Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Xiaomi
Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi
893,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.099,00 TL
1.549,89 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı, çeşitli markaların akıllı telefon ve tablet modellerinden giyilebilir teknoloji ürünlerine kadar birçok elektronik aletin şarj edilmesine olanak sunuyor. Yüksek yoğunluklu lityum polimer pilleri ile öne çıkan hızlı şarj cihazı, üst düzey verimliliği sayesinde kullanıcılara akıllı teknolojilerden kesintisiz olarak yararlanma şansı tanıyor. Kullanıcılar, etkili şarj cihazı aracılığıyla günlük hayatta aktif şekilde faydalandıkları elektronik aletleri, hareket hâlindeyken de şarj edebiliyor.

Çift Yönlü Dolum Teknolojisi

Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisiyle üretilen hızlı şarj cihazı, yüksek batarya kapasitesi ile dikkat çekiyor. Yüksek batarya kapasitesi, tek şarjla defalarca kullanım anlamına geliyor. İki adet USB çıkışı olan cihazla iki farklı elektronik alet, aynı anda şarj edilebiliyor. Çift yönlü dolum teknolojisi sayesinde cihazın, şarj olurken de şarj etme özelliği bulunuyor.

Düşük Enerjili Şarj Özelliği

Hızlı şarj cihazı, düşük enerjili şarj özelliğiyle farkını ortaya koyuyor. Kullanıcılar, bluetooth kulaklık, akıllı saat ve fitness bilekliği gibi düşük gerilimle şarj edilmesi gereken elektronik aletlerini, orijinal kablolarıyla cihaza bağlayarak ihtiyaç duyulan gerilimde şarj etme olanağı yakalıyor.

Hafif ve Çizilmeye Karşı Dayanıklı

PC / ABS malzeme kullanılarak imal edilen hızlı şarj cihazı, güçlendirilmiş dış yüzeyiyle çizilmeye karşı dayanıklı bir yapı meydana getiriyor. Kaymaz gövde malzemesi, cihazın rahat şekilde tutulması sağlıyor. Kullanıcıların hafif tasarımlı cihazı kolay bir biçimde ceplerinde ve çantalarında taşıması mümkün oluyor.

Dokuz Katmanlı Üstün Koruma

Taşınabilir hızlı şarj cihazı, dokuz katmanlı üstün korumasıyla kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım fırsatı sunuyor. Şarj işlemi sırasında lityum polimer pillerin çalışma değerleri ideal duruma getiriliyor ve aşırı ısınmaya bağlı sorunlar tamamen ortadan kaldırılıyor.

Giriş voltajı koruması, yüksek gerilimin sebep olduğu arızaları önlüyor. Hızlı şarj aletinin ve şarj edilen cihazın, aşırı şarj ya da deşarj nedeniyle hasar görmesine izin verilmiyor.

Sistem yenileme özelliği, koruma fonksiyonlarını devreye sokmak ve sonlandırmak için kullanılıyor. Yanlış bağlantı durumunda sistem otomatik olarak kilitleniyor.

Donanım kısa devre koruması, batarya ve cihazın donanım kaynaklı problemlere karşı korunmasını sağlıyor. Batarya ve cihazda kısa devre hasarı meydana gelmesi engelleniyor.

Ani akım yükselişinde sistem, yüksek akım koruması ile etkili biçimde korunuyor. Çıkış voltajı kontrol altında tutulduğu için şarj edilen cihaza aşırı gerilim gitmesi önleniyor.

Xiaomi 2C Quick Charge Teknik Özellikleri

Batarya Gücü: 20000 mAh

USB çıkışı: 2 adet

Cihaz Ağırlığı: 358 gram

Cihaz Boyutları: 149.5 x 69.6 x 23.9 mm

Çalışma Sıcaklığı: 0º C ile +45º C arası

Şarj Süresi: 6.7 saat (9 volt gerilimle şarj edildiğinde), 10 saat (5 volt gerilimle şarj edildiğinde)

Çıkış Gücü: 5.1 V / 3.6 A

Kutu İçeriği

Ürün kutu içeriğinde Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı, şarj bağlantısı için kullanılan micro USB kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi yer alıyor.

Kullanıcıların Hayatlarına Konfor Katan Xiaomi

Teknoloji dünyasına oldukça hızlı bir giriş yapan Xiaomi, zengin ürün yelpazesiyle kullanıcıların hayatlarına konfor ve pratiklik getiriyor. Markanın üstün tasarımlarıyla dikkat çeken ürünleri, hayatın birçok alanında akıllı teknolojilerden yararlanma fırsatı sunuyor.

Pratik Kullanımlı Hızlı Şarj Aleti

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0, şarj işleminin ardından kullanıma hazır duruma geliyor. Pratik kullanımlı taşınabilir hızlı şarj aleti, micro USB kablosu aracılığıyla şarj edilecek cihaza bağlanıyor. Bağlantının ardından şarj işlemi otomatik olarak başlıyor.


Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Özellikleri

 

 

Xiami 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı, donanımında yer alan yüksek yoğunluklu lityum polimer piller, iki yönlü hızlı şarj ve yüksek kapasitesi sayesinde hareket halindeyken şarja ulaşmanın keyifli ve pratik yolunu sunuyor. Kolay taşınabilmesi için kompakt tasarıma sahip olan model, kaliteli malzeme seçimi ve 9 katmanlı devre koruması ile fark yaratıyor. 

Yüksek Batarya Kapasitesini Kalite ile Bir Araya Getiren Tasarım

Yüksek batarya kapasitesini yenilikçi batarya teknoloji ile bir araya getiren Xiaomi taşınabilir şarj  cihazı, kullanıcıların hareketli haldeyken hızlı bir şekilde enerjiye ulaşmalarını sağlıyor. Farklı cihaz tipleri ile uyumlu olarak çalışabilmesi, akıllı teknolojileri hayatında aktif bir şekilde yer verenlerin ihtiyaçlarına cevap vermesine yardımcı oluyor. 

Daha Fazla Enerji Depolama: Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisini kullanan model, 20000 mAh batarya kapasitesi sayesinde birden fazla mobil cihazı defalarca kere şarj edebilecek gücü depolamayı başarıyor. Kompakt tasarımına rağmen 2 adet USB çıkışına sahip olan cihaz, performanstan ödün vermeden iki cihazı aynı anda şarj edebiliyor. Sahip olduğu hızlı şarj özelliği, bir yere bağlı kalmadan mobil cihazları kısa bir sürede şarj edebilme imkanı sunuyor. 

Çift Yönlü Hızlı Şarj: Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri, çift yönlü hızlı şarj konforunu kullanıcılarına kazandırıyor. 1 adet şarj girişi ve 2 adet USB çıkışı hızlı şarjı destekleyen ürün, geniş bir cihaz yelpazesi ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Güç çıkışını, takılı olan cihazın ihtiyaçları doğrultusunda otomatik olarak ayarlayan model, tek bir bağlantı noktası üzerinden hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. 5.1 V/3.6 A çıkış gücü sayesinde aynı anda bağlanan 2 cihazı da hızlı bir şekilde şarj etmeyi başarıyor.

Kaliteli Malzeme ve Zarif Tasarım: Yapımında yüksek kalitede çevre dostu PC + ABS malzemesi kullanılan taşınabilir şarj cihazı, tüm detayları ile kalitesini hissettiriyor. Çizilmeye karşı dayanıklı olacak şekilde güçlendirilen delikli dış yüzey, rahat olduğu kadar kaymaya dayanıklı bir tutuş sunuyor. Sadeliğin ön planda olduğu zarif tasarımı, kullanım keyfini arttırıyor. 

Yüksek Şarj ve Deşarj Verimliliği: Ürün, hafifliği ve yüksek performansı bir arada sunmak için ATL ve Lishen tarafından geliştirilen ileri pil teknolojilerinden destek alıyor. Yeni nesil taşınabilir şarj cihazı, ekstra hacme ihtiyaç duymadan yüksek şarj ve deşarj verimliliği sunan özel donanımla geliyor. Kullanılan yenilikçi teknolojiler sayesinde sadece 358 g olan model, istenilen yere rahatlıkla cepte ya da çantada taşınabiliyor. 

Düşük Güç Tüketen Aygıtlar İçin Özel Mod: Bluetooth kulaklık, fitness bilekliği ve benzeri düşük enerji tüketen aygıtlar, kendi orijinal şarj cihazları kullanılarak düşük enerji iletimi ile şarj ediliyor. Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı, düşük enerji iletimi ile şarj edilmesi daha sağlıklı olan cihazlar için kullanıcılarına özel bir mod sunuyor. Güç düğmesine iki defa arka arka basılarak aktivite edilen mod, akıllı aksesuarları güvenle şarj edebilmeniz için 2 saat boyunca düşük güçte enerji çıkışı sağlıyor. 

Gelişmiş Güvenlik: Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı özellikleri içerisinde 9 katmanlı gelişmiş devre koruması öne çıkıyor. Şarj ve deşarj verimliliğini %85 oranında iyileştiren koruma, mobil cihazların bataryalarını güvenli bir şekilde doldurmanıza yardımcı oluyor. 

9 katmanlı koruma;

- Lityum polimer pillerin güvenli değerler arasında çalışmasını garantileyen sıcaklık koruması,

- Batarya ve cihaz hasarını önlemek için kısa devre koruması,

- Herhangi bir şekilde korunmanın aktif olduğu durumlarda cihaza işlev kazandırmak için sistem resetleme,

- Giriş voltajının aşırı artması sebebi ile oluşabilecek hasarlara engel olmayı sağlayan giriş voltajı koruması,

- Bağlantıda olan cihazın güvenliği için çıkış voltajını gerçek zamanlı olarak kontrol eden çıkış voltajı koruması,

- Herhangi bir yanlış bağlantı kurulduğunda sistemi otomatik olarak kitleyen yanlış bağlantı koruması,

- Yüksek akım çıkışı zararlarından sistemi güvence altına alan yüksek akım koruması,

- Aşırı dolum ve deşarj durumunda sistemin görebileceği zararlara karşı aşırı şarj ve deşarj koruması,

- Batarya ve cihazın donanım kaynaklı problemlerden zarar görmemesi adına donanım kısa devre koruması sayesinde hareketli konumda şarj güvenliğinizi en üst seviyelere taşıyor. 

Kullanım Keyfini Arttıran Teknik Özellikler

Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve çoğu aksesuar çeşidinin şarj edilebilmesi için üretilen cihaz, çıkış gücünü otomatik olarak ayarlayan sistem sayesinde pratik bir kullanım sunuyor. Elden kayıp düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaması için delikli özel dış yüzeye sahip olan model, ergonomik detaylara sahip kompakt tasarımı sayesinde rahat taşınabilirlik sağlıyor. 

- Sadece 23.9 mm kalınlığa sahip olan ürün, 149.5 mm boyu ve 69.6 mm eni sayesinde çantada ve cepte taşınabiliyor. 

- Yüksek şarj ve deşarj verimliği ile kıyaslandığında son derece hafif olan model, 358 g ağırlığı sayesinde taşıma kolaylığı sunuyor. 

- Çift yönlü hızlı dolum özelliği, ürünü şarj ederken de ürün üstünden diğer cihazları doldururken de zamandan tasarruf edilmesine yardım ediyor.

- 9 V gerilimle 6.7 saatte tamamen dolan cihaz, 5 volt gerilimle 10 saatte doluyor. 

- Yeni nesil özelliklerle desteklenen lityum polimer pil, enerjinin çok daha verimli kullanılmasına yardımcı oluyor.

- 9 kademeli güvenlik sistemi, cihaz donanımı ile birlikte bağlı olduğu cihazların güvenliğini de sağlıyor, kullanım esnasında ortaya çıkabilecek tehlikelere engel oluyor. 

- Ürün, 0oC ile +45oC arasında sağlıklı bir şekilde çalışıyor. 

Sade Kutu İçeriği

Minimal detaylar barındıran tasarımına çok yakışan beyaz renk alternatifi ile beğenilere sunulan hızlı şarj özellikli model, kullanım için ihtiyaç duyacaklarınızı barındıran kutu içeriği ile teslim ediliyor. 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı, şarj edebilmek için ihtiyaç duyacağınız micro USB kablonun yanı sıra garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor.

Yenilikçi Teknolojiler Geliştiren Xiaomi:

2010 yılında kurulan genç bir marka olan Xiaomi, geliştirdiği ürün ve teknolojiler sayesinde dünyanın dört bir köşesinde adından söz ettirmeyi başarıyor. Fiyat fayda oranı yüksek telefon, dizüstü bilgisayar, akıllı aksesuar ve tüketici elektroniği ürünleri tasarlayan marka, geliştirdiği mobil uygulamalarla da anılıyor. Şık tasarımlara ve üstün özelliklere sahip cep telefonu modellerinin piyasaya çıkar çıkmaz tükendiği rekor satışları bulunan firma, akıllı özelliklerle donatılmış yardımcı aksesuar çeşitleri ile beğenileri toplamayı başarıyor. Fitness bilekliği, Bluetooth kulaklık ve taşınabilir şarj cihazları gibi ürünleri, en az telefonları kadar rağbet görüyor.

Yetenekli ve Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı Arayışında Olanlara 

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı fiyatları, geniş depolama kapasitesi ve yetenekleri ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlar arasında yer alıyor. Çıkış şarj gücünü, bağlı olduğu cihazın şarj özellikleri doğrultusunda ayarlayabilecek denli akıllı olan model, hareket halindeyken priz aramak ve sabit bir yerde mobil cihazlarını şarj etmek istemeyenler için benzersiz bir çözüm oluyor. 9 basamaktan oluşan gelişmiş güvenliği, zarif ve ergonomik tasarımı ve çift yönlü hızlı şarj özelliği, kullanıcılarının hayatlarını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. 


“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”

 

 

Pil Gücü 20000 mAh ve Üzeri
Şarj Durumu Göstergesi Var
USB Çıkış Sayısı 2
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000009KB2J
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi 20000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı
Ttec PB06 20.000MAH Pd 20W LCD Ekranlı Taşınabilir Şarj
Xiaomi Power Bank Redmi 10000MAH Siyah
Anker PowerCore Select 20000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - PowerIQ 2.0 18W Çift Çıkışlı Powerbank - Siyah - A1363
234,00 TL
349,91 TL
245,51 TL
779,00 TL
Satıcı
AtlsElektronik 9,5
Hepsiburada
Hepsiburada
Bütçeye Uygun 9,7
Değerlendirmeler
(2842)
(80)
(1786)
(3286)
Şarj Durumu Göstergesi Var Var Var Var
USB Çıkış Sayısı 1 4 2 2
Pil Gücü (mAh) - 20000 mAh 10000 mAh 20000 mAh
Başa dön