Artık televizyonlar yalnızca görüntüleri sunmakla kalmıyor. Bu görüntüleri olabilecek en iyi görüntülerle, mükemmel renklerle ve benzersiz canlılıklarla yansıtıyor. Bu sayede televizyonda yaşananlar sanki evinizin ortasında yaşanıyormuş gibi görülüyor. Oyuncular sanki sizlerle berabermiş gibi görüntüler ortaya koyuluyor. Bu mükemmel görüntülerin kaynağı olan 8K televizyonlar ve LED ekranlar, günümüz teknolojisinin bütün avantajlarından yararlanılarak üretiliyor ve kullanıcılara sunuluyor. Üstün görüntü teknolojileriyle donatılan ürünler, kullanıcıların yaşam alanlarındaki en iyi arkadaşlarından biri hâline geliyor. Ürünler, gelişmiş görüntü teknolojilerinin yanı sıra akıllı TV özellikleriyle de donatılıyor. Bu sayede televizyonunuzdan programlarınızı izlemenin yanı sıra sosyal medya hesaplarınızı kontrol etme, internette gezinme gibi aktiviteleri de yapabilmenize imkan sağlanıyor. Tüm özellikleri ve daha fazlasıyla 8K Ultra HD Televizyon ve LED ekran modelleri, bir televizyondan beklediklerinizin çok daha fazlasını sizlere sunmayı başarıyor.

8K Ultra HD Görüntü Nedir?

Televizyon endüstrisindeki en son gelişmelerden biri olan 8K TV'ler, yaklaşık 33 milyon pikseli bünyesinde barındıran ürün modelleri olarak karşınıza çıkıyor. 8K ifadesindeki "K" bin anlamına geliyor. Bu da yaklaşık 8000 yatay piksel demek oluyor. Ultra yüksek çözünürlüklü televizyonlar arasında yer alan 8K televizyonlar, daha keskin ve daha ayrıntılı görüntüler ortaya koyuyor. Bu ayrıntılı görüntülerin kaynağı ise yakın çekimde bile hiçbir şekilde ayırt edilemeyecek küçük pikseller oluyor. Bu küçük pikseller sayesinde ekrandaki fazla detaya sahip tüm görüntüler gerçeğe dönüşüyor. Bu da oyuncuların âdeta sizlerle birlikte bulunması anlamına geliyor.

8K Ultra HD Televizyon Markaları

Teknoloji geliştikçe dünya genelindeki markalar da bu gelişmelere ve yeniliklere ayak uyduruyor. Ürünlerini yenilenen teknolojilere göre geliştiren ve değiştiren markalar, televizyon modellerini de 8K çözünürlükle donatıyor. 8K Ultra HD televizyon modeline sahip markalar arasında yer alan Samsung, görüntü anlamında kullanıcılarını en iyi şekilde doyurmayı başarıyor. 208 ekrana kadar ekran genişliği sunan Samsung, dilediğiniz ekran genişliğini rahatlıkla seçebilmenize de imkan sağlıyor. Geniş ekranlı ürünler sayesinde yaşam alanınızı sinema salonuna çeviren Samsung 8K TV'ler, güçlü ses teknolojileriyle de dikkatleri üzerine topluyor.

Diğer büyük markalar da 8K Ultra HD çözünürlüğe sahip televizyon modellerini kendilerine özgü teknolojileriyle donatarak satışa sunmaya devam ediyor.

Samsung 8K Ultra HD Televizyonlarla Keyfinizi İkiye Katlayın

Samsung'un 8K çözünürlüğe sahip televizyonları, ekranında milyonlarca farklı rengi sunuyor. Tüm renkleri rahatlıkla ayırt edebilmenize imkan sağlayan ürünler, canlılığı, netliği ve keskin görüntü anlayışını bambaşka boyutlara taşıyor. 

Geniş ekranlarıyla ve modern görünümleriyle öne çıkan ürünler, yaşam alanlarınıza modernlik ve şıklık getiriyor. İncecik çerçeveleri sayesinde dikkatinizi rahatsız edici hiçbir unsurun bozmasına izin vermeyen Samsung 8K Televizyon modelleri, QLED TV özelliğiyle de dikkatleri üzerine topluyor. 33 milyondan fazla pikseli bünyesinde barındırarak sizlere benzersiz görüntüler sunan Samsung TV'ler, akıllı TV özellikleriyle ise yalnızca televizyon izleme değil, internette dolaşabilme, farklı uygulamaları kullanabilme gibi fonksiyonları da kullanımınıza hazır hâle getiriyor.

Çeşitli bağlantı noktaları sayesinde diğer cihazlarınızla etkileşim kurabilmenize olanak tanıyan ürünler, telefonlarınız ve bilgisayarlarınızdaki görüntüleri geniş ekranlarınıza aktarabilmenize yardımcı oluyor. Ürünler, Android işletim sistemine sahip olduklarından akıllı TV özelliğini kullandığınız sırada benzersiz bir hızlılık ortaya koyuyor. Gelişmiş ve kolay kullanımlı ara yüz de televizyonlarınızı rahatlıkla kullanabilmenize imkan sağlıyor. Güçlü ses özellikleri sayesinde programlarınızdaki tüm sesleri net ve pürüzsüz bir şekilde işitebilmenize olanak tanıyan Samsung 8K TV'ler, teknoloji anlayışınızı bambaşka boyutlara taşımayı başarıyor.

Siz de 8K Ultra HD Televizyon ve LED Ekran fiyatları, tüm markaları ve markaların ürünlerinin tüm özelliklerini kolayca inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Ürünlerin çözünürlüğü kaç pikseldir?

8K televizyonlar 7680 x 4320 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir.

Ürünlerde hangi bağlantı özellikleri var?

Ürünlerde HDMI, USB gibi kablolu bağlantıların yanı sıra Wi-Fi bağlantısı da bulunuyor.

Ürünlerde Smart TV teknolojisi var mı?

Evet, ürünlerde internette gezinebilmeye ve daha fazlasına imkan sağlayan Smart TV teknolojisi yer alıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

8K Ultra HD Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar
  1. Samsung Televizyonlar, LED Ekranlar
 2. Ekran Boyutu
  1. 65 inç / 165 cm
  2. 75 inç / 190 cm
  3. 82 inç / 208 cm
  4. 85 inç / 214 cm
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Çözünürlük
  1. 4K Ultra HD
  2. Full HD
  3. HD
  4. 8K Ultra HD
 6. Görüntü Teknolojisi
 7. Uydu Alıcı
 8. Smart TV
 9. Çözünürlük (Piksel)
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Renk
 12. Model Yılı
 13. Wi-Fi
 14. Ekran Formatı
 15. Ambilight
 16. HDMI Girişleri
 17. Bağlantı Seçenekleri
 18. Curved (Kavisli)
 19. Satıcı
 • Çözünürlük 8K Ultra HD
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/163192
Başa dön