ARA
Loading interface...
Loading interface...
Echo
Echo Frames Akıllı Gözlük 2.nesil (Yurt Dışından)

Echo Frames Akıllı Gözlük 2.nesil (Yurt Dışından)

Echo
%0 indirim 3.086,99 TL 3.086,99 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483642/371967/80747000
Echo Frames Akıllı Gözlük 2.nesil (Yurt Dışından)
Alexa'ya sorun - Arama yapın, hatırlatıcılar ayarlayın, yapılacaklar listenize ekleyin, haberleri alın, podcast'leri dinleyin veya akıllı evinizi her yerden kontrol edin.
    Açık kulak sesi - Echo Frames, sesi kulaklarınıza yönlendirirken diğerlerinin duyabileceklerini en aza indirir. Kulaklarınız açıkken, çevrenizdeki dünyayı engellemeden duyabileceksiniz.
    VIP Filtresi - Telefonunuzdaki kişilerden ve uygulamalardan sizin için önemli olan hangi bildirimleri alacağınızı özelleştirin.
    Tüm gün kullanım - Echo Frames hafiftir, sıçramaya dayanıklıdır ve çoğu numaralı lensle uyumludur.
    Pil ömrü - Günde 2 saatten fazla konuşma süresi, Alexa etkileşimleri ve medya oynatma elde edin. Veya tam şarjla 4 saate kadar kesintisiz dinleme.
    Daha da fazlasını yapar - Uyumlu bir cihazdan Google Assistant ve Siri'ye erişimi destekler.
    Gizliliğinizi korumak için tasarlandı - Mikrofonlar, çerçeveleri takan kişinin sesine yanıt verecek ve bir düğmeye iki kez basarak kapanacak şekilde tasarlanmıştır.

Bilmeni istiyoruz

    Echo Frames, bağlantı için uyumlu bir Android veya iOS akıllı telefon ve Alexa uygulaması gerektirir ve mevcut akıllı telefon veri planınızı kullanır. Operatör ücretleri geçerli olabilir. Akıllı telefonunuzun Echo Frames ile uyumlu olup olmadığını kontrol edin.
    Yankı Çerçeveleri numaralı lensler içermez. Tercih ettiğiniz gözlük uzmanına danışın ve çerçeveleriniz için reçeteli lensler almak için bu talimatları paylaşın. Reçeteli lensler herhangi bir yerel LensCrafters lokasyonunda da sağlanabilir.
    Pil ömrü, günlük Alexa kullanımı için optimize edilmiştir. Müzik akışı gibi uzun süreli çalma, pili daha çabuk bitirir.

Boyut


Eko Çerçeveler: 54-18-145 mm
Taşıma Çantası: 162 x 63 x 48 mm

Ağırlık


Yankı Çerçeveleri: 31g
Taşıma Çantası: 183g

Malzeme


Gözlük sınıfı TR-90, karbon fiber ve titanyum, Echo Frames'ı hafif ve günlük kullanım için harika kılar. Şakak uçları asetattan yapılmıştır ve maksimum konfor için bir gözlükçü tarafından ısıtılabilir ve ayarlanabilir.

Akıllı telefon uyumluluğu


Echo Frames, Android 9.0 veya üzerini ve iOS 13.6 veya üzerini destekler. Lütfen aşağıdaki akıllı telefonların Alexa ses kontrolü için Echo Frames ile uyumlu olmadığını unutmayın.

Veri bağlantısı


Echo Frames, akıllı telefonunuzdaki Alexa uygulamasını ve bağlantı ve diğer özellikler için veri planını veya wifi'yi kullanır. Operatör ücretleri geçerli olabilir. Lütfen planınız için geçerli olan ücretler ve sınırlamalar hakkında bilgi için operatörünüze danışın.

Pil ve güç


2 saatten fazla konuşma süresi, Alexa etkileşimleri ve 14 saatlik bir günde% 80 ses seviyesinde medya oynatma elde edin. 2 saat, 20 Alexa etkileşimi, 85 dakika müzik, podcast veya diğer ses çalma, 30 dakika telefon görüşmesi ve 90 gelen bildirimi içerir. Alternatif olarak, tam olarak şarj edilmiş bir pil, 4 saate kadar sürekli ses çalma veya% 80 ses seviyesinde 3,5 saate kadar sürekli konuşma süresi sağlar. Yaklaşık 1 saat 45 dakikada tam olarak şarj olur. Gerçek pil ömrü, cihaz ayarlarına, kullanılan özelliklere, ortama ve diğer faktörlere bağlı olarak değişecektir. Test, hem iPhone hem de Android telefonlarda ön sürüm yazılımı ve Alexa uygulamasının yayın öncesi sürümü kullanılarak ön üretim Echo Frames (2. Nesil) ile bir laboratuvar ortamında gerçekleştirildi. Testten önce, Echo Frames tamamen% 100 şarj edildi.Ppil ömrü testi hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bluetooth


Bluetooth 5.0
Arama için Eller Serbest Profili (HFP) desteği, ses akışı için Gelişmiş Ses Dağıtım Profili (A2DP) desteği, medya oturumlarının ses kontrolü için Ses / Video Uzaktan Kumanda Profili (AVRCP), Android telefonlara Bluetooth bağlantısı için Seri Bağlantı Noktası Profili

Hoparlörler


4 mikro hoparlör (her tapınakta 2 adet), kullanıcının kulağına hüzmeleyen ses

Mikrofonlar


2 hüzmeleyici mikrofon

Su direnci


IPX4: su ve tere karşı sıçramaya dayanıklı. Sıçramaya dayanıklı Yankı Çerçeveleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sensörler


Kapasitif dokunmatik sensör, ortam ışığı sensörü ve ivmeölçer.

Erişilebilirlik özellikleri


Alexa erişilebilirliği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Kutuya dahildir


Düzeltici olmayan lensler, taşıma çantası, temizlik bezi, güç adaptörü ve şarj kablosu ile 1 çift Yankı Çerçevesi.

Gizlilik özellikleri


Uyandırma teknolojisi, akış göstergeleri, mikrofonların bağlantısını kesmek, ses kayıtlarınızı görüntülemek ve silmek için iki kez işlem düğmesine basın ve daha fazlasını yapın. Alexa ve Echo cihazlarının gizliliğinizi korumak için nasıl tasarlandığını keşfetmek için Alexa Gizlilik Merkezi'ni ziyaret edin.
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00001BOF44
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön