Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Motorola
Motorola Atrix

Motorola Atrix

Motorola
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201
Motorola Atrix

MOTOROLA ATRIX
Motorola Atrix
Bilgisayar Gücü Artık Cebinizde Gelişilmiş dual-core işlemcisi sayesinde Motorla Atrix bilgisayarınızın gücünü cebinize taşıyor. Maillerinize, Resimlerinize, İnternete diledğiniz yerden ulaşma özgürlüğünü doyasıya yaşayın.
Firefox Ve Adobe Player İle İnterneti Keşfe Çıkın Firefox Tarayıcısı ve Adobe Player Desteği sayesinde Motorla Atrix Size İnternette var olanın daha fazlasına erişmenizi sağlar.Webtop uygulaması ile bilgisayar kullanıyormuşcasına zengin içerikli web sayfalarını keyifle gezin.Sunumlarınızı, raporlarınızı, dökümanlarınızı açmak, incelemek, değişiklikler yapıp diğer kişilerle paylaşmak Atrix'teki Web Uygulamalar ile çok kolay.
Motorola Atrix
Motorola Atrix
Ekran Öğelerinin Boyutlarını Dilediğinizce Değiştirin Facebook güncellemeleri, yeni gelen mailler, yada kaçırılmaması gereken bir randevu... Tüm bu uyarılar dilediğiniz boyutta ana ekranınızda gözüksün.Boyutları değiştirilebilir ekran öğelerini dilediğinizce kişiselleştirip özelliştirerek etrafınızda neler olduğunu anında öğrenebilirsiniz.
HD Videolar Çekin, Paylaşın TV'ye Aktarın Motorola Atrix İle HD videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları isterseniz hemen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ya da daha geniş ekranda izlemek isterseniz HDMI çıkışı sayesinde Televizyona aktarıp izleyebilirsiniz.
Motorola Atrix
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön