Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HUAWEI Watch GT4 46mm - Yeşil

Huawei
6.177,00 TL %1
6.090,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (26)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

6.090,00 TL
6.090,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676
Untitled Document

* Aşağıdaki özellikler OTA güncellemeleriyle, en son sürümde kullanıma sunulacaktır: Servis araçları, Health Glance (solunum kontrolü ve arteriyel sertlik tespiti hariç) ve Petal Haritalar.

** Health Glance (solunum kontrolü ve arteriyel sertlik tespiti dahil), sağlık eğilimi, serbest dalışlar, gelen arama bildirimleri ve sosyal uygulama mesajları, gelecekte OTA güncellemesi aracılığıyla kullanıma sunulacaktır.

*** Bu ürünün desteklediği sağlık özellikleri, eSIM, üçüncü kişi uygulamaları ve diğer özellikler ülke ve bölgelere göre değişiklik gösterebilir.


1. Huawei laboratuvar testlerinden elde edilen sonuçlara dayanmaktadır. Gerçek kullanım, farklı modeller arasındaki farklılıklara, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere bağlı olarak değişebilir.

HUAWEI WATCH GT 4 46 mm:

Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 14 gün dayanabilir:

Haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, haftada 90 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 8 gün dayanabilir:

Haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres izleme etkin, nabız dalgası aritmi analizi ve uykuda nefes farkındalığı özellikleri etkin, haftada 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 30 dakika açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 4 gün dayanabilir:

Always On Display etkin, haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres izleme etkin, nabız dalgası aritmi analizi ve uykuda nefes farkındalığı özellikleri etkin, haftada 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 30 dakika açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

HUAWEI WATCH GT 4 41 mm:

Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 7 gün dayanabilir:

Haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, haftada 90 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 200 kez açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir. Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 4 gün dayanabilir:

Haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres izleme etkin, nabız dalgası aritmi analizi ve uykuda nefes farkındalığı özellikleri etkin, haftada 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 30 dakika açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir. Batarya, aşağıdaki kullanım alışkanlıkları göz önüne alındığında 2 gün dayanabilir:

Always On Display etkin, haftada 30 dakika Bluetooth araması, haftada 30 dakika ses çalma, kalp atış hızı izleme etkin, HUAWEI TruSleep™ gece etkin, stres izleme etkin, nabız dalgası aritmi analizi ve uykuda nefes farkındalığı özellikleri etkin, haftada 180 dakika egzersiz (GPS etkin), mesaj bildirimleri etkin (günde 50 SMS mesajı, 6 arama ve 3 alarm) ve ekran günde 30 dakika açılır. Gerçek batarya ömrü kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

2. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve HUAWEI WATCH GT 3 42 mm ile bir karşılaştırılmıştır. Yüzde 13'lük ekran-gövde oranı iyileşmesi yalnızca HUAWEI WATCH GT 4 41 mm ile alakalıdır.

3. Saat arayüzü mağazasından daha fazla saat arayüzü (Ücretli saat arayüzleri de dahil) indirilebilir.

4. Always on ekran saat arayüzleri daha fazla güç tüketir. Saatin always on ekran aktif halde sunduğu batarya ömrü hakkındaki ayrıntılar için lütfen belirli kullanım alışkanlıklarına göre değişen batarya ömrü verilerimize bakın.

5. Yalnızca belirli saat arayüzleri özelleştirilebilir. Özelleştirme yetenekleri saat arayüzleri bağlı olarak değişir. Bu özellik OTA güncellemesi ile kullanıma sunulacaktır.

6.Bu özellik OTA güncellemesi yoluyla kullanıma sunulacaktır. Kullanılabilirlik resmi sürümlere ve gerçek koşullara tabidir.

Bu ürün ISO 22810:2010 standardı kapsamında 5 ATM suya dayanıklılık özelliğine sahiptir. Yüzme havuzlarında veya sahil boyunca sığ su aktiviteleri için kullanılabilir. Dalış yaparken, sıcak duş alırken, kaplıcalarda, saunada ya da diğer derin su aktivitelerinde veya yüksek hızlı su akışı içeren aktivitelerde kullanılmamalıdır. Deri ve metal kayışlar yüzmeye veya tere dayanacak şekilde tasarlanmamıştır ve bu nedenle bu tür senaryolarda başka kayışlar önerilir. Okyanus suyunda taktıktan sonra cihazı tatlı suyla durulamayı ve silerek kurulamayı unutmayın.

Huawei giyilebilir cihazların suya dayanıklılığı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15851428/.

Suya dayanıklılık kalıcı değildir ve performans günlük oluşan aşınma ve yıpranma ile zamanla bozulabilir. Cihazınızı kontrol ve bakım için düzenli olarak yetkili bir Huawei servis merkezine götürmeniz önerilir. Mağazalar ve modeller hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://consumer.huawei.com/en/support/content/en-us15925309/

8. Sesli koşu yardımcısı şu dillerde desteklenmektedir: İngilizce, Almanca, Lehçe, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Fransızca, Türkçe, Malayca, Tayca ve Çince.

9. Hatırlatıcılar yalnızca belirli bir göstergenin sürekli izlenmesini etkinleştirdiğinizde kullanılabilir. Bu ürün tıbbi kullanım için tasarlanmamıştır ve tüm veriler yalnızca referans amaçlıdır.

10. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve HUAWEI WATCH GT 3 46 mm ile karşılaştırılmıştır. GNSS beş uydu sistemini içerir: "GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo ve QZSS."

11. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir. Bu nedenle izleme verileri ile sonuçları sadece referans amaçlıdır ve tıbbi teşhis veya tedavi için temel olarak kullanılmamalıdır.

12. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir. Bu nedenle izleme verileri ile sonuçları sadece referans amaçlıdır ve tıbbi teşhis veya tedavi için temel olarak kullanılmamalıdır.

13. iOS does not support quick reply.

14. iOS müzik senkronizasyonunu veya saat müzik yönetimini desteklemez.

15. Saat, Android 8.0 ile iOS 13.0 veya sonraki sürümleri çalıştıran ve Huawei Health uygulamasına sahip telefonlarla çalışır. Kullanılabilir özellikler telefon modeline bağlı olarak değişebilir. Gerçek kullanım referans alınmalıdır.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Kamera Yok
Titreşim Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Var
Sesli Görüşme Var
Uyumlu Marka Universal
İşletim Türü Android
Su Geçirmezlik Var
Uyku Takibi Var
Adımsayar Var
Kalp Ritmi Ölçme Var
Cinsiyet Erkek
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004W4439
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön