Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Watch Fit 3 - Siyah

Huawei
3.999,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

4.131,63 TL
4.176,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Untitled Document1. Bu ürün tıbbi kullanım için tasarlanmamıştır. Tüm veriler ve sonuçlar sadece referans amaçlıdır ve teşhis veya tedavi için kullanılmamalıdır.

2. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek pil ömrü ürün farklılıklarına, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Pil en fazla 10 gün, tipik kullanım senaryoları için 7 güne kadar veya Hep Açık Ekran etkinken 4 güne kadar dayanabilir.


10 günlük maksimum pil ömrü aşağıdaki koşullar altında test edilmiştir: Haftada 30 dakika Bluetooth görüşmesi, haftada 30 dakika müzik çalma, kalp atış hızı izleme her zaman açık, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, haftada ortalama 90 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm) ve günde 200 kez ekran açılışı.

7 günlük tipik pil ömrü aşağıdaki koşullar altında test edilmiştir: Haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika müzik çalma, kalp atış hızı izleme her zaman açık, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres algılama ve otomatik SpO2 ölçümü etkin, haftada ortalama 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri açık (günde 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm) ve cihaz ekranı günde toplam 30 dakika açık.


Hep Açık Ekran etkinken 4 günlük pil ömrü aşağıdaki koşullar altında test edilmiştir: Hep Açık Ekran etkin, haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika müzik çalma, kalp atış hızı izleme her zaman açık, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres algılama ve otomatik SpO2 ölçümü etkin, haftada ortalama 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri açık (günde 50 mesaj, 6 arama ve 3 alarm) ve cihaz ekranı günde toplam 30 dakika açık.

3. Yalnızca Android 8.0/iOS 13.0 veya sonraki bir sürümü çalıştıran ve Huawei Health uygulaması yüklü bir telefonla eşleştirildiğinde kullanılabilir. Gerçek kullanılabilirlik telefon modeline ve işletim sistemine bağlı olarak değişebilir.

4. 9,9 mm, saatin en ince noktasından ölçülen kalınlığıdır (sensör alanı hariçtir). Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek veriler konfigürasyona, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

5. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek veriler konfigürasyona, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

6. EMUI 10.1 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran ve Huawei Health uygulamasının en son sürümüne sahip bir HUAWEI telefon ile eşleştirme gerektirir.

7. Daha fazla saat yüzü (ücretli saat yüzleri de dahil olmak üzere) Watch Face Store'dan indirilebilir.

8. Yalnızca belirli saat yüzleri özelleştirilebilir ve özelleştirilebilen içerik saat yüzüne göre değişir.

9. Diyet günlüğü yalnızca Huawei Sağlık uygulaması aracılığıyla ve belirli pazarlarda kullanılabilir.

10. Yemek kitaplığı özelliği yalnızca belirli pazarlarda desteklenmektedir.

11. Otomatik algılama altı egzersiz modu için desteklenir: Açık havada koşu, kapalı alanda koşu, açık havada yürüyüş, kapalı alanda yürüyüş, eliptik bisiklet ve kürek.

12. Sekiz egzersiz modu şunlardır: Açık hava koşusu, kapalı alan koşusu, açık hava bisikleti, kapalı alan bisikleti, havuzda yüzme, açık suda yüzme, ip atlama ve pist koşusu.

13. Bu ürün ISO 22810:2010 standardı kapsamında 5 ATM dereceli su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Yüzme havuzlarında veya sahil boyunca sığ su aktiviteleri için kullanılabilir. Dalış yaparken, sıcak duş alırken, kaplıcalarda, saunada, derin su aktivitelerinde veya yüksek hızda su akışı içeren aktivitelerde kullanılmamalıdır. Deri ve metal kayışlar yüzmeye veya tere dayanacak şekilde tasarlanmamıştır ve bu nedenle bu tür senaryolarda başka kayışlar önerilir. Deniz suyunda taktıktan sonra cihazı tatlı suyla durulamayı ve silerek kurulamayı unutmayın. Huawei giyilebilir cihazların suya dayanıklılığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15851428/. Suya dayanıklılık kalıcı değildir ve performans günlük aşınma ve yıpranma ile bozulabilir. Cihazınızın kontrolü ve bakımı için düzenli olarak yetkili bir Huawei servis merkezine götürmeniz önerilir. Mağazalar ve modeller hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15925309/

14. Yalnızca Huawei Sağlık uygulaması aracılığıyla ve belirli bölgelerde kullanılabilir. Bazı servisler ücretlidir.

15. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir. Tüm izleme verileri ve sonuçları yalnızca referans amaçlıdır. Tıbbi teşhis veya tedavi için temel olarak kullanılmamalıdır. Bu özellik yalnızca belirli pazarlarda desteklenmektedir.

16. Yalnızca Huawei Sağlık uygulamasının en son sürümünde kullanılabilir. Her hesap en fazla 20 kişiyi takip edebilir ve en fazla 20 takipçiye sahip olabilir.

17. Bluetooth araması, Huawei Health uygulaması aracılığıyla bir telefonla eşleştirme gerektirir.

18. Saat bir iOS aygıtıyla eşleştirildiğinde müzik senkronizasyonu ve saatten müzik yönetimi desteklenmez.

19. Saatteki uzaktan deklanşör özelliği yalnızca EMUI 8.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran bir HUAWEI telefonla veya iOS 13.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran bir iPhone ile eşleştirildiğinde desteklenir.

20. HUAWEI Assistant-TODAY aracılığıyla yapay zeka ipuçları anlık bildirimleri, yalnızca EMUI 11.1 veya sonraki bir sürümü çalıştıran bir HUAWEI telefonla eşleştirildiğinde ve 13.0.3.301 veya sonraki bir sürümü çalıştıran Assistant TODAY uygulaması yüklendiğinde kullanılabilir.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Kamera Yok
Titreşim Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Uyumlu Marka Huawei
Uyku Takibi Var
Adımsayar Var
İşletim Türü Android
Kalp Ritmi Ölçme Var
Cinsiyet Erkek
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00006B41L8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön