Akıllı telefonların birbirinden farklı görevleri üstlenen küçük bilgisayarlara dönüşmesi ile birlikte özellikle iş hayatındaki önemi son derece artmış görünüyor. İş ile ilgili birçok dosyayı saklamak, acil iletilmesi gereken belgeleri çok kısa bir sürede teslim edebilmek ve iş akışında meydana gelen birçok adımı kontrol etmek gibi önemli görevler, bu küçük cihazlar sayesinde kolayca tamamlanabiliyor. Söz konusu cihaz yalnızca bir telefon olmakla kalmayıp, iş hayatından ikili ilişkilere kadar birçok alanda fazlasıyla önem taşıdığından; bu cihazları korumak da kullanıcılar açısından son derece önemli konulardan biri olarak görülüyor. Bu ihtiyaçlara yönelik olarak üretilen akıllı telefon aksesuarları, birçok marka tarafından tüm detaylar göz önünde bulundurularak tasarlanıp; kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Tek tıkla güvenli alışveriş imkanı sunan Hepsiburada.com, Cep Telefonu Aksesuarları kategorisi ile tüm detayları göz önünde bulunduran tüketiciler için ideal cep telefonu kılıflarını bir araya getiriyor. Her tarza ve bütçeye uygun telefon kılıfı bulabileceğiniz geniş model çeşitliliği ile hayal ettiğiniz iPhone 6S kılıfı tek tıkla evinize geliyor. 

Apple, Spigen, Remeto, Gpack, Teleplus, KNY, CaseUp ve daha birçok markanın yer aldığı iPhone 6S cep telefonu kılıfları arasından tarzınıza en uygun olan model kolay alışveriş seçeneği ile karşınıza çıkıyor. Aradığınız ürünü en kolay şekilde bulmanız için geliştirilen zengin filtreleme seçenekleri, yapacağınız aramayı marka adı; fiyat aralığı, fırsat ürünleri, ürün puanları, garanti tipi ve satıcı firma gibi belirli özelliklere göre şekillendirme fırsatı veriyor. Koruyucu görevinin yanında, farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcı stilini kolay şekilde yansıtma şansı yaratan telefon kılıfı aksesuarları; doğru ürün modelini seçerek tarzını en uygun şekilde ifade etmek isteyen kullanıcılar için ekstra önem taşıyor. Film ve dizi karakterlerinin yer aldığı baskılı cep telefonu kılıfları son dönemde en sık tercih edilen modellerden biri olmakla birlikte; şeffaf, tek renk, yazılı ya da marka amblemi taşıyan telefon kılıfları da çok sayıda kullanıcı tarafından beğeniliyor.

iPhone 6S Cep Telefonu Kılıf Fiyatları

Asıl amacı akıllı telefonun zarar görmesini engellemek olduğundan, telefon kılıfı aksesuarı satın alacak olan kullanıcıların iki önemli noktaya dikkat etmesi gerekiyor. Doğru telefon kılıfını seçerken göz önünde bulundurulması gereken ilk önemli nokta seçilen kılıfın tipi, diğeri ise kılıfın üretiminde kullanılan malzeme çeşidi olarak karşınıza çıkıyor. En sık tercih edilen telefon kılıfları arka kapak tipi kılıflar olsa da; ekran koruyucu, kapaklı kılıf, kese, kol bandı ve sticker şeklinde tasarlanmış olan telefon kılıfları da sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kılıfın üretildiği malzeme çeşitleri içerisinde de en sık tercih edilen malzeme silikon olmakla birlikte; cam, suni deri, sert plastik, thermoplastik, deri, metal hatta alüminyum malzeme ile tasarlanmış telefon kılıfları bulmak mümkün oluyor. Üretimde kullanılan malzeme çeşidi ile tasarlanan kılıf tipi, telefon kılıfının fiyat aralığını da belirleyen iki etken olarak karşımıza çıkıyor. Silikon malzeme ile üretilen arka kapak tipi kılıfın fiyat aralığı görece daha uygun olurken, polikarbon malzeme ile üretilmiş olan iPhone 6S cep telefonu kılıf fiyatları geniş aralıkta değer alabiliyor.

Birçok seçkin markaya yer verilerek oluşturulan geniş ürün yelpazesi ve birbirinden farklı ürün modelleri ile sağlanan zengin seçenek imkanı, Hepsiburada.com’un Cep Telefonu Aksesuarları kategorisinde bir araya geliyor. Siz de iPhone 6S cep telefonu kılıfları arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir; dilediğiniz renk, model ve tasarıma sahip telefon kılıfını Hepsiburada.com güvencesi ile satın alabilirsiniz. 

iPhone 6S Cep Telefonu Ekran Koruyucu

125 ürün var
 1. Efsane İndirimler
 2. Uyumlu Marka A-Z
 3. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 6S
  2. iPhone 7
  3. iPhone 7 Plus
  4. iPhone 6
  5. iPhone X
  6. iPhone 8
  7. iPhone 8 Plus
  8. iPhone 6 Plus
  9. iPhone XS Max
  10. Galaxy J7
  11. iPhone XR
  12. iPhone 6S Plus
  13. Galaxy S8 Plus
  14. Galaxy A7
  15. Galaxy A3
  16. Galaxy S8
  17. Galaxy A5
  18. P20 Pro
  19. Mate 20 Lite
  20. Galaxy J5
 4. Markalar A-Z
  1. Sunix
  2. AkseStore
  3. Bufalo
  4. Dafoni
  5. Ehr.
  6. Case 4U
  7. Casestore
  8. Lito
  9. Remeto
  10. Syronix
  11. Antdesign
  12. Engo
  13. Addison
  14. Svart Case
  15. Efsunkar
  16. Eretna
  17. Kzn
  18. Microcase
  19. Spigen
  20. Telbor
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 6S
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
BAŞA DÖN