Modelleri ile farklı yaşam tarzlarına sahip olan insanlara hitap eden ayakkabı çeşitleri, farklı türlere sahiptir. Farklı mevsimlerde giyilebilen dört mevsim ayakkabılar, soğuk havalar için botlar, yazlık sandaletler, günlük ayakkabılar ve daha birçok model de ayakkabı çeşidi bulunur. Birçok alanda kullanıma müsait ayakkabı çeşitlerini ayakkabı üreten çeşitli markalardan inceleyebilir, özellikle rahat ve kullanışlı ayakkabı modellerini Lumberjack markasından temin edebilirsiniz.

Lumberjack Erkek Ayakkabı

1979 yılında, bir ayakkabı markası olarak kurulan Lumberjack, klasik sarı botları ve bej süet çöl botları ile adını duyuran bir markadır. Ürettiği botlarda özellikle kaliteli İtalyan üretim tekniklerini kullanan marka; Amerikan moda stilini yansıtan tasarımlara sahiptir. Rahat sokak modasının anlayışı ile üretim yapan marka; kurulduğu ilk yıllarda özellikle doğada giyime uygun dayanıklı erkek ayakkabıları ile öne çıkarken günümüzde her kesime ve cinsiyete hitap eden ürünlere sahiptir. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabı modellerinde modern ve sade çizgilere sahip ürünler üretir.

Lumberjack erkek ayakkabılar arasında bot çeşitleri ve günlük kullanıma uygun ayakkabılar öne çıkar. Özellikle 2014-2015 erkek ayakkabı koleksiyonunda doğal yaşam için de üretilen fakat hareketli şehir hayatına uygun bir kullanım sunan ürünler yer alır. Nubuk deri, süet deri gibi malzemelerden üretilen ürünler arasında su geçirmez astar, kauçuk taban gibi özellikleri bulunan trekking bot ve ayakkabı modellerini de bulabilirsiniz. Spor ve günlük ayakkabı modellerinin ağırlıklı olduğu markanın ürünleri arasında dört mevsim kullanılabilen daha klasik tasarımlara sahip ayakkabı çeşitlerine de ulaşabilirsiniz.

Lumberjack Erkek Ayakkabı Modelleri

Lumberjack erkek ayakkabılar arasında farklı modellerde ürün çeşitleri bulunur. Kış sezonuna uygun bot çeşitlerinde sarı, kum rengi, tarçın rengi gibi renklere sahip, bağcıklı ve dişli tabanı olan ürünler öne çıkar. Özellikle lacivert, siyah ve kahverenginin farklı renk tonları ile erkeklere sunulan modellerde nubuk deri ve normal deri kaplı ürünleri inceleyebilirsiniz. Uzunlukları da birbirinden farklı olan bot modellerinde aynı taban dizaynına ve burun yapısına sahip fakat daha sade bağcık dizaynı olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Lumberjack botlar arasında dikkat çeken bir diğer model ise uzun burun tasarımına sahip modellerdir. Burun kısmının aksine bilek kısmı dar olan modeller hem klasik hem spor giyime uygundur. Klasik tasarıma sahip botlarda ise uzunlukları, taban modelleri, renkleri ve topuk dizaynları değişen ürünler bulunur.

Dört mevsim kullanıma uygun Lumberjack erkek ayakkabılar arasında ise sportif modeller ağırlıklıdır. Özellikle yandan sportif kesitleri ve taban modelleri ile kanvas pantolonların ve kot pantolonların altına giyilebilen ürün çeşitleri hareketli bir işe sahip erkekler için ideal bir tercih olur. Sade tasarıma sahip dört mevsim ayakkabılarda ise farklı renkte olan ürünler dikkat çeker. Günlük ayakkabı modellerinde birbirine yakın renk tonlarının kullanıldığı ürünler bulunur. Beyaz tabanları ve sportif kesitleri olan günlük modeller sokak modasını yansıtan en şık ayakkabılar arasında yer alır.

Lumberjack erkek ayakkabılar arasında bulunan diğer bir model ise makosen ve loafer türü ürünlerdir. Yüksek tabanı, kısa bağcık dizaynı ve dikiş ayrıntıları ile öne çıkan makosen çeşitlerinde farklı renklere sahip ürünlere ulaşabilirsiniz. Ön kısmında bağcık yerine ip detayı bulunan ya da hafif yüksek beyaz tabanı sayesinde ideal bir kullanım sunan ürünleri tercih edebilirsiniz. Bağcıksız sade modellerde ise alçak tabanı ile dikkat çeken ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle yaz sezonunu için uygun olan bu modellerde kırmızı, açık mavi, beyaz, yeşil gibi renklerde ürünleri bulabilir, farklı zevklere ve yaş gruplarına uygun ayakkabılar arasında size hitap eden ürünü kolayca seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lumberjack Erkek Ayakkabı Modelleri

Marka
Klasik Ayakkabı
Sneakers
Günlük Ayakkabı
Spor Ayakkabı
Loafer
Sandalet
Terlik
Outdoor / Trekking
Bot & Çizme
Siyah
Lacivert
Gri
Beyaz
Yeşil
Kahverengi
Krem
Bej
Mavi
Kırmızı
Turuncu
Sarı
Çok Renkli
Pembe
Mor
Konumseçilmedi
Beden
Toplam 24 / 1435 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/lumberjack