1928 yılında ABD’de kurulan Motorola markası, elektronik ve iletişim alanında ürettiği ve icat ettiği cihazlarla ses getirmeye devam ediyor. 1983 tarihinde dünyanın ilk taşınabilir cep telefonu olan DynaTAC modelini üreten Motorola, teknoloji dünyasının en saygın markaları arasında yer alıyor.

Piyasaya sunduğu yenilikçi ve rekabetçi ürünlerle dikkat çeken Motorola’nın ürün yelpazesinde dijital kablosuz telefonlar, USB kablolar, güvenlik kameraları, kapı-pencere uyarı sensörleri, el telsizleri, dijital bebek kameraları, Bluetooth ve akustik kulaklıklar, şarj aletleri, akıllı saatler, telsiz bataryaları, projektörler, soğuk buhar üfleyiciler ve modemler yer buluyor. Motorola’nın kaliteden ödün vermeyen yapısını yansıtan ürünler, üstün kalitelerinin yanında makul fiyatlarıyla da ilgi çekiyor. Bu ürünler arasında yer alan Motorola dijital kablosuz telefonlar, sahip oldukları zengin donanımları aracılığı ile fonksiyonel bir telefon kullanım imkanı sunuyor. Motorola dijital kablosuz telefonları, arayan numarayı gösterme ve bekletme özellikleri ile kullanıcılarına benzersiz bir iletişim olanağı sağlarken, uzun konuşma süreleri sayesinde de kesintisiz telefon kullanımının bir önünü açıyor. Bunların yanında 50 isim ve numarayı hafızasında saklayabilen telefonlar, sahip oldukları enerji tasarruflu güç kaynağı ile de kullanıcılarına uzun soluklu bir kullanım vadediyor.

Motorola ürünleri arasında bulunan son teknoloji el telsiz modelleri ise kullanıcılarına pratik bir kullanım imkanı verirken, 4 km ile 10 km arasında değişen görüşme aralıkları ile de zorlu arazi şartlarında sağlıklı bir iletişim kurabilmelerini sağlıyor. 8 kanal sayılı olarak hizmet veren telsiz modellerinin garanti süreleri ise 24 ay olarak belirleniyor.

Bebek dijital kameralarıysa Motorola’nın en çok ilgi gören ürünleri arasında bulunuyor. LCD ekranlı bebek dijital kameraları; oda sıcaklığını izleme, hareket ve ses ikazı, yakınlaştırma, kızılötesi gece görüşü, ninni çalar, karşılıklı konuşma ve kristal netliğinde ses gibi özellikleri sayesinde bebeği için her zaman en iyisini isteyen anne babalar tarafından en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alıyor. Bebeğinin güvenliğini her şeyden önde tutan anne ve babaların yoğun rağbet gösterdiği bir diğer ürün olan bebek telsizleri ise yüksek hassasiyetli mikrofonları ve güncel özellikleri ile bebeklerin beslenme ve altını değiştirme gibi davranışlarının takip edilmesini mümkün kılıyor. Sizler de son teknoloji ürünü Motorola bebek telsizlerinden birine sahip olarak bebeğinizin uyuyup uyumadığını anlayabilir, iki yönlü iletişim özelliği aracılığı ile sesinizi bebeğinize ulaştırarak sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Güncel özellikleri ile dikkat çeken Motorola kulaklık çeşitleri ise kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Motorola ürünleri arasındaki yerini korumaya devam ediyor. Kablolu ve kablosuz olarak satışa çıkarılan kulaklıklar, Motorola markasının özverili ve yenilikçi üretim anlayışına uygun olarak üretildikleri görülüyor. Motorola Type-C Usb kablolar cihazlar arasında veri aktarımını sağlarken, Micro Usb bağlantı tipine sahip Moto Z uyumlu şarj aletleriyse cihazların sorunsuz bir şekilde şarj edilmesine olanak tanıyor. Motorola’nin ilgi gören elektronik eşyalarında olan akıllı saatler, sahip oldukları Android işletim sistemleri ile teknik bakımdan kendilerini kanıtlarken, adımsayar, kalp ritmi ölçme, uyku takibi ve su geçirmezlik gibi özellikleri ile de sahiplerini memnun ediyor.

Motorola’nın çok beğenilen bir başka ürünü olan Wi-Fi İyonizerli soğuk buhar üfleyici, bir yandan estetik ve ergonomik tasarımı ile göze çarparken, diğer yandan da içeriğindeki üstün özellikler sayesinde bebeklerin ve yetişkinlerin serin ve rahat bir uyku uyumalarına yardımcı oluyor. Dört farklı soğuk buhar difüzyon ayarı ve üç farklı programlanabilir çalışma donanımı ile tasarlanan soğuk buhar üfleyici Motorola güvencesi ile sahiplerini bekliyor.

Motorola ürünleri fiyatları ve kaliteleri baz alındığında ideal seçenekler olarak göze çarpıyor. Görsellik ve kaliteyi bir arada bulmak isteyen kullanıcıların beklentilerini karşılayacak bir marka olan Motorola ürünlerine sahip olarak size sunacakları ayrıcalıklardan yararlanabilir, iş ve günlük hayatınızı daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Motorola

85 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön