Samsung için özel olarak tasarlanmış Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranını her türlü hasara karşı korur. Galaxy J7 ekranına tam uyacak şekilde dizayn edilen bu harici ürün, düşerek, çizilerek veya çatlayarak oluşabilecek tüm hasarlara karşı ekranınıza ekstra direnç sağlar. Yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Galaxy J7'ın ekranı ile koruyucu arasında herhangi bir boşluk ya da kabarcık kalmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Galaxy J7 ekranını görüntü kalitesinden hiçbir ödün vermeden her türlü hasara karşı korur. Sıkıştırılmış yapısı sayesinde düşmelere karşı üstün koruma sağlar. Cihazın orijinalliğinine hiçbir zarar vermez.

%100 transparan bir yapıya sahip olan Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu buğulu bir görüntü oluşmasının önüne geçer. Işığı azaltma ya da gökkuşağı renklenmesi önlemek için yüksek teknolojik bileşenlerin bir araya getirilmesi ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranın doğal görünümünü bozmayan bu ekran koruyucu günlük kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz darbe ve çizik tehditlerine karşı tam koruma sağlar. Yumuşak dokunma özelliği sayesinde kayganlığı azaltır. Bu ekran koruyucu ürünü uygulamadan önce yanında gelen temizleyici bez ile mutlaka ekranın tüm kir ve tozdan arınmasını sağlamalısınız. Galaxy J7 için özel tasarlandığı için ön kameranın görüntüsünü engellemeden ekranı daha dirençli hale getirecektir.

 Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu, darbe ile ya da düşerek Galaxy J7 ekranında oluşacak herhangi bir hasara karşı ekstra koruma sağlarken, ekranının dokunmatik hassasiyetini etkilemez. Bu ürünün dış yüzeyinin Galaxy J7 ekranından hiç bir farkı yoktur ve asla rahatsızlık vermeyecek bir şeffaflığa sahiptir. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan bu ekran koruyucu günlük kullanımda karşılan tüm darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. Darbe emici teknolojisi ile üretilen Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu, telefonunuzun netliğini asla bozmaz. Tüm kılıflarla uygun olan yapısı ve ekran kenarlarında boşluk bırakmayacak tasarımı sayesinde, Galaxy J7 ekranının kırılma ihtimalini minimum seviyeye indirir. Ultra ince ve şeffaf yapısı sayesinde sizi asla rahatsız etmez ve kavisli kesimi ile ekranın her noktasında tam koruma sağlar. Bıçak, anahtar, bozuk para gibi katı ve keskin objelerin vereceği zarara karşı dizayn edilmiş olan bu ürün, telefonunuzu çizilme korkusu olmadan çantanızda ve cebinizde taşıma olanağı sağlar. Ultra güçlü bu ekran koruyucusu nano teknoloji ile üretilmiştir. Galaxy J7 ekranının direncini arttırırken çizilmeye karşı koruyucu bir madde ile geliştirilmiştir.

Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu Fiyatları

Birçok testten başarıyla geçen Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu, ışığı yansıtmaz yapısı sayesinde telefon netliğini bozmaz. Takması ve çıkarması oldukça kolay olan bu ekran koruyucu kullanım ömrü dolduktan sonra çıkarılmalıdır. Çıkarma işleminin ardından telefonunuzun ekranında herhangi bir leke ya da iz bırakmaz. Üstün dayanıklılık özelliği ile ekran kırılma derdinin önüne geçecek bu ürün, Galaxy J7 için üretilmiştir. Tam uyacak kalıbı sayesinde maksimum koruma sağlar. Galaxy J7 ekranı ile ürün arasında oluşabilecek küçük kabarcıkların oluşumunu engeller niteliktedir. Ayrıca çizilerek oluşacak zararlara karşı "Strach Proof" teknolojisi ile desteklenmiştir. İleri düzeyde dirençli olan bu ürün hem esnek hem de çizilmez bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlüdür. Toz ve kir birikiminin önüne geçilmesi ve kristal bir netlik sağlanması için uygulamadan önce mutlaka ekran yumuşak bir bezle temizlenmelidir. Yağ ve kir tutmayı önleyici kimyasallarla geliştirilmiştir. Uygulanması çok kolay olduğu için herhangi birine ihtiyaç duymadan sorunsuz bir şekilde Galaxy J7'ınızın ekranına takabilirsiniz. Uzun süre ekranınızı korur ve çıkarılmak istendiğinde kolayca sökülür.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy J7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu

141 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Galaxy J7
  2. iPhone 7
  3. iPhone 11
  4. Mi 9T
  5. iPhone 6S
  6. iPhone 7 Plus
  7. Redmi Note 8
  8. Galaxy A50
  9. iPhone 8
  10. iPhone 8 Plus
  11. iPhone XR
  12. Mi A3
  13. Galaxy A70
  14. iPhone 6
  15. Galaxy Note 9
  16. Redmi Note 8 Pro
  17. iPhone X
  18. Galaxy S8
  19. Redmi Note 7
  20. Redmi 8
  21. Galaxy S9 Plus
 3. Markalar A-Z
  1. Case 4U Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  2. Dafoni Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  3. KılıfShop Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  4. Microsonic Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  5. YGT Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  6. Ehr. Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  7. Kzn Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  8. CoverZone Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  9. Cepstore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  10. Teleplus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  11. Jopus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  12. Tekno Grup Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  13. Casestore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  14. CaseUp Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  15. Eiroo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  16. Sunix Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  17. Syrox Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  18. Buff Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  19. Casecrown Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  20. Gpack Cep Telefonu Ekran Koruyucu
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Galaxy J7
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
Başa dön