Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Kumtel
Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın

Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın

Kumtel
1.685,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (15)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.700,00 TL
1.799,00 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/22021

Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın

700 Watt Güç Led ekran 

Hızlı buz çözme özelliği 

Çocuk güvenlik kilidi 

Otomatik menü

Akıllı hafıza 

Ekspres pişirme  

Push-up düğme 

Dokunmatik Ekran


Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın nitelikleriyle beğeni gören bir üründür. Isıtma için olduğu gibi pişirme için de kullanılır. Kullanış kolaylığı sağlar ve çok yer tutmaz. Çocuk güvenliği kilidi bulunur. Bu özelliği ile olumsuz durumların önüne geçer. Otomatik menüsü kullanışlılığı olumlu derecede artırır. Uzun süre kaliteli kullanım için ideal bir seçenektir. Farklı pişirme ve ısınma modları bulunduğundan farklı amaçlı kullanımlara uygundur . Çok yer tutmayan ve ekstra bulaşık sorunu yaratmayan minimal bir ürün oluşuyla mutfağınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev ya da ofis ortamınızda güvenle kullanarak tercih edebileceğiniz bir üründür.

Kumtel Kum Mikrodalga Fırının Artıları

Kumtel Kum ürününün kalitesinde hız faktörü oldukça önemlidir. Ancak ürünün hızı tek önemli artısı değildir. Bu modelin ısınma ve pişirme işlemi sonrası sonuçtan memnun kalmanızı sağlayacak diğer artıları da bulunur. Örneğin, farklı pişirme modları ısınma ve pişirme işlemlerinden memnun kalmanız için tasarlanmıştır. Elektrik tüketimi, iç hacim kapasitesi ve hızlı işlem kalitesiyle de tercih edilesi bir fırındır. Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın fiyatının uygunluğu yanında çok fazla elektrik enerjisi talep etmeden çalışarak tasarruf etmenize yardımcı olur. Hızlı işlemler içinse hızlı buz çözme özelliği önem taşır. Bu özellik, buzdolabından çıkarıldığında yiyeceklerin çözünmesi için gereken süreyi kısaltır. Otomatik menüsü, kullanım konforu açısından da iyi bir standart sunar.

Kumtel Kum-9490 Mikrodalga Özellikleri

Elektrikli bir ürün olarak Kumtel 9490 Mikrodalga Fırın 700 W güç ile çalışır. Yüksek enerji tüketimi gerektirmiyor oluşu onu tasarruf dostu LED ekranı ve akıllı hafıza teknolojisi onu modern ürünler sınıfına yerleştirir. Dijital panelli oluşu kullanım kolaylığı ve hızlı işlem gerçekleştirmenizi sağlar. Dokunmatik ekranı, ısıtma talebinizle ilgili bilgi sahibi olmanıza yardımcı olur. Beyaz panel ve gövdesiyle sade bir tasarımdadır. Çok yer kaplamayan bir ürün oluşu size fayda sağlar. 32 x 44 x 26 cm ölçülerine sahip oluşuyla yer sorunu teşkil etmez. Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın yorum ve değerlendirmelerindeki memnuniyet oranı ürün hakkında dize bilgi sağlar. Set üstü bir üründür ve zamanlayıcı özelliği bulunur. Buna ek olarak ürün 20 litre iç hacme sahiptir.

Kumtel Kum-9490 Fiyatı

Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın satın alan kullanıcılar, ürünle ilgili deneyimlerini yorumlarda paylaşır. Bir mikrodalga fırın olarak acil ısıtma-pişirme ihtiyaçlarınızı tatmin edici bir seviyede karşılar. Müşteri beklentileri dikkate alınarak üretilmiş bir üründür. Özellikle geniş bir iç hacme sahip oluşu önem taşır. İster sıvı ister katı birçok yiyecek ve içeceği hızlı biçimde ısıtabilmenize olanak sağlar. Farklı talepleri karşılamak üzere pişirme modları vardır. Bu özellik ürünü kullanma kolaylığı açısından da önem taşır. Kumtel-Kum 9490, bulaşık yükünüzün azalması üzerine de olumlu bir etkiye sahip olur. Yaşam ortamınıza uygun ve hayat kolaylaştırıcı olan Kumtel-KUM-9490 Mikrodalga Fırın en ucuz ve uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Dayanıklı ve uzun ömürlü olan mikrodalga fırına Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kumtel 9490 Mikrodalga Fırında Farklı Pişirme Modları Bulunuyor Mu?

Farklı yiyeceklere uygun pişirme modları bulunmaktadır. Örneğin, film günlerinizin hızla hazır olması gereken mısır patlakları için popcorn modunu kullanılabilir ve bölünmeden film keyfinize devam edebilirsiniz.

Kumtel 9490 Mikrodalga Fırının Hızlı Buz Çözme Özelliği Var Mı?

Buzdolabında muhafaza ettiğiniz yiyeceklerin hızlı biçimde çözülmesi için bu üründe özel bir mod bulunmaktadır.

Kumtel 9490 Mikrodalganının Döner Tablası Ne İşe Yarar?

Yemeğinizin hızlı biçimde pişmesi önemlidir ancak aldığınız mikrodalga fırının döner tablalı oluşu yiyeceğinizin her tarafının eşit şekilde ısınmanın sağlanması açısından önem taşır.

Kumtel KUM-9490 Mikrodalga Fırın Özellikleri

Derinlik (cm) 44
Fırın Hacmi 20
Genişlik (cm) 33.5
Güç (W) 700
Izgara Yok
Kontrol Paneli Dijital
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Yükseklik (cm) 25.82
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000BUMKZ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön