Akıllı cep telefonu ve tabletlerin sahip oldukları güçlü donanımlar ve yüksek parlaklıktaki ekranlar, bu aygıtların bataryalarının kısa sürede azalmasına ortam hazırlıyor. Özellikle gün içerisinde yoğun kullanılan ürünler, şarjlarının kısa sürede bitmesi sebebiyle kullanıcıların gerek iletişim gerekse eğlence alanlarında ilgili aygıtları daha uzun süre kullanamamalarına neden oluyor. Hem son kullanıcılara yönelik ürünleriyle hem de geliştirdiği profesyonel ekipmanlarıyla dünyanın dört bir yanında milyonlarca kullanıcıya ulaşan Sony, birbirinden farklı taşınabilir şarj cihazlarıyla bu alandaki gereksinimlerinizi karşılamaya devam ediyor.

Sony Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Seçeceğiniz modele göre kompakt tasarımlar sunan ve beraberinde yüksek batarya kapasitesi getiren Sony taşınabilir şarj cihazları, gün içerisinde sıklıkla kullandığınız akıllı cep telefonu ve tabletlerinizi hareket halindeyken ve farklı elektrik kaynaklarından uzak olduğunuz anlarda kolaylıkla doldurabiliyorlar. 2800 mAh ilâ 20000 mAh arasında değişen batarya kapasitesi ve farklı boyutlarda sunulan ürünler; hızlı şarj özellikleri ve LED aydınlatmalı güç göstergeleriyle de dikkat çekiyorlar.

Artık bir lüksten ziyade gereklilik halini alan taşınabilir şarj cihazlarını kendince yorumlayan Sony, geliştirdiği modellerle hem ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardım ediyor hem de görsel açıdan son derece tatmin edici bu ürünleri birer aksesuar olarak kullanmanıza imkan tanıyor. Yöneleceğiniz Sony taşınabilir şarj cihazı fiyatları, tercih edeceğiniz modelin teknik özellikleri, çıkış gücü ve batarya kapasitesine göre farklılık arz ediyor.

Amacınız, kullandığınız telefonun kısa sürede şarj olmasını sağlamak ve mümkün olduğunca küçük boyutlu bir ürün edinmekse, minimal tasarımlara sahip olan düşük batarya kapasiteli modelleri edinebilirsiniz. Hedefiniz, USB üzerinden şarj edilebilen birden fazla aygıtı aynı anda şarj etmekse, Sony taşınabilir şarj cihazları içerisinde yer alan yüksek kapasiteli ve çok sayıda çıkışla gelen ürünler sizin için uygun olabilir.

Sony Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Her türlü kullanım senaryosuna uygunluk sunan Sony taşınabilir şarj cihazları, iş ya da eğlence amacıyla edindiğiniz akıllı cep telefonu ve tabletleri kesintisiz olarak kullanabilmenizi mümkün kılıyor. Quick Charge 2.0 uyumlu olan kimi modeller, bu özellikle uyumlu olan cep telefonu ve tabletlerinizin normalden çok daha kısa sürede şarj olabilmesini sağlıyor. Hibrid jel teknolojisi sayesinde yaklaşık 1000 şarj boyunca kapasitesinin %90’ından fazlasını koruyacak kalitede imal edilen Sony taşınabilir şarj cihazları beklentileri kolayca karşılıyor. Bataryaları Lityum İyon pille güçlendirilen modeller, kullanım anındaki kapasitelerini üzerlerinde bulunan LED aydınlatmalarıyla kolayca gözlemleyebilmenize olanak veriyor. Marka ya da model fark etmeksizin kullandığınız akıllı aygıtları şarj edebilmenize olanak tanıyan ürünler, uyumluluk noktasında sorun yaşamanızın önüne geçiyor.

Birçok akıllı aygıtın şarj etmek için değerlendireceğiniz Sony taşınabilir şarj cihazı modelleri, aynı zamanda fotoğraf makinesi ya da taşınabilir hoparlör gibi yeni nesil ürünlerle de kullanılabilir. Tam dolu haldeyken bir yıl boyunca kullanılmasa bile şarjının %80’ini koruyacak şekilde yapılandırılan Sony taşınabilir şarj cihazları, gereksinim duyduğunuz anda kullanıma hazır hale gelirler. Güvenlik konusunda da sınıfı geçen ürünler, hem kullanım hem de bekleme sırasında herhangi bir sorun yaşamamanız için çok sayıda teste tabi tutulurlar.

İşlevsel özelliklerinin yanında şık tasarımlarıyla da göz dolduran modeller, akıllı cep telefonu ve tabletlerinizle uyumluluk gösteren estetik yanlarıyla da tercih nedeni oluyorlar. Farklı renk seçenekleriyle zenginleştirilen ve tarz sahibi kullanıcılara da hitap eden ürünler, gereksinimleri karşılarken sürekli yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz birer aksesuar haline de geliyorlar.

Sony’nin elektronik alanındaki tecrübesini ve tasarım konusundaki uzmanlığını yansıttığı taşınabilir şarj cihazları, mobil aygıtlardan iş akışlarını sürekli takip eden ve batarya nedenli aksaklık yaşamak istemeyenleri memnun ediyor.

Sony Taşınabilir Şarj Cihazları

19 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Sony
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Trust
  14. Codegen
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Ligovi
  18. Remax
  19. AUKEY
  20. Energizer
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Sony
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN