Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Vestfrost
Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Vestfrost
6.789,03 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

7.080,00 TL
7.371,03 TL
DSACategoryId/2147483637/235604/22156
Vestfrost VF BM 3010 E 3 Programlı Bulaşık Makinesi

Sessiz çalışmasıyla kullanıcılarını memnun eden Vestfrost VF BM 3010 E 3 Programlı Bulaşık Makinesi günün her saatinde, gürültü problemi yaşamadan mutfak gereçlerinizi temizleyebilmenize yardımcı olur. Ses seviyesini en aza indiren gövde tasarımı gürültünün dışarıya yayılmasını engellemeye yardım ederken aynı zamanda dış etkilere karşı korunaklı bir yapı da oluşturur. Vestfrost 3 programlı bulaşık makinesinin kapak sistemi yavaşça açılıp kapatılabilmeye uygun şekilde geliştirildiği için sert açılışları ve kapanışları önleyerek daha konforlu bir kullanım yaşatır. Alternatif yıkama modlarına sahip Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi sayesinde tabak ve bardaklardaki kir oranını göz önünde bulundurarak makinenizi verimli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Ürünün yüksek depolama kapasitesi tüm mutfak gereçlerini tek seferde yıkayarak zamandan ve enerjiden tasarruf edebilmeye de katkı sağlar.

Pratik Bir Kullanım Yaşatan Modern Özellikler

 • Vestfrost VF BM 3010 E 3 Programlı Bulaşık Makinesi gövde tuşlarıyla çalışma programını ve gerekli yıkama özelliklerini kolayca seçebilmeyi sağlar.
 • Pervane sisteminin tüm noktalara eşit miktarda su ulaştırması sayesinde deterjan sıvıları ve tabletler makine içerisinde etkili bir temizlik yaratır.
 • Paslanmaz iç donanım sayesinde bulaşık makineniz suyun yıpratıcı etkisine karşı dayanıklılık kazanır.
 • Vestfrost VF BM 3010 E 3 Programlı Bulaşık Makinesi tekerlek sistemiyle kolayca açıp kapatabileceğiniz alt ve üst bölmeleriyle mutfak gereçlerini yerleştirebilmenize yardımcı olur.
 • Kapaklı tablet haznesi aracılığıyla temizlik için gerekli olan bulaşık makinesi tabletini rahatça yerleştirebilirsiniz.

Derinlemesine Temizlik Sağlayan Bulaşık Makinesi

Alternatif yıkama programlarıyla farklı özelliklerinden yararlanabileceğiniz Vestfrost VF BM 3010 bulaşık makinesi derinlemesine temizlik gerçekleştirebilmek için idealdir. Alt kısımda yer alan çatal, kaşık, bıçak sepeti bölümü çıkarılabilir tasarımı ve derinlemesine yapısı sayesinde pratik bir yerleşim için uygundur. Yıkama sırasında küçük boyutlara sahip mutfak gereçlerinin dağılmaması için bu bölümden yararlanabilirsiniz. Hem plastik bölümlerin hem de paslanmaz tellerin suya karşı korunaklı bir şekilde üretilmesi uzun ömürlü bir kullanım yaşamaya yardımcı olur. Kontrol panelinde bulunan tuşların ergonomik olarak dizayn edilmesi kullanım kolaylığı yaratır. Tuşların üstlerinde yer alan yazılarla hangi tuşun hangi fonksiyonu yerine getirdiğini kavramak da kolaylaşır. Geniş bir yapıya sahip olan beyaz eşya sayesinde tüm tabak ve bardakları tek seferde yıkayarak fazladan su ve elektrik tüketimi gerçekleşmesinin önüne geçebilirsiniz. Ayaklarıyla dengeli bir şekilde zemine yerleştirilebilen ve güvenli bir kullanım yaşatan Vestforst bulaşık makinesi uzun kablosu yardımıyla kurulum işlemlerinde konfor yaratır.

Teknik Özellikler

 • Program Sayısı: 3
 • Yıkama Kapasitesi: 12 Kişilik
 • Ürün Boyutları ‌(YxGxD): 85 cm, 59.8 cm, 59.8 cm
 • Yıllık Enerji Tüketimi ‌(kWh): 258
 • Su Tüketimi ‌(lt/program): 12
 • Ses Seviyesi ‌(dB): 54

Manisa'dan Türkiye'ye Ulaşan Yerli Teknoloji

Üretim yaşamına 1984 yılında Manisa'da başlayan Vestel yerli teknolojiyi kullanarak beyaz eşyadan ev elektroniğine kadar birçok alanda kullanıcılarına hizmet verir. Vestel'in akılcı tasarımları kullanıcı dostu özellikleriyle beğeni toplarken marka aynı zamanda su, elektrik gibi enerji kaynaklarının daha az tüketilmesi için tasarruf yaratan özelliklere de ürünlerinde yer verir.

Kullanıcılarına Esneklik Sağlayan Özellikler

Birden fazla programa sahip olduğu için yıkama işlemelerinde çeşitlilik ve esnekli yaratan Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi aracılığıyla yemek sonrasında tabakları, tencereleri, bardakları ve çatal, kaşık gibi gereçleri kusursuz bir şekilde yıkayabilirsiniz. Parlak ve tertemiz mutfak gereçlerine sahip olmak için bulaşık makinenizde uygun miktarda deterjan ve tablet kullanabilirsiniz. Gövde üzerinden beyaz eşyanızın çalışma programını ayarlayarak temizlik işlemlerini başlatabilirsiniz.


Vestfrost VF BM 3010 3 Programlı Bulaşık Makinesi Özellikleri

AB Yeni Enerji Sınıfı E
Derinlik (cm) 59.8
Dijital Ekran Yok
Genişlik (cm) 59.8
Kapasite 12 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 3
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 54
Su Tüketimi (lt/program) 12
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 258
Yükseklik (cm) 85
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 36
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000TIX9I
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön