Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Simtech
Simtech KM-1715 Uzaktan Kumandalı Ve Dijital Göstergeli Fanlı Isıtıcı

Simtech KM-1715 Uzaktan Kumandalı Ve Dijital Göstergeli Fanlı Isıtıcı

Simtech
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483638/161876/8001872/80081039
Simtech KM-1715 Uzaktan Kumandalı Ve Dijital Göstergeli Fanlı Isıtıcı

Simtech KM-1715 uzaktan kumandalı ve dijital göstergeli fanlı ısıtıcı, soğuk havalarda ısınma ihtiyacınızı karşılayabilecek mini ısıtıcı olarak sunuluyor. Çeşitli fonksiyonel özellikleri sağlıklı ve güvenli bir ısınma sağlayan ürün, ergonomik tasarımı sayesinde dilediğiniz yere kolaylıkla taşınabiliyor.

Yüksek Enerji Tasarrufu

 • 120° yatay dönüş fonksiyonu ile tüm ortamı kolay ve eşit bir şekilde ısıtabiliyor.
 • Minimum 1000 W ve maksimum 2000 W olmak üzere 2 kademeli ısı ayarı ile sıcaklığı dilediğiniz gibi ayarlamanıza yardımcı oluyor.
 • Ayarlanabilir termostatlı özelliği sunan Simtech ısıtıcı, termostat devreye girdiğinde enerji tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Bu sayede tüketicini enerji tasarrufu yönündeki beklentisini de karşılıyor.
 • Zamanlayıcısı sayesinde ısıtıcı, belli bir süreden sonra otomatik olarak kendisini kapatıyor. Böylece hem güvenli hem de tasarruflu bir kullanım sunuyor.
 • Aşırı ısınma emniyeti ile donatılan fanlı ısıtıcı, iç aksamlarının güvenli olmayan bir ısıya ulaşması durumunda cihazın çalışmasını otomatik olarak devre dışı bırakıyor. Bu sayede ısıtıcınız zarar görmemiş oluyor.
 • Denge anahtar pimi, ısıtıcı devrildiği zaman otomatik olarak devreye girerek cihazı kapatıyor. Böylelikle üstün bir koruma sağlıyor.

Güçlü ve Güvenli

 • Maksimum Güç Kapasitesi: 2000 W
 • Aşırı Isınmaya Karşı Koruma: Var
 • Ayarlanabilir Termostat: Var
 • Devrilmeye Karşı Denge Anahtar Pimi: Var
 • Güç Gösterge Işığı: Var

Kullanıcı Dostu

2000 W gücündeki ergonomik Simtech KM-1715 fanlı ısıtıcının ambalaj içeriğinde güç kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor.

Fonksiyonel Marka: Simtech

Simtech markası, ısıtma ve soğutma sistemleri üretiminde öne çıkıyor. Fonksiyonel, yenilikçi ve dayanıklı ürünleri ile tercih edilen Simtech, şık tasarım çizgileri ile de göz dolduruyor.

Konforlu ve Hızlı Isınma

Simtech KM-1715 fanlı ısıtıcı; soğuk, ılık ve sıcak olmak üzere 3 adet fan ayarı ile hassas bir ısı kontrolü sağlıyor. LCD ekranı sayesinde ısı seviyelerini rahatlıkla görebilmenize imkan tanıyor. Hafif ve portatif uzaktan kumandası ile de dilediğiniz ısı ayarını hızla yapabiliyorsunuz. Fan ile ısıyı ortama hızlı bir şekilde yayan küçük ısıtıcı, güçlü ısıtma performansı ile tüketici beklentisini karşılıyor.-2 Kademeli Güç Seçeneği:1000/2000W
-Ayarlanabilir Soğuk-Ilık Ve Sıcak Hava
-Aşırı Isınmaya Karşı Koruma
-Ayarlanabilir Termostat
-Lcd Ekran,Uzaktan Kumanda Ve Zamanlayıcı
-Devrilmeye Karşı Denge Anahtar Pimi
-Güç Gösterge Işığı
-120° Yatay Dönüş Fonksiyonu
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön