Yeni nesil özellikleri sayesinde film, dizi izlerken ya da bilgisayar ve oyun konsolu bağlantısı yaparak oyun oynarken eşsiz deneyimler elde edeceğiniz 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran ile serbest zaman aktivitelerinizin bitmesini hiç istemezsiniz. Şık tasarımı sayesinde bulunduğu ortamda modern esintiler sergileyen 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekranlar, ergonomik dizaynı, ebadı ve fonksiyonel özellikleriyle de kullanıcılarına bir televizyondan daha fazlasını sunar. İşlevsel detaylara rağmen son derece kolay kullanılabilmesi, tercihe bağlı olarak görüntü, ses ve sistem ayarlarında kişiselleştirmeler yapılabilmesi ve hem televizyon hem monitör özelliğiyle kullanılabilmesi, 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekranı farklı kılar.

39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran Hangi Özellikleriyle Kullanıcılarını Memnun Eder?

Kullanıcıların farklı beklenti ve ihtiyaçları gözetilerek üretilen ve spesifik özelliklerle donatılan Televizyon LED Ekran, dijital ses ve yüksek görüntü kalitesiyle maksimum çalışma performansı sergiler. 39 inç ekran boyutuyla sunulan Televizyon LED Ekran ergonomik yapısı sayesinde, televizyon ünitesi üzerinde ya da askı aparatı vasıtasıyla duvara asılı bir şekilde rahatlıkla kullanılabilir ve bu haliyle ev, iş yeri kullanımı için son derece uygundur. 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran düşük enerji tüketimiyle de dikkatleri üzerinde toplar.

Dahili uydu alcısı sayesinde, harici bir aparata gerek kalmadan yalnızca anten kablosu vasıtasıyla televizyon kanallarını izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra USB bağlantı özelliği sayesinde, taşınabilir depolama aygıtında bulunan müziklerinize, resimlerinize, videolarınıza ya da filmlerinize erişebilir, kişisel arşivinize 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran üzerinden göz atabilirsiniz. HDMI girişlerini kullanarak, bilgisayar ya da oyun konsolu bağlantısı yapabilir ve oyun zevkinizi görüntü kalitesi yüksek dev bir ekranda yaşayabilirsiniz. 

39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekranın sağladığı yüksek çözünürlük ve ekran yenileme hızı, son derece pürüzsüz ve akıcı bir görsel deneyim elde etmenize olanak sağlar. Aksiyonu bol filmlerinizi izlerken, ya da oyunlarınızı oynarken, kendinizi ekrana yansıyan sahnenin içindeymiş gibi hissedersiniz. Bunun yanı sıra, SMART TV özelliğini kullanarak dilediğiniz Web sayfasını ziyaret edebilir, internet ortamında beğendiğiniz videoları izleyebilirsiniz.

39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran Tercihi Nasıl Yapılır?

Kullanıcı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerle üretilen 39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran, Smart TV özelliği, ekran çözünürlüğü ve ekran yenileme hızı gibi teknik detaylarda farklılıklar gösterebilir. İnternete bağlanabilen, uygulama çalıştırabilen bir ekrana sahip olmak isterseniz SMART TV'ler beklentilerinizi bu anlamda karşılar. Eğer kullandığınız ekranda internet bağlantısı ya da uygulama çalıştırabilme özelliği aramıyorsanız SMART TV kategorisi dışındaki LED ekranları tercih edebilirsiniz. 

39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran Temizlenebilir Özellikte Midir?

39 inç / 99 cm Televizyon LED Ekran, kullanım sıklığınıza ve kullanılan ortamın hijyen durumuna bağlı olarak bir süre sonra doğal olarak kirlenebilir. Ev ve iş yerinde sabit olarak kullanılan ekranların hem plastik aksamı üzerinde hem de ekran paneli üzerinde zamanla oluşan tozu, kuru bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sürekli fiziksel temasta bulunulan kumandayı kirden arındırırken ve ekran paneli üzerinde oluşan parmak izlerini temizlemek istediğinizde hemen ardından kurulamak koşulu ile hafif nemli bir bez kullanabilirsiniz.

Temizliğin yapıldığı esnada televizyonun kapalı konumda olmasına dikkat edilmesi ve herhangi bir temizlik deterjanının kullanılmaması elektronik aksama zarar vermemek adına önemlidir. Bununla beraber özellikle ekran paneli temizliği yapıldığı esnada, paneli baskıya maruz bırakmadan yumuşak hareketlerle temizlemek gerekmektedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

39 inç / 99 cm Televizyon ve LED Ekran Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Marka
Toplam 24 / 30 ürün
DSACategoryId/2147483638/17201/163192/163192