Huawei Şarj Cihazı

Gelişen teknoloji ile artık hemen hemen her şey akıllı telefonlarımıza entegre hale gelmiş durumda. Günlük işlerimizden bankacılığa, oyunlardan alışverişe kadar işlemlerimizin çoğunu akıllı telefonlarımızdan halletmekteyiz. Bu durum telefonla geçen süremiz ile doğru oranda artış göstermekte. Bu sürenin artışı ters orantı ile şarj sürelerinin de daha kısa sürmesine neden oluyor. Yaşanan bu şarj problemini ortadan kaldırabilmek adına farklı mekanlar için farklı boyut, yapı, özellikler ile alternatif şarj cihazı modelleri üretilmiştir. Teknoloji şirketlerinin önde gelen ismi Huawei bu cihazlarda kablolu şarj cihazı, kablosuz şarj cihazı, araç içi şarj cihazı gibi birçok alternatif model ile beraber kullanıcılara pek çok alanda kolaylık sağlamaktadır.

Şarj Cihazları Hakkında Genel Bilgiler

Sürekli bir kullanım halinde olduğumuz cep telefonlarımızın sürekli bir kullanım halinde olabilmesi için belirli durum ve periyotlarda şarj etmek gerekmektedir. Akıllı telefonların da bataryaları günlük kullanımlarda belirli oranlarda azalmakta ve bir süre sonra bitmektedir. Bunun için çeşitli şarj aletleri ve modelleri bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın olanı bir adaptör ve Micro USB kablo ile kullanılan kablolu şarj cihazlarıdır. Bu cihaz da kendi arasında çeşitli farklılıklar barındırmaktadır. Micro USB kablonun adaptör kısmına takılmasının ardından adaptörün prize takılması ile beraber cihaza elektrik akımı ile şarj etme işlemi gerçekleşmeye başlamış oluyor. Bu tip cihazlarda hızlı şarj modeli bulunmaktadır. Bu durum normal şarj cihazlarına göre daha hızlı bir şekilde şarj işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu durum kullanıcılarının da zaman kazanmalarına yardımcı oluyor. Bu tip kablolu cihazlarda telefonların şarj soketi girişlerinin farklı olması gibi durumlardan ötürü adaptör kısmına entegre edilen ara kablo kısmının girişlerinde farklı tip girişler kullanılmasına sebep olmakta. Bunlar Type-c, Micro USB, Universal gibi bağlantı tipi modellerdir.

Kablolu cihazların birbirlerinin arasında farklılık olmasına sebep olan bir diğer madde ise 18 Watt, 22.5 Watt, 40 Watt gibi seçenekleri olan Watt özelliğidir. Bu durum da cihazların daha kısa süre içerisinde bataryanın dolmasına fırsat sağlar. Diğer şarj modelleri arasında özellikle son dönemlerde fazlasıyla dikkat çeken kablosuz şarj cihazlarıdır. Bu cihazlar, herhangi bir kablo bağlantısına gerek kalmadan cihazı kablosuz şarj cihazının üstüne koyarak şarj edilmesini sağlamaktadır. Bu rahat kullanım şekli kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.  Diğer modellerden bir tanesi de araç içi uyumlu şarj aletidir. Bu cihaz araçların çakmaklık kısmına takılarak elektrik akımının gerçekleşmesini sağlıyor ardından adaptör kablolar ile cihazlara şarj aktarımının gerçekleşmesine olanak tanıyor. Tek veya çift adaptör girişi olanakları olan bu cihazlar, sürüş esnasında kullanıcıya kolaylık sağlamış oluyor.

Huawei Kablolu Şarj Aleti

Şarj aletleri arasında en çok tercih ettiğimiz model olan kablolu şarj aleti gerek kullanım kolaylığı gerek ürün ve özellik çeşitliliği ile ilgi görmektedir. Huawei kablolu şarj aleti normal şarj cihazlarının yanı sıra hızlı şarj cihazları ile dikkat çekiyor. Şarj başından bekleme sürelerini azaltmak için harika bir seçenek olan bu tip aletler, çokça tercih edilmektedir. 18 watt, 22,5 watt, 40 watt gibi seçenekleri ile elektrik aktarım verimliliğini arttırmaktadır. Bu sayede daha hızlı bir batarya dolum süreci gerçekleştirilmiş olmaktadır. Bu tip modeller, iki temel parçadan oluşmaktadır. Bunlar bir adaptör ve ara kablo olarak nitelendirilen parçalardır. Bir tarafı USB girişli olan ara kabloyu adaptöre taktıktan sonra ara kablonun diğer girişinin telefonun şarj girişi kısmına takılması gerekmektedir.

Telefon kısmına takılan girişler, telefon modellerinin farklılığı sebebi ile farklı girişler olabilir. Bunlar type-c ve micro USB alternatifleri olabilir. Herhangi bir prize takılarak enerji aktarımı başlatılıp şarj işlemi başlatılabilir. Kablolu şarj cihazlarının önemli bir özelliği ise hemen hemen her yerde şarj edebilme fırsatınız bulunmaktadır. Ev, ofis kafe, havalimanı yani priz olan her yer bir şarj istasyonu görevi görmektedir. Şarj edilirken yapılan en büyük hatalardan birisi sürekli şarjdan çıkarıp takma işlemidir. Bu durum uzun zamanda hem şarj aletinde, hem cihaz şarj girişinde, hem de telefon bataryasında sorunlar çıkmasına sebep olmaktadır. Kablolu şarj cihazları ara kablonun uzun olması sebebi ile belirli bir miktarda şarj aletini çıkarmadan yine kullanabilme şansı sunmaktadır.

Huawei Kablosuz Şarj Aleti

Özellikle gelişen teknoloji ile şarj cihazları da yeni gelişmelere uğradı. Yeniliklerin yapıldığı şarj cihazları daha kolay kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla yeni bir tasarım, yeni özellik ve yapısı ile kablosuz bir şekilde karşımıza çıkmakta. Bu modelde yapılmak istenilen şey, telefon ile şarj cihazı arasındaki bağlantıyı kablo ile değil wireless ile enerji aktarımını sağlamak. Cihaz elektrik almak için bir adaptör ile prize takılıyor. Ardından prize bağlanan adaptör, kablosuz şarj cihazına bağlanıyor ve geriye sadece telefonunuzu bu adaptörün üstüne koymak kalıyor. Herhangi bir bağlantı veya girişe gerek kalmadan kablosuz bir şekilde wireless ile şarj işlemi gerçekleşiyor. Huawei kablosuz şarj aleti, kullanıcılara hızlı şarj desteği sağlıyor. Yüzde 80’e kadar daha hızlı bir şarj dolumu yaşanmasını sağlıyor. Sadece telefonlar için geçerli olmayan bu cihazlar, kablosuz şarj özelliği olan cihazlar için de uygundur. Kablosuz kulaklıklarınızı da burada şarj edebilme fırsatınız oluyor.

Şarj işleminin daha güvenli olmasını sağlayan Huawei kablosuz şarj cihazı, farklı nesneleri algılayarak sizleri uyarıyor gerekli durumlarda kendini kapatabiliyor. Şık tasarımı, hafifliği ve taşınabilir özelliğinin yanı sıra güvenliği ile de dikkat çekmekte aşırı sıcaklık koruması, aşırı voltaj koruması, düşük voltaj koruması ve aşırı akım koruması için oluşabilecek tehlikelerden sizleri korumaktadır. Huawei kablosuz şarj cihazı, bu konuda yüksek kalitesi ve güvenilirlik konusunda TÜV Rheinland sertifikası almıştır. Kalitesiz, yan sanayi üretilen şarj cihazları aşırı ısınma, telefonu aşırı ısındırma gibi cihazda sorunlar çıkmasına neden olacak birçok soruna sebep olmaktadır. Bu konuda Huawei kablosuz şarj cihazı bu sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Huawei Araç Şarj Cihazı

Günlük hayatımızda araç içerisinde epey bir zaman geçirmekteyiz. Özellikle büyük şehirlerde veya trafik sorununun yaşandığı yerlerde bu süre daha da artmaktadır. Araç şarj aletleri, bu sürede telefonlarınızı şarj etme aşamasında yardımınıza koşmakta. Araç içinde çakmaklık kısmında takılarak ara kablo ile cihazınızı şarj etmeniz gayet kolay bir işlem haline geliyor. Huawei araç şarj aleti 50 Watt’a kadar seçenekleri ile beraber kullanıcılarına daha hızlı şarj fırsatı tanımakta. Diğer araç içi şarj cihazlarına göre daha hızlı bir dolum süreci yaşatan Huawei araç şarj aleti aynı anda 2 cihazı şarj edebilmektedir. Kapsamlı güvenlik koruması sağlayan Huawei araç şarj aleti hem cihazınızın, hem de aracınızın güvenliğini garanti eden 12 katmalı güvenlik koruması vardır. Bunlar giriş voltajı koruması, çıkış voltajı koruması, otomatik akım ayarı, ESD koruması, Aşırı şarj koruması gibi korumalar bunlardan bazılarıdır.

Güvenlik ve kalite aşamasında binlerce kez testlerden geçen Huawei araç şarj aleti, LED şeritli yapısı ile gece kolay bir şekilde bulmanızı sağlayacak sürüşü etkilemeyecek ışık yapısı ile kullanım kolaylığı sağlaycaktır. Şık, zarif ve güvenli bir yapısı ile yolculuklarınızda araç ve cihazınıza zarar vermeden verimli bir yolculuk fırsatı sunmaktadır. Huawei şarj aletleri, sizlere ve cihazlarınıza zarar vermeden, güvenilir ve yüksek verim fırsatı sunmaktadır. Tüm Huawei şarj cihazlarını incelemek için Hepsiburada’yı ziyaret edebilirsiniz.

Huawei Şarj Aleti Kablosu Nasıldır?

Huawei kablolu şarj aletlerinde birbirinden farklı Watt enerjiye sahip şarj cihazları ile oldukça hızlı bir şekilde batarya dolumu gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Şarj Girişi Nerede?

Modelleri farklılık gösterse de genel olarak cihazınızın alt kısmında yer almaktadır.

Huawei Hangi Şarj Aleti Uyar?

Araçlarınızda, telefon ve tabletlerinizde çeşitli özellikte şarj cihazlarını kullanma imkanına sahipsiniz. Hangi şarj aleti cihazınız için daha iyi ve kullanışlı ise çeşitler arasından seçmeniz mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Şarj Cihazı

45 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu Aksesuarları
Cep Telefonu Aksesuarları
Şarj Cihazları
Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Araç Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Ev Şarj Adaptörü
Ev Şarj Adaptörü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Bağlantı Tipi
Toplam 24 / 45 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/huawei