ARA
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung RT38K5100WW/TR 397 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung RT38K5100WW/TR 397 lt No-Frost Buzdolabı

Samsung
%6 indirim 5.150,00 TL 4.841,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483637/235604/22154
Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 lt No-Frost Buzdolabı

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Samsung RT38K5100WW/TR A+ 397 Lt No Frost Buzdolabı, ileri teknoloji ürünü özellikleriyle alıcıları için hayatı kolaylaştırmayı başarıyor. Twin Cooling Plus soğutucu ve dondurucu için gerçekleştirilen soğutma işlemini birbirinden ayrı tutarak her biri için özel soğutma yapıyor. Bu sayede soğutucudaki kokular dondurucuya ulaşmazken dondurucudaki kokular da soğutucuya ulaşmıyor. Donmuş ve soğutulmuş ürünlerin tadı korunarak daha lezzetli gıdalar yeme şansı elde ediliyor. Geleneksel üretim teknolojisine sahip buzdolapları, gıdaları %30 oranında nemlendirirken yenilikçi Twin Cooling Plus teknolojisiyle beraber bu oran %70'e ulaşıyor ve daha taze ürünler tüketebilmek olanak kazanıyor. Kapalı modu seçilerek en düşük enerji tüketimiyle dolabın kullanılabilmesi sağlanıyor. Hızlı bir şekilde donmuş ya da soğutulmuş yiyecek ve içecekler elde etmek isteyen alıcılar için uygun nitelikler taşıyor. Hızlı dondurma ve hızlı soğutma özellikleriyle soğuk havayı kuvvetli bir şekilde yayarak işlem uygulanan gıdanın dakikalar içerisinde istenen seviyeye ulaşması sağlanıyor.

Samsung Buzdolabı, No Frost soğutucusunun sunduğu avantajla dondurulan yiyeceklerin üzerinde karlanma oluşturmayarak daha sağlıklı bir donma işlemi sağlıyor. Digital Inverter desteğine sahip olan ürün, soğutma seviyesinin yoğunluğuna göre kompresörün çalışma sesi seviyesini düzenleyerek son derece sessiz bir şekilde işlemlerini gerçekleştiriyor. 7 ayrı seviyede çalışma yeteneği bulunan kompresör buzdolabının ömrünü uzatıyor. Verimli aydınlatma için tasarlanmış LED ışıklar dolabın içindeki her ürünün net ve parlak olarak görülebilmesini mümkün kılıyor. Çelik ayakları dolabın mutfaklarda zemine kolayca uyum sağlamasını ve sarsılma, devrilme gibi problemlere karşı ekstra güvenli koruma seviyesine ulaşmasını sağlıyor. Her iki kapısında da eğimli kapı kolu bulunan dolabı açarken zorlanma yaşanmıyor. Dolap kapılarının sıkı bir şekilde kapatılabilmesi için geliştirilmiş olan mıknatıslı kapanma özelliği ile beraber dolabı uygun şekilde kapatmak daha kolay bir hal alıyor.

Pratik Kullanım Alanları

  • Samsung No Frost Buzdolabı, soğutucu bölümünde bulunan Big Box adlı kutusuyla sebze, meyve ve paketlenmiş ürünler için ideal bir alan sunuyor.
  • Soğutucu bölümün üst kısmında yer alan plastik raf bölme balık ve et ürünlerinin pişirilmeye hazır halde bekletilebilmesi için uygun ortam koşullarında soğutma yapıyor.
  • 3 adet cam rafı ile geniş ve kullanışlı bir depolama alanı oluşturarak farklı kategorilere ait ürünler için farklı raflarda saklama işlemi gerçekleştirilebiliyor.
  • Soğutucu kısımda dahili olarak bulunan kontrol paneli aracılığıyla soğutma seviyesinde değişikliklere gidilebiliyor.

Samsung 397 Lt No Frost Buzdolabı, peynir ve tereyağı saklama kaplarıyla kapısının efektif olarak kullanılabilmesini sağlıyor. Dolabın soğutcu bölgesinin kapısında bulunan bir diğer kullanışlı alan olan yumurta kapları yardımıyla kırılmaya karşı hassas olan yumurtaların korunaklı bir şekilde saklanabilmesi mümkün hale geliyor. Benzer saklama alanları dondurucu bölümde de yer alıyor. İlk yardım müdahalelerinde gerekli olan buzların elde edilebilmesi için dondurucudaki buz kalıplarından yararlanılabiliyor. Metal kapı menteşeleri dolabın düşük bir güç harcanarak açılabilmesi için uygun koşulları yaratıyor.

Dikkat Çeken Teknik Özellikler

Ürün Tipi: Çift Kapılı 
Enerji Sınıfı: A+
Brüt Hacim: 397 Lt
Dondurucu Kısım Brüt Hacmi: 89 Lt 
Ses Seviyesi: 43 dB
Yıllık Enerji Tüketimi: 298 kWh
Ürün Boyutları (YxGxD): 178.5 cm x 67.5 cm x 71.5 cm

Akılcı Çözümler, Kullanışlı Ürünler

Seul'de 1938 yılında kurulmuş olan teknoloji devi Samsung, ergonomik tasarımlara sahip, kullanımı kolay ürünleriyle her yaştan tüketiciye ulaşıyor. Gelişmiş teknolojik özellikleri ürünlerine taşıyan firma hesaplı özellikleri bünyesinde barındıran beyaz eşyalarıyla enerji verimliliği oluşturuyor. Servis desteğiyle müşterileri için etkili bir hizmet sunarak takdir topluyor.

Performans gücü ve üretiminde gösterdiği yenilikçi çalışmalar ile adından söz ettiren Samsung, teknoloji alanında öne çıkan markalar arasında yerini alıyor. Çeşitli elektronik cihaz üretiminde günümüz ihtiyaçlarına yönelik üretim gerçekleştiren Samsung, beyaz eşya alanında da oldukça verimli çalışmalar gerçekleştiriyor. Yeni nesil teknolojiye uyumlu beyaz eşyalar arasında yer alan buzdolabı modelleri de dikkat çekiyor. Mutfağa uyumlu olmasının yanı sıra gıdaların uzun süreli koruma altında kalmasını isteyen kullanıcıların beklentilerine yanıt veren Samsung RT38K5100WW/TR buzdolabı, hedef kitlenin beğenisine sunuluyor. Teknik özellikleri ve sistemli bir şekilde çalışarak sergilediği performansı ile ön plana çıkan buzdolabı modeli, fiyat aralıkları ile de kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor.

Samsung RT38K5100WW/TR özellikleri ve uzun süreli etkin koruma gerçekleştirmesiyle kullanıcıların dikkatini çeken bir ürün oluyor. Buzdolabının her tarafına eşit miktarda dağılan nem oranı ile gıdaların uzun süre taze kalması sağlanıyor. Geleneksel modellerde bulunan %30 oranındaki nemlilik, Samsung marka buzdolabı modelinde %70 oranında bulunuyor. Bu sayede buzdolabı içerisinde saklanan yiyecek ve içecekler tazeliğini koruyor. Koruma için oldukça elverişli bir ortam yaratan ürün, yenilikçi buzdolabı anlayışına farklı bir boyut kazandırıyor. Böylece Samsung bozdolabı modeli içerisinde konulan malzemeler, kurumadan ve çok daha uzun süreli bir şekilde taze kalıyor. Hassas gıdalarda da üstün performans sergileyen ürün, etkin koruma gerçekleştiriyor. İkili soğutma sistemi, buzdolabı içerisinde meydana gelebilecek kokuların önüne, dondurucu ve buzdolabı kısımlarını ayrı ayrı soğutarak geçiyor. Bu sayede dondurulmuş yiyecekler, ilk andaki tadını ve orijinalliğini daha uzun süre koruyabiliyor.

Beş farklı dönüşüm modu olan Samsung buzdolabı, gıdaları saklama ve koruma konusunda üstün esneklik sağlıyor. Farklı ve beklenmedik sebeplerden dolayı veya özel durumlar için taze tutulmak istenen tün yiyecekler için dondurucu tek bir hamle ile buzdolabına dönüştürülebiliyor. Böylece yiyecek ve içecekleri saklamak için ekstra bir alan elde edilmiş oluyor. Bunun dışında özelliklere bağlı olarak enerji tasarrufu sağlanmak isteniyorsa, kapalı modunu aktif hale getirerek, dondurucu bölmesi tamamen kapatılabiliyor. Bu şekilde hem dondurucu yine buzdolabı görevinde kullanılabiliyor hem de enerji açısından tasarruf sağlanabiliyor.

Yiyecek ve içeceklerde buzlanma meydana getirmeden kaliteli bir şekilde dondurma işlemini gerçekleştiren Samsung marka buzdolabı, yiyecek ve içecekleri çok daha uzun süreli bir şekilde saklama konusunda yardımcı oluyor. Hızlı dondurma işlemi veya soğutma için güçlü bir şekilde havayı gıdalara iletiyor. Tek bir dokunuş sayesinde, güçlü soğutma (power cool) özelliği ile yiyecek ve içecekler hızlı bir şekilde soğutuluyor. Aynı zamanda bu özellik ile dondurma veya donmuş yiyecekleri katılaştırmak veya buz haline getirmek de oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Et ve et ürünlerini uzun süreli bir şekilde muhafaza etmek için ideal bir seçim olan Samsung RT38K5100WW/TR özellikleri ile alanında ön plana çıkan bir ürün oluyor.

Dijital Inverter teknolojisine sahip Samsung buzdolabı modeli, soğutma talebine karşılık olarak kompresör hızını 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlıyor. Bu şekilde daha az enerji tüketen buzdolabı, performansından ödün vermeden üst düzey konumda faaliyetine devam ediyor. 7 seviye arasında otomatik olarak ayarlama gerçekleştiren ürün, bu sayede çalışma sesini da minimum düzeye getiriyor ve uzun ömürlü performans için eskime ve yıpranma oranlarını düşürüyor. Bunlara ek olarak, 384 litre oranında depolama alanı bulunan Samsung buzdolabı, yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma sistemi ile geleneksel aydınlatma sistemlerine göre daha ince, daha şık ve daha tasarruflu çalışıyor. Üst ve yan taraflarında bulunan lambalar ile her köşe parlak bir şekilde aydınlanıyor ve daha etkin bir görünürlük sağlıyor. Ayrıca Samsung RT38K5100WW/TR fiyatı ile de hitap edilen kitleden geçer not alıyor.

Aydınlatma Var
Buz Matik Var
Derinlik (cm) 71.5
Dondurucu Bölme Kapasitesi (Lt) 89
Dondurucu Özelliği No Frost
Enerji Sınıfı A+
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 67.5
Hacim (L) 397
Hızlı Dondurma Var
Hızlı Soğutma Var
Kapı Açık Uyarısı Yok
Kontrol Paneli Mekanik
Kullanım Şekli Solo
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 43
Soğutucu Bölme Kapasitesi (Lt) 295
Su & Buz Pınarı Yok
Üretici Samsung
Ürün Tipi Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 298
Yükseklik (cm) 178.5
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu MTSAMRT38K5100WWTR
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Vestfrost VF 1268 300 lt Statik Buzdolabı
Dijitsu DBD200 TMF Statik Buzdolabı
Vestel 20263685 NF48001 Buzdolabı
Grundig GRNE 5051 A 455 lt (Net Hacim) Duo No Frost Buzdolabı
2.398,01 TL
%51
4.589,00 TL 2.249,00 TL
Sepette %6 indirimli fiyat
2.114,06 TL
%12
4.629,00 TL 4.095,00 TL
Sepette %10 indirimli fiyat
3.685,50 TL
%18
4.849,00 TL 3.998,01 TL
Satıcı
Hepsiburada
AKTEKİN ELEKTRONİK 9,3
Simport Vestel Yetkili Online Bayi 9,7
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(706)
(48)
(82)
(53)
Derinlik (cm) 57 55 70 70.5
Dondurucu Özelliği Statik Statik No Frost No Frost
Enerji Sınıfı F A+ A++ Yok
Genişlik (cm) 54 55 72 70
Hacim (L) 300 208 435 455
Kullanım Şekli Solo Solo Solo Solo
Ses Seviyesi (dB) 40 42 41 48
Ürün Tipi Çift Kapılı Tek Kapılı Çift Kapılı Çift Kapılı
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 230 216 310 300
Yükseklik (cm) 160 143 183 185
Başa dön