir. Bu sayede fiyat farklarından bağımsız olarak alınan ürünlerin her biri kaliteli bir hizmet verir. V11 Extra modelinin fiyatını etkileyen diğer bir sebep ise süpürge ile birlikte gelen aksesuarlardır. Bu işlevsel aksesuarlar, pratiklik sunarak zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Fiyatlar üzerinde etkili olan bir diğer konu da üretim maliyetleridir. Kaliteli malzeme kullanılan V11 Extra modeli, dayanıklı özellik gösterir. Böylece uzun vadede bütçenizden tasarruf etmenizi de sağlar. İşlevsel kullanım avantajı sunan cihaz, aşırı efor harcamadan buluduğunuz ortamı hijyenik hale getirmenizi destekler. Bu sayede de pek çok kişinin favori seçenekleri arasına girmeyi başarır. Cihaz hakkında detaylı bilgilere ve avantajlı fiyatlara, Hepsiburada üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Dyson V11 Extra kablosuz süpürge indirim dönemlerinden yararlanarak verimli bir alışveriş süreci yaşayabilirsiniz.

Dyson V11 Extra Kablosuz Süpürge Kaliteli midir?

Dyson markasının bu yüksek performanslı cihazı, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Bu sayede uzun ömürlü ve pratik kullanım avantajı sunar. Dilerseniz bu kaliteden farklı alanlarda yararlanmak için Dyson saç şekillendirici modellerine de göz atabilirsiniz.

Dyson V11 Extra Modelinin Çekim Gücü Nasıldır?

Dyson V11 Extra, içerisinde yer alan güçlü motor sayesinde en ufak toz tanelerini bile çekebilir. Süpürülecek bölgede yer alan tozları etkili biçimde temizleyen cihaz, verimli bir kullanım sağlar.

Dyson V11 Extra Toz Torbalı mıdır?

Dyson V11 Extra kablosuz süpürge modeli, toz torbasız olacak şekilde üretilir. Bu sayede ek bir aparat ihtiyacı duymadan ürünü kullanabilirsiniz.

  • LCD ekrandan gerçek zamanlı bildirimler
  • 60 dakikaya varan çalışma süresi
  • 1 ana temizleme başlığı ve 6 farklı aksesuar

Dyson V11™ Extra Kablosuz Süpürge Özellikleri

Ses Seviyesi (dB) 80
Motor Gücü (watt) 600
Hepa Filtre Yok
Su Haznesi Yok
Ürün Rengi Mor
Toz Torbası Yok
Toz Haznesi Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003H6L66
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön