Tam anlamıyla akıllı bir dünya yaratmak amacıyla yola çıkan Çin menşeli marka Huawei, 2012 yılından beri dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon cihazı üreticisi olarak biliniyor. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tabletler, endüstriyel çözümler ve elektronik aksesuarlardan sonra etkisini giyilebilir akıllı cihazlarda da hissettiren marka, Türkiye pazarına da hızlı bir giriş yapmış bulunuyor. Özgür ve sportmen ruhlar için geliştirilen akıllı saatleri ile ünlü Huawei, fonksiyonel, şık ve teknolojik tasarımlara imza atıyor. Bir saat zarafetinde tasarlanan ve bir asistan kadar becerikli olan cihazlar, günlük hayatın organizasyonundan, spor performansına kadar birçok kişisel veriyi yönetebiliyor.

Akıllı Saatlerin Sporcular İçin Faydaları Nelerdir?

Akıllı saatler ve bantlar, beden sağlığını önemseyen, kilo kontrolü yapan ve günlük egzersizini aksatmayan tüm kullanıcılar için adeta bir koç görevi görüyor. Vücut hareketi başladığı an fiziksel verileri kayıt altına alan ürünler, geçmiş dönem dataları ile güncel performansınızı karşılaştırabiliyor, motive etmek amacıyla ödüller koyabiliyor ve performansınızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı mümkün kılıyor. Huawei akıllı saat modellerinde bulunan gerçek zamanlı koç, performansınızı artırmak üzere motive ediyor ve kullanıcıyı yönlendiriyor. Canlı GPS haritası ile haritadaki izi takip etme imkanı bulunurken, tüm hareketler kullanıcıya geri bildirim vermek üzere egzersiz data raporuna kaydediliyor. Kalp atışı takibi yapan cihaz, hangi spor dalında ne kadar zorlandığınızı ya da kardiyo performansınızı raporlayabiliyor. Ayrıca spora keyif katan unsurlardan olan müzik de Huawei’de unutulmamış. Offline müzik özelliği ile sevdiğiniz şarkıları dinlemek mümkün oluyor.

Klasik Sevenlere Özel Akıllı Saat Tasarımları

En önemli ve fonksiyonel aksesuarlardan biri olan saatlerin tasarımları, kullanıcılarının zevklerine göre çeşitlilik gösteriyor. Spor saat sevenlerin yanı sıra, klasik çizgilerden vazgeçemeyen kullanıcılar da üreticiler tarafından göz önünde bulunduruluyor. Akıllı saatlerin tekdüzeliğini ortadan kaldıran Huawei, gerçek saat estetiği ile kullanıcılarını buluşturuyor. Geleneksel saat yapımı ustalığı ile çığır açan teknolojisini bir araya getiren ünlü marka, klasiklerden vazgeçemeyenlerin de kalbinde yer ediyor. Seramik çerçeveye sahip Huawei akıllı saat modelleri, hem dayanıklığı hem de şık görünümü ile daha ilk bakışta göze çarpıyor. Suya dayanıklı yapıları sayesinde her ortamda rahatlıkla kullanılabilen cihazlar, bir akıllı saatin sınırlarını aşıyor. Seçilebilir saat yüzleri ile tam anlamıyla kişiselleştirilebilen Huawei akıllı saatler, her kullanıcı tercihine ve zevkine hitap edebilmek üzere tasarlanıyor ve son derece ulaşılabilir Huawei akıllı saat fiyatları ile kullanıcılarının beğenilerine sunuluyor.

Akıllı Saat Nasıl Seçilir?

Akıllı saat deneyimlemek isteyen kullanıcılar için ilk öneri ihtiyaçlarını belirlemek ve yaşam tarzlarına en uygun modeli seçmek üzerine oluyor. Ofis ortamında çalışanlar için daha klasik tasarımlar, bağlantı seçenekleri, diğer akıllı cihazlar ile koordinasyon, veri alışverişi gibi unsurlar belirleyici olurken, outdoor meraklıları ya da gerçek sporseverler için dayanıklılık, akıllı özellikler, çekim gücü, fonksiyonel ve ergonomik tasarım unsurları ön plana çıkıyor. Her iki gruba da kusursuz hitap edecek tasarımlara sahip olan Huawei, devamlı ve kopmayan bağlantı özelliğini tüm akıllı saatleri için ilk sıraya koyuyor. Tüm ürünlerinde yüksek kalite standartlarını ve mevcut teknolojisinin yeterliliklerini kusursuz şekilde yansıtan marka, bant ya da klasik görünümlü saat modelleri ile cezbediyor.

Akıllı Saatlerde Kullanılan Materyaller Neden Önemlidir?

Her an vücuda temas eden bir unsur olarak saatlerin, insan sağlığına zararlı bir malzeme içermemesi büyük önem arz ediyor. Bununla beraber dış etkenlere, vurma ve çarpmalara dayanıklı olabilmesi dijital altyapıya sahip akıllı saatler için en belirleyici konulardan biri oluyor. Huawei akıllı saatlerinde kullanılan seramik malzeme, 23 ayrı işlemden geçerek hazırlanıyor. Lüks saatlerde sıklıkla kullanılan bu özellikli seramik, paslanmaz çelikten 6 kat daha dayanıklı ve hafif bir yapıya sahip bulunuyor. Ayrıca renk ve desen olarak kişiselleştirmeye imkan veren dış çerçeveleri ile akıllı saatler yalnızca bildirim alan cihazlar olmaktan çıkıyor, günlük şıklığınızın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. IP68 su ve toz korumasına sahip modelleri ile ünlü marka, her koşulda ve her ortamda yüksek performansını korumak üzere geliştiriliyor. Benzer amaçlarla üretilen Huawei bant saatler de hipoalerjenik malzemeleri, her türlü aktiviteye dayanmak üzere geliştirilen çift tokalı tasarımı ve çevre dostu materyal kullanımı ile büyük beğeni topluyor.

Huawei Akıllı Saat Fiyatları

10 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Huawei
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Xiaomi
  5. Case 4U
  6. Garmin
  7. Polar
  8. Fitbit
  9. Fossil
  10. Alcatel
  11. Dark
  12. OEM
  13. Pufwin
  14. Teknofonik
  15. Thorqtech
  16. Berkev
  17. Everest
  18. Kingboss
  19. AteşTech
  20. Dijikid
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Cinsiyet
 6. Uyku Takibi
 7. Kalp Ritmi Ölçme
 8. Adımsayar
 9. Sesli Görüşme
 10. Renk
 11. Titreşim
 12. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Huawei
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/huawei
Başa dön