Yenilikçi ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Stilevs sağladığı uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkıyor. Stilevs, tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik gerçekleştirdiği tesis yatırımlarıyla yüksek kullanım standartları sunuyor.  Küçük ev aletleri alanında 40 yıllık bilgi ve birikimin sonucunda doğan Stileks, modern, dayanıklı ve yaratıcı ürünlerle yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor. 

Stilevs Aspiratör Fiyatları

Stilevs aspiratörler, fonksiyonel ve dayanıklı yapılarıyla çok yönlü kullanım imkanı sağlıyor. NR-V geri dönüş önleme sistemiyle kötü kokuları hapsederek yayılmalarını önlüyor. Stilevs çift fan motoru sayesinde kısa sürede her türlü kokuyla başedebiliyor. Stilevs aspiratör modelleri, ergonomik yapıları ve güçlü emiş gücü ile ortamın havasını yeniliyor. Stilevs'in 3 kademeli temizleme modu koku yoğunluğuna göre kolayca ayarlanabiliyor. Bu sayede en zorlu yemek kokuları dahi ortamdan uzaklaştırılabiliyor. Stilevs aspiratör fiyatları, ürünün teknik özelliklerine ve modeline göre farklılık gösterebiliyor. Stilevs aspiratörler, düşük enerji tüketim seviyeleriyle kullanılan güç miktarı düzenleyerek kontrol altına alıyor.

Stilevs, dayanıklı ve kademeli temizleme moduyla, diğer ürünlerin aksine bir aspiratörden beklenmeyecek sessizlikte çalışıyor. Bununla birlikte, kullanışlı gövde tasarımı sayesinde çalışırken maruz kaldığı yağların motorun iç haznesine ulaşmasını önlüyor. Stilevs aspiratörler, zahmetsiz bakım ve kurulum avantajlarıyla kısa sürede kullanıma hazır hale geliyor.

Düşük enerji tüketimiyle dikkat çeken Stilevs aspiratör modelleri zengin alternatiflerden oluşuyor. Ürün seçeneklerine bağlı olarak aspiratör fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Teknik servis hizmetiyle kullanıcı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşan Stilevs, kalitesiyle adından söz ettiriyor.

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan Stilevs aspiratörler, çoklu çalışma moduyla mutfak temizliğini kolay hale getiriyor. Stilevs marka aspiratörler yiyecek kokularını ortadan kaldırarak ferah bir ortam sunuyor. Bunun yanında, çalışma kapasitesiyle fazla enerji tüketiminin önüne geçerek daha az enerji harcıyor. Çevreci tutumuyla dikkat çeken Stilevs marka aspiratör modelleri kullanım kolaylığı sunuyor.

Stilevs Aspiratör Modelleri

Yemek yaparken oluşan yemek kokuları Stilevs sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Ferah bir ortam sunan Stilevs aspiratörler, saatte 220 metreküp hava emiş gücü ile çalışıyor. Set üstü ocakların üzerine kolayca montajı yapılabilen Stilevs Inox aspiratörler sayesinde kötü kokuların ortama yayılması engelleniyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla göze çarpan Stilevs aspiratörler Inox yüzey ile mutfakta şık bir duruş sergiliyor. 

Stilevs marka aspiratörler düşük ses yüksekliği ile mutfakta huzurlu bir çalışma ortamı yaratıyor. Stilevs, güçlü çekim gücüyle en zorlu yemek kokularını dahi anında emerek çalışmaya devam ediyor. 3 kademeli havalandırma sistemi sayesinde vakum gücü kolayca ayarlanabiliyor. Kolayca yıkanabilir alüminyum filtre ile kir ve tozlardan kısa sürede arındırılabiliyor. Stilevs, tasarlanan çelik ön panel ile mutfağa şıklık katıyor. Stilevs aspiratör modelleri sahip oldukları güçlü tutamak sayesinde kullanım kolaylığı sunuyor. 

Stilevs markası, dayanıklı dış yüzeyiyle uzun ömürlü kullanım vadediyor. Yüksek emiş gücü sayesinde yemek kokularını kısa sürede ortadan kaldırmaya yardımcı olan Stilevs, uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Stilevs geri dönüş önleme sistemi ve çift fan salyangoz motorlu çalışma sistemiyle yüksek performans sunuyor. Yemek yaparken başka ışık kaynağına gerek kalmadan ocağı görebilmenizi sağlayan Stilevs güçlü aydınlatma imkanı sağlıyor. Stilevs çift motorlu, güçlü hava emiş transferi sayesinde ortamı kısa sürede yağ ve baharat kokularından temizleyebiliyor.

Bacadan kir ve toz girmesini önleyen Stilevs, modern ve dayanıklı gövde tasarımıyla yiyecelerinizi koruma altına alıyor. Stilevs ücretiz kurulum ve montaj avantajlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye’nin dört bir yanında dağıtım imkanına sahip Stilevs, kalite güveni bir arada sunarak kullanışlı ürünlerle  üretime katkıda bulunmaya devam ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Stilevs Aspiratör Fiyatları

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Stilevs Aspiratörler
  2. Arçelik Aspiratörler
  3. Bosch Aspiratörler
  4. Vestel Aspiratörler
  5. Bahçıvan Aspiratörler
  6. White Daisy Aspiratörler
  7. Cvs Aspiratörler
  8. Dominox Aspiratörler
  9. HİBSAN Aspiratörler
  10. Alveus Aspiratörler
  11. Beko Aspiratörler
  12. Esty Aspiratörler
  13. Franke Aspiratörler
  14. Miele Aspiratörler
  15. Arnica Aspiratörler
  16. Teka Aspiratörler
  17. Conti Aspiratörler
  18. Eminçelik Aspiratörler
  19. Luxell Aspiratörler
  20. Simfer Aspiratörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Maksimum Emiş (m3/saat)
 5. Renk
  1. Beyaz
  2. Inox
 6. Kontrol Tipi
 7. Kademe Sayısı
 8. Fırsat Ürünleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Stilevs

Aspiratörler Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483637/235604/22002/stilevs
Başa dön