ARA
Loading interface...
Loading interface...
Technisat Conax Modül Teledünya Hd Uyumlu

Technisat Conax Modül Teledünya Hd Uyumlu

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483638/17201/155057
Technisat Conax Modül Teledünya Hd Uyumlu TechniSat Conax Modül (biberli)
Teledünya HD Uyumlu - Yeni Son Versiyon

Kablo tv Teledünya yayınlarınızı alabilmeniz için gerekli olan DVB-C recevierlarda şifreli kanalların,

izlenebilmesini sağlayan Conax modül dür.

Orjinal Conax HD modül Sayesinde ekstra DVB-C uydu alıcısına, gerek kalmadan televizyonunuzda bulunan gömülü DVB-C uydu alıcısı ile Kablo Tv ve Teledünya yayınlarınızı izleyebilirsiniz

. CONAX HD MODÜL İLE TELEDÜNYA HD YAYINLARI SORUNSUZCA İZLEYBİLİRSİNİZ.

LCD VE PLAZMA TV LERİN % 90 I İLE UYUMLUDUR. ORJİNAL CONAX MODÜLDÜR.

KabloTV''nin HD yayınlar için önerdiği cihazın kapladığı yerden ve kablo kargaşasından kurtulmak mı istiyorsunuz? İki kumanda yerin bir kumanda ile dijital kablolu yanyın seyretmek ister misiniz?

NOT: Teledünya kartının üzerinde bulunan Altın kaplı Chip Conax Modülün Sarı Etiketli bölümüne bakmalıdır.

ÇÖZÜM BURADA ;

Hem yayınları daha kaliteli izlemek için, hem de daha uygun fiyatlı bir çözüm için size bu modülü öneriyoruz. Böylelikle bir cihazın daha sehpanızda yer kaplamasından kurtulacaksınız... Tabii 2. bir kumandadan da!

Eğer Kablo TV sahibi iseniz ve Televizyonunuz Conax TM Modül Destekliyorsa (DVB-C Alıcısı varsa yani kablo dijital yayınını alabiliyorsa ki dijital arama yaptığınızda kanallar çıkar ancak tanıtım kanalı hariç diğer kanallar şifreli olduğu için çözülmez) bu modül ile Ekstra bir cihaz almadan sorunsuz bir şekilde SD ve tuneriniz destekliyorsa HD yayınları izleyebilirsiniz...

Özellikle Sony LCD TV''lerin bir çoğunda mevcut olan bu alıcınız varsa ve eve de TürkSat TM kablolu TV gelmişse kesinlikle bu modüle sahip olmalısınız.

444 0 126''yı arayarak evdeki kablolu TV faturası (muhtemelen 2 ayda bir gelir ve 14 TL''dir) üzerindeki tesisat numarasını söyleyiniz. Telefona çıkan kişiye "SET TOP BOX''ım var sadece KART ve sözleşmeyi yollayınız"

şeklinde ricada bulununuz. Ve bir kimlik fotokopisini hazırlayıp bekleyiniz. Sonra gelen beyaz kartı aşağıdaki şekilde bizden alacağınız Conax TM modüle takınız. Dijital kanal arama yaparsanız hemen görüntü alabilirsiniz.

Eğer tuneriniz sadece DVB-C (Mpeg 2) ise SD yayınları, eğer DVB-C HD ise (Mpeg 4) hem SD yayınları hemde HD yayınları izleyebilirsiniz. (Tabii Sinema HD gibi kannallar için ayrıca ücret ödemek gerekir.)

Eğer cihazınızın Teledünya TM yayınlarını almak için uygun olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız basit bir test yapabilirsiniz; Lütfen önce MENU yada HOME''dan girerek Dijital TAM arama yapınız. Kumandanızdaki Dijital tuşuna bastıktan sonra eğer trafik kanallarını görüyorsanız SD yayınları bu modül ile çözebilirsiniz. Eğer TeledünyaTM HD test yayınını da görebiliyorsanız o zaman HD kanalları da izleyebilirsiniz demektir.

(National Geographic HD, Eurosport HD, Sinema HD, Sinema HD2 gibi...)

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön