Modern teknolojiyi işlevsel bir şekilde kullanabilmek için Oppo cep telefonu modellerinden yararlanarak hayatınıza konfor katabilirsiniz. Çok yönlü özellikler taşıyan Oppo marka telefonlar, Android işletim sistemini kullanarak size verimli bir kullanım yaşatır. Android uygulamaları kolayca açabilmenizi sağlayan bu ürünlerle gereksinimlerinizle uyumlu şekilde çeşitli uygulamaları kullanabilirsiniz. Güncelleme ve program yükleyip program silme gibi konularda kullanıcılarına hız kazandıran Oppo cep telefonu çeşitleri, zamanı daha verimli kullanabilmenize yardımcı olur. Aynı zamanda tasarımlarının şıklığı ile de ön plana çıkan telefonlar, estetik görünümleri ile size zarif bir şekilde destek sağlar. Telefonların sahip olduğu kasalar, sağlam yapıları ile darbelere ve çizilme sorununa karşı koruma sağlamayı başarır. Oldukça ince şekilde dizayn edilen akıllı telefonlar geliştiren Oppo, az alan kaplayan ürünleri ile size keyifli bir kullanım yaşatır. Öte yandan ağırlık seviyelerinin az olmasından yararlanarak da bu telefonları rahatça kullanabilirsiniz. Tasarımlarında şık detaylara yer veren cep telefonu modelleri, gövdelerinde yer alan pratik tuşlarla size hız kazandırmayı başarır. Bu tuşlar aracılığıyla ses seviyesini ve ekran kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz. Ergonomik tuşlarıyla işlevsellik yaratan bu telefonlara tek hamlede çeşitli komutları gönderebilirsiniz.

Hassas Kullanım Olanağı Sunan Dokunmatik Ekran Özelliği

Oppo’nun ürettiği cep telefonlarında kullanılan dokunmatik ekran teknolojisinden faydalanarak hassas bir şekilde ürününüzün özelliklerini kullanabilirsiniz. Parmak hareketlerini kolayca tespit etmeyi başaran yüzeyleri ile dikkat çeken bu ürünler, komutlarınızı anında algılayarak size zaman kazandırır. Ekranlarının ince ve korunaklı şekilde üretilmiş olmasından yararlanarak Oppo cep telefonu modelleri ile keyifli bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Ekranının üst kısmında ön kamera bölümüne yer veren telefonlarla özçekim yapabilmeniz mümkün hale gelir. Bu ürünleri kullanarak aynı zamanda görüntülü görüşmeleri de rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Ön kamerası ile fotoğraf ve video çekimi yapabileceğiniz akıllı cep telefonları üreten Oppo, anları kayıt altına alarak ölümsüz anılara dönüştürebilmenize yardım eder. Ekranlarını kilitlenebilen bu cep telefonları sayesinde üçüncü şahısların ürününüze erişmesini engelleyebilirsiniz. Ekran kilidi ve ekran şifresi gibi özellikler sayesinde son derece emniyetli bir kullanım deneyimi elde ederek telefonunuzu yönetebilirsiniz. Gün ışığında da rahatça kullanabileceğiniz Oppo telefonlar, parlamaya karşı dayanıklılık gösteren ekran teknolojileri sayesinde size keyifli bir kullanım yaşatır. Aynı zamanda otomatik ekran parlaklığı özelliğini de kullanımınıza sunan bu telefonlarla ürününüzün ekran parlaklığının ortamdaki ışık miktarına göre ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece, her an görüntüleri net olarak izleyip enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz.

Çift Kameralı Akıllı Cep Telefonlarıyla Kaliteli Çekimler Yapın

Yüksek çözünürlüklü kameraları ile kullanıcılarını memnun eden Oppo cep telefonu modelleri ile kaliteli videolar ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Gezdiğiniz yerleri ve katıldığınız etkinlikleri kaydederek anılarınızı ölümsüzleştirebilmek için bu telefonların kameralarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda gece saatlerinde çekim yapmak istediğinizde de size kolaylık sağlayan bu telefonlar, flaş ışığı desteği sunarak ortamı aydınlatır. Flaş desteğini el feneri olarak kullanıp karanlık alanlarda yolunuzu kolayca bulabilirsiniz. Sahne modlarını da seçiminize sunan kameralar, gece çekimi için ideal olan modlara ek olarak aydınlık alanlar için ve kapalı alanlar için uygun olan birçok alternatifi size sağlar. Kameraların yakınlaştırma özelliği de size daha kaliteli çekimler yapabilmeniz için destek olur. 2 kat ve 4 kat yakınlaştırma yapabilen kameralar dışında 8 kat ve 16 kat yakınlaştırma desteği sunarak uzak nesneleri daha net kaydedebilmenizi sağlayan kameralar de vardır. Çekim sonrasında görüntüleri düzenleyebilmenize olanak tanıyan Oppo cep telefonları, kesme ve yazı yazma gibi özellikleri kullanımınıza sunar. Akıllı cep telefonunuzla videoların ve fotoğrafların renk ayarları ile oynayabilir, çeşitli filtreleri kullanarak yaratıcı görüntüler elde edebilirsiniz. Bluetooth özelliği ile kablosuz şekilde bağlantı kurabilmenize imkân sağlayan bu telefonları kullanarak fotoğraflarınızı ve videolarınızı diğer telefonlara aktarabilirsiniz.

Yüksek Depolama Kapasitesi Taşıyan Akıllı Cep Telefonları

Depolama alanı bakımından 64 GB, 128 GB gibi alternatif seçenekler sunan Oppo cep telefonları ile verilerinizi güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca, ekstra hafıza alanı elde edebilmek için harici depolama kartı kullanarak da bu cep telefonlarını çalıştırabilirsiniz. Böylece, yaptığınız çekimleri ve kullandığınız çeşitli uygulamalara dair verileri kolayca depolayarak telefonunuzu daha işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Telefonunuzda saklayacağınız oyunlarla boş vakitlerinizi eğlenceli bir şekilde geçirerek eğlenebilirsiniz. Çevrimiçi oyunları mobil şekilde deneyimleyebilmenize olanak tanıyan Oppo cep telefonu çeşitleri, seyahatlerinizde vakti keyifli bir şekilde geçirebilmenize yardımcı olur. Pil performansı ile de dikkat çeken bu ürünler, saatler boyunca kesintisiz olarak oyunları deneyimleyebilmenizi sağlar. Isınmayan modern pil teknolojilerini kullanan Oppo telefonlarla güvenli bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Bu telefonların kısa bir sürede şarj olan bataryaları sayesinde zaman yönetimi konusunda avantaj kazanabilirsiniz. Uzun şarj kablolarına sahip olan telefonlarla batarya dolumu işlemlerini gerçekleştirirken ürününüzü rahatça hareket ettirerek kullanmaya da devam edebilirsiniz. Akıllı cep telefonlarından tam performansla yararlanabilmenizi sağlayan bataryaların seviyesini öğrenebilmek için ürününüzün ekranındaki pil göstergesini takip edebilirsiniz. Şarj işlemleri başladığında bunu sesli ve görsel olarak size bildiren telefonlar aynı zamanda batarya dolumu gerçekleşince de sizi bilgilendirir.

Yüksek Desibelli Sesleri Net Olarak Aktaran Hoparlörler

Sahip oldukları hoparlörle dikkat çekmeyi başaran Oppo cep telefonu modelleri, yüksek ses kalitesi elde edebilmeniz için size gerekli desteği sunar. Bu telefonların sesleri yüksek desibelli şekilde size ulaştırabilmesi sayesinde müzik eserlerini ve videoları son derece keyifli bir şekilde ürününüzden açabilirsiniz. Anlık olarak ses kontrolü yapabilmenizi sağlayan telefonlar sayesinde ses şiddetini ihtiyaçlarınıza uygun şekilde değiştirebilirsiniz. Toplu taşımada yolculuk ederken ve kalabalık ortamlarda bulunurken çevrenizdeki kişileri rahatsız etmemek için telefonunuzun kulaklık girişini kullanabilirsiniz. Böylece, sesleri kulaklık üzerinden alarak çevreye gürültü yayılmasının önüne geçebilirsiniz. Kulaklık aracılığıyla telefon görüşmesi yapabilmenize de izin veren Oppo telefonlar, sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmeniz için idealdir. Görüşmelerinizi hoparlör desteği ile gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan telefonlarla sesleri ortamdaki tüm kişilerin duymasını sağlayabilirsiniz. Mikrofon bölümü sayesinde sizin sesinizi karşı tarafa son derece kaliteli şekilde ulaştıran Oppo marka akıllı cep telefonları ile son derece konforlu ve verimli bir iletişim deneyimi elde edebilirsiniz. Geniş rehber alanına sahip olan telefonlar, yüzlerce numarayı ürününüzün hafızasında tutarak gerekli aramaları kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar. Rehberdeki isimlere özel olarak melodi ataması yapıp sizi arayan kişiyi çalan melodiden hemen anlayabilirsiniz. Benzer şekilde, fotoğraf ataması yaparak da arayanı anında öğrenebilirsiniz. Telefon rehberinizdeki kişilere ait özel bilgileri ürününüze ekleyerek işlerinizle ilgili görüşmelerde konfor kazanabilirsiniz.

Ekran Boyutu Değişiklik Gösteren Pratik ve Hızlı Telefonlar

Farklı ekran boyutlarına sahip olan çok sayıda telefon modeli geliştiren Oppo ile ihtiyaçlarınız için uygun olan ürünlere kolayca erişebilirsiniz. Bu telefonlar arasında dar hatlara sahip olan küçük modeller de bulunur. Küçük ölçülerde üretildikleri için son derece az yer kaplayan bu telefonları cebinizde ve çantanızda rahatlıkla taşıyarak alan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda geniş ekranları ile oyun oynamayı ve video izlemeyi daha keyifli hale getiren telefonlar da Oppo’nun ürün seçkisinde yer alır. Büyük ekran özelliği, sayıları ve yazıları okumakta zorluk çeken kullanıcılar için de ideal bir destek sağlar. Aynı zamanda işlemcileri ile kullanıcıları için ekstra hız yaratan bu telefonlar, çeşitli özellikleri en verimli şekilde kullanabilmeniz için geliştirilmiştir. Gelişmiş teknoloji ürünü işlemcileri ile dikkat çeken Oppo telefonlar, oyunları ve uygulamaları çalıştırırken donma ve takılma gibi sorunları engelleyerek size problemsiz bir kullanım yaşatır. Tek çekirdekli modellerin yanı sıra çift çekirdekli telefonlar da Oppo’nun tasarladığı ürünler arasında yer alır. Kullanıcılarına hatırlatıcı desteği ile de yardımcı olan telefonlar sayesinde çeşitli bilgilere hızla erişebilirsiniz. Katılmak istediğiniz etkinliklerin saatlerini öğrenmek ya da özel günlere dair aldığınız notları yeniden görmek için telefonunuzun hatırlatıcı özelliğinden yararlanabilirsiniz. Benzer şekilde, not defteri özelliği de telefonunuzu daha rahat kullanabilmenize yardımcı olur. Not defterine alacağınız notlarla verilerinizi kolayca görebilirsiniz.

Ekranı Döndürülebilir Olan Cep Telefonlarıyla Fonksiyonellik Elde Edin

Farklı açılardan video izleyip oyun oynayabilmeniz için tasarlanmış olan Oppo cep telefonu modelleri sayesinde alternatifli bir kullanıma erişebilirsiniz. Bu ürünlerin ekranlarının kolayca döndürülebilir olması, telefonunuzu yatay ya da dikey şekilde tutarak video izleyebilmenize imkân tanır. Benzer şekilde, dikey ya da yatay olarak video ve fotoğraf çekimi yapabilmek için de telefonunuzu sunduğu esnek kullanım olanağını değerlendirebilirsiniz. HD ekran ve Full HD ekran özellikleri ile size görüntüleri net bir şekilde alabilmeniz için yardımcı olan akıllı telefonlar, seyahat halindeyken internette keyifli bir biçimde zaman geçirerek yolculuk edebilmenizi sağlar. Aynı zamanda Wi-Fi teknolojisine de sahip olan Oppo cep telefonları ile internette kablosuz olarak bağlanıp sosyal medyada zaman geçirebilirsiniz. Kablosuz internet desteğine kolayca erişebilmenizi sağlayan Wi-Fi özelliği, mobil veri tüketimi yapmanızı da önler. İnternet üzerinden edindiğiniz verileri telefonunuzun Micro SD kartında saklayabilirsiniz. Micro SD kart yuvası özelliği yardımıyla kayıtlı verilerinizi bilgisayarınıza aktarmak için bu yuvada yer alan kartı kolayca çıkarabilirsiniz. Toplamda ikiden fazla kamerası bulunan Oppo telefonlarla kaydettiğiniz görüntüleri aktarırken de Micro SD kartınızdan yararlanabilirsiniz. Gelişmiş kamera teknolojilerini kullanan akıllı cep telefonları sayesinde farklı noktalarda çekim yaparken kameranızın sunduğu gelişmiş özellikleri kullanabilirsiniz.

Görsel Akıcılığı Artıran Yüksek Görüntü Yenileme Hızı

Yüksek hızla görüntüleri yenileyen Oppo cep telefonları, görsel akıcılığı koruyarak size zevkli bir kullanım yaşatır. Video ve film izlerken ya da oyun oynarken telefonunuzun ekranının size daha net görüntüler sunması için Oppo’nun tasarladığı modelleri tercih edebilirsiniz. Animasyonları çalıştırırken daha keyifli bir deneyim elde edebilmeniz için de ideal olan yüksek görüntü yenileme hızı özelliği, görüntülerdeki detayları daha kolay şekilde yakalayabilmenize olanak tanır. Kullanıcılarına göz koruması teknolojisi ile de yardımcı olan Oppo telefonlar, gözlerinizin yorulmasını önlemeye yardım eder. Işıkları dengeli bir şekilde yayan ve göz hassasiyetine uygun şekilde sunan ekranları ile dikkat çeken bu telefonlar sayesinde karanlık ortamlarda da rahat bir kullanım yaşayabilirsiniz. Ekranları ve gövdeleri parmak izi oluşumunu önlemeye yardım edecek şekilde tasarlandığı için Oppo akıllı cep telefonları ile şık bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Lekelenmeleri önlemeye yardım eden bu özellik telefonunuzun daha temiz kalmasına yardım eder. Enerji verimliliği yönünden de kullanıcılarından tam not alan bu telefonları tercih ederek pilinizi tasarruflu şekilde değerlendirebilirsiniz. Telefonunuzun bataryası zayıfladığında tasarruf moduna geçiş yapan telefonlarla enerjiyi daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz. Gece saatlerinde yatmadan önce telefonunuzun alarmını kurarak hayatınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Bu sayede, işe ya da okula gitmeden önce uygun bir saatte uyanarak o gün için gerekli olan hazırlıklarınızı rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oppo Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

28 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu
Cep Telefonu
Android Telefonlar
Android Telefonlar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Dahili Hafıza
Toplam 24 / 28 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?