iPhone için özel olarak tasarlanmış iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu, telefonunuzun ekranını her türlü hasara karşı korur. iPhone 8 Plus ekranına tam uyacak şekilde dizayn edilen bu harici ürün, düşerek, çizilerek veya çatlayarak oluşabilecek tüm hasarlara karşı ekranınıza ekstra direnç sağlar. Ürün, yüksek teknoloji kullanılarak üretilmiştir. iPhone 8 Plus'ın ekranı ile koruyucu arasında herhangi bir boşluk ya da kabarcık kalmaması için özel olarak tasarlanmıştır. iPhone 8 Plus ekranını görüntü kalitesinden hiçbir ödün vermeden her türlü hasara karşı korur. Sıkıştırılmış yapısı sayesinde düşmelere karşı üstün koruma sağlar. Cihazın orijinalliğinine hiçbir zarar vermez.

 iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu, darbe ile ya da düşerek iPhone 8 Plus ekranında oluşacak herhangi bir hasara karşı ekstra koruma sağlarken, ekranının dokunmatik hassasiyetini etkilemez. Bu ürünün dış yüzeyinin iPhone 8 Plus ekranından hiçbir farkı yoktur ve asla rahatsızlık vermeyecek bir şeffaflığa sahiptir. Son derece sağlam bir yapıya sahip olan bu ekran koruyucu günlük kullanımda karşılan tüm darbelere karşı üstün bir koruma sağlar. Darbe emici teknolojisi ile üretilen iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu, telefonunuzun netliğini asla bozmaz. Tüm kılıflarla uygun olan yapısı ve ekran kenarlarında boşluk bırakmayacak tasarımı sayesinde, iPhone 8 Plus ekranının kırılma ihtimalini minimum seviyeye indirir. Ultra ince ve şeffaf yapısı sayesinde sizi asla rahatsız etmez ve kavisli kesimi ile ekranın her noktasında tam koruma sağlar. Bıçak, anahtar, bozuk para gibi katı ve keskin objelerin vereceği zarara karşı dizayn edilmiş olan bu ürün, telefonunuzu çizilme korkusu olmadan çantanızda ve cebinizde taşıma olanağı sağlar. Ultra güçlü bu ekran koruyucusu nano teknoloji ile üretilmiştir. iPhone 8 Plus ekranının direncini arttırırken çizilmeye karşı koruyucu bir madde ile geliştirilmiştir.

iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu Fiyatları

Birçok testten başarıyla geçen iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu, ışığı yansıtmaz yapısı sayesinde telefon netliğini bozmaz. Takması ve çıkarması oldukça kolay olan bu ekran koruyucu kullanım ömrü dolduktan sonra çıkarılmalıdır. Çıkarma işleminin ardından telefonunuzun ekranında herhangi bir leke ya da iz bırakmaz. Üstün dayanıklılık özelliği ile ekran kırılma derdinin önüne geçecek bu ürün, iPhone 8 Plus için üretilmiştir. Tam uyacak kalıbı sayesinde maksimum koruma sağlar. iPhone 8 Plus ekranı ile ürün arasında oluşabilecek küçük kabarcıkların oluşumunu engeller niteliktedir. Ayrıca çizilerek oluşacak zararlara karşı "Strach Proof" teknolojisi ile desteklenmiştir. İleri düzeyde dirençli olan bu ürün hem esnek hem de çizilmez bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlüdür. Toz ve kir birikiminin önüne geçilmesi ve kristal bir netlik sağlanması için uygulamadan önce mutlaka ekran yumuşak bir bezle temizlenmelidir. Yağ ve kir tutmayı önleyici kimyasallarla geliştirilmiştir. Uygulanması çok kolay olduğu için herhangi bir desteğe ihtiyaç duymadan sorunsuz bir şekilde iPhone 8 Plus'ınızın ekranına takabilirsiniz. Uzun süre ekranınızı korur ve çıkarılmak istendiğinde kolayca sökülür.

%100 transparan bir yapıya sahip olan iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu buğulu bir görüntü oluşmasının önüne geçer. Işığı azaltma ya da gökkuşağı renklenmesi önlemek için yüksek teknolojik bileşenlerin bir araya getirilmesi ile üretilmiştir. Dokunmatik ekranın doğal görünümünü bozmayan bu ekran koruyucu günlük kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz darbe ve çizik tehditlerine karşı tam koruma sağlar. Yumuşak dokunma özelliği sayesinde kayganlığı azaltır. Bu ekran koruyucu ürünü uygulamadan önce yanında gelen temizleyici bez ile mutlaka ekranın tüm kir ve tozdan arınmasını sağlamalısınız. Ürün, iPhone 8 Plus'a özel tasarlandığı için ön kameranın görüntüsünü engellemeden ekranı daha dirençli hale getirecektir.

iPhone 8 Plus Cep Telefonu Ekran Koruyucu

177 ürün var
 1. Efsane İndirimler
 2. Uyumlu Marka A-Z
 3. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 8 Plus
  2. iPhone 7
  3. iPhone 7 Plus
  4. iPhone 6
  5. iPhone X
  6. iPhone 8
  7. iPhone 6 Plus
  8. iPhone XS Max
  9. Galaxy J7
  10. iPhone XR
  11. iPhone 6S
  12. iPhone 6S Plus
  13. Galaxy S8 Plus
  14. Galaxy A7
  15. Galaxy A3
  16. Galaxy S8
  17. Galaxy A5
  18. P20 Pro
  19. Mate 20 Lite
  20. Galaxy J5
 4. Markalar A-Z
  1. Bufalo
  2. AkseStore
  3. Antdesign
  4. Ehr.
  5. Microcase
  6. Case 4U
  7. Lito
  8. Casestore
  9. Dafoni
  10. Jopus
  11. Microsonic
  12. Engo
  13. Gpack
  14. Kılıfreyonum
  15. Syronix
  16. Teleplus
  17. Buff
  18. Case Street
  19. ZORE
  20. BlitzPower
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Ürün Puanı
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 8 Plus
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
BAŞA DÖN