General Mobile Cep Telefonları

Teknoloji harikası olarak nitelendirilen akıllı cep telefonları, her geçen gün gelişen özellikleriyle göz doldurmaya devam eder. Birbiriyle rekabet halinde olan firmalar, rekabet sayesinde gitgide gelişir. Son dönemde bilinen popüler markaların dışında ise birçok marka, cazip fiyat performans sonuçları ile de kullananlara memnuniyet sağlar. Kullanıcı tercihlerinde aranan özelliklerin tamamını bünyesinde barındıran General Mobile cep telefonları da bunların başındadır.

General Mobile cep telefonları; iletişimin bu denli yoğun olduğu dönemde, satışa sunduğu cihazlarıyla teknolojiye yeni bir soluk getirdi. Şık tasarımları ve eşsiz özellikleri cihazlarında bulunduran marka, tahmini rakamın çok çok üzerinde satış rekorları kırarak sizlere farklı modeller sunmaya devam ediyor.

General Mobile Cep Telefonu

General Mobile cep telefonları akıllı telefonlarıyla piyasaya girdiğinden beri revaçtadır. Özellikle 2013 yılı içerisinde gerçekleştirdiği bir milyon satış limitinin de üzerine çıkarak ne kadar çok tercih edildiğini gösteren bir marka olmuştur. İncelik ve sadeliğin yanı sıra, hızlı ve tatmin edici özellikleri bulundurması, marka isminin piyasada kolaylıkla yaygınlaşmasına olanak sağlar. Bu aşamada dikkat çeken teknik özelliği, dört veya sekiz çekirdekli işlemcileri bulunan modellerinin piyasaya sunulmasıdır. Isınma sorununu ortadan kaldıran bu özellikleri ile performans sağlarken, 13 MP'e ulaşabilen kamera seçenekleri ile görüntü yakalama tutkunlarının beğenisini toplar. Evrensel teknolojiyi takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle Amerika'da kurulan Türk şirketi, mobil teknoloji pazarında ürün yelpazesini genişletip mobil iletişimin önde gelen firmalarından biri olma düşüncesindedir.

General Mobile Cep Telefonu Modelleri

General Mobile; birçok cep telefonu modeline sahip, kendini sürekli geliştirmeyi amaçlayan bir firmadır. Android One ve Discovery serileri dünya üzerinde kendini ispatlamış telefon modellerini içinde bulundurur. Özellikle üretmiş olduğu Discovery ve beraberinde sunmuş olduğu teknolojik seçenekleriyle sizlere mükemmel bir mobil cihaz kullanım deneyimi kazandırır. Bu cihazın ilgi çekmesini sağlayan ise elbette gelişmiş teknolojisi ve şık ve ince tasarımlarıdır. Cihaz, verilen donanımlar ile diğer cihazlardaki gibi donma problemi yaşatmamakla birlikte, hızlı teknolojisiyle zamandan tasarruf etmenizi de sağlar.

Ardından üretilen Discovery II, Discovery Elite, Discovery Quadro 4, Discovery Air, Android One 4G modelleri, uzun pil ömürleri ve ayırt edici özellikleriyle akıllı cep telefonu sevenlerinin hayallerini gerçekleştirir. Üstelik yeni Android sürümü Marshmallow ile uygulama izinlerini kontrol edebilir, parmak izi sensörleriyle güvenliği arttırabilir, daha aydınlık bir arayüze sahip olabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımla kullanıcının ihtiyacı olan teknolojiyi gerçeğe dönüştürmek için ürün geliştiren General Mobile; görüntü ve ses kalitesi, güç tüketimi, dayanıklı malzemesi, hafızası, işletim sistemi, dokunmatik ekranı, işlemci ve ram kapasitesi ile sizlerin tercihine sunuluyor.

General Mobile Cep Telefonu Fiyatları

Birçok modeliyle fiyat performans açısından büyük patlama yaratan General Mobile telefonlar, günümüzün en iddialı firmalarından biri olmayı sürdürür. Google destekli, Android tabanlı telefonların fiyatları ise kullanıcıları şaşırtmaya devam eder.

Rakipleri ile karşılaştırıldığında, daha fazla özellik ve daha iyi performans barındırdığı halde fiyatının bu denli uygun olması, elbette ki telefon sahibi olmak isteyenlerin çok düşündüğü şeylerden biridir. Ancak bunun en büyük sebebi, General Mobile markasının yerli malı kategorisinde ürünler sunan bir Türk şirketi olmasıdır. Fiyatının teknoloji pazarına göre daha ucuz ve ürünlerinin kaliteli olması, bu sebepten kaynaklanır.

Sürekli gelişimin, yeniliğin ve üstün teknolojinin öncülerinden olmayı hedefleyen General Mobile, benzersiz ürünleri ile kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında yer almayı amaçlar. Bu amaca uygun olarak da yeni cihazları sizlerin beğenisine, uygun fiyat politikasını gözeterek sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

General Mobile Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

23 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483642/371965/generalmobile