Şıklığı ve işlevsel kullanımı ile kadınlar için vazgeçilmez bir aksesuar olan çantalar, farklı modeller ile kullanıcıya sunulur. Kıyafet ve ayakkabı ile kombine edilen çantalar kullanılacağı ortam göre de farklı tasarımlara ve ebatlara sahiptir. Gece hayatında kullanıma uygun tasarlanan portföy çanta, el çantası ve günlük yaşamda kullanıma uygun çapraz askılı çanta ve omuz çantası gibi türlere sahip olan çantaları kadın giyim ve aksesuarları üreten markalardan temin edebilirsiniz.

Pierre Cardin Çanta

1950’li yıllarda Fransa’da kurulan Pierre Cardin, tasarladığı kadın ve erkek giyim ürünleri ile modaya yön verir. Özellikle erkek ve kadın ürünlerinde günün trendlerine kaliteli bir stil ile yön veren marka, farklı zevklere hitap eden kadın çantalarını kullanıcılarına sunar. Pierre Cardin bayan çantaları arasında omuz çantaları, çapraz çantalar, seyahat çantaları, sırt çantası ve portföy çanta gibi farklı türlerde birçok ürün yer alır. Deri ve çeşitli malzemelerden üretilen çantalar dış desenleri ve kullanıma uygun sezonları ile farklılık gösterir. İş yaşamından günlük yaşama kadar çeşitli ortamlarda kullanım için tasarlanan çantalar özellikle kibar hatları ile markanın kimliğini yansıtır. Pierre Cardin bayan çantaları arasında kullanışlı ürünler de yer alır. Ebatları ve işlevsel cepleri ile farklı kullanıcıların ihtiyaçlarına hitap eden çanta modellerini inceleyebilirsiniz.

Pierre Cardin Kadın Çanta Modelleri

Pierre Cardin bayan çantaları arasında farklı ortamlarda kullanılan çanta modelleri bulunur. Markanın birbirinden farklı ürünleri arasında renkleri, tasarımları, süslemeler ve işlevsel cepleri ile farklılık gösteren çanta çeşitleri öğrenci, ev kadını, iş kadını gibi farklı çantalara ihtiyaç duyan kadınlara hitap eder. Zincir detaylı, püskülü, tek cepli ya da birden fazla bölmesi olan ürünler modaya uygun tasarımları ile dikkat çeker. Özellikle günlük çantalar arasında suni deriden üretilen sade tasarıma sahip modeller farklı zevklere ve yaşlara sahip kadınlar tarafından tercih edilebilir. Omuz çantaları arasında ise garni deriden üretilen, metal ayrıntılara sahip ürünler bulunur. Ebatları ile özellikle iş yaşamında oldukça kullanışlı bir tasarıma sahip omuz çantaları farklı renk seçenekleri ile kadınlara sunulur. Pierre Cardin el çantalarında ise oldukça şık modeller öne çıkar. Elde tutmak için kısa askısı ve omuzda taşımak için uzun askısı bulunan modeller gece yaşamında, resmi davetlerde ve özel ortamlarda ideal bir kullanım sunar. Pierre Cardin çanta modelleri arasında yer alan sırt çantaları ise sade dış yüzeyleri ile farklı yaş gruplarına hitap eder. Ebatları ve önden fermuarlı geniş cep bölümü ile işlevsel bir kullanım sunan sırt çantaları bej, kum rengi, kahverengi gibi renk seçeneklerine sahiptir.

Pierre Cardin Kadın Çanta Fiyatları

Pierre Cardin bayan çantalar arasında farklı fiyat aralıkları ile satılan ürünler bulunur. Özellikle kullanılacak ortama göre modeli değişiklik gösteren kadın çantalarının fiyatları da değişir. Çift gözlü, suni deriden üretilen ve zarif hatları ile dikkat çeken ürünler değişen fiyatları ile farklı bütçelere uygundur. Olgun kadınlara hitap eden ve iş yaşamında kullanılabilen çift gözlü suni deri modellerin fiyatlarını inceleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Gece hayatına uygun, şık modeller ise günlük çantalar ile yakın fiyatlara sahiptir. Portföy çantalarda ise hem elde hem de omuzda taşınan işlevsel çantaları tercih edebilirsiniz. Günlük yaşamda kullanıma uygun çantalar arasında bulunan suni deri ürünler fiyatları ile dikkat çeker. Orta boy ebatlara ve işlevsel ceplere sahip olan çantaların dış tasarımları değişse de fiyatları ile birbirine yakındır. Gençlere hitap eden çapraz çanta modelleri ise omuz çantaları ile benzer fiyat aralıklarında yer almakta.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pierre Cardin Kadın Çanta Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Kadın
Kadın
Çanta
Çanta
Sırt Çantası
Sırt Çantası
Omuz Çantası
Omuz Çantası
Çapraz Çanta
Çapraz Çanta
Cüzdan
Cüzdan
Abiye Çanta
Abiye Çanta
Portföy Çanta
Portföy Çanta
Bel Çantası
Bel Çantası
Seyahat Çantası
Seyahat Çantası
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Renk