Vestel Buzdolabı

İnsanların en temel ihtiyaçlarından birisi de hiç şüphesiz ki yemek yemektir. Yerleşik hayatta yaşadığımız modern dünyada gıdaların muhafaza edilebilmesi için buzdolapları kullanılmaktadır. Hemen her evde karşınıza çıkan ve temel bir ihtiyaç haline gelen buzdolapları en temelde yiyeceklerinizi uzun süre belirli sıcaklıkta saklamanızı ve taze kalmalarını sağlamaktadır. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bu alanda da pek çok yenilik ve gelişme yapılmış, buzdolapları çok daha işlevsel ve pratik bir hale gelmiştir. Vestel buzdolabı alanında uzman ürünleri ile sizlerin en temel ihtiyaçlarınızdan birini karşılamakta ve gelişmiş fonksiyonlarıyla daha pratik depolama yapmanıza yardımcı olmaktadır. İç hacimleri birbirinden farklı olan ve size çeşitli büyüklükte modeller sunan marka, gıdalarınızı en kaliteli şartlarda depolamanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayede hem daha taze gıdalar tüketebilir hem de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Tazelikleri korunan yiyeceklerinizin aynı zamanda koku ve lezzetini de uzun süre muhafaza edebilen Vestel buzdolabı yorumları incelendiğinde pek çok çevre tarafından çokça kullanılan ve tercih edilen ürünler oldukları dikkat çekmektedir. Gelişen teknolojik özelliklerin yanı sıra tasarımsal ve orijinal modelleri ile de mutfaklarınıza kendine özgü havasını yansıtan bu modeller çeşitli renk seçenekleri de sunmaktadır. Renk seçenekleri, modeller ve iç hacimleri farklı olarak sizlerle buluşturulan bu ürünlerin aynı zamanda kapı sayıları, kapı yönleri ve dondurucu bölmeleri de çeşitlilik yaratmaktadır. Herkesin ihtiyacına uygun farklı nitelikteki ürünleri ürün kataloğunda bulunduran marka sayesinde mutfaklarınız aradığı ürüne sahip olabilecek. Sizler de taze ve lezzetli yiyeceklerinizin tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Enerji alanında da tasarruflu ve daha az elektrik harcayan ürünler kullanmak bütçeniz ve doğa için önemlidir. Marka her daim en karlı ürünleri sizlerle bir araya getirmektedir.

Vestel Buzdolabı Gelişmiş Özellik ve Modelleri

Buzdolapları gelişen ürün teknolojileri sayesinde pek çok farklı ve işlevsel özelliği sizlerle buluşturmaktadır. No-frost olarak da bilinen buzlanma karşıtı özellik Vestel no-frost buzdolabı seçenekleri içerisinde geniş bir şekilde yer almaktadır. Buzluk ve dondurucu bölümünün karlanma ve buzlanma yapması çoğu zaman hem elektrik tasarrufu yapmanıza engel olmakta hem de yiyeceklerinizi daha sağlıklı şekilde saklamanızı önlemektedir. Buzluk bölmesi ve derin dondurucu kısmı buzdolaplarında bir bölüm olarak bulunmakta ve yiyeceklerinizi dondurarak saklamanıza yardımcı olmaktadır; ancak bu bölümlerin karlanma ve buzlanma yapmadan sağlıklı şekilde çalışabilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle markanın da sahip olduğu no-frost teknolojisi sayesinde üstün şekilde soğutma ve dondurma özelliğine sahip modellerin buzlanmadan ürünlerinizi muhafaza etmesi sağlanmaktadır. Karlanma ve buzlanma olmaksızın muhafaza edilen gıdalarınız ilk günkü tazeliğinde korunmakta ve sizlere uzun süreli bir depolama sağlamaktadır. Buzlanma ve karlanma yapan modellerde mecburi olarak kullanılan de-frost özelliklerinin kullanılmasına gerek kalmamakta, modeller kendiliğinden çözdürme işlemini yapmaktadır. Tüm bunlara ek olarak ürün içerisinde yer alan hem normal kullanım alanı hem de dondurucu alanında soğutma derecesi ayarlanabilmektedir. Vestel buzdolabı soğukluk ayarı sayesinde yiyeceklerinizi istediğiniz soğuklukta saklayabilirsiniz. Aynı zamanda dondurucu kısmında yer alan aydınlatmalar sayesinde karanlıkta veya akşamları da dolaptan aradığınız şeyi rahatlıkla bulabilmenizi sağlamaktadır.

No-frost modelleri farklı boyut ve iç hacim seçenekleri sunmaktadır. Buna göre evinizin ihtiyacına en uygun büyüklüğü tercih edebilirsiniz. A sınıfı enerji sınıfındaki ürünlerden satın alarak daha az enerji tüketen doğa ve bütçe dostu modelleri kullanabilirsiniz. Farklı renk ve model seçenekleri ile karşınıza çıkan Vestel buzdolabı ayarı içerisinde dondurma veya yoğurt yapma gibi seçenekler de bulunabilmektedir. Klasik model dolapların alternatifi olarak kullanıcılarıyla buluşturulan mini modeller özellikle dar alanlarda kurtarıcı rol oynamaktadır. Hem kullanışlı hem de pratik modelleri sunması sayesinde Vestel mini buzdolabı sıklıkla tercih edilen ürünler arasındaki yerini almaktadır. Küçük ve dar evlerde, stüdyo dairelerde, ofis ve iş yerlerinde oldukça verimli kullanılabilen bu modeller hem yerden tasarruf edebilmenizi hem de ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlamaktadır. Küçük boyutlara sahip olmasına rağmen iç kısmında olabildiğince geniş bir hacim seçeneği sunan mini dolaplar özellik açısından da klasik modelleri aratmamaktadır. Yumurtalıklar, raflar ve dondurucu bölmesi gibi alanlar tıpkı standart bir modelde olduğu gibi bu seçeneklerde de yer almaktadır. Uzun süre saklamak istediğiniz gıdalarınızı dondurucuda dondurarak saklayabilirsiniz. Manuel olarak de-frost işlemini yapabileceğiniz gibi ürünlerinizi uzun süre depolayabilmek için bu dolapların dondurucu kısmını tercih edebilirsiniz. 

Vestel Buzdolabı Geniş Ailelere Uygun Modeller 

Artan ev nüfusu, geniş aileler ve çeşitlenen yiyecek seçenekleri sebebiyle buzdolaplarında da geniş seçenekler daha çok tercih edilmeye başlanmaktadır. Bu sebeple iki kapılı ve daha fazla hacme sahip olan alternatifler sıklıkla görülmeye başlamıştır. Vestel gardırop tipi buzdolabı geniş modeller içerisinde ön plana çıkan seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere çift kapaklı kullanımları ile pratik ve işlevsel çözümler sunmaktadır. Yalnızca kullanım açısından değil estetik ve tasarım açısından da hoş bir görüntü sunan geniş, çift kapaklı gardırop tipi modeller oldukça fazla gıdayı; sebze, meyve, et ve birçok tencere yemeğini aynı anda depolayabilmektedir. Gardırop tipi modellerde siyah, inox ve beyaz gibi farklı mutfaklara uygun renk seçenekleri üretilmektedir. Özellikle son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan Vestel inox buzdolabı kullanımı hem modern bir görünüm sağlaması hem de parmak izi yapmaması sebepleriyle çokça kullanılmaktadır. Dokunduğunuzda parmaklarınızın izinin kalmaması ve kolayca temizlenebilmesi mutfağınızda hem daha şık hem de daha temiz bir görünüm sağlamaktadır. Yalnızca inox değil siyah veya beyaz seçenekleri de sizlere sunan modeller içerisinde gardırop tipi ürünler geniş hacimli sebze, meyve ve derin dondurucu alanları barındırmaktadır. Klasik alanların yanı sıra şişelik alanlar, sütlük ve tereyağlık gibi kahvaltı koymaya uygun bölmeler de geniş hacimli seçeneklerde sizlerle buluşturulmaktadır. Oldukça geniş ve büyük bir alan sunan modellerin içerisine yerleştirdiğiniz gıdaları uzun süre saklayabilmeniz için koku ve tat karışması önlenmektedir. 

Özel bir teknoloji ile üretilen buzdolabı modellerinizin içerisindeki meyve sebzelerin olabildiğince uzun süre boyunca ilk günkü tazeliklerini koruması ve sofralarınızda hem sağlıklı hem lezzetli yiyecekler koyabilmeniz sağlanmaktadır. Taze hava teknolojisi sayesinde ürünlerinizin içerisinde hava sirkülasyonu sağlanmakta ve yiyecekleriniz çok daha taze tutulmaktadır. Vestel buzdolabı çeşitleri içerisinde ön plana çıkan bu geniş hacimli modellerin iç hacimleri farklı litrelerde üretilebilmektedir. Siz de kendi ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza en uygun modeli ve boyutu tercih edebilirsiniz. Tereyağlık, kahvaltılık ve daha pek çok şey için özgüleyerek kullanabileceğiniz alanlar sizlere kullanım açısından büyük bir pratiklik sağlamaktadır. Vestel buzdolabı 620 lt veya daha geniş iç hacme sahip modelleri tek veya çift kapılı seçenekler ile üretmektedir. Bu sayede geniş ailelerin, misafirleri çok gelen ev sahiplerinin kullanımına katkı sağlayan bu modeller ile haftalık hatta aylık alışverişlerinizi kolayca depolayabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel bu modellere sahip olarak sizler de alışverişlerinizi tek seferde yapıp uzun süre muhafaza ettiğiniz yiyeceklerinizi tüketebilirsiniz. 

Vestel Buzdolabı ile Mutfaklarınıza Nostaljik Bir Hava Getirin

Gelişen teknoloji neticesinde buzdolabı modellerinde de hem teknolojik anlamda hem de estetik anlamda pek çok değişiklik ve yenilik yapılmaktadır. Modern görünümleri ile mutfaklarınızın baş tacı haline gelen modeller klasik severler için de ortaya nostaljik ürünler koymaktadır. Gelişmiş teknolojik özelliklerle donatılmasına rağmen estetik görünümleri tıpkı klasik ve Retro modellerde olduğu gibi bir tarzla üretilmektedir. Vestel retro buzdolabı serisi ile hem kullanım hem de tasarım anlamıyla ortaya oldukça beğenilen ve tercih edilen bir ürün serisi çıkaran marka, kullanıcıların tatmin etmeyi başarmaktadır. Retro görünümleri ile geçmişi yad etmenize yardımcı olan nostaljik modeller sayesinde mutfağınızda hem renkli hem de farklı bir hava yaratabilirsiniz. Klasik ve nostaljik görünümlerini çeşitli renk seçenekleri ile taçlandıran Retro modeller kullanıcılar tarafından oldukça sevilip beğenilmektedir. Kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz gibi farklı renk seçenekleri bulunan Retro seçeneklere Vestel kırmızı buzdolabı lansman rengi ile marka tarafından imza haline gelmektedir. Mutfağınıza hem eğlenceli ve canlı hem de nostaljik bir hava sağlayan bu modelleri tercih ederek mutfakta geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Mutfaklarınızda sıcak bir hava yaratan bu modelleri tercih ederek hem teknoloji harikası ürünlere sahip olabilir hem de nostaljinin tadına varabilirsiniz. Dış kısmında Retro bir havaya sahip olan bu modeller iç kısmında daha modern ve kullanışlı bir dizayna sahiptir. Geniş ve derin aralıklara sahip rafları sayesinde gıdalarınızı kolayca yerleştirebilir, farklı boyutlardaki ürünlerinizi farklı raflarda muhafaza edebilirsiniz. Kapak kısmında yer alan şişelikler ise içeceklerinizi depolayabilmeniz için size geniş ve kullanışlı bir alan sağlamaktadır. Standart bir hacim sunan bu modelleri dilerseniz evinizde dilerseniz iş yerlerinizde veya işletmelerinizde tercih edebilirsiniz.

Klasik bir hava taşıyan diğer bir ürün ise marka tarafından sizlere Vestel Rustik buzdolabı serisi ile sunulmaktadır. Mutfaklarınızda şık ve klasik bir ortam yaratmanıza yardımcı olan bu modeller kullanım açısından avantajlar sunmaktadır. Kombi buzdolabı olarak da adlandırılan bu modeller uzun süre boyunca gıdalarınızı taze bir şekilde saklamanıza yardımcı olmakta ve standart bir hacim sunmaktadır. Klasik aileler için yeterli alanı sağlayan bu modeller içerisinde dondurucu ve soğutucu olarak iki farklı ve birbirinden bağımsız hava sirkülasyonu yaratılmaktadır. Frost Free teknolojisi olarak da adlandırılan bu hava akımları tat ve kokuların birbirine karışmasını önlemektedir. İç alanda kullanılan cam rafların dayanıklı yapısı ve malzeme kalitesi sayesinde kırılmaları engellenmektedir. Bu sayede ağır tencereleri de gönül rahatlığı ile dolaplarınıza yerleştirebilirsiniz. Cam tasarımlarının temperli ve serigrafili olması sayesinde oldukça dayanıklı ve uzun ömür kullanım sağlanmaktadır. 

Vestel Buzdolabı ile Her Daim Tazelik 

Gardırop tipi olarak üretilen seriye yeni bir anlayış getiren ve bunu daha da geliştiren marka kullanıcılarına Vestel puzzle buzdolabı modellerini sunmaktadır. Bu modellerin toplam 4 tane dış kapağı bulunmakta ve hem soğutucu hem de dondurucu özellik göstermektedir. İç kısımda yer alan aydınlatma performansı sayesinde her kapının arkasını oldukça rahat bir şekilde görebilmeniz ve yiyeceklerinize rahatlıkla ulaşabilmeniz sağlanmaktadır. Kullanım esnasında farklı programlardan yararlanmanızı sağlayan puzzle modelleri sayesinde ekonomik moddan tatil moduna standart moddan en yüksek güçle çalışan moda kadar pek çok modu kullanabilirsiniz. Bu sayede evde olmadığınız veya tatile gittiğiniz zamanlarda daha az enerji harcayarak gıdalarınızın korunmasını sağlayabilirsiniz. Fonksiyonel olarak da sizlere çok gelişmiş özellikler sunan Vestel buzdolabı modelleri içerisinde yer alan Puzzle serisi ile hızlı dondurucu modunu kullanarak yiyeceklerinizi oldukça az bir zamanda şoklayabilir ve dondurabilirsiniz. Kapının açık kalması durumlarında dolabınızın bozulmaması için sesli uyarı özelliği koyulmuştur. Buna ek olarak çocuk kilitleri gibi özellikler de ürünlerin özellikleri arasında sayılmaktadır. A enerji sınıfına ait olmaları sayesinde oldukça düşük enerji ile yiyeceklerinizi maksimum performansla soğutan modeller hem görsel hem de işlevsel anlamda mutfağınızda devrim yaratmaktadır. 

Ürünlerin üzerinde yer alan LED panel sayesinde buzdolabınızın ayarlarını yapabilir, modlarını seçebilir ve kontrollerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 3 boyutlu üfleme teknolojisi ile donatılan modellerden tercih ederek her rafta bulunan gıdalarınızı kokuları birbirine karışmadan soğuk bir şekilde muhafaza edebilir, tazeliklerini uzun süre koruyabilirsiniz. Kapıların açılma yönünü kullanımınıza en uygun ve elverişli şekle getirmek için değiştirebilirsiniz. Bu sayede modellerinizi konumlandırdığınızda en kolay kapı açılma yönünü bularak o yöne doğru açılması için ayarlayabilirsiniz. Dış kısımlarda yer alan kulplar ise ergonomik ve tutma kolaylığı sağlayacak şekilde tasarlanmakla beraber çıkarılabilmektedir.  Hem kullanışlı hem de modern tasarımlara sahip kulp seçenekleri de modellerin renk ve desenlerine uygun olarak üretilmektedir.  Vestel 4 kapılı buzdolabı modellerinde özellikle kullanım kolaylığı ve konforu da göz önüne alınmaktadır. Bu sayede ihtiyacınız olan kapıları açarak daha az enerji kaybı olması sağlanmaktadır. Buzdolabınızın içerisinde yer alan diğer bölmeler soğukluğunu kaybetmemekte hem yiyeceklerinizin ısısı değişmemekte hem de enerjiden tasarruf yapmanıza olanak tanınmaktadır. Kombi buzdolabı modellerinde klasik yerler değişerek dondurucu kısımları alt taraflara soğutucu kısımları üst tarafa koyulmaktadır. Vestel çift kapılı buzdolabı modelleri böylelikle göz hizanıza daha kolay erişebilmeniz ve daha sık kullandığınız ürünlerin koyulmasını sağlamakta, daha az kullanılan dondurucu kısımlarının ise alt taraflara yerleştirilmesi şeklinde tasarlanmaktadır. 

Vestel Buzdolabı Özel Modeller Hem Estetik Hem Teknolojik 

Gece gündüz sürekli olarak çalışan buzdolaplarının hem evinizin huzuru hem de gürültü kirliliği olmaması açısından sessiz bir şekilde çalışması önemli bir husustur. Vestel XXL buzdolabı gibi geniş modellerden en küçük modellere kadar sessiz çalışma prensibi benimsenmekte bu sayede mutfaklarınızda kalıcı bir şekilde huzuru yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Gürültü yapmadan çalışabilme özelliği sayesinde sizlere konforu sunan bu modeller aynı zamanda üstün performans göstermeye de devam etmektedir. Vestel küçük buzdolabı, ofis tipi mini modeller, Puzzle veya gardırop serisi, rüstik veya Retro seçenekler gibi farklı ürün serilerini sizlerin kullanımına sunmaktadır. Bunlara ek olarak lüks ve oldukça gelişmiş segmentteki modelleri de kullanıcılarıyla bir araya getiren marka hem estetik hem de işlevsel açıdan benzersiz ürün seçeneklerine sahiptir. Dünya standartlarının üzerine çıkan ve teknolojiyi sonuna kadar evinize taşıyan bu modeller içerisinde hem şıklığı hem de kullanımı ile eşsiz bir alternatif olan Bentley serisi de bulunmaktadır. Bölme açısından kullanıcıya birçok avantaj sağlayan ve hemen her kategori için ayrılmış bölmeler yaratan seri özellikle cam kapaklı bölümleri ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. 

Vestel gri buzdolabı veya diğer renkleri ile evinizin en şık köşesi olmaya aday olan buzdolapları sayesinde lüks esintileri mutfağınıza taşıyabilirsiniz. Temizlenmesi ve kullanımı da oldukça kolay olan bu modeller geniş hacim ve özel teknolojilerle bezenmektedir. Vestel cam buzdolabı ise parlak ve estetik bir görünüm yaratmakta, mutfaklarınıza modern bir şıklık getirmektedir. Siyah, renkli, beyaz veya inox renkleri ile mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlayan modelleri kullanabilir, kolay bir şekilde temizleyerek tasarımların keyfini her daim çıkarmaya devam edebilirsiniz. Vestel buzdolabı fiyatları ve modellerini incelemek, evinize en uygun ürünü satın alarak yiyeceklerinizi uzun süre taze tutmak için siz de şimdi Hepsiburada’yı inceleyebilirsiniz. 

Vestel Buzdolabı Nasıl Kullanılır?

Vestel marka buzdolapları, elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra en fazla 24 saat içerisinde tam performansla kullanıma hazırdır. Cihazınızın kurulumu tamamlandıktan sonra ihtiyacınız olan soğutma ayarını yapabilir, yiyecek ve içecekleri dilediğiniz gibi raflara yerleştirebilirsiniz. 

Vestel Buzdolabı Nasıl Temizlenir? 

Vestel buzdolabını temizlemek için nemli bir bezden yararlanabilirsiniz. Cihazınızı temizlerken keskin ve sivri uçlu araçları kullanmaktan kaçınmalı; cihazın yüzeyine hasar verebilecek kimyasallarla temizliği tercih etmemelisiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vestel Buzdolabı Fiyatları ve Modelleri

171 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam Hacim
Toplam 37 / 171 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?