Honor 7S Cep Telefonu Ekran Koruyucu

Honor 7S Cep Telefonu Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranını çizilmelere ve kırılmalara karşı korur. Farklı özellikleri ve modelleri bulunan ekran koruyucular arasında karar verirken bütçenizle beraber telefonunuzu kullandığınız alanları ve beklentilerinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.

Honor 7S Nano Glass Ekran Koruyucular

Honor 7S nano glass ekran koruyucular en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. İnce yapılarıyla ön plana çıkan ürünler, doğal bir telefon kullanma deneyimi sağlar. Tuş çevresinde kalın bir taba oluşturmadığından rahatlıkla kullanılan ekran koruyucular ileri teknoloji kullanılarak üretilir.

Honor 7S ekran koruyucular yalnızca kırılmalara karşı değil çizilme ve kirlenmeleri de en az indirir. Telefonunuza kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz ürünler ekranda hava kabarcığı bırakmaz. Yansımayı önleyen özellikleriyle telefon kullanma keyfinizi artıran nano glass ekran koruyucuların farklı sertlik değerinde modelleri bulunur. 9H sertlik, koruyuculuğun en yüksek olduğu değer olup telefonunu sık sık düşürenlerin favorileri arasında yer alır.

Honor 7S Temperli Ekran Koruyucular

Honor 7S temperli ekran koruyucular, camın oldukça yüksek derecelerde ısıtılıp soğutulmasıyla elde edilir. Normal camlara oranla kırılmalara karşı son derece dayanıklı olan ürünlerin farklı kalınlık seviyelerinde seçenekleri bulunur. 0,8 cm’e kadar kalınlığı bulunan temperli ekran koruyucuların aynı koruma düzeyinde ince modellerini tercih etmenizde fayda vardır. 0,2 mm incelikteki temperli ekran koruyucular, telefonunuzu korurken ekranda fark edilmez. Tuşlara basarken ekstra rahatlık sunan ürünler telefonunun çözünürlüğünü düşürmez.

Honor 7S temperli ekran koruyucular, nano glass modellere göre daha pahalı olmakla beraber korumaları da daha yüksektir. Çizilmelere ve kirlenmelere karşı da dirençli olan ürünlerin asıl amacı telefonunuzun ekranının kırılmasını önlemesidir. Ekrana gelen kuvvetli darbeler sonucunda kırılabilen ekran koruyucular, ekranı başarılı şekilde korur. Ayrıca kırılma esnasında çevreye dağılmadığından sağlık için de risk teşkil etmez.

Honor 7S Kavisli Ekran Koruyucular

Honor 7S’in kavisli ekranına uyumlu 3D ekran koruyucular, telefonunuzun kenarlarını tamamen kavrayarak kırılma ve çatlamalara karşı ekstra koruma sağlar. 5,45 inç ekrana uygun herhangi bir ekran koruyucu kullandığınızda kavislere uyum sağlayamayacağından dolayı tercih edeceğiniz modelin Honor 7S’e uyumlu olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Kavisli ekran koruyucuların gelişmiş özellikte modelleri de bulunur. Oleophobic kaplamalı modeller, ekranın tozlanmasını ve kirlenmesini önler. Özellikle sık sık dışarıda zaman geçirenlerin tercih ettiği ürünler ekranda parmak izi oluşumunu da önlerken kolaylıkla temizlenebilir.

Gizliliğine önem verenlerin tercih ettiği privacy layer özelliği bulunan Honor 7S kavisli ekran koruyucular, yanlardan ve uzaktan bakanların ekranınızı görmesinin önüne geçer. Yalnızca yakından ve düz olarak ekranı görebileceğini ürünler çevrenizdeki insanların ekranınızı görmesini engeller.

Honor 7S Ekran Koruyucu Alırken Dikkat Edilecekler

 • Alacağınız Honor 7S ekran koruyucuya karar verirken renginin telefonun rengiyle aynı olmasına dikkat edebilirsiniz.
 • Ekran koruyucusunun Honor 7S’e uygun olmasına dikkat etmeniz son derece önemlidir. Ekran büyüklüğü aynı olsa da telefonun modeline göre kavis ve kamerayla tuşların yerleri değişebileceğinden farklı modellerin ekran koruyucuları telefonunuza uyum sağlayamayabilir.
 • Honor 7S ekran koruyucuların yalnızca ekran ve tamamen kasayı koruyan seçenekleri bulunur. Tuş takımını da kapsayan modeller telefonunuzu daha fazla korumakla beraber yalnızca ekranı koruyan ürünler tuşlara basarken daha rahat etmenizi sağlar.
 • Tercih edeceğiniz modelin tüm kasayı mı yoksa yalnızca ekranı korumasını mı istediğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz.
 • Çizilmelerin yanı sıra kirlenmelere karşı da dirençli modelleri tercih ederek parmak izi ve kirlenmeleri önleyebilirsiniz.
 • Dışarıda sıkça zaman geçiriyor ve telefonunuzun ekranının parlamasından rahatsız oluyorsanız matlaştırıcı özelliği bulunan modelleri tercih edebilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Honor 7S Cep Telefonu Ekran Koruyucu

14 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Honor 7S
  2. iPhone 7
  3. iPhone 11
  4. Mi 9T
  5. iPhone 6S
  6. iPhone 7 Plus
  7. Redmi Note 8
  8. Galaxy A50
  9. iPhone 8
  10. iPhone 8 Plus
  11. iPhone XR
  12. Mi A3
  13. Galaxy A70
  14. iPhone 6
  15. Galaxy Note 9
  16. Redmi Note 8 Pro
  17. iPhone X
  18. Galaxy S8
  19. Redmi Note 7
  20. Redmi 8
  21. Galaxy S9 Plus
 3. Markalar
  1. Microsonic Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  2. Microcase Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  3. Casestore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  4. Dafoni Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  5. Case Street Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  6. Mopal Cep Telefonu Ekran Koruyucu
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı
 • Telefon Modeli Honor 7S
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
Başa dön