Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Samsung
Samsung WD10N644R2W/AH 10kg/6kg AddWash 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Samsung WD10N644R2W/AH 10kg/6kg AddWash 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/80813000

Samsung WD10N644R2W çamaşır makinesi, geniş kapasitesi ve AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi ile ön plana çıkıyor. 10 kg yıkama ve 6 kg kurutma kapasitelerine sahip Samsung WD10N644R2W 1400 devir kurutmalı çamaşır makinesi, Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi sayesinde güçlü bir temizlik sunuyor. Eko Temiz Kazan Teknolojisine sahip olan Samsung, çamaşır makinesinin kazanının kimyasal kullanılmadan temizlenmesini sağlıyor. Samsung WD10N644R2W, temizlik gerektiği an otomatik olarak kullanıcısına haber veriyor.

Teknoloji ile Gelen Ekstra Hijyen

Yenilikçi teknolojilerle donatılan Samsung WD10N644R2W, her detayı ile etkin temizlik ve ekstra hijyen sağlıyor.

 • AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi ile istenildiği zaman çamaşır eklenebiliyor.
 • Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi, düşük sıcaklıklarda etkin bir performans sergiliyor.
 • AirWash Hava ile Yıkama Teknolojisi, kıyafetlerinizin kokusunu gideriyor.
 • Bakteriler, hiçbir kimyasal kullanılmadan yok ediliyor.

Teknik Özellikler

 • Yıkama Kapasitesi: 10 kg
 • Kurutma Kapasitesi: 6 kg
 • Maksimum Devir Hızı: 1400
 • Panel Görünümü: LED
 • Program Sayısı: 14
 • Enerji Tüketimi (kWh/yıl): 234
 • Boyutu (mm): 600 x 850 x 600
 • Net Ağırlık (kg): 81

Geniş kapasitesi, LED paneli, sınıflı Samsung WD10N644R2W, sahip olduğu zengin program çeşitliliği ile tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Pamuklu, günlük yıkama, hassas, Eco temiz kazan, outdoor kıyafetler, durulamsıkma, süper eko yıkama, sentetik, yünlü, pamuklu kurutma, 15 dk hızlı yıkama ve 59 dk yıkama & kurutma programlarına sahip olan çamaşır makinesi, ön yıkama ve yoğun yıkama opsiyonlarıyla da etkili bir temizlik sunuyor. AddWash, Air Wash, Eco Bubble gibi sayısız teknolojiyle donatılan Samsung WD10N644R2W, Android ve iOS cihazlar için geliştirilen Q-rator Akıllı Denetim Sistemi sayesinde çamaşır makineniz üzerinde tam kontrol sağlamanıza olanak tanıyor.

Büyük Kolaylık Sağlayan Son Nesil Teknolojiler

Samsung WD10N644R2W, AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi sayesinde yıkama işlemi başladıktan sonra bile çamaşır eklemenize olanak tanıyor. Yalnızca çamaşır değil; deterjan ve yumuşatıcı da ekleme imkânı veren bu teknoloji, gözden kaçmış kıyafetlerin yıkanmasını sağlıyor.

Samsung’un Android ve iOS cihazlar için geliştirdiği Q-rator Akıllı Denetim Sistemi uygulaması, kullanıcının çamaşır yıkama geçmişine bağlı olarak ideal çamaşır yıkama programı öneriyor. Uygulamadaki çamaşır yıkama planlayıcısı yıkama programlarını optimize ederken ev bakım sihirbazı da makinenizdeki teknik hataları takip etmenizde size yardımcı oluyor.

Eco Bubble Köpükle Yıkama Teknolojisi, düşük sıcaklıkta etkili bir performans sergiliyor. Kumaşa hızlı bir şekilde nüfuz eden köpükler hızlı bir yıkama sağlıyor, bu sayede enerjiden tasarruf ediliyor. Ayrıca giysilerinizdeki kötü kokuları kimyasallara başvurmadan yok etmek için geliştirilen Air Wash, bu işlemi yalnızca ısıtılmış hava kullanarak gerçekleştiriyor.

Samsung WD10N644R2W, 59 dk yıkama ve kurutma programıyla kirli giysilerinizi yalnızca bir saat içinde giyilmeye hazır hale getiriyor. Az miktardaki hafif kirli çamaşırlarınızı kısa sürede yıkayabileceğiniz bu program hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etme imkânı sağlıyor.

Dijital Inverter Teknolojisi ile geliştirilen motoru ile Samsung WD10N644R2W kurutmalı çamaşır makinesi, dayanıklı bir performans sergiliyor. Ayrıca üstün enerji verimliliği sağlayan motor, 10 yıl garantiye sahip. Enerji tüketiminde tasarruf, temizlikte etkin hijyen, geniş kapasite, program çeşitliliği ve üstün teknolojileri ile ön plana çıkan Samsung WD10N644R2W, temizlikteki en büyük yardımcınız olacak.

Her Evde Samsung Var

İnsanların yaşamlarını zenginleştiren ve yeni bir gelecek yaratarak sosyal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojiler, ürünler ve tasarımlarla dünyaya ilham veren Samsung, sektöründe en çok tercih edilen marka olmayı sürdürüyor. Teknolojik inovasyona öncülük eden Samsung Electronics, teknolojiyi tüm dünyaya ulaştırmayı başarıyor.

 


Yıkama Sırasında Kolayca Ekleyin
Yıkamayı başlattınız ama gömleğinizi koymayı mı unuttunuz? AddWash Akıllı Kapak Teknolojisi ile makineniz çalışmaya başladıktan sonra unutulan kıyafetleri kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. Ayrıca yalnızca durulamak veya kurutmak istediğiniz elde yıkanan kıyafetleri de kolayca ekleyebilirsiniz.

Eco Bubble™ Köpükle Yıkama Teknolojisi'nin Performansını Keşfedin
Eco Bubble™ Köpükle Yıkama Teknolojisini kullanarak düşük sıcaklıklarda* yüklü miktarda çamaşırınızı yıkayabilir ve çok daha fazl tasarrufu sağlayabilirsiniz. Köpükler deterjanı etkin hale getirir ve deterjanın hızlı bir şekilde kumaşın içine işleyerek kirlerin soğuk suda bile kolaylıkla çıkmasını sağlar.

Kıyafetlerinizi Hava ile Temizleyin
AirWash Hava ile Yıkama teknolojisi, kıyafetlerinizin kokusunu giderir ve böylece daima temiz kokarlar. Sadece sıcak hava ile istenmeyen kokular giderilir. Su, deterjan veya diğer kimyasallar kullanılmadan bakteriler yok edilir.

Yoğun Leke Çıkartma
Bir düğmeye dokunuşla, Bubble Soak Köpükte Bekletme Teknolojisi çok çeşitli ısrarcı lekeleri çıkartır. Çamaşırlar tamamen köpük içinde ıslatılarak lekelerin yumuşaması ve etkin bir şekilde çıkması sağlanır.

Akıllı çalışır. Genç kalır.
Dijital Inverter Motor üstün enerji verimliliği, minimal ses ve uzun ömürlü performans sağlar. Bir Evrensel Motora göre daha az enerji tüketir ve olağanüstü sağlamlık sunar.

Olağanüstü Güzellikte Tasarım
Samsung Çamaşır Makinesinin Kristal Parlak Kapağı, Şeffaf Beyaz veya Okyanus Mavisi seçenekleriyle estetik zevkte gelinen son noktadır.

Sorunları Kolayca Giderme
Smart Check (Akıllı Kontrol) otomatik hata denetleme sistemi problemleri algılar ve tanımlar. Bir akıllı telefon uygulaması yardımı ile problemin bulunmasını kolaylaştırır. Size vakitten tasarruf sağlarken servis çağırma maliyetinden de kurtarır!

Akıllı Denetim – Çamaşır Planlama
Çamaşır makinesini daha kolay ve etkili kullanın. Q-rator Akıllı Denetim Sisteminde* bulunan ‘Çamaşır Programı Önericisi’ kullanıcının çamaşır yıkama geçmişine** bağlı olarak ideal çamaşır programını önerir***. ‘Çamaşır Yıkama Planlayıcısı’ çamaşır yıkama programınızı optimize eder****. ‘Ev Bakım Sihirbazı’ bağlantı ile makinenizdeki teknik hataları takip etmenizi sağlar.

Seramik Rezistans
Seramik Rezistans+ ile çamaşır makinenizi uzun süre kullanın. Seramik Rezistans+ kireç birikmesine engel olur, dolayısıyla performansını daha uzun süre sürdürür ve daha dayanıklıdır.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön