Qcy markası birbirinden şık, işlevsel ve pratik kullanımlarıyla ön plana çıkan Bluetooth kulaklık modelleri ile dikkatleri çekiyor. Markanın günlük ya da sportif kullanımlar için özel olarak tasarlanmış çeşitli renk ve özelliklerde birçok Bluetooth kulaklık modeli bulunuyor. En yüksek kullanıcı deneyimini sağlamayı amaçlayan Qcy Bluetooth kulaklıkları, en gelişmiş teknolojik özelliklere ve standartlara uygun olarak üretiliyor.

Bluetooth Kulaklık Nedir?

Akıllı telefon, tablet, bilgisayar, akıllı televizyon gibi birçok cihaz ile Bluetooth teknolojisi üzerinden veri ve ses alabilen Bluetooth kulaklıklar, telefon görüşmeleri ve müzik dinleme gibi faaliyetleri oldukça konforlu bir hale getiriyor. Normal kulaklık kullanırken yaşanan kablo karmaşasını ortadan kaldıran Bluetooth kulaklıklar; oldukça rahat, pratik ve işlevsel bir ses deneyimi yaşatıyor. Günlük kullanımlar ya da sportif faaliyetler için özel olarak üretilen Qcy Bluetooth kulaklık modelleri; birbirinden zarif tasarımları, hafiflikleri, çeşitli renk seçenekleri ve işlevsel kullanımları ile dikkat çekiyor.

Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan Bluetooth kulaklıkların çalışabilmeleri için akıllı telefon, tablet, akıllı televizyon ya da bilgisayar gibi Bluetooth desteği olan cihazlara tanıtılmaları gerekiyor. Bu tanıtma işlemi, bağlanacak cihazın menüsü ve Bluetooth kulaklığın üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile kolayca yapılabiliyor. En yeni ve en gelişmiş Bluetooth sistemlerinden biri olan Bluetooth 4.1 teknolojisini kullanan Qcy'nin kulaklıklarını sadece bir sefer bağlanacak cihaza tanıtmak yeterli oluyor. Bağlantı kurulan cihaz çekim mesafesinin dışına çıksa bile çekim mesafesine girer girmez Qcy Bluetooth kulaklık otomatik olarak bağlantı kurarak, müzik ya da telefon görüşmelerinizin kaldığınız yerden devam etmesine imkân sağlıyor.

Bluetooth Kulaklık Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Gelişmiş teknolojilerle üretilen ve gittikçe daha da popüler hale gelmeye başlayan Bluetooth kulaklıkların; telefona dokunmadan telefon görüşmeleri yapabilme, spor yaparken ya da hareket halindeyken müzik dinleyebilme ve kulaklıkla televizyon izleyebilme gibi birçok kullanım avantajları bulunuyor. Qcy'nin; kordonlu, kordonsuz, manyetik, mini, sportif, suya ve tere dayanıklı gibi oldukça zarif, hafif ve fonksiyonel birçok Bluetooth kulaklık modeli bulunuyor. Uzaktan kumanda özelliği bulunan Qcy Bluetooth kulaklık modellerinde, müzik parçaları telefona gerek kalmadan kulaklık üzerindeki düğmeler ile rahatlıkla değiştirilebiliyor. Qcy kulaklıkların çeşitli gürültü önleme sistemlerine sahip olan dahili mikrofonları ise en kaliteli ve kesintisiz telefon görüşmelerinin yapılmasına imkân sağlıyor.

Bluetooth Kulaklık Kaç Saatte Şarj Olur?

Bluetooth kulaklıkların şarj süreleri; kulaklıkta kullanılan pile, şarj cihazının özelliklerine ve kulaklık modellerine göre değişiyor. İleri bir teknoloji ile üretilen Qcy kulaklıkları; oldukça düşük şarj sürelerinin yanı sıra yüksek konuşma ve yüksek bekleme sürelerine sahip bulunuyor. Qcy'nin; kendi şarj standı ya da micro-USB kablo ile şarj olan, iki ya da tek kulaklığı bulunan ve çift ya da tek telefon destekli gibi çeşitli kullanımlara özel üretilen birçok gelişmiş Bluetooth kulaklık modeli bulunuyor.

Bluetooth Kulaklık Çekim Mesafeleri Nelerdir?

Kapalı alanlarda olduğu gibi açık alanlarda da oldukça etkili bir şekilde kullanılabilen Bluetooth kulaklıkların çekim mesafeleri, kulaklıkların modeline ve ortam şartlarına göre değişebiliyor. Bluetooth 4.1 teknolojisi ile bağlantıları oldukça kaliteli bir şekilde kuran Qcy Bluetooth kulaklıkları, yaklaşık 10 metreye kadar mesafede kesintisiz bir veri iletişimi gerçekleştiriyor. Kulağı hiç rahatsız etmeden oldukça iyi bir şekilde kavrayan Qcy Bluetooth kulaklıklarda; antrenman, yürüyüş ya da koşu yaparken kulaklığın kulaktan düşmesi gibi problemler yaşanmıyor.

Bluetooth Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bluetooth kulaklık alırken; günlük kullanım, sportif kullanım, telefon görüşmeleri ya da müzik dinleme gibi hangi kullanım türünün ağırlıkta olacağını ve kulaklığın günde kaç saat kullanılacağını belirlemek önem taşıyor. Qcy'nin suya ve tere karşı dayanıklı kulaklık modelleri; antrenman, yürüyüş, koşu ve diğer sportif faaliyetler esnasında oluşan su ve terden etkilenmeyerek kesintisiz olarak çalışmaya devam ediyor. Siz de Qcy'nin çeşitli kullanımlara özel olarak üretilen; zarif, pratik ve işlevsel Bluetooth kulaklıkları ile hemen tanışabilir ve oldukça keyifli bir ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Qcy Bluetooth Kulaklık Fiyatları

25 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 25 / 25 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?