ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Huawei
Huawei QuickCharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Micro USB Kablo 9V2A - AP32

Huawei QuickCharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Micro USB Kablo 9V2A - AP32

Huawei
%47 indirim 89,00 TL 47,00 TL
( / adet)
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/80314032

Huawei QuickCharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Micro USB Kablo 9V2A - AP32

QuickCharge 18W Hızlı Şarj Adaptörü + Micro USB Kablo 9V2A - AP32 Özellkleri

 

Hayatın hemen her anında kendine yer bulan ve kullanıcıların, iletişimden eğlenceye, dijital içerik üretiminden profesyonel projelere dek birçok alanda başvurdukları akıllı telefonların, yoğun geçen kullanım seanslarının ardından şarj edilmesi gerekiyor. Zira ekran, işlemci ve benzeri donanım birimleri, telefonların bataryalarını tüketirken Android işletim sistemi ve bu sistemin arka planında çalışan uygulamalar da batarya azalma safhasına katkıda bulunuyor. Özellikle hızlı şarj destekli akıllı cep telefonu kullanan teknoloji meraklılarının evde, iş yerinde ve hatta seyahatte değerlendirebilecekleri hızlı şarj adaptörleri, cep telefonlarının bataryalarının kısa sürede tam doluluğa ulaşmasını mümkün kılıyor. Geliştirdiği akıllı cihazlar ve aksesuarlarla dünyanın yakından tanıdığı Çinli Huawei de böylesi ürünlere imza atmayı sürdürüyor. Huawei QuickCharge 18W hızlı şarj adaptörü + Micro USB kablo 9V2A - AP32 modelleri, hem Huawei imzası taşıyan akıllı cep telefonlarıyla hem de 18 Watt hızlı şarj destekli diğer tüm cep telefonlarıyla birlikte kullanılabiliyor.

Telefonunuzu Kısa Sürede Şarj Edebilmenin Keyfini Yaşayın

  • Akıllı cep telefonunuzu, iş akışı takibi, dijital içerik üretimi ve tüketimi gibi yoğun batarya harcatabilen işlemlerle kullanıyorsanız, ürün sayesinde kısa sürede azalan batarya seviyesi sorunundan kurtulabilir, cep telefonunuzu dakikalar içerisinde tam doluluğa ulaştırabilirsiniz.
  • Ürünün Micro USB kablosunu, kendi adaptörü ile şarj süreçlerinde değerlendirebileceğiniz gibi bilgisayarlardaki ve taşınabilir şarj cihazlarındaki USB portlarına bağlayarak telefonunuzu bu yolla da şarj edebilirsiniz.
  • Hem şarj hem de veri kablosu görevi gören Micro USB kablosu aracılığıyla telefonunuzdaki verileri bilgisayarınıza, bilgisayarınızda verileri ise telefonunuza saniyeler içerisinde aktarabilir, gerek telefonun gerekse bilgisayarların işletim sistemlerinin sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.
  • Adaptörün üzerinde standart USB portu bulunduğu için ürünle birlikte gelen kablo yanınızda olmasa bile farklı Micro USB ya da USB-C kablolarla adaptörü değerlendirebilir, cihazlarınızı hedeflediğiniz sürede şarj edebilirsiniz.
  • Beyaz renkte üretildikleri için evinizin ve iş yerinizin görsel bütünlüğünü olumsuz yönde etkilemeyecek adaptör ve kabloyu, kullanmadığınız anlarda da prizde bulundurabilir, ilgili ürünleri daima hazır hâlde tutabilirsiniz.
  • Huawei QuickCharge 18W hızlı şarj adaptörü + Micro USB kablo 9V2A - AP32 özellikleri sayesinde Micro USB destekli tüm cihazlarınızı, dilerseniz Micro USB - USB-C/Lightning dönüştürücülerden yararlanarak farklı aygıtları da aynı adaptör ve kabloyla şarj edebilirsiniz.

Şarj Sürecinde Zamandan Tasarruf Etmek İsteyenlerin Öncelikli Tercihi

Batarya ve dâhili donanım bileşen teknolojilerinin gelişim göstermesi ile yalnızca üst segment akıllı cep telefonlarında değil orta seviye modellerde de kullanıcıların sıklıkla karşısına çıkan hızlı şarj özelliği, şarj sürecinde zamandan tasarruf etmeyi mümkün kılıyor. Huawei QuickCharge 18W hızlı şarj adaptörü + Micro USB kablo 9V2A - AP32 fiyatları, erişilebilir aralıklarda seyrettiği için kullanıcılar, bütçelerini zorlamadan, yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ürünü kolayca edinebiliyor. Ürünün teknik özellikleri ise güncel gereksinimlere rahatlıkla yanıt veriyor.

Adaptör Gücü: 9V2A, 18 Watt

Bağlantı Arayüzü: USB-A

Kablo Bağlantısı: USB-A - Micro USB

Hızlı Şarj Desteği: Var, Qualcomm QuickCharge

Renk: Beyaz

Akıllı cep telefonlarının kutularından çıkan standart duvar tipi adaptörlerle benzer ölçülere sahip olan ve taşınabilirlik noktasında kullanıcılarını memnun eden ürün, cepte ve çantada kolayca taşınabiliyor. Ürünün taşınabilir olması, uzun otobüs ve uçak yolculuklarında adaptörün kullanılıp seyahat esnasındaki iletişim ya da eğlence sürecinin devam ettirilebilmesine imkân tanıyor. Konforlu bir kullanım sağlayan modelin USB çıkışı, beraberindeki kablonun ilgili yuvaya kolayca takılıp çıkarılabilmesine izin veriyor.

Yeterli uzunluktaki USB-A - Micro USB kablo ise işlevselliğiyle teknoloji meraklılarının beğenisini kazanıyor. Temel görevi olan şarj işlemlerinde değerlendirilebilmesinin yanında veri aktarımında da kullanılabilen kablo, masaüstü ve dizüstü bilgisayarların USB portlarına takılabiliyor. Evrensel bağlantı noktaları sayesinde yalnızca Huawei imzasını taşıyan cihazlarla değil bahse konu bağlantı noktalarına sahip tüm cihazlarla uyumlu yapıdaki kablo, çok yönlü kullanılabiliyor.

Teknoloji meraklılarının, yüksek kapasiteli bataryaya ve hızlı şarj desteğine sahip cep telefonlarıyla şarj sürecinde karşılaşabilecekleri adaptör ısınması, üründen geçen yüksek akım nedeniyle normal kabul ediliyor. Bu noktada, adaptörü soğutmak üzere ekstra bir işlem yapılmaması gerekiyor. Bunun yanında, kış aylarında; kalorifer, soba ve benzeri aygıtlar çalışırken ısıtıcılara yakın bir priz varsa, Huawei hızlı şarj adaptörünün bu prizlere takılmaması öneriliyor.

Model, Kullanıcılarını Sade Bir Kutu İçeriği ile Karşılıyor

Akıllı cep telefonu, tablet, taşınabilir şarj cihazı, Bluetooth hoparlör gibi farklı aygıtları şarj etmek amacıyla yüksek performanslı, hızlı şarj destekli ve yeterli kablo uzunluğuna sahip bir şarj cihazı almak isteyenler, Huawei imzalı ürüne yöneliyor. Kullanıcılarını oldukça sade bir kutu içeriğiyle karşılayan Huawei QuickCharge destekli şarj cihazının kutusunda; 18 Watt destekli adaptör, USB-A - Micro USB kablo, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler yer alıyor.

Teknoloji Dünyasının Öncü İsimlerinden Biri: Huawei

Ren Zhengfei tarafından 1987 yılında kurulan ve Çin’in, teknoloji devriminin en önemli temsilcilerinden biri olan Huawei, geniş ürün gamıyla hem son kullanıcılara hem de kurumsal müşterilerine hizmet veriyor. Ürün yelpazesi içerisinde; akıllı cep telefonlarından akıllı televizyonlara, bilgisayar ağlarının omurgalarında çalıştırılan ağ ekipmanlarından multimedya çözümlerine dek birçok ürün yer alıyor. Huawei’nin geliştirdiği akıllı cihazların bu denli yaygınlaşmasında ise ortaya koyduğu ürünlerdeki işlemci ve benzeri dâhili bileşenleri kendisinin üretebilmesi ve ilgili cihazlardaki yazılım arayüzlerini kendisinin hazırlayabilmesi önemli rol oynuyor. 2019 yılı itibarıyla sayısı 200 bine yaklaşan çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren marka, Türkiye ve dünyanın diğer pek çok ülkesinde, farklı kategorilerde sık tercih edilen ürünleri ile tanınırlığını artırıyor.

Kullanımı ve Taşıması Kolay

Ambalajından çıkardıktan ve çevresindeki koruma jelatinlerini çıkardıktan sonra, ev ya da iş yerlerinizdeki prizlere bağlayarak hemen kullanabileceğiniz hızlı şarj destekli adaptör, sahip olduğunuz cihazları şarj etmeye başlıyor. Akıllı cep telefonu, tablet, taşınabilir şarj cihazı ve benzeri cihazların akıllı şarj mekanizmaları sayesinde aktardığı akım değeri dinamik olarak değişebilen adaptör, ilgili cihazlara yalnızca uygun oranda akım göndererek batarya ve cihazlardaki devrelerin zarar görmesini engelliyor. Kutu içerisinden çıkan USB-A - Micro USB kablosu ile birlikte kullanabileceğiniz gibi edindiğiniz farklı uzunluklardaki ve değişik bağlantı noktalarına sahip USB-A çıkışlı kablolarla kullanmanızda herhangi bir engel bulunmuyor.

Kullanım sonrasında dilediğiniz takdirde prizde takılı hâlde bırakabileceğiniz adaptörü, şayet çok uzun süre kullanmayacaksanız, bir güvenlik önlemi olarak prizden çıkarmanız öneriliyor. Adaptörün ve kablonun, performansının olumsuz etkilenmemesi için her iki parçayı da ıslak ve çok nemli alanlardan uzak tutmanız gerekiyor. Esnek yapısı sayesinde geniş açılarla sararak ya da katlayarak saklayabileceğiniz kabloyu, çok küçük açılarla katlamamanız tavsiye ediliyor. Aksi hâlde, kablo içerisinde mikro kırıklar meydana gelebiliyor ve gerek hızlı şarj sürecinde gerekse veri aktarımında sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bunların haricindeki kullanım senaryoları ve güvenlik tedbirlerine dair ayrıntılar için kullanım kılavuzundaki yönergelerin dikkatle takip edilmesi öneriliyor.

Hazırladığı elektronik ürünlerle ve özellikle akıllı cihazlarla teknoloji dünyasındaki tüm gözleri üzerinde toplayan Huawei’nin başarılı aksesuarları arasında yer alan QuickCharge 18W hızlı şarj adaptörü + Micro USB kablo 9V2A - AP32, yeni sahipleri ile buluşmayı bekliyor.

Araç Şarjı Yok
Bağlantı Tipi Micro USB
Hızlı Şarj (Quick Charge) Yok
Kablosuz Şarj Yok
Qualcomm Quick Charge Yok
Seyahat Şarjı Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000E8JPY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Apple 20 W USB-C Güç Adaptörü - MHJE3TU/A
Samsung EP-TA20 Micro USB Şarj Aleti - Beyaz
Samsung TA20 C-TYPE Hızlı Seyahat Şarjı Beyaz - EP-TA20EWECGWW
Spigen SteadiBoost 27W Hızlı Şarj Cihazı USB-C PD 3.0 (Power Delivery) iPhone Şarj Adaptörü F210 - 000CA26477
%43
199,00 TL 113,00 TL
%78
139,00 TL 29,99 TL
%75
149,00 TL 37,00 TL
%40
249,90 TL 149,90 TL
Satıcı
MK TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ 9,5
Pratikevim 9,7
CeskaMarket 9,7
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(388)
(1514)
(427)
(725)
Araç Şarjı Yok Yok Yok Yok
Bağlantı Tipi Type-C Micro USB Type-C Type-C
Hızlı Şarj (Quick Charge) Yok - - Var
Kablosuz Şarj Yok Yok Yok Yok
Qualcomm Quick Charge Yok - - Yok
Seyahat Şarjı Var Var Var Var
Başa dön