Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) Silver Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 Btu/h Inverter Klima

Mitsubishi
31.480,50 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

31.461,90 TL
33.480,00 TL
DSACategoryId/2147483638/161876/17453

Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) Silver Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 Btu/h Inverter Klima

Kullanılan ortamın ideal sıcaklık değerlerini koruyarak, serinleme ya da ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayan Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) A++ 12000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima, kullanışlı tasarımıyla dikkat çekerek doğru seçim olduğunu gösteriyor. Teknik özellikleri ve donanımıyla maksimum performanstan yararlanmanıza yardımcı olan klima, hem ev hem de ofis kullanımı için uygun bir modeldir. 12000 BTU kapasitesi ile geniş alanlarda kullanım için doğru seçim olan duvar tipi klima, kısa süre içinde ortamın istenen sıcaklığa ulaşmasına yardımcı oluyor. Şık ve sade tasarımıyla dikkat çeken Mitsubishi klima, duvar tipi tasarıma sahip olması nedeniyle fazla yer kaplamıyor. Uzaktan kumandası ile tüm ayarlamaların yapılabildiği ürün, konforlu kullanıma imkan tanıyor. Yenilikçi tasarımı ve geliştirilmiş özellikleriyle ortamdaki hava kalitesinin yükselmesini sağlayan duvar tipi klima, Yukarı aşağı yönlü otomatik hava salınımı sistemiyle tüm odanın eşit sıcaklıkta olmasına yardım ediyor. 

İşlevsel tasarımıyla Dikkat Çeken Mitsubishi İnverter Klima

 • A++ enerji sınıfı ile düşük elektrik tüketimi avantajı sunan Mitsubishi Heavy İnverter Klima, dış ortam sıcaklığı değiştikçe uygun ısı değerini belirleyerek enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı oluyor. 
 • Inverter teknolojisiyle istenen sıcaklık değerlerine kısa sürede ulaşan klima, sonrasında kompresör hızını yavaşlatarak enerji verimliliğine katkıda bulunuyor. 
 • Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A gazı kullanılan ürün, çevreye duvarlı tasarımıyla kullanıcıları memnun ediyor ve yüksek performans göstererek doğru seçim olduğunu belli ediyor. 
 • Çalışma esnasında düşük ses seviyesine sahip olan Mitsubishi klima, özellikle uyku esnasında kullanıcıları rahatsız etmeyerek, konforlu kullanım avantajı sunuyor. 
 • İç ünitenin kendi kendini temizleme fonksiyonu ile yenilikçi teknolojiye sahip olduğunu gösteren ürün, hava kalitesini koruyarak, küf oluşumunu engelliyor. 
 • Konforlu bir ortam yaratmak için 3 farklı sensöre sahip olan Mitsubishi klima, nem ve sıcaklığı ölçerek ortamdaki hava kalitesine katkıda bulunup, iklimlendirmenin doğru yapılmasını sağlıyor. 

Yüksek Performans Avantajı Sunan Teknik Özellikler

Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) A++ 12000 BTU Duvar Tipi İnverter Klima maksimum performans avantajı sunan teknik özellikleriyle doğru iklimlendirmeden faydalanmanıza yardımcı olurken, kaliteli malzeme seçimiyle sağlam yapısına dikkat çekiyor. Uzun ömürlü kullanım avantajı sunan ürün, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayarak doğru seçim olduğunu gösteriyor. 

 • Enerji Sınıfı: A++
 • Ses Seviyesi Min: 23 dB
 • BTU Kapasitesi: 12000
 • Klima Tipi: Duvar Tipi
 • Klima Teknolojisi: İnverter
 • Gaz Tipi: R410A
 • Kendi Kendini Temizleme: Var

Yüksek Verimlilik

Mitsubishi Heavy Inverter Klimalarda %50’ye varan enerji tasarrufu

Mitsubishi Heavy inverter klimalar soğutma ve ısıtma kapasitelerinde yeni enerji verimliliği yönetmeliğine göre bölgeler itibariyle A+, A++, A+++ olarak dağılım göstermektedir. Bu özelliği sayesinde dış ortam sıcaklığı değistikçe klimanızın performansı da değişerek verim oranı daha da artacak ve elektrik tüketimi minimuma inecektir.

Mükemmel Enerji Tasarrufu

Kapasitesi artırılmış ısı esanjörü (ısı değiştiricisi) ve yüksek verimlilik sağlayan DC motor ile yüksek performans ve mükemmel enerji tasarrufu elde edilir.

DC PAM Inverter Teknoloji

Inverter teknolojisi ile çalısan bir sistem, sabit hızlı bir sisteme göre birçok performans avantajına sahiptir. Örneğin, cihaz ilk çalısmaya başladıktan hemen sonra kompresörün değişken çıkış güçleri sayesinde hızlı bir soğutma veya ısıtma yapabilir ve ayarlanan sıcaklığa daha hızlı bir şekilde erişebilir. Cihaz istenen sıcaklık değerine ulaştıktan sonra enerji tasarrufu yapmak için kompresör hızını yavaşlatabilir. Aynı zamanda kompresör DC donanımlı olduğundan yüksek performansı da buna yardımcı olur.

Yeni Inverter Kontrolü (Vektör Kontrolü)

Gelişmiş vektör kontrol teknolojisine sahip Yeni Inverter Kontrolü yüksek verimlilik ile çalışır. Düşük hızdan yüksek hıza kolaylıkla geçiş yapabilir. Sorunsuz Sinüs Voltaj Dalgası formuna erişilir. Enerji verimliliği, düşük hız aralığında daha da iyileştirilmiştir.

Çevreye Duyarlı

Birçok tasarım ve mühendislik geliştirmeleriyle, enerji verimliliğinde ve çevrenin korunmasında büyük iyileştirmeler sağlanmıştır.

Kurşun İçermeyen Lehim

Zararlı maddelerin çevreye yayılımını engellemek için tüm Mitsubishi Heavy modelleri kurşun içermeyen lehimleme yöntemi ile üretilmektedir. Bu lehimleme yöntemi, üretimde yüksek lehim dereceleri gerektirdiğinden pratik uygulamalara zorluklar getirse de bu şekilde güvenilirlik riske atılmamış olur. Mitsubishi Heavy’nin PbF lehim yöntemi ile kurşun içermeyen yüksek kalitede devre kartları üretilir.

R410A Kullanımı

Mitsubishi Heavy’nin tüm modellerinde ozon tabakasını inceltme katsayısı “0” olan R410A gazı kullanılmaktadır.

JET Hava Dağılımı / Uzun Mesafeli ve Sessiz Hava Akışı

Mitsubishi Heavy klimalardaki hava kanallarının tasarımında, ideal hava dolaşımı sistemini geliştirmek amacıyla, jet motorlarının pervane kanadı tasarımında kullanılan CFD (Akıskanlar Dinamigi Sistemi) uygulanmaktadır. Bu sistem ile fanda oluşturulan hava akımı, minimum güç tüketimi ile çok miktarda havayı homojen ve sessiz olarak uzun mesafelere üfler. Bu sayede büyük mekânların bile ortam genelindeki konfor kalitesi artar.

Eco Çalışma

Üniteye kurulmuş kızıl ötesi sensör tarafından insan hareketleri algılanır. Klima soğutma ve ısıtma kapasitesini buna göre ayarlar. Düşük aktivite tespit edildiğinde enerji tasarruf kontrolüne girer, sensör hiç hareket tespit etmediğinde ise kullanılan gücü otomatik olarak orta seviyeye düşürür.

Kendi Kendini Temizleme İşlevi

İç ünite kendi kendini temizleme sistemine sahiptir. Cihazın normal çalısması bittikten sonra bu özellik devreye girer ve takip eden 2 saat boyunca temizleme işlemi devam eder. Kullanıcı tarafından aktif veya pasif hale getirilebilen bu fonksiyon ile küf oluşumu önlenirken aynı zamanda hava kalitesi korunmuş ve bu sayede cihaz parçalarının ömrü uzamış olur.

Anti - Mikrobik Fan

Anti-mikrobik özellikleri ile ortama temizlik ve güven getirir. Anti-mikrobik fanın iyileştirici özelliği ile direnen küf, bakteri ve mikroplar sistemi güvenli ve temiz tutacak sekilde giderilir. Cihaz çalışmadığı durumda oluşabilecek olan kötü kokuların önüne geçilmiş olur.

3 Sensör

Evinizde konforlu bir ortam yaratabilmek için sıcaklık ve nem kontrolü çok önemlidir. Mitsubishi Heavy cihazlarda iç ünitede sıcaklık ölçer, nem ölçer ve dış ünitede sıcaklık ölçer olmak üzere 3 sensör bulunmaktadır.

Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W(S) Silver Serisi A++ Enerji Sınıfı 12.000 Btu/h Inverter Klima Özellikleri

Ses Seviyesi (dB) 28
Renk Beyaz
BTU (Isıtma Kapasitesi) 12000
BTU (Soğutma Kapasitesi) 12000
Inverter Var
Klima Türü Split (Duvar Tipi)
Enerji Sınıfı A++
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000TIY3H
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön