Kullanışlı ve işlevsel tasarımları ile dikkat çeken Xiaomi akıllı bileklik modelleri, farklı özellikleri ile özellikle spor yaparken en büyük yardımcınız oluyor. Farklı seçenekler ile hazırlamış olan Xiaomi akıllı bileklik fiyatları ise her bütçeye ve kesime hitap ediyor. Sağlıklı bir yaşam için sporu hayat felsefesi haline getirenlerin tercihleri arasında bulunan akıllı bileklikler, çok yönlü ve fonksiyonel yapıları ile keyifli bir kullanım sağlıyor. Ölçüm yapma ve raporlama konusunda üstün bir deneyim sağlayan ürünler, spor yaparken yaptığınız her hareketi kontrol edebilmenize ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine varana kadar pek çok konuda yardım ediyor. 

Kaliteli Kullanım Sağlayan Akıllı Bileklikler

Dünyanın en önemli teknoloji üreticileri arasında bulunan Xiaomi tarafından sporcular düşünülerek hazırlanmış olan akıllı bileklik modelleri, günlük kullanımda da tercih edebileceğiniz şık bir aksesuar niteliği taşıyor. Toksik madde içermeyen ve cilt ile uyumlu silikon malzemelerden hazırlanmış bileklikler, koku ve ter yapmayan yapıları ile keyifli bir kullanım sağlıyor. İnce ve hafif tasarımları sayesinde yokmuş hissi uyandıran ürünler, spor yaparken her anınızda yanınızda oluyor. Yumuşak ve dayanıklı yapıları ile esnek bir kullanım sağlayan ürünler, farklı renk seçenekleri ile de her zevke ve tarza uyum sağlıyor. Farklı bilek genişliğine göre ayarlanabilen kordonları, herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ergonomik yapı sunuyor. Estetik kordon tasarımı ile spor giyinmeyi sevenlerin kombinlerini de tamamlayan akıllı bileklikler, keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlıyor.

Gelişmiş Performans Detayları

Renkli AMOLED ekranlar ile hazırlanmış olan Xiaomi akıllı bileklik modelleri, her türlü ortamda ve ışıkta canlı renkler eşliğinde görüntüleme imkânı sunuyor. Yükseltilmiş parlaklık ile hazırlanmış olan ekranları, gün ışığında dahi sorunsuz bir şekilde saatinizi görebilmenize yardım ediyor. Geniş puntolar ve büyütülmüş görüntüler ile hazırlanmış olan bileklikler, akıcı ve pratik arayüzü ile ihtiyacınız olan bilgiye kolayca erişebilmenizi mümkün kılıyor. Güçlü algı kapasitesi sayesinde attığınız her adımı kaydetmenize imkân veren akıllı bileklikler, yaptığınız sporun detaylarını kayıt altında tutabilmenize olanak veriyor. Yürüme, koşma, bisiklet sürme, yüzme ve ip atlama gibi farklı spor faaliyetlerini ölçümleyebilmenizi sağlayan ürünler, her türlü eforu kaydetmenizi sağlıyor. 

Dinamik ve Akıcı Kullanım Sunan Xiaomi Akıllı Bileklik Modelleri

Artırılmış güç kapasitesi ve geniş batarya detayları ile dikkat çeken akıllı bileklikler, 20 güne kadar kesintisiz bir kullanım imkânı tanıyor. Parlaklık ayarları ve AMOLED ekran teknolojisi ile gün ışığında ve açık havada sorunsuz bir görüntüleme imkânı sağlayan ürünler, uyku takibi teknolojisi ile de nasıl bir uyku uyuduğunuzu ölçümleyebilmenizi sağlıyor. Derin ya da hafif uyku gibi ölçümler yapan ürünler, gün sonunda size farklı raporlar sunarak günü ve geceyi nasıl geçirdiğiniz kontrol edebilmenizi mümkün kılıyor. Alarmlı olarak hazırlanmış olan akıllı bileklikler, sabahları dilediğiniz saatte uyanabilmenize de yardımcı oluyor. iOS ve Android uyumlu bir çalışma sergileyen ürünler, diğer çevre birimleri ile sorunsuz bir şekilde Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilmenize ve cihazlarınızı kontrol edebilmenize yardım ediyor. 

  • Kalp ritmi ölçe ve stres durumu ölçme özelliğine sahip ürünler sayesinde vücudunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.
  • Hareketsiz zaman bildirimi özelliğine sahip akıllı bileklikler ile istediğiniz zaman aralıklarında hareket etme uyarısı verebilir, günü daha aktif ve hareketli geçirebilirsiniz.
  • 50 m'ye kadar suya dayanıklı ürünler sayesinde yüzerken de farklı ölçümler gerçekleştirebilir, bilekliğiniz her daim yanınızda taşıyabilirsiniz.
  • Bluetooth 5.0 teknoloji ile geliştirilmiş bileklikler ile diğer cihazlarınızı kontrol edebilir, özellikle müzik çalma, oynatma ve şarkı değiştirme gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.
  • Sesli asistan yardımı ile bilekliğini ya da diğer cihazlarınızı uzaktan kontrol edebilir, yaptığınız antrenmana dikkatiniz dağılmadan devam edebilirsiniz. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Xiaomi Akıllı Bileklik Fiyatları

44 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 44 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?