ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Sigma
Sigma SGM09INVDMS Klima

Sigma SGM09INVDMS Klima

Sigma
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/161876/17453
Sigma SGM09INVDMS Klima

Teknik yetilerinin yanı sıra gelişmiş filtreleme sistemiyle de göz dolduran Sigma SGM09INVDMS A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima modeli evinizin havasını hijyenik bir şekilde değiştirerek daha kaliteli bir ortamda solunum gerçekleştirebilmenize yardım eder. Toz zerrecikleri ve partikülleri hapseden filtre sistemi aracılığıyla alerjenlerden korunarak yaşam alanınızın kalitesini artırabilirsiniz. Farklı fan hızlarını bir arada kullanabilmeye olanak tanıyarak kullanıcılarına kolaylık sağlayan iklimlendirme ürünü yardımıyla ortamdaki hava sıcaklığına bağlı olarak soğutma ve ısıtma işlemlerini uygulayabilirsiniz. Daha etkili sonuçlar almak ve enerji tüketimini artırmamak için klima çalışırken pencerelerinizi kapalı tutmaya özen göstermeniz gerekir. Sigma SGM09INVDMS A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ideal boyutlarda üretilmiş olması sayesinde montaj işlemlerinde kolaylık yaratır. Hafif olmasıyla da beğeni toplayan ürün dekoratif dizaynıyla iş yerinizde ya da evinizde şıklık yaratmayı başarır.

Dijital Gösterge Yardımıyla Çalışma Bilgisini Öğrenin

Klimanın hangi soğutma ya da ısıtma seviyesinde çalıştığını görebilmek için gövde üzerinde bulunan dijital göstergeyi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uzaktan kumandaya da sahip olan klimayı manuel olarak gövde üzerindeki tuşlar aracılığıyla yönetebileceğiniz gibi yardımcı aparat sayesinde kumanda üzerinden de çalıştırabilirsiniz. Sıcaklık değişimlerine uyum gösteren Sigma SGM09INVDMS A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ortamda arzu ettiğiniz ısı düzeyinin oluşması için başarılı bir şekilde hava akımı yaratır. Çok boyutlu hava akımı özelliğiyle sayesinde klimanızdan çıkan hava odanıza eşit oranda ve dengeli bir biçimde yayılarak ideal koşullar oluşturur. Yüksek nemi azaltma yeteneğine de sahip olan Sigma SGM09INVDMS A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima ile solunum için daha uygun şartlar yaratarak evinizin hava kalitesini artırabilirsiniz. Ürünün uzaktan kumandasının basit arayüzü mod seçimi yapmayı ya da soğutma seviyesini ayarlamayı son derece pratikleştirir. İç ve dış ünitelerinin çıkarılabilir olması bakım işlemlerini kolaylaştıran iklimlendirme ürünüyle yılın tüm zamanlarında evinizdeki hava sıcaklığını kontrol altında tutarsınız.

Doğa Dostu Enerji Kullanımı

 • Modern Inverter teknolojisine sahip olan klima aracılığıyla elektrik tüketimini minimuma indirerek bütçeniz ve çevre için olumlu sonuçlar doğuran bir ürüne sahip olursunuz.
 • Sigma SGM09INVDMS A++ 9000 BTU Duvar Tipi Inverter Klimanın fan kanatlarının optimize edilmiş tasarımı havanın başarıyla dağılmasına yardım eder.
 • Turbo fonksiyonuna geçerek evinize yeni geldiğinizde ortam sıcaklığını azaltıp artırmak adına ürününüzden maksimum performansla yararlanabilirsiniz.
 • Uyku modunu açarak gece saatlerinde klimanızın stabil bir performans sergileyip deliksiz bir uyku uyumanıza yardım etmesini sağlayabilirsiniz.
 • Dış ortamdaki hava sıcaklığına göre performansını optimize eden duvar tipi klima yüksek oranlı enerji verimliliği yaratır.

Teknik Özellikler

 • BTU (Isıtma Kapasitesi): 12000 BTU
 • BTU (Soğutma Kapasitesi): 9000 BTU
 • Klima Türü: Split (Duvar Tipi)
 • Maksimum Etki Alanı (m2): 25
 • Ses Seviyesi (dB): 28

İklimlendirme Teknolojilerinde Yenilikçi Marka

Sigma marka klimalar yıl boyu iklimlendirme desteği alabilmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen modellerle yenilikçi özellikler sunar. Sigma'nın araştırma ve geliştirme ekibinin kullanıcı konforunu ve enerji verimliliğini ön plana alan çalışmaları sonucunda geliştirilen iklimlendirme ürünleri ev, ofis gibi alanları daha hijyenik ve konforlu hale getirir.

Sessiz Kullanım Deneyimiyle Gelen Rahatlık

Düşük desibelli çalışma özelliğiyle beğeni toplayan Inverter klima gece saatlerinde rahatça uyuyabilmeniz için gürültü yaratmaz. I Feel teknolojisini kumanda üzerinden kullanarak yer aldığınız noktanın sıcaklığına göre ısı düzeyini ayarlayan akıllı klima ile teknolojinin getirdiği konforu yaşayabilirsiniz. Uzun mesafeli hava üfleme desteği oluşturan tasarımı sayesinde etki alanını genişleyen ürün ısıtma fonksiyonunu kullanmaya başlarken yaşanabilen soğuk hava üfleme sorununu da önler.


GÖSTERGELİ LED EKRAN9000 BTU SERİ :SİGMA COMFORTR32 GAZ ÇEVRE DOSTU İÇ ÜNİTE BOYUTLAR :GxYxD mm 773*250*185 DIŞ ÜNİTE:GxYxD mm 776*540*320
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön