Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin

iPhone 12 mini Kampanya Koşulları:

 • iPhone 12 Mini' ye 4.449 TL'den* başlayan fiyatlarla sahip olmak için eski telefonunu şimdi indirime dönüştür!
 • Kampanya 11 Mart - 31 Mart 2021 (bu tarih dahil) tarihleri arasında verilmiş olan siparişler için geçerlidir.
 • Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasından faydalanarak “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuran kullanıcılara eski telefonunun tutarına ek olarak 250 TL ödeme yapılır.
 • Kampanyadan iPhone 12 Mini model telefonlardan** satın alan ve siparişi esnasında "kampanyaya katılacağım" kutucuğunu işaretlemiş olan müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılabilmek için IPhone 12 Mini siparişi verildikten ve sipariş oluştuktan sonraki 15 gün içerisinde https://www.hepsiburada.com/eskiyi-getir-yeniyi-gotur adresinden kampanya formu doldurulmalıdır.
 • Müşteri tarafından Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya kapsamında cihaz tutarına ek 250TL’den faydalanabilmek için “Nakit olarak almak istiyorum” alanından başvuru yapılır. Müşterinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için iPhone 12 Mini model telefonlardan birini satın alması ve ürün bedelinin tamamını ödemesi gerekir.
 • Başvuru sonrasında müşteri tarafından gönderilen cep telefonunun beyan ettiği özelliklere uygun olması ve müşteri tarafından iPhone 12 Mini model telefonlardan birini satın alınması halinde başvuru sırasında teklif edilen cihaz tutarı müşterinin belirttiği hesabına aktarılır. Müşteri, ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerini eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmek zorundadır. Müşteri adı ile hesap bilgisi sahibi adı aynı olmak zorundadır. Aksi takdirde, Hepsiburada' nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • iPhone 12 Mini model telefonlardan birini satın alan müşterilerin Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanyasına başvurusu esnasında ekranının son kısmında teklif olarak yer alan tutar müşteriye aktarılacak toplam tutar olmayıp bu tutar başvuru tamamlandığında sunulan cihaz teklif tutarıdır. Cihaz teklif tutarına ek olarak ödenecek olan 250 TL, süreç tamamlandığında Hepsiburada tarafından müşterinin ödeme yapmış olduğu kartına iade edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan ancak 1 defa yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari unvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada.com getirilen cihaz tutarını ve belirtilen ek ödemeyi yapmama hakkına sahiptir. Kampanya Hepsiburada satıcılı ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
 • *4.449 TL tutar iPhone X 64 GB ürün üzerinden hesaplanmıştır. Müşterilerin kampanyaya katılacağı eski telefon modeli değişiklik gösterdiğinde tutar da değişiklik gösterecektir.
 • **Kampanya yalnızca iPhone 12 mini modellerinde geçerli olup 12, 12 pro ve 12 pro max modelleri dahil değildir.
Başa dön