Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung Powerbot R7040 Robot Vacuum

Samsung Powerbot R7040 Robot Vacuum

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160033
Samsung Powerbot R7040 Robot Vacuum

 
Ürün Özellikleri:
  • Güçlü em:.me en iyi temizleme sonuçları sağlar.
  • En uygun temizleme yolunu yaratır ve engellerden kaçınır. Kapsama haritası, POWERbot'un temizlendiği yerde uygulama üzerinde gösterilir.
  • Akıllı telefonunuzla robot vakumunuzu uzaktan kontrol edin veya Alexa ile ses kontrolü yapın.

POWERbot R7040 Robot Vakum

Samsung POWERbot R7040 robotik vakumun sizin için vakumlama işlemini yapmasına izin vererek zaman ve gayretten tasarruf edin. Güçlü em:.me en iyi temizleme sonuçları sağlar. Kapsama haritası, nerede temizlendiğini gösterirken, temizlik kapsamını eviniz rahatça gezinirken en üst düzeye çıkarır ve engelleri önler. Wi-Fi Connectivity, akıllı telefonunuzdan ve Echo'dan POWERbot'unuzu kontrol etmenizi sağlar. Edge Clean Master teknolojisi, duvarın köşelerinde ve kenarlarında sıkışmış pislikleri yakalamak için uzanan yenilikçi bir kaputa sahiptir.

 
 
 
 

20x Daha Güçlü Em:.me

Güçlü emiş, bir önceki modele kıyasla 20x daha fazla em:.me gücü ile en iyi temizleme sonuçlarını sunar.

Vizyoner Haritalama Plus ve FullView Sensör 2.0

Bütünleşik dijital kamera ve dokuz ayrı akıllı sensör, evinizin ve çevrenin düzenini tarayarak en uygun temizleme yolunu yaratmanıza yardımcı olur. Katta olan mobilyalar veya nesneler hakkında endişelenmeniz gerekmeyecek. Basitçe açın ve işinizi sizin yerinize yapsın.

Wi-Fi Bağlantısı

Smart Home veya Smart Things App veya Alexa ile sesli kontrol yoluyla akıllı telefonunuzla robot vakumunuzu uzaktan kontrol edin.

 
 
 
 
 

Edge Clean Master

Bu teknoloji, duvarın köşelerinde ve kenarlarında sıkışmış pislikleri yakalamak için uzanan yenilikçi bir kaputa sahiptir.

CycloneForce Teknolojisi

Daha az tıkanma ile tutarlı bir güç elde edin. Güçlü santrifüj kuvvetleri uzun ömürlü emiş gücünü korumak için pisliği ve kirleri bir dış bölmeye ayırır.

EasyPass Tekerlekler

Büyük tekerlekler engeller üzerinde sorunsuz hareket eder, sert zeminlerden halıya kolaylıkla geçiş yapar ve üzerinde bulunduğu yüzey için doğru tipte bir temizleme eylemi sağlar.

Geniş Fırça

Bu geniş motorlu fırça, POWERbot'un daha az hareketle daha büyük alanları temizlemesine olanak tanır. Güçlü dönme hareketi, sıkışan kir parçalarının gevşetilmesine yardımcı olurken, tüm fırça boyunca em:.me, ucun sonuna kadar toparlanmasını sağlar.

 
 
 
 
 

Akıllı Güç Kontrol

Em:.me gücünü optimize etmek için yüzey türlerini otomatik olarak algılar. Ahşaptan halı zemine ve her ne olursa olsun, POWERbot en iyi temizliği sağlamak için yüzey türünü algılar.

Yeniden şarj edin ve devam ettirin

Pil zayıfladığında kendisini şarj etmek için otomatik olarak yerleştirme istasyonuna geçer. Tamamen şarj olduktan sonra son konumuna geri döner ve temizlemeye devam eder.

Program

Kendi temizleme zamanınızı programlayın. Uzakta olduğunuzda veya evde otomatik temizleme için yalnızca bir zaman ayarlayın.

Yıkanabilir Filtre

Yıkanabilir filtre, kolay ve düşük maliyetli bir bakım için yapılır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön