Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hiking
Hiking X2

Hiking X2

Hiking
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371965/60005204
Hiking X2

 

Hiking X2

1990’lı ortalarında yaygınlaşan 2000’li yılların ortalarından itibaren popülaritesi, geniş ekranlı ve dokunmatik özellikli akıllı cep telefonlarının çıkışıyla azalan tuşlu cep telefonları, yeni teknolojilere kolay adapte olamayanların ya da telefonundan çok fazla özellik beklemeyenler için uygunluk gösteriyorlar. Bilhassa iş gereği yoğun görüşme yapanların tercih ettikleri klasik yapıdaki tuşlu cep telefonları arasında bulunan Hiking X2, çift hatlı yapısı sunduğu diğer imkanlarla geniş kitleleri mutlu etmeyi başarıyor.

2.4 inçlik ekranıyla temel mesajlaşma işlemlerinizi ve aramalarınızı gerçekleştirmenize olanak tanıyan model, GPRS üzerinden internete bağlanarak Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda keyifle zaman geçirmenize de ortam hazırlıyor. Birden fazla ve farklı tarifelerdeki hatlarınızı, çift SIM desteği sayesinde bir arada kullanmanızı mümkün kılan cep telefonu, 500 kayıtlık rehberiyle pratik bir kullanım getiriyor. Sizi aramasını istemediğiniz kişileri engellemenize imkan veren “Kara Liste” özelliğiyle ön plana çıkan ürün, bu sayede kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlıyor. Boş zamanlarınızı ve işten arta kalan zamanınızı eğlenceli şekilde değerlendirebilmeniz için çeşitli oyun ve uygulamalarla zenginleştirilen Hiking X2, MP3 uzantılı ses dosyalarını çalabilmesi sayesinde, gerek telefonun 64 MB kapasitesindeki kendi hafızasına gerekse haricen takacağınız hafıza kartıyla telefonunuzu müzik çalara dönüştürebilmenize fırsat tanıyor. Cep telefonuna data kablosu veya Bluetooth üzerinden aktarılan müzikler, ürünün kutusundan çıkan kulaklık aracılığıyla keyifle dinlenebileceği gibi telefonun üzerine konumlandırılan hoparlör ile de kolayca dinlenebiliyor. Ayrıca model, FM radyo alıcı özelliğine de sahip olduğu için kulaklık aracılığıyla favori radyo kanallarını gerek evde gerekse yolculuklarınızda dinlemenize olanak tanıyor. 3X zoom kabiliyetli 1.3 MP çözünürlüğündeki arka kamerayla gelen Hiking X2 özellikleri ile ilgi topluyor. Ürün, kamerası aracılığıyla eğlenceli anları ölümsüz hale getirebilmenizi ve güzel hatırlayacağınız anıları bir araya getirmenize yardım ediyor. El feneri yeteneğiyle karanlıkta yolunuzu aydınlatabilecek model, bu özelliğiyle değerini arttırıyor. İşlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla da gayet şık bir aksesuar haline gelen aygıt, günlük yaşantınızda ya da iş hayatınıza farklı bir hava katıyor.

Yeni nesil akıllı cep telefonlarının sunduğu gelişmiş teknolojik yenilikleri takip etmeyenlerin ya da iş yerlerine sıklıkla kullanılacak ama bataryası uzun süre dayanabilecek bir cep telefonu almak isteyenlerin beklentilerini karşılayacak şekilde donatılan Hiking X2 fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Son derece ulaşılabilir aralıklarda sunulan model, getirdiği donanım ve yazılım özellikleriyle bu fiyatlarla alınabilecek ideal cep telefonlarından biri olmayı beceriyor. Yaşlı aile üyelerinizin kolaylıkla öğrenebileceği menü sistemini barındıran ürün, kullanışlı tuş takımıyla da beğeni kazanıyor. Abonesi olduğunuz GSM operatörlerinin sunduğu birçok iletişim imkanından yararlanmanızı sağlayan model SMS gönderimlerinizi ve sesli görüşmelerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmenizi mümkün kılıyor. Akıllı cep telefonlarını, ekranlarını kırma ya da çizmekten çekindikleri için kullanmayanların ve sahip oldukları cep telefonunu işleri gereği biraz sert kullananların yönelebilecekleri ürün dayanıklı kasası ve tek elle rahat kullanılabilir yapısıyla böyle senaryolara uygunluk gösteriyor.

Kişisel telefon görüşmeleri için edinilebilecek Hiking X2, çok sayıda telefon hattına sahip olan şirketler için de tercih edilebilir noktada yer alıyor. Özellikle hizmet sektöründe bulunan ve telefon görüşmelerinin, gün boyunca aksaksız olarak yapılması istenen iş yerleri için ideal olan model, desteklediği birçok teknolojik yetenekle de yüz güldürüyor. Olası arıza durumlarında konusunda uzman yetkili servisleriyle sorununuzu en kısa zamanda gideren Hiking, ortaya koyduğu ürünle, tuşlu telefonlarla yeni nesil telefonların güzel bir karmasını oluşturuyor.

Hiking’in donanım ve yazılım hizmetlerinden yararlanmak için Hiking X2’yi seçebilir, ürünün sunduğu iletişim olanaklarını arzu ettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

 


“İthalatçı firma garantili ürünlerde aksesuar aparatları (şarj cihazı gibi) yurt dışı uyumlu olabilmektedir. Yurtdışı uyumlu aparatları kullanabilmeniz için gerekli çevirici vs gibi aparatlar ürün ile birlikte tarafınıza gönderilmektedir.”

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön