ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Xiaomi
Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
18 Kasım 2019, Pazartesi
Ürünün orijinallik kontrolünü İnternet sitesinden gerçekleştirdim. 3300 Mah mi9 telefonu 5 defa dolduruyor. Powerbank su şişesi gibi birşey değil öncelikle. 20.000 lik aldım, 2000 Mah bataryalı telefonumu 10 defa doldurması lazım düşüncesi yanlış. Şarj esnasında gerilim dönüşümü yapılır (powerbank içindeki 3,7 volt telefonu şarj edebilmek için 5 volta yükseltilir) ve bu dönüşüm sebebi ile kayıplar meydana gelir. Dolayısı ile 20.000 den alacağınız kapasite 13.000-14.000 arasındadır. Bu kayıp en kaliteli markalarda bu şekildedir. Ne olduğu belirsiz markalarda 20.000 den alacağınız Mah değeri 8.000-9.000 i geçmez.
T***** O***** (39) TUZLA - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (1417)
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/60006597

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Özellikleri

 

 

Xiami 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı, donanımında yer alan yüksek yoğunluklu lityum polimer piller, iki yönlü hızlı şarj ve yüksek kapasitesi sayesinde hareket halindeyken şarja ulaşmanın keyifli ve pratik yolunu sunuyor. Kolay taşınabilmesi için kompakt tasarıma sahip olan model, kaliteli malzeme seçimi ve 9 katmanlı devre koruması ile fark yaratıyor. 

Yüksek Batarya Kapasitesini Kalite ile Bir Araya Getiren Tasarım

Yüksek batarya kapasitesini yenilikçi batarya teknoloji ile bir araya getiren Xiaomi taşınabilir şarj  cihazı, kullanıcıların hareketli haldeyken hızlı bir şekilde enerjiye ulaşmalarını sağlıyor. Farklı cihaz tipleri ile uyumlu olarak çalışabilmesi, akıllı teknolojileri hayatında aktif bir şekilde yer verenlerin ihtiyaçlarına cevap vermesine yardımcı oluyor. 

Daha Fazla Enerji Depolama: Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisini kullanan model, 20000 mAh batarya kapasitesi sayesinde birden fazla mobil cihazı defalarca kere şarj edebilecek gücü depolamayı başarıyor. Kompakt tasarımına rağmen 2 adet USB çıkışına sahip olan cihaz, performanstan ödün vermeden iki cihazı aynı anda şarj edebiliyor. Sahip olduğu hızlı şarj özelliği, bir yere bağlı kalmadan mobil cihazları kısa bir sürede şarj edebilme imkanı sunuyor. 

Çift Yönlü Hızlı Şarj: Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı modelleri, çift yönlü hızlı şarj konforunu kullanıcılarına kazandırıyor. 1 adet şarj girişi ve 2 adet USB çıkışı hızlı şarjı destekleyen ürün, geniş bir cihaz yelpazesi ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Güç çıkışını, takılı olan cihazın ihtiyaçları doğrultusunda otomatik olarak ayarlayan model, tek bir bağlantı noktası üzerinden hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor. 5.1 V/3.6 A çıkış gücü sayesinde aynı anda bağlanan 2 cihazı da hızlı bir şekilde şarj etmeyi başarıyor.

Kaliteli Malzeme ve Zarif Tasarım: Yapımında yüksek kalitede çevre dostu PC + ABS malzemesi kullanılan taşınabilir şarj cihazı, tüm detayları ile kalitesini hissettiriyor. Çizilmeye karşı dayanıklı olacak şekilde güçlendirilen delikli dış yüzey, rahat olduğu kadar kaymaya dayanıklı bir tutuş sunuyor. Sadeliğin ön planda olduğu zarif tasarımı, kullanım keyfini arttırıyor. 

Yüksek Şarj ve Deşarj Verimliliği: Ürün, hafifliği ve yüksek performansı bir arada sunmak için ATL ve Lishen tarafından geliştirilen ileri pil teknolojilerinden destek alıyor. Yeni nesil taşınabilir şarj cihazı, ekstra hacme ihtiyaç duymadan yüksek şarj ve deşarj verimliliği sunan özel donanımla geliyor. Kullanılan yenilikçi teknolojiler sayesinde sadece 358 g olan model, istenilen yere rahatlıkla cepte ya da çantada taşınabiliyor. 

Düşük Güç Tüketen Aygıtlar İçin Özel Mod: Bluetooth kulaklık, fitness bilekliği ve benzeri düşük enerji tüketen aygıtlar, kendi orijinal şarj cihazları kullanılarak düşük enerji iletimi ile şarj ediliyor. Xiaomi 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı, düşük enerji iletimi ile şarj edilmesi daha sağlıklı olan cihazlar için kullanıcılarına özel bir mod sunuyor. Güç düğmesine iki defa arka arka basılarak aktivite edilen mod, akıllı aksesuarları güvenle şarj edebilmeniz için 2 saat boyunca düşük güçte enerji çıkışı sağlıyor. 

Gelişmiş Güvenlik: Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı özellikleri içerisinde 9 katmanlı gelişmiş devre koruması öne çıkıyor. Şarj ve deşarj verimliliğini %85 oranında iyileştiren koruma, mobil cihazların bataryalarını güvenli bir şekilde doldurmanıza yardımcı oluyor. 

9 katmanlı koruma;

- Lityum polimer pillerin güvenli değerler arasında çalışmasını garantileyen sıcaklık koruması,

- Batarya ve cihaz hasarını önlemek için kısa devre koruması,

- Herhangi bir şekilde korunmanın aktif olduğu durumlarda cihaza işlev kazandırmak için sistem resetleme,

- Giriş voltajının aşırı artması sebebi ile oluşabilecek hasarlara engel olmayı sağlayan giriş voltajı koruması,

- Bağlantıda olan cihazın güvenliği için çıkış voltajını gerçek zamanlı olarak kontrol eden çıkış voltajı koruması,

- Herhangi bir yanlış bağlantı kurulduğunda sistemi otomatik olarak kitleyen yanlış bağlantı koruması,

- Yüksek akım çıkışı zararlarından sistemi güvence altına alan yüksek akım koruması,

- Aşırı dolum ve deşarj durumunda sistemin görebileceği zararlara karşı aşırı şarj ve deşarj koruması,

- Batarya ve cihazın donanım kaynaklı problemlerden zarar görmemesi adına donanım kısa devre koruması sayesinde hareketli konumda şarj güvenliğinizi en üst seviyelere taşıyor. 

Kullanım Keyfini Arttıran Teknik Özellikler

Akıllı telefon, tablet, giyilebilir teknoloji ürünleri ve çoğu aksesuar çeşidinin şarj edilebilmesi için üretilen cihaz, çıkış gücünü otomatik olarak ayarlayan sistem sayesinde pratik bir kullanım sunuyor. Elden kayıp düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalınmaması için delikli özel dış yüzeye sahip olan model, ergonomik detaylara sahip kompakt tasarımı sayesinde rahat taşınabilirlik sağlıyor. 

- Sadece 23.9 mm kalınlığa sahip olan ürün, 149.5 mm boyu ve 69.6 mm eni sayesinde çantada ve cepte taşınabiliyor. 

- Yüksek şarj ve deşarj verimliği ile kıyaslandığında son derece hafif olan model, 358 g ağırlığı sayesinde taşıma kolaylığı sunuyor. 

- Çift yönlü hızlı dolum özelliği, ürünü şarj ederken de ürün üstünden diğer cihazları doldururken de zamandan tasarruf edilmesine yardım ediyor.

- 9 V gerilimle 6.7 saatte tamamen dolan cihaz, 5 volt gerilimle 10 saatte doluyor. 

- Yeni nesil özelliklerle desteklenen lityum polimer pil, enerjinin çok daha verimli kullanılmasına yardımcı oluyor.

- 9 kademeli güvenlik sistemi, cihaz donanımı ile birlikte bağlı olduğu cihazların güvenliğini de sağlıyor, kullanım esnasında ortaya çıkabilecek tehlikelere engel oluyor. 

- Ürün, 0oC ile +45oC arasında sağlıklı bir şekilde çalışıyor. 

Sade Kutu İçeriği

Minimal detaylar barındıran tasarımına çok yakışan beyaz renk alternatifi ile beğenilere sunulan hızlı şarj özellikli model, kullanım için ihtiyaç duyacaklarınızı barındıran kutu içeriği ile teslim ediliyor. 20000 mAh taşınabilir şarj cihazı, şarj edebilmek için ihtiyaç duyacağınız micro USB kablonun yanı sıra garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile birlikte geliyor.

Yenilikçi Teknolojiler Geliştiren Xiaomi:

2010 yılında kurulan genç bir marka olan Xiaomi, geliştirdiği ürün ve teknolojiler sayesinde dünyanın dört bir köşesinde adından söz ettirmeyi başarıyor. Fiyat fayda oranı yüksek telefon, dizüstü bilgisayar, akıllı aksesuar ve tüketici elektroniği ürünleri tasarlayan marka, geliştirdiği mobil uygulamalarla da anılıyor. Şık tasarımlara ve üstün özelliklere sahip cep telefonu modellerinin piyasaya çıkar çıkmaz tükendiği rekor satışları bulunan firma, akıllı özelliklerle donatılmış yardımcı aksesuar çeşitleri ile beğenileri toplamayı başarıyor. Fitness bilekliği, Bluetooth kulaklık ve taşınabilir şarj cihazları gibi ürünleri, en az telefonları kadar rağbet görüyor.

Yetenekli ve Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı Arayışında Olanlara 

Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj cihazı fiyatları, geniş depolama kapasitesi ve yetenekleri ile kıyaslandığında oldukça uygun rakamlar arasında yer alıyor. Çıkış şarj gücünü, bağlı olduğu cihazın şarj özellikleri doğrultusunda ayarlayabilecek denli akıllı olan model, hareket halindeyken priz aramak ve sabit bir yerde mobil cihazlarını şarj etmek istemeyenler için benzersiz bir çözüm oluyor. 9 basamaktan oluşan gelişmiş güvenliği, zarif ve ergonomik tasarımı ve çift yönlü hızlı şarj özelliği, kullanıcılarının hayatlarını önemli ölçüde kolaylaştırıyor. 


“Ürün isminde ve açıklamasında aksi belirtilmediği sürece paket içeriğinde sadece data kablosu bulunmakta olup, şarj adaptörü bulunmamaktadır.”

 

 

Pil Gücü 20000 mAh ve Üzeri
Şarj Durumu Göstergesi Var
USB Çıkış Sayısı 2
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000009KB2J
Xiaomi 20000 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı
Çok İyi
(1058)
Çok İyi (1058)
%75
İyi
(232)
İyi (232)
%16
Ne İyi / Ne Kötü
(56)
Ne İyi / Ne Kötü (56)
%4
Kötü
(24)
Kötü (24)
%2
Çok Kötü
(49)
Çok Kötü (49)
%3
Ortalama Puan
4,6
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (1349)
Fotoğraflı değerlendirmeler (11)
Bu ürün ile ilgili 1417 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 1417 değerlendirme var.
TO
TO
Ürünün orijinallik kontrolünü İnternet sitesinden gerçekleştirdim. 3300 Mah mi9 telefonu 5 defa dolduruyor. Powerbank su şişesi gibi birşey değil öncelikle. 20.000 lik aldım, 2000 Mah bataryalı telefonumu 10 defa doldurması lazım düşüncesi yanlış. Şarj esnasında gerilim dönüşümü yapılır (powerbank içindeki 3,7 volt telefonu şarj edebilmek için 5 volta yükseltilir) ve bu dönüşüm sebebi ile kayıplar meydana gelir. Dolayısı ile 20.000 den alacağınız kapasite 13.000-14.000 arasındadır. Bu kayıp en kaliteli markalarda bu şekildedir. Ne olduğu belirsiz markalarda 20.000 den alacağınız Mah değeri 8.000-9.000 i geçmez.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HK
HK
Ürün çok uygun fiyatta, kullandıktan sonra yorum yapmak istedim, içinde ek olarak 1 adet usb şarj kablosu çıktı. 2 ve 3. doldur boşaltta aşağıdaki değerlerin biraz daha artabileceğini düşünmekteyim. Alçak amper modunu ihtiyacım olmadığı için kullanmadım hızlı şarj modunda test ettim. İlk açılışta %75 oranında dolu (3 ışık) göstergesi ile geldi. Tam şarj yaptıktan sonra Samsung S7 3000mah telefon aşağıdaki değerlerde 7 kez şarj edildi 1. Gün %34 - %100 (%66 dolum) 2. Gün %37 - %100 (%63 dolum) 3. Gün %7 - %100 (%93 dolum) 4. Gün %22 %91 (%69 dolum) 5. Gün %6 - %100(%94 dolum) 6. Gün %15 - %100(%85 dolum) 7. Gün %6 - %75 (%69 dolum) Toplam 127 hafıza 539 dolum 25 boş 3000mah batarya 7 gün ortalama %77 oranında şarj oldu %0 - %100 arası dolumda 3000mah S7 cihaz ortalama 5.39 kez şarj oldu Toplam 16.170mah lik şarj PowerBank Dolumu Samsung 5.0V/2.0A - 9.0/1.67A şarj cihazı ile (ışıklar) dolum durumu 09.15 - 10.50 arası %25 dolum (1 saat 35dk) 10.50 - 12.30 arası %50 dolum (1 saat 40dk) 12.30 - 15.00 arası %75 dolum (2 saat 30dk) 15.00 - 18.35 arası %100 dolum (3 saat 35dk) Toplam : 9 Saat 20 Dakikada Tam Şarj
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BY
BY
Ürün elime orjinal ambalajında sağlık ulaştı. Ürün içeriğin açtığımda 2 diş dolu idi. Telefonum iphone 8 plus %3 şarjda iken taktım 2 saat 5 dakika kadar zaman diliminda %100 doldu şarj esnasında 10 dakika kadar telefon ile işlem yapmışımdır. Ürün fiyatına ve emsallerine göre gayet başarılı ancak ürünü 15 aralıkta sipariş verdim aynı gece ptt kargoya verildi tedarikçi tarafından 23 aralıkta ürünümü teslim aldım teslimide bizzat pendik ptt dağıtım merkezine gidip aldım kargolama ve teslimat süreci iyileştirilmesi gerekiyor onun dışında ürünsel kusur bulunmamaktadır alınması tavsiye ederim ancak elde telefon ile taşınamaz çantanızda muhafaza edebilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AC
AC
Ürün kontrol edildi orijinal hepsi Express kargoyla 1 günde geldi yarısı dolu geldi şarj ettim 6 saatte doldu tam boşken 5 v 1.5 telefonumun şarjı adaptörle 13 saatte doluyor Samsung j7 2016 tek hat 3300 mah %4 şarjlı iken 100 dakika da uçak modundayken %100 doldurdu iki usb de hızlı şarj özelliği var 13.000 mah falan değil tam 19.400 mah içinde japon ve güney Kore 10.000 10.000 batarya var Ürün muazzam fiyatı da en ucuz piyasaya göre. Orijinal satan hepsiburada ise güvenimiz çok daha önce telefonu mu da j7 satıcısı hepsiburada iken almıştım oda orijinal ve piyasanın en ucuzu idi satıcı hepsiburada olmasa bunu ve telefonu almazdım büyüklüğü Samsung j7 2016 tek hat telefonumdan yarım santim boy olarak küçük en olarak 1 santim küçük ama kalınlığı 2.5 3 santim arası o kadar da olacak 20.000 amber şiddetle tavsiye ederim satıcı hepsiburada ise düşünmeden alın başka satıcılara bakmayın açma kapama tuşuna bir kere basınca ne kadar kaldığını gösteriyor iki kere arka arkaya açma kapamaya basarsanız 2 saat %50 akım düşük şarj ediyor sebebi voltu düşük ürünleri şarj edebilmek fazla akım vermemek ve bozmamak için. Toshiba laptobumu şarj etmek istedim taktım laptobu şarj etmedi aksine laptop power bank şarj etti kısa kablosu var isterseniz telefonun adaptör kablosuylada şarj edebilirsiniz o daha uzun ama Biraz daha geç şarj eder uzun kablo ben bu ürünü almadan önce epey. Com da 100 tane ürün karşılaştırdım 500 e yakın değişik sitelerde kötü artı yorum okudum ve satıcısı hepsiburada olan satıcıya tercih edip buradan aldım bu kadar aydınlattım sizi bir Allah razı olsun dersiniz artık =)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(33) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MV
MV
Öncelikle kargo Hepsiburada kalitesinde gayet hızlı bir şekilde geldi. Ürünün orijinal olması konusunda tereddütünüz olmasın. Ürünün kutusunda bulunan güvenlikli kodu kazıyarak görebilir ve Xiaominin sitesinden orijinalliğini teyit edebilirsiniz ben yaptım. Ürün ortalama bir telefon boyutundan az daha büyük ve 4 telefon kalınlığında. Ağırlığı çok fazla değil. Cepte taşınma konusunda sıkıntı yaşarsınız. Ürünün şarjını tamamen bitirdikten sonra tam dolum yaklaşık 7 saat sürdü. Bu süre şarj ettiğiniz adaptör ve kablo kalitesine göre değişebilir. Tek sorun orijinal kablosunun kısa olması. Yine de kendi kablosuyla şarj etmenizi tavsiye ederim hızlı bir şekilde şarj edebilmek için. Xiaomi MI6 (3350 mah)telefonum için aldım bunu ve gayet hızlı bir şekilde şarj ediyor. Tabi telefonun orijinal hızlı şarj kablosunu kullanarak. Bazı yorumlarda gördüğüm kadarıyla hızlı şarj etmiyor deniliyor ama bunun sebebi powerbank değil. Hatta ürün hızı yaklaşık normal prizden şarj etme süresiyle hemen hemen aynı. Cihazımı 5 kere tam dolduruyor. Dolum bilgilerini aşağıda veriyorum ve kesinlikle bu ürünü almanızı tavsiye ediyorum. 1 gece powerbank şarj etmeyle artık prizden bağımsız yaşıyorsunuz. Ayrıca pil sağlığı için telefonlarınızı geceden şarja takıp bırakmalısınız ve 100 e kadar doldurmak yerine sık sık şarj etmelisiniz. 10-97. 69dk 9-98. 76dk 17-99. 79dk 16-98. 81dk 7-93. 79dk çoğu şarj süresince telefonu yoğun olarak kullandığımı düşünürsek bunlar çok iyi değerler. Umarım bu bilgiler size faydalı olur.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
IT
IT
piyasada alabileceğiniz en iyi powerbank değerleri ölçümlerde birebir tutuyor yüklediğim fotolara bakabilirsiniz, samsung için quick charge desteği adaptörle aynı, iphone için de rahatlıkla kullanılabilir ayrıca barkod doğrulamasında orjinal ürün oldğu doğrulanabilir.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Just Original satıcısından aldı.
(32) - Batman
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Ürün çok güzel hızlı şarj ediyor elime iki diş şarjla elime ulaştı. Hemen hemen dakikada %1 şarj ediyor. Sadece çok büyük ve ağır. 370 gr geldi. Paketlemesi fena değildi. Yalnız ptt kargo kullanıyor bu benim için en büyük eksiydi. Kargo yavaş geldi üstelik adresime teslim etmeyip adreste bulunamadı diyip şubeye vermişler gidip şubeden alabildim. İş ahlakından bu kadar yoksun bir firmayla çalışmakta neden ısrarcı olduğunuzu anlayamıyorum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Malatya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
1.5 yıldır kullanıyorum, teklemedi. Hızlı şarj ediyor, redmi 5 plus var bende telefon olarak, onu 3-4 defa dolduruyor. Çantaya atıp şarj sorunu yaşamadan her yere gidiyorum. Yalnız biraz kirleniyor, ıslak mendille vs temizlemesi zor. Kılıf alabilirsiniz beraberinde.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(21) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
Ürün gerçekten kaliteli gelir gelmez test edeyim dedim,şarjım %40tı. 3000mah telefonum yaklasik 15dk da fulledi.Sarjı doldurunca da güç vermeyi durdurmus.Yalniz kargo belirtilen günden 2gün sonra geldi.Imzasız,bilgi almadan teslip etti gitti ama kaçar gibi gitti 😂 neyse ki ürün zarar gormemis ama sunu dusunun herhangi biri ben oyum deyip benim adıma urunu alabilirdi ve kargo firmasi beni magdur edebilirdi.Urune notum 10/10 kargoyaya notum 2/10
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MV
MV
Ürün anlatıldığı gibi ve kesinlikle HIZLI ŞARJ YAPIYOR. Görselde belirttiğim gibi. Telefonum da Xiaomi bu markanın her şeyine güveniyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Sadece test amaçlı taktım, ilerleyen süreçte uzun kullanım yorumlarımı da belirtirim umarım.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Just Original satıcısından aldı.
(29) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖY
ÖY
Tavsiye ederim gerçekten çok hızlı dolduruyor. Huawei p20 lite kullanıyorum ve aynı boydalar. Nerdeyse 1,5-2 cm kalınlığında. 20bın mah. Olduğu için agırlıgı normal, kucuk modellerle kıyaslama yapılıp cok agırmıs demek sacma olur. Geldıgınde 2 ısık yanıyordu, kutudan şarj kablosu cıkıyor sadece. Korumasız kutuda geldı allahtan sorun yoktu. Ben begendım, hızlı sarj ozellıgı var resımde gorulmekte zaten. Ben tavsiye ederim gerçekten, tereddüt etmeden alabilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(34) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Ürün orjinal ve hızlı kargo teskürler
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Ordu
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CU
CU
Biraz ağır ve büyük. Ama 20.000 mAh demek daha fazla pil demek, daha fazla pil de ağırlık demek. Değerler kesinlikle tutarlı. Zarif ve kolay bir cihaz. Bu kalitedeki ürünleri bu fiyatlara da almak mümkünmüş. Xiaomi ve hb' ye teşekkürler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(36) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SP
SP
1.İPHONE 7 (pil sağlı 100)yaklaşık 37 dk %50 şarj olması güzel.Ama gel gelelim.97-98 de dolumu kapatıyor,yani full 100 bazen oluyor bazen olmuyor. 2.ürün 20.000 mah diyor ama iphone u 20.000mah/1960=10kez tam dolum yapması lazım ama etmiyor,6.5 yada max 7 kez şarj ediyor.yani gerçek kapasite 13-14000mah. 3.açma kapama tuşu yanındaki giriş biraz yavaş şarj ediyor max ipad 12wat şarj eder gibi.2. çıkışa sözüm yok gerçekten hızlı dolum yapıyor 3.ipad 12 w şarj aleti ile yaklaşık 10-11 saatte tam doluyor. 4.fiyatına göre evet iş görüyor.büyüklük kalınlığa pek takılmayın.AMA DEDİĞİM GİBİ GERÇEK 20.000 mah DEĞİL.ENAZ 5000mah sapma var.Alana hayırlı olsun.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Adana
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AG
AG
Şu 1 yıldız veren arkadaşlara sesleniyorum gidip 20000mah powerbank’i 1A şarj adaptörüne takarsanız değil 2 gün 1 hafta koyun dolmaz ilk gün geldi 2A’lık şarj adaptörüne taktım 5 saatte full doldu 2 gün 6s cihazımı full bununla şarj ettim sürekli şarjdaydı telefon 1 diş zor düştü ardından bir 7 plus full doldurdu bir tane iphone x’i yarım doldurdu ve o esnada benimkide doluyordu 1 diş daha düştü şuanda 2 diş daha var resmen bitmiyor alacaklara tavsiyem kesin ama kesin alsın aslında 4 yıldız verecektim sebebi ptt kargoydu ama ürünün puanı düşmesin diye 5 yıldız :)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(19) - Konya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
RA
RA
Telefonum xiomi MI6, 3350 mah batarya değerine sahip. Telefonumun şarjı bitikken yapmış olduğum denemelerde,; ilk 30 dk da %49 u, ilk 60 dk da %84 ü dolmakta, telefonumun şarjının tamamen dolması yaklaşık 100 dk sürüyor. 20000 mah değerine sahip xiomi powerbank telefonumu 4 kez tam şarj etti, 5. şarjımdaysa %87 şarj oldu. b n ürünü beğendim ama sanki Qick şarj 3.0 kadar hızlı değil. ama yinede yavaş sayilmaz.20000 mah kapasitesinin yaklaşık 15000-16000 kadarı kullanılabiliyor umarım ilerde de performans kaybı yaşatmaz. Not:telefonum şarj olurken sadece pil durumunu kontrol etmek için 4 yada 5 kez tuş kilidini açtım bunun haricinde herhangi bir kullanımda bulunmadım.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Balıkesir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
Ürünü satın alalı 5 ay oldu. Aktif bir şekilde kullanmaktayım. İlk aldığım zamna telefonu full dolu şarjıyla %0'dan %100'e 6 kez şarj ederken, şuan 5 kez şarj edebiliyor. Telefonum Samsung Galaxy Note 4, 3220 mAh pili var onunda. Herkese tavsiye ederim. Tek eksi yönü biraz kabaca ve büyük olması ama 20000 mAh de büyüklük mecburi. Bayanlar için çantalarında taşıyıp şarj etmeleri daha kolay olabilir, sırt çantası kullanan erkekler içinde kolay. Ama araç veya çanta kullanmayan cepte veya elde taşırım diyen kişiler için taşıması dert olabilir. Ben zaman zaman sırt çantasında zaman zamanda elde taşıyarak kullanıyorum. Hızlı şarj sayesinde 0%dan %100 e internetiniz kapalı telefon açık halde ortalama 1 saatte doluyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(25) - Sakarya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SD
SD
%70 1. Şarj 2310 mAh %50 2. Şarj 1650 mAh %50 3. Şarj 1650 mAh %80 4. Şarj 2640 mAh %35 5. Şarj 1155 mAh %35 6. Şarj 1155 mAh 10560 mAh powerbank ile şarj edildi. 3300 mAH Yukarıda yüzdelik dilimlerde dolum yaptım ve 3300 mAh cihazımı kaç defa şarj ettiğimi not aldım aynı zamanda telefonum şarjdayken oyunlar vs. oynadım 11.000 mAh yakın bir değer çıktı, telefonu şark ederken uğraşmazsanız 16.000 civarı gerçek kapasite alırsınız ama uğraşırsanız 11.000 civarı kapasiteye sahip olursunuz ve ben powerbanki 7 saat gibi bir sürede fulledim, 4 günde hep telefonumu powerbankten şarj ettim. Kısacası muazzam bir powerbank ayrıca hızı ve akım koruması da cabası.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ED
ED
Yaklaşık olarak 2.5 ay önce falan aldım. Haftasonu aldığımdan direkt olarak pazartesi günü geldi. Ürünü güzdl paketlemişlerdi herhangi bir hasarda bulunmamltaydı. Şimdiye kadar sadece 3 kere tam olarak şarjını bitirebilidim. Çok memnunum. Beni hiç yarı yolda bırakmadı. Bu powerbank sayesinde bir günde full şarjla iPhone 6s’i 3, bir normal cep telefonunu 1, Bluetooth hoparlörü ise 1 kere şarj ederek 2 diş şarjı kalmıştı. Cidden alınması gereken bir cihaz. Sonuna kadar parasını hakediyor. Bu arada içinden sadece USB kablosu çıkıyor. Fiş çıkmıyor bilginize.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Torima satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
1 haziran 2019 tarihinden bugünün tarihi olan 06.05.2020 bu zamana kadar aktif olarak kullanmaktayım . Hızlı sarj özelliği var . ürün orijinal. Mesleğim gereği sürekli telefonla uğraşmam gerekiyor mi 8 lite kullanıyorum bu powerbank bir EFSANE. Sürekli kullanıyorum doldurup doldurup kullanıyorum 1 yıl olmasına 25 gün kaldı bir yıldır sürekli kullanıyorum bana mısın demiyor. Sert bi şekilde düşürdüm hafif köşesi ezildi ama zerre sıkıntı yok mükemmel cihaz tabi ben geçen sene yarı fiyatından daha ucuza almıştım şuan 300 gibi bi fiyatı var . Şuan alınır mı bilmem ama cihaz gerçekten mükemmel ben 130 küsüre aldim diye hatırlıyorum . Neyse artık ürünü tavsiye ederim yarı yolda bırakmaz ama elektronik de şans işi biraz :)
Değerlendirme sahibi bu ürünü Fullaksesuar satıcısından aldı.
- Kayseri
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Redmi 20000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - USB-C - 18W 2 Çıkışlı Powerbank - Beyaz
Samsung 10000 mAh Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - 15W Çift Çıkış – Micro USB - EB-P1100BSEGTR
Xiaomi Redmi 10000 Mah Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı - 12W 2 Çıkışlı Powerbank - Beyaz
Xiaomi 10000 mAh 18W Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 3 - Gümüş
%25
199,90 TL 149,90 TL
Sepette %15 indirimli fiyat
126,90 TL
%35
199,00 TL 129,00 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
119,97 TL
%29
119,90 TL 84,90 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
78,11 TL
%31
169,90 TL 117,00 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
107,64 TL
Satıcı
Hepsiburada 10
istebul 9,9
Torima 9,7
Torima 9,7
Değerlendirmeler
(838)
(311)
(292)
(46)
Pil Gücü (mAh) 20000 mAh 10000 mAh 10000 mAh 10000 mAh
Şarj Durumu Göstergesi Var Var Var Var
USB Çıkış Sayısı 2 2 2 2
Başa dön