Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Samsung WW10N644RBW/AH 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Samsung
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
Samsung WW10N644RBW/AH A+++ 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

* Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.


Samsung WW10N644RBW/AH A+++ 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, geniş kapasitesi, gelişmiş programları, üstün yıkama teknolojileri ve daha fazlasıyla kullanıcılarına büyük bir kolaylık sunuyor.

Yıkama Teknolojileri Sayesinde Tertemiz Giysiler

Samsung Çamaşır Makinesi, EcoBubble Köpükle Yıkama Teknolojisi ile donatılıyor. Bu teknoloji, deterjanı en iyi şekilde köpürtüyor ve köpüklerin giysilerinize nüfuz etmesini sağlıyor. Böylece en zorlu kirler bile tek seferde ve kolayca giysilerinizden uzaklaştırılıyor.

Her giysi için özel olarak geliştirilen yıkama programları sayesinde giysilerinize özel bir bakım yapılıyor. Günlük giysiler, spor giysileri, yorganlar, bebek kıyafetleri ve diğer tüm giysileriniz farklı programlarda özel olarak yıkanıyor.

Süper Hızlı Program, yalnızca 59 dakikada giysilerinizi tertemiz yapıyor. Böylece zamanınız kısıtlı olduğunda bile dilediğiniz gibi giysilerinizi yıkayabilirsiniz.

Bubble Soak teknolojisi, giysilerinizi köpükte bekletiyor ve zorlu kirlerin temizlenmesini sağlıyor. Kir ve lekeleri yumuşatan Bubble Soak, en inatçı lekeleri bile ortadan kaldırıyor. 

Inverter Teknolojisi

Dijital Inverter teknolojisi sayesinde Samsung Çamaşır Makinesi, üst düzey enerji verimliliği sağlıyor. Bu sayede hem faturalarınıza hem de doğaya olumlu katkılar sunuluyor.

Seramik rezistansıyla uzun süreli kullanım imkanını en iyi şekilde destekleyen ürün, Eko Temiz Kazan özelliğiyle ise kazanı otomatik olarak temizliyor. Temizlik gerektiğinde sizi bilgilendiren ürün, gerekli kontrolleri yapabilmenize de olanak tanıyor.

Gelişmiş özellikleri sayesinde ürün, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

Geniş Kapasite, Modern Tasarım ve Daha Fazlası

10 kilogram kapasitesiyle tüm giysilerinizi tek seferde yıkayabilen ürün, ayrı ayrı yıkamalarla uğraşma zorluğunu ortadan kaldırıyor. 1400 devir gücü ise giysilerinizi makineden neredeyse kuru şekilde çıkarıyor. Bu sayede giysileriniz kısa bir süre içerisinde giymeye hazır oluyor.

Modern görünümüyle yaşam alanınıza en iyi şekilde uyum sağlayan Samsung Çamaşır Makinesi, Q-rator Akıllı Denetim özelliğiyle ise akıllı cihazlar üzerinden kontroller yapabilmenize imkan tanıyor.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön