ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung AR5400 AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU AR5400 2019 Serisi Duvar Tipi Inverter Klima

Samsung AR5400 AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU AR5400 2019 Serisi Duvar Tipi Inverter Klima

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
Samsung AR5400 AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU AR5400 2019 Serisi Duvar Tipi Inverter Klima

Samsung AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima, yaz ve kış mevsiminde yaşam alanlarınız için kalıcı iklimlendirme çözümleri sunar. Kış mevsiminde sıcağın, yaz mevsiminde serinliğin tadını çıkarmanızı sağlayan Samsung AR12RSFHCWK/SK split inverter klima, düşük ses profili sayesinde çalışırken varlığıyla sizi rahatsız etmez. Hızlı soğutma enerji tasarrufu ve akıllı çalışma özellikleri sayesinde konforlu ve ekonomik iklimlendirme çözümleri yaratır. Şık ve modern tasarımı sayesinde evinizin dekoruyla bütünleşir. 

Samsung AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Temel Özellikleri

 • Inverter teknolojisiyle üretilen Samsung AR12RSFHCWK/SK, geleneksel klimalardan farklı olarak daha az güç tüketimiyle daha konforlu iklimlendirme yapan kompresör çalışma sistemine sahiptir. Ortam ısısı arzu edilen sıcaklığa eriştiğinde oda sıcaklığı stabil bir konumda tutulur ve sıcaklık dalgalanmaları önlenmiş olur. A++ enerji sınıfı Dijital Inverter 8 kutuplu split klima, cihazınızı sık sık açıp kapatmanıza gerek kalmadan ideal ısı seviyesini korur ve dolayısıyla daha az enerji tüketimi sağlar.
 • Cihazınız hızlı soğutma moduna sahiptir. 30 dakika boyunca hızlı soğutma modunda çalışan kompresör, en yüksek fan hızı ile maksimum düzeyde çalışarak klimanın ortamı çok süratli bir biçimde soğutmasına olanak tanır. Dijital Inverter 8 Kutup fonksiyonu, başlatıldığında maksimum Hz'e en hızlı biçimde ulaşmasına yardımcı olur. 
 • Samsung AR12RSFHCWK/SK'nın sahip olduğu bakım filtresi, hem evinizin havasını hem de klima ünitesinin iç bölmelerini temiz tutar. Havada serbest halde dolaşan tozları yakalar ve sık gözenekli filtre örgüsünden geçen bakterileri, virüsleri ve alarjiye neden olan alerjenleri %99 oranında etkisiz hâle getirir. Böylece derin ve temiz bir nefes almanızı sağlar. Ayrıca klimanız kapandığında otomatik temizleme işlevi devreye girer ve bir fan otomatik olarak sistem tarafından çalıştırılarak eşanjöre birikmiş olan nemi ve tozu izole eder. 
 • Klimanızın sahip olduğu aşamalı soğutma modu, önce hızlı soğutma moduna geçerek havayı hızla soğutur ardından arzu edilen sıcaklığı korumak üzere otomatik olarak konforlu soğutma moduna geçer. Böylece sürekli klima ayarı değişikliği yapmanız gerek kalmaz. Dengeli performans sağlayan Triple Protector Plus teknolojisi ile donatılan klimanız en zorlu hava koşullarında bile performansından ödün vermeden çalışır. Bu sistem aynı zamanda harici bir gerilim sabitleyici unsuru olmadan aşırı yüklenmeyi önler bir anti korozif kaplama ile üretilmiştir ve yüksek dereceli ısılara karşı son derece dayanıklıdır. 
 • Samsung AR12RSFHCWK/SK'da bulunan iyi uyku modu özelliği, gece uykusu için size en ideal ortamı sunar. Sıcaklık kontrolü fonksiyonu sayesinde rahat etmenize, derin bir uykuya kolayca dalmanıza ve ertesi gün dinlenmiş ve yenilenmiş olarak uyanmanıza yardımcı olur. Otomatik değişim özelliği, ortam sıcaklığını ayarlanan değerde stabil bir biçimde tutmak için gerekli olan çalışma modunu otomatik olarak seçer her zaman konforlu bir iklimlendirme oluşturur. 
 • 11942‎ BTU soğutma kapasitesi ve 12000 BTU ısıtma kapasitesine sahip olan cihaz, maksimum 30 m2'lik bir alanda etkili ısıtma ve soğutma yapabilir. Yalnızca 42 dB ses üreten klima, sessiz sedasız çalışarak varlığını bile hissettirmez. 

Öne Çıkan Teknik Yapı

 • Klima Türü: Duvar Tipi (split)
 • Inverter: Var
 • BTU (Soğutma Kapasitesi): 11942‎
 • BTU (Isıtma Kapasitesi): 12000
 • Enerji Sınıfı: A++

Kutu İçeriği

Ürünün kutu içeriğinde Samsung AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klimanın yanı sıra cihazı nasıl kullanacağınıza dair yönergeleri bulabileceğiniz kullanma kılavuzu ve garanti belgesi yer alır. 

Kullanım Önerileri

Mükemmel özelliklerle donatılan Samsung AR12RSFHCWK/SK A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter klimanızı monte ettirirken öncelikle arıza veya bakım durumlarında kolayca ulaşılabilecek yerlere monte edilemesini sağlamanız yerinde olacaktır. Bunun dışında klima doğrudan üzerinize üfleyerek çalışmamalı, yaz aylarında tavana doğru, kış aylarında ise yere doğru üfleyerek çalışmalıdır. Ayrıca üfleme hızını gereksiz miktarda yükseltmemeye özen göstermeniz gerekir. Klima bu şekilde kullanıldığında doğrudan bir hava akımına maruz kalmazsınız ve olası hastalıkların önüne geçmiş olursunuz. Nem oranının yüksek olduğu günlerde klimanızı nem alma modunda çalıştırmanız yerinde olacaktır. 


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön