Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Huawei
HUAWEI Watch GT 3 SE - Yeşil

HUAWEI Watch GT 3 SE - Yeşil

Huawei
2.999,01 TL
( / adet)
Ürününüz için ek hizmet önerilerimiz
%0
300,27 TL 300,27 TL
%
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (14)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

3.188,00 TL
3.199,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676

Untitled Document

body{ background-color: #fff; } .parent { position: relative; } .child { position: absolute; top: 50%; height: 100px; margin-top: -50px; /* account for padding and border if not using box-sizing: border-box; */ } .sm-5{ padding-bottom: 10px;} .container{ max-width: 800px !important; }

Aşık Olmak İçin Altı Neden


Suya Dayanıklılık4


Yüklü Saat Yüzleri

Klasik, sportif ve fütürist saat yüzleri ve özelleştirilebilir bir widget ekranı ile göz kamaştırıcı yeni görünümler oluşturmak için dokunun. Stilinizi Yansıtan Saat Yüzleri6 / Stil Saat YüzleriStilinizi Yansıtan Saat Yüzleri6 / Stil Saat Yüzleri

Stilinize uygun, otomatik oluşturulan farklı saat yüzleri elde etmek için kıyafetinizin fotoğrafını yükleyin, favorinizi belirleyin!Portre Saat Yüzleri7

Gelişmiş alan derinliği efektleri için, bileğinizi döndürdüğünüzde portre ve zamanın eğilmesini sağlayan Portre modu.


1. Bu cihaz tıbbi bir cihaz değildir. Bu nedenle ölçümler ve sonuçlar yalnızca referans amaçlıdır ve herhangi bir tıbbi amaçla kullanılmamalıdır. Saatin HUAWEI Health uygulamasına bağlı olması gerekir.

2. HUAWEI laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Gerçek kullanım, ürün farklılıklarına, kullanıcı alışkanlıklarına ve ortam değişkenlerine bağlı olarak değişebilir. Pil, aşağıdaki durumlarda 14 gün dayanabilir: Her hafta 30 dakika Bluetooth araması, her hafta 30 dakika müzik çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ uyku için etkin, her hafta 90 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS, 6 arama ve 3 alarm), günde 200 ekran açılışı. Pil, aşağıdaki durumlarda 7 gün dayanabilir: Her hafta 30 dakika Bluetooth araması, her hafta 30 dakika müzik çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ uyku için etkin, stres izleme etkin, haftalık 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS, 6 arama ve 3 alarm), ekran günde 30 dakika açık kalır.

3. HUAWEI laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Ürün ağırlığına kayış dahil değildir. Ürün boyutu, ürün ağırlığı ve ilgili özellikler yalnızca teorik değerlerdir. Bireysel ürünler arasındaki gerçek ölçümler değişebilir. Tüm özellikler gerçek ürüne tabidir.

4. Saat, ISO 22810:2010 standardının 5ATM su geçirmezlik (50 m'ye kadar su geçirmez) gereksinimlerine uygundur. Yüzme havuzları veya deniz kenarı gibi sığ sularda, su aktiviteleri için kullanılabilir. Sıcak duşlar, kaplıcalar, saunalar (buhar odaları), tüplü dalış, derin dalış, platform dalışı, yüksek basınçlı durulama ve yüksek su basıncı, yüksek sıcaklık ve nem veya yüksek hızlı su altındaki diğer faaliyetlerde kullanıma uygun değildir. Suya dayanıklılık hakkında daha fazla bilgi için lütfen HUAWEI resmi web sitesine bakın. Suya dayanıklılık kalıcı değildir ve günlük aşınma ve yıpranma nedeniyle koruma bozulabilir.

5. Temalardaki bazı saat yüzlerinin satın alınması gerekir ve ücretli saat yüzleri yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.

6. OTA programlama yükseltmesinden sonra desteklenir. Stilinizi yansıtan saat yüzleri iOS telefonlarda desteklenmez.

7. OTA programlama yükseltmesinden sonra desteklenir.

8. Uykuda konuşma ve horlama takibi iOS telefonlarda desteklenmez.

9. Bu cihaz tıbbi bir cihaz değildir. Bu nedenle ölçümler ve sonuçlar yalnızca referans amaçlıdır ve herhangi bir tıbbi amaçla kullanılmamalıdır.

10. Sağlıklı Yaşam görevlerinin telefonunuzdaki HUAWEI Health uygulamasında ayarlanması gerekir.

11. Oksijen doygunluğu (SpO2), kandaki toplam hemoglobine göre oksijenle doymuş hemoglobinin oranıdır, yani kandaki oksijen konsantrasyonudur. İzleme verileri ve sonuçları yalnızca referans amaçlıdır, teşhis veya tıbbi amaçlar için kullanılmamalıdır.

12. Ters şarj, yalnızca ters şarjı destekleyen Huawei telefonlarla kullanıldığında kullanılabilir.

13. Mevcut desteklenen uygulamalar arasında WhatsApp, Telegram, Line, Messenger ve Viber bulunmaktadır. Bu özellik iOS telefonlarda desteklenmez.

14. Saat, iOS telefonlardan müzik aktaramaz.

15. Üçüncü taraf uygulamaların HUAWEI AppGallery for Watch'tan indirilmesi gerekir. Bu özellik yalnızca belirli ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir.


Adımsayar Var
Cinsiyet Erkek, Kadın
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Yok
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV0000387C5X
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön