ARA
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung RF50K5920SL/TR 540 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RF50K5920SL/TR 540 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Samsung RF50K5920SL/TR A+ 540 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Samsung'un devrim niteliğindeki Üçlü Soğutma teknolojisi ile geliştirilen  Samsung RF50K5920SL/TR A+ 540 Lt Kapasiteli NoFrost Gardırop Tipi Buzdolabı, bölmeler arasında en ideal nem dengesini sağlarken koku geçişini önleyerek besinlerin gerçek tadını koruma altına alır. Sıcaklığı her üç bölme için de ayrı ayrı kontrol eden ve en uygun hale getiren bu gelişmiş teknoloji sayesinde her besin grubu için en ideal saklama koşullarını yaratabilir, çok daha sağlıklı yiyecekler tüketme şansı bulabilirsiniz. 

Son Derece Şık ve Kullanışlı Buzdolabı Tasarımı

  • Geleneksel buzdolabı modellerinden çok daha geniş bir saklama alanına sahip olan Samsung RF50K5920SL/TR A+ 540 Lt Kapasiteli NoFrost Gardırop Tipi Buzdolabı, tüm besin grupları için ideal ortamı yaratır. Dört farklı sıcaklık seviyesinde ayarlanabilen CoolSelect Plus bölmesi, ortam sıcaklığını saklamak istediğiniz besin çeşidine göre değiştirme şansı verir. Tek bir dokunuşla standart biz buzdolabı bölmesinden dondurucuya dönüşebilen CoolSelect Plus ile her şeyi mümkün olan en taze halinde saklayabilirsiniz. 
  • Et ve balık gibi besinlerin saklanması için en uygun ortam sıcaklığını yaratan Fresh Zone rafı, kolay bozulabilen bu tür yiyeceklerin çok daha lezzetli ve taze şekilde korunmasını sağlar. 
  • T tipi tasarım özelliklerine sahip olan Samsung RF50K5920SL/TR NoFrost Gardırop Tipi Buzdolabı, büyük boyuttaki yiyecek ve içecekleri kolayca yerleştirmenizi ve her köşeye son derece kolay şekilde ulaşmanızı sağlar. Oldukça geniş açılabilen 4 adet kapı sayesinde buzdolabının içini rahatlıkla görebilir, sayısız ürünü kolayca yerleştirebilirsiniz.
  • Üçlü soğutma sistemi ile 3 ayrı bölmeyi bağımsız şekilde soğutan Samsung buzdolabı, yiyecek grupları arasındaki hava geçişini önler ve besinleri her zamankinden daha lezzetli şekilde saklama imkânı verir.
  • 8 adet kapı cebi, 3 adet meyve ve sebze çekmecesi ve 4 adet raf ile oldukça geniş ve düzenli saklama alanı yaratan iç tasarımı, saklamak istediğiniz her şeyi kolayca sığdırabilme şansı yaratır. 
  • Hızlı soğutma ve hızlı dondurma gibi özelliklerle geliştirilen Samsung RF50K5920SL/TR NoFrost Gardırop Tipi Buzdolabı, geleneksel modellerden çok daha konforlu kullanım seçenekleri sunar. Sıcak yaz aylarında içeceklerinizi en hızlı şekilde soğutabilir, çok kısa sürede buz küpleri yapabilirsiniz. 
  • Güçlü ve sessiz performans özelliklerine ek olarak son derece estetik bir cihaz tasarımına sahip olan Samsung buzdolabı, bulunduğu ortama modern bir şıklık katar. 
  • LED aydınlatma sistemleri sıradan ampullere göre çok daha az ısınır ve daha tasarruflu tüketim imkânı yaratır. Bu özelliklerin yanı sıra oldukça parlak ve ince bir ışık görünümü veren aydınlatma sistemleri ile her köşeyi en iyi şekilde görüntüleyebilirsiniz. 

Güçlü ve Sessiz Performans Özellikleri

Ürün Tipi: Gardırop Tipi
Enerji Sınıfı: A+ 
Brüt Hacim: 540 Lt
Soğutucu Bölme Kapasitesi: 354 Lt
Dondurucu Bölme Kapasitesi: 150 Lt 
Ses Seviyesi: 41 dB
Ürün Boyutları (YxGxD): 186.2 x 79.5 x 74.5 cm

Türkiye'nin Güvenilir Teknoloji Markası 

1969 yılında kurulan ve kısa sürede Kore pazarının en büyük üreticisi haline gelen Samsung, dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Kaliteli materyal kullanımına büyük önem veren lider marka, dayanıklı cihaz tasarımları ile uzun yıllar boyu güvenli kullanım şansı yaratır. Gerek ürün kalitesi, gerekse profesyonel satış hizmeti ile kullanıcıların beğenisini toplayan lider teknoloji markası, Türkiye'nin en güvenilir markalarından biridir. 

Tüm İhtiyaçlarınızı Eksiksiz Karşılayın

Güçlü performans özelliklerine, konforlu kullanım seçeneklerine ve son derece estetik cihaz tasarımına sahip olan Samsung RF50K5920SL/TR A+ Enerji Sınıfı 540 Lt Kapasiteli NoFrost Gardrop Tipi Buzdolabı, tüm beklentileri en iyi şekilde karşılamayı başarır. Siz de her yönden gelişmiş bu model sayesinde üstün cihaz performansına sahip olabilir, mutfağınızda modern bir şıklığın keyfini sürebilirsiniz. 

 


Devrim niteliğinde üçlü soğutma Üçlü Soğutma Sistemi sıcaklığı bağımsız olarak kontrol eder ve en uygun hale getirir, nemi maksimize eder ve 3 bölmede kokuların birbirine karışmasını önler. Kusursuz bir şekilde tazeliği korur Gıdaları daha uzun süre taze tutmak için Precise Chef Cooling teknolojisi değişiklikleri algılayarak ve ardından kompresör çalışmasını kontrol ederek sıcaklık dalgalanmalarını sadece ± 0,5 °C* aralığında minimize eder. Talep üzerine daha fazla alan CoolSelect Plus bölgesi en yüksek gıda saklama esnekliğini sunarak her şeyin taze kalmasını sağlar. Dört farklı sıcaklık ayarı kullanılarak tek bir dokunuşla bölme buzdolabından dondurucuya kolaylıkla dönüştürülebilir. Et ve balık için ideal soğukluk Fresh Zone et ve balığın saklanması için ideal ortamı sağlayan akıllıca tasarlanmış bir raftır - gıdalarınızı optimum sıcaklıkta tutarak taze ve en iyi lezzette kalmalarını sağlar. Daha şık ve kullanışlı Üstün T-tipi tasarım her köşeyi en uygun şekilde kullanmanızı ve daha büyük yiyecek ve içecekleri çok daha kolay ve düzenli şekilde yerleştirmenizi ve bulmanızı sağlar. Modern tasarımı ayrıca modaya uygun şekilde havalı ve şık görünmektedir. Daha fazla gıdayı saklayın ve yerleştirin Geniş 500 litre kapasite buzdolabı ve dondurucuda daha fazla yiyecek içecek saklamanızı ve bunları düzenli bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlar. Geniş açılan 4 kapısıyla her şeyi bir bakışta çabucak görebilirsiniz. Teknik özellikler Ürün Tipi: Buzdolabı Enerji verimlilik sınıfı: A+ Soğutma Sistemi: No Frost Soğutucu Gazı: R600a Toplam hacim: 540 lt Ürün numarası: 1163743 Soğutma bölmesi Kapak bölümlerinin sayısı: 8 Soğutucu raf sayısı: 4 Raf malzemesi: Temperli Cam Ekipman Kapı sayısı: 2 İç aydınlatma: Evet Ürün belgeleri: Kullanım Kılavuzu, Garanti Belgesi Özel Nitelikler: Güçlü Soğutma Fonksiyonu, Sıc Kontrolü, Power Freeze Function, Freezer Star Rating, Kapı Alarmı, Gösterge ve Dış Denetim, Buz Mavisi LED gösterge, Çoklu Akış, Üçlü Soğutma Genel özellikleri Boyutlar (G/Y/D): 795 mm / 1862 mm / 745 mm Renk: Kolay Temizlenen Çelik Genişlik: 795 mm Yükseklik: 1862 mm Derinlik: 745 mm Üretici Garantisi: 2 Yıl Resmi Üretici Garantili Enerji tüketim bilgisi Üretici firma: SAMSUNG Enerji verimlilik sınıfı: A+ İklim sınıfı: N, SN, T, ST
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön