ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Vestel
Vestel Akıllı Bileklik Siyah

Vestel Akıllı Bileklik Siyah

Vestel ING Turuncu Ekstra Kart ile 150 TL ve üzeri giyim, spor ve outdoor alışverişin 25 TL indirimli
%0 indirim 135,00 TL 135,00 TL
( / adet)
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670
Vestel Akıllı Bileklik Siyah

Vestel Akıllı Bileklik Özellikleri

 

Gelişen teknolojinin insan hayatına yaptığı katkılar yadsınamayacak boyutlara ulaştı. Giyilebilir teknoloji ürünleri ise bu katkının en açık örneğini oluşturur. Akıllı saatlerden sonra piyasaya sürülen akıllı bileklikler de pek çok kişi tarafından kullanılır hale geldi. Giyilebilir teknoloji ürünü olan akıllı bileklik, insanların günlük yaşamlarını ve aktivitelerini düzenlemek için kullanabilecekleri bir cihazdır. Hareket sürelerinizi, hareketsiz geçen zamanlarınızı, uyku düzeninizi takip etmeye yarayan teknolojik ürünleridir. Bileğe takılarak ve akıllı telefon aracılığıyla aktive edilerek kullanılır. Bunun yanı sıra gün içindeki tüm etkinliklerinizi planlamaya hatta geliştirmeye yarayan, sizi motive edebilen ürünlerdir. Akıllı bilekliğinizden bir ajanda gibi faydalanmanız mümkündür. Vestel akıllı bileklik modelleri, sizlere pek çok kolaylık sunan, şık tasarımlı ve işlevsel özellikleri olan teknolojik ürünlerdir. Siyah, beyaz, kahverengi ve siyah renk seçenekleri ile tüm beğenilere hitap ederler.

Vestel Akıllı Bileklik ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Vestel akıllı bileklik siyah modeli hayatınızı kolaylaştıracak birçok işlevsel özelliğe sahiptir. Gün içerisinde olduğu gibi gece uykunuzda da size eşlik edecek ve sağlık anlamında sizi takip edebilecek bir cihazdır. Bir günde yaktığınız kalori miktarından tutun da nabız ölçünüze ve günlük adım sayınıza kadar pek çok veriyi size sunabilir. Uykunuzun nasıl olduğunu, ne kadar süreyi derin uykuda geçirdiğinizi bildirir. Ayrıca telefonunuza gelen bildirimlerden haberdar olmanızı sağlar. Vestel akıllı bileklik  özellikleri arasında şunlar bulunur.

 • Zinde ve Fit Kalmanızı Sağlar: Gün içerisinde hareketsiz geçirdiğiniz zamanları size bildirerek daha aktif olmaya yönlendirir. Yürüyerek gittiğiniz mesafeleri ölçer ve attığınız adımları sayar. Aktivite hatırlatıcı özelliği sayesinde uzun saatler süresince aynı pozisyonda kalmanıza izin vermez. Akıllı bilekliğinizi dilediğiniz zaman aralıkları için programlarsanız, sizi uyarır ve hareket etmeniz için sizi yönlendirir.
 • Bilekten Kalp Atış Hızı Ölçümü Yapar: Kalp atış sensörüne sahip olan Vestel akıllı bileklik, hareket halinde ve hareketsizken nabızdan kalp atış ölçümü yapar. Hem manuel hem de düzenli aralıklarla olmak üzere, kalp atış hızınızı izleme imkanı sunar.
 • Akıllı Telefonunuzla Koordineli Çalışır: Telefonunuza gelen tüm çağrı ve mesajlarınızdan haberdar olmanızı sağlar. Gelen bildirimleri size uyarı sinyali ile haber verir. Telefonunuza bakamayacağınız zamanlarda bile iletişimde kalmanıza yardımcı olur.
 • Alarm Sistemi ile Sizi Uyandırır: Duyarlı bir titreşim uyarısıyla sizi uykunuzdan usulca uyandıran Vestel akıllı bilekliğiniz, gece boyu nasıl bir uyku düzeni içinde uyuduğunuzu da takip eder. Hafif ve derin uykuda kaldığınız süreleri size rapor ederek bildirir.

Vestel Akıllı Bileklik  Modelinin Size Sunduğu Tüm Özellikler

Vestel akıllı bilekliğin sunduğu tasarım, donanım ve fonksiyonel özellikler, akıllı bileklikten bekleyebileceğiniz tüm nitelikleri karşılar.

Tasarım Özellikleri

 • Gövde Boyutu: 18,8 x 12.65 x 54.5 mm
 • Kayış Boyutu: 155 x 220 mm
 • Ağırlık: 20 gr
 • Ekran: 0.91 inç OLED Dokunmatik Ekran
 • Gövde Malzemesi: Plastik
 • Kayış Malzemesi: Silikon

Pil Özelliği

 • Pil Tipi: Lityum-ion polimer
 • Pil Kapasitesi: 90 mAh
 • Akım Değeri: 3.7V
 • Tahmini Kullanım Süresi: 7 gün

Vestel Akıllı Bilekliğin Teknik Özellikleri

 • Bluetooth: V4.2
 • CPU: Nordic52832
 • Kalp Atışı Sensörü: Var
 • Suya Dayanıklılık: IP65 sertifikası ile su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklıdır.
 • Uyumlu İşletim Sistemleri: iOS 8,0 üzeri ve Android 4,4 ve üzeri

Vestel Akıllı Bilekliğin İşlevsel Özellikleri İle Hayatı Yakalayın

Vestel akıllı bileklik, bir akıllı telefon kadar işlevseldir. Kolunuzdan kuracağınız iletişimin keyfini çıkarın.

 • Titreşimli Çağrı Bildirimi: Var
 • Mesaj Bildirimi: Var
 • Adımsayar: Var
 • Mesafe ölçümü: Var
 • Kalori Ölçümü: Var
 • Kalp Atış Hızı Ölçümü: Var
 • Uyku Takibi: Derin uyku, hafif uyku ölçümü
 • Aktivite hatırlatıcı: Var
 • Titreşimli Alarm: Var
 • Müzik Kontrolü: Var
 • Bağlantı Kopma Alarmı: Var

Vestel Akıllı Bileklik Kolayca Uyumlanır

Vestel akıllı bileklik  modelini çok kolay biçimde telefonunuz ile entegre edebilir ve zahmetsizce kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Oled Ekran ve Kablosuz Veri Aktarımı Özelliği Taşır: Vestel’in bu giyilebilir teknoloji ürününü, size sunduğu geniş ekran sayesinde rahatça kullanabilirsiniz. İstediğinizde saati görebilir ve dokunmatik V logosu eşliğinde, tüm işlevsel özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Bileklik size, kablosuz bağlantı özelliği ile Android ve IOS işletim sistemi uyumlu VFit mobil uygulamasına, istediğiniz anda veri aktarımı yapma imkanı da tanır.

VFit Mobil Uygulaması: VMarket, Appstore ve Google Play’den indirebileceğiniz VFit mobil uygulaması ile bilgilerinizi her zaman güncel olarak izleyebilirsiniz. Tüm verilerinizi, egzersiz istatistiklerinizi, dilerseniz telefonunuzda depolayabilirsiniz. Ya da sosyal medya üzerinden paylaşabilirsiniz. Buna, yaptığınız tüm aktivitelerin paylaşımı da dahildir.

Kolay Uygulama İmkanı: Akıllı telefonunuz ve Vestel bilekliğiniz arasındaki bağlantı Bluetooth aracılığıyla kurulur. Bağlantıyı sağlamak için öncelikle "VFit" uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekir. Vestel bileklikler, Android ve iOS platformlarını destekleyen ürünlerdir. "VFit" uygulamasını Google Play ve App Store mağazalarından indirerek telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Uygulama ara yüzünde size kişisel verilerinizi tanımlama olanağı tanıyan bir menü bulunur. Onun aracılığıyla kişiselleştirme işlemlerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Yaş, cinsiyet, kilo, günlük yürüyüş hedefi gibi bilgilerinizi girebilirsiniz. Vestel akıllı bileklik  modeli size sunduğu pil kapasitesiyle rahat etmenizi sağlar. 90 mAh pili, bir kerelik tam şarjdan sonra 7 güne kadar kullanım olanağı tanır.

Vestel Akıllı Bileklik  Modeli İle Hayatı Aktif Yaşayın

Sporcular kadar sporu günlük yaşamına yerleştirmek isteyenlere de hitap eden Vestel akıllı bilekliğin tasarım özellikleri, tüm beklentilerinizi karşılar niteliktedir. Büyük ve dokunmatik ekranı, tüm verileri görmek ve kolay kullanmak için çok uygundur. Bilekliğin kordonu silikon malzemeden yapılmış olup sağlıklıdır. Ürünün ekranı üzerinden, telefonunuza gelen çağrının kimliğini rahatça görebilirsiniz. Çağrıların dışında sms, e-posta, WhatsApp, Facebook, İnstagram uygulamalarından gelen bildirimler için de uyarı alırsınız. Bildirim, hangi uygulamadan geliyorsa ekranınızda o uygulamanın ikonunu görürsünüz. Vestel akıllı bileklik size telefonunuzdan fotoğraf çekme olanağı da tanır. Bileklik ekranının kenarında bulunan V simgesi aynı zamanda dokunmatik tuş görevini üstlenir. Menüye girip dolaşmak için bu tuşa dokunmanız yeterlidir. Günlük performans kaydı özelliği sunan Vestel akıllı bilekliğiniz ile gün içerisinde attığınız adım sayısını, uyku düzeninizi ve kalp atış hızınızı takip edebilirsiniz. Bunları kayıt altına alan bilekliğiniz, sonuçları size bir rapor halinde sunar. Siz de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Vestel akıllı bileklik  fiyatları taşıdığı teknik kapasiteyle kıyaslandığında oldukça makul değerler taşır.

Vestel Başarılı Bir Türk Markasıdır

Vestel hem Türkiye’nin hem de dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden bir tanesidir. Yerli üretimi ile büyük gurur duyan şirket, 1984 yılında başlayan faaliyetlerini 1994 yılından beri Zorlu Holding bünyesinde sürdürmektedir. Toplamda 23 şirketten oluşan Vestel’in 16 şirketi Türkiye dışında yer alır. Vestel Şirketler Grubu, tüketici elektroniği,  eşya, dijital ürünler, bilgi teknolojileri, LED aydınlatma ve savunma alanlarında geniş ürün yelpazesine sahiptir. Teknoloji ürünlerinin Türkiye’de üretilmesine büyük katkı sağlayan bir markadır. Vestel, yaklaşık 16 bin çalışanı, Türkiye dahilinde yer alan 1250 satış noktası, 350 yetkili servis ve 13 merkez servisiyle çalışmalarını sürdürmektedir. 154 ülkeye ihracat yapan bir Türk markası olmanın mutluluğunu yaşar.

Hayatınıza hareket katacak Vestel akıllı bileklik  modelini hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 “Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”

Vestel Akıllı Bileklik Siyah

Mobil Uygulama

Google Play ve Venus telefonlarda bulunan VMarket’ten indirebileceğiniz yeni VFit+ mobil uygulaması ile bilgilerinizi güncel olarak takip edebilecek, bütün verilerinizi telefonunuzda saklayabileceksiniz. İsterseniz yaptığınız aktivitelerin bilgilerini de yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ekran

Geniş ekranı sayesinde istediğinizde saati görebilecek, dokunmatik V logosu sayesinde tüm fonksiyonları rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Titreşimli alarm

Bilekliğiniz, uykunuz boyunca derin ve hafif uyuduğunuz süreleri ölçer, titreşimli alarmı ile istediğiniz zaman gürültü çıkarmadan uyanmanızı sağlar

Aktivite hatırlatıcı

Adımlarınızı, aldığınız mesafeyi, harcadığınız kaloriyi görebileceksiniz. Ayrıca aktivite hatırlatıcı özelliği ile, uzun saatler aynı pozisyonda kalmamak elinizde. Gün içinde hareketsiz kaldığınızda akıllı bilekliğiniz size istediğiniz zaman aralıklarıyla uyarı verir, hareket etmeniz için sizi teşvik eder.

Kalp Atış Hızı Ölçümü

Kalp atış sensörü sayesinde nabzınızdan kalp atış hızınızı ölçebilirsiniz. İster manuel ister düzenli aralıklarla otomatik olarak kalp atış hızınzı takip edebilirsiniz.

Suya dayanıklılık

IP65 sertfikası ile su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklıdır.

Günlük Performans Kaydı

Vestel akıllı bilekliğiniz ile adımlarınızı, uykunuzu ve kalp atış hızınızı takip edebilecek, çağrı ve mesajlarınız geldiğinde görebileceksiniz.VFit mobil uygulaması ile bilgilerinizi güncel olarak görebilecek, bütün egzersiz verilerinizi telefonunuzda saklayabileceksiniz. İsterseniz yakınlarınızla yaptığınız aktivitelerin bilgilerini de paylaşabilirsinizAdımsayar Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
İşletim Türü Android, iOS
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Yok
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Universal
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000046ECY
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Samsung Galaxy Fit2 Siyah - SM-R220NZKATUR
Xiaomi Mi Band 5 Akıllı Bileklik
Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik Siyah
Case 4U Band 3 Akıllı Bileklik - M3 Band - Adımsayar - Uyku Takip - Kalp Ritim Ölçer - Renkli Ekran
%13
299,00 TL 261,00 TL
%26
349,00 TL 259,90 TL
%55
299,90 TL 134,00 TL
%58
119,90 TL 49,90 TL
Sepette %20 indirimli fiyat
39,90 TL
Satıcı
fişekhane 9,8
Hepsiburada
aweiturkiye 9,3
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(785)
(6223)
(2388)
(290)
Adımsayar Var Var Var Var
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok Yok Yok Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var Var Var Var
Kamera Yok Yok Yok Yok
Sesli Görüşme Yok Yok Yok Yok
Su Geçirmezlik Var Var Var Var
Uyku Takibi Var Var Var Var
Başa dön